Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1626365676870

Comments

  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Kissé csalódott vagyok.
    Közel 2 hónapnyi várakozás után végre megérkezett ugyan a Stickman kapucnis pulóver és bár szedem föl magamra a kilókat rendesen, az L-es méret simán XL-esnek is sok :shock: . Egyszóval hatalmas és gondoltam megkérdezem, nem vállalná-e át valamelyikőtök.

    A cucc amúgy nagyon tetszik, spektakuláris és csibészes, csak hát óriási a mérete!

    Ha senkit sem érdekel, akkor kénytelen leszek felteszem a vaterára. :(
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ha-ha ... :)
    Most inkább kínomban röhögök, mert én is totál ugyanígy jártam decemberben ...

    Még 8 éve New Yorkban vettem magamnak egy fasza Seatlle Supersonics-os pólót ... Mert hát kedvelem a kosárlabdát, az volt a kedvenc csapatom stb. ... ... ... Tök fasza volt a póló, meg még mindig nincs is vele semmi baj, de gondoltam, jó lenne egy kis Seattle-s cuccal beújítani ... Mivel a kosárlabda csapat már megszűnt, az amerikai focit meg kedvelem, így elkezdtem keresni a Seattle Seahawks-os cuccokat ... Az NFL oldalán asszem nem is lehet magyar címről beregisztrálni a boltba, így eleve reménytelen volt ... A Seahawks oldalán már ment volna, de ott meg olyan brutális postaköltséggel postáztak volna, hogy az is kiesett ... Végül találtam egy frankó oldalt, ami jónak tűnt: küldenek magyarországra is, a postaköltség rendben van és eredeti cuccot is árulnak (footballfanatics.com) ...

    Aztán jött a dilemma ... XL vagy L??? ... Hetekig rágódtam rajta ... De komolyan, hetekig ... Végül, mivel itthon minden cuccom XL-es, ezért maradt a megrendelésnél az XL ... ... ... Hiba volt ... Karácsony előtt jött a cucc (két póló), de úgy néztem ki bennük, mint amikor a fiamra adom a saját pólómat ... ... Elkeserítő volt ...

    Aztán karácsony után fogtam magam, azt megrendeltem még egyszer ugyanazt a tételt, csak L-es méretben ... Így most nekem is hever két fasza XL-es nem túl olcsó Seahawks-os póló a szekrényemben, amit soha nem fogok felvenni ...

    Meg még annyi érdekesség volt az egészben, hogy mind a két cucc ugyanakorra dobozban jött és ugyannyiba is kerültek ... Erre az első pakkomat megvámoltatták, a másikat viszont meg simán a kezembe nyomta a postás ... ... ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Szerintem tartogasd még pár évig, és azután tutira ritka ergo méregdrága reliviának fog számítani, főleg ha még jól is megy a csapat szekere. Az amerikaiak nagy százaléka amúgy is beillene holmi nagytestű mangalicának, úgyhogy a mérettel sem lehet gond:D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Azért az Oasis koncertről írhatnál néhány sort ... Hangulat, számok stb. stb. ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    okizsoki

    bocsánat a lustaságomért, de már angolul megírtam egy ausztrál srácnak a beszámolómat.
    Íme:



    "I have just got back from Vienna, the Oasis show was incredible, the guys were in a VERY great mood (compared to their non-friendly standards). They praised the crowd, said some thank yous, had some "flirts" with the guys next to us. We had General admission/standing tickets and we managed to get to the 6-7 human rows quite easily which gave us a great view.
    It was energic, loud but somehow a safe show. It was hard to forget the 140 minute long PJ show there in 2006 when the venue was kinda tear down...

    Ups:
    -great set of songs that sound exceptional live(Masterplan, Importance of, Morning Glory, R. N' R. Star, Bring It On Down etc)
    -NOEL - his voice was AMAZING!!!
    -singalong to Don't Look Back in Anger
    -many Hungarian fans:)

    Downs:
    -no Live Forever (!!!)
    -no Roll With It
    -nothing from Be Here Now and Standing On The Shoulder Of Giants
    -usual lazy, polite crowd
    -90 minutes

    It was still worthwhile visiting Vienna for the zillionth time"



    Setlist:


    1. Fuckin’ In The Bushes
    2. Rock 'n' Roll Star
    3. Lyla
    4. The Shock of the Lightning
    5. Cigarettes and Alcohol
    6. The Meaning of Soul
    7. To Be Where There's Life
    8. Waiting For The Rapture
    9. The Masterplan
    10. Songbird
    11. Bring It On Down
    12. Morning Glory
    13. Ain’t Got Nothin'
    14. The Importance of Being Idle
    15. I’m Outta Time
    16. Wonderwall
    17. Supersonic

    Encore:
    18. Don't Look Back In Anger (acoustic)
    19. Falling Down
    20. Champagne Supernova
    21. I Am The Walrus
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Hmmm ... Azért így is fasza lehetett ... Még ha csak 90 perces is volt (valahogy olyan érzésem van velük kapcsolatban, hogy mindig pont annyit vannak a színpadon, amennyit a szerződésben előírtak nekik ... egy perccel sem többet) ... Így olvasásra elég sok az ismeretlen dal számomra, de a vége elég ütős lehetett (Wonderwall, Supersonic, Don't Look Back ..., a korona pedig a Champagne Supernova) ... A Live Forever hiánya viszont tényleg elég kellemetlen ... Ha jól emlékszem, nekem ez volt az első Oasises élményem anno (és még videó kazettán is megvan ... :D ) ... Amikor az MTv-n még zenét is adtak:
    http://www.youtube.com/watch?v=wb4srzC49JU
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Sziasztok!

    Húúú nagyon röstellem magam, hogy ily sokáig nem jelkeztem....és most először írok a megújult honlap forumába.....de jelentem ÉN IS TEN CLUB-os vagyok :D , de azért kicsit le vagyok maradva PJ-s hírek ügyében...packaget én is meg akartam rendelni még mikor viszonylag normálisnak volt mondható a dollár forint árfolyam...de aztán valamilyen technikai hiba, vagy főnöki jelenlét félbeszakította eme folyamatot és utána....hát sajnos elfelejtettem :oops:
    ...de azért örömmel látom, hogy tartjátok a frontot :D és így is kell, hiszen lassan aktuális lenne egy turné...vagy megint csak álmodozom ;)
    puszi Mindenkinek....
    szép napot
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Kezd izzani minden Pearl Jamék háza táján...

    Brendan az AC/DC bombasztikus utolsó lemeze után végre újra a PJ-mel dolgozott :D és a hírek szerint már (!) az új Aerosmith korong anyagát bűvöli...azaz sanszos, hogy kész az új, 9. stúdióalbum!!!
    Remélem nem tévedek, és nincs már több munkafázis, ami a rögzítést illeti...

    A jövő héten megjelenik az átdolgozott Ten!
    A Ups szerint a csomagom hétfőtől átvehető...a legszebb az egészben az, hogy egy kisebb fajta világ körüli turnét is megjárt az én gyönyörűséges szuper delux kiadásom:
    Seattle > Kentucky > Philadelphia > Köln > Bécs > Budapest
    és ezt egy 2009-es saját PJ turnénak is el tudnám képzelni, benne vagy, Móni? ;)

    Ugye nem kótyavetyéltétek el a takarékbélyegeiteket, kedves gyerekek??? :D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Na, milyen a cucc??? ... Autogramot találtál esetleg rajta???

    Az a helyzet, hogy sokáig vacilláltam azon, hogy kell-e ez nekem vagy sem, de az unplugged DVD elég vonzóvá tette a dolgot ... Már csak az volt a kérdés, hogy mikor is adom le a megrendelést ... Aztán a nagy Feri bejelentette hétvégén, hogy lelépne a miniszterelnöki posztról, így azonnal nyomtam egy 'Buy' gombot (az amazonon), mielőtt a forint további mélyrepülésbe kezdene ... Szóval, most már én is várom a kis pakkot, de én csak a sima deluxe editionnál maradtam ...

    És üdvözlet az új hozzászólónak is!! ... :):):)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    fúúúúúúúúúúú, nagyon tuti a maxi kiadás!!!
    Türelmetlenül vártam már, közben meg volt egy kis para a kézbesítés és az esetleges további magas költségek (UPS kezelési költség, áfa, vám stb,) miatt, de szerencsém volt és megúsztam 20 dollárral.
    Jeff valami igazán maradandót kívánt nyújtani a rajongóknak, és sikerült is túlszárnyalnia az amúgy igen magas elvárásaimat. Az egész elképesztően részletgazdagra sikerült, infoban, képben, és persze hangban egyaránt:D
    Őszintén szólva mindennel elégedett vagyok, és csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni - jól sikerült a remaster és Brendan bácsi is sokat ki tudott hozni ebből a megunhatatlan remekműből a "Ten Redux" címmel ellátott újrakevert változaton!!! A hanglemezek is gyönyörűek,minőségi 180-asok (!!!), a külön mellékelt kóddal letöltött Magnusson Parkbeli koncertet még nem hallgattam meg, de a hozzátartozó hanglemezek borítói...huh, lélegzetelállítóak!!!
    AMi az autogramot illeti, sajnos úgy tűnik, kimaradtam a szórásból. Persze attól zajos a net, hogy senki sem kapott aláírt példányt...persze az is lehet, hogy mire a végére érek a teljes gigacsomag felfedezésének (!!!), még valahonnan előbukkannak a szignók :) :roll:

    A hab a tortán az XBOX360-ra letölthető Rock Band dalok lesznek...ezáltal végre nem csupán az Alive, hanem a teljes Ten eljátszható gityón, basszusgitáron, dobon és Eddie leéneklésével is tehetsz néhány próbát:)...sőt a Brother új, slágerlistákat vezető, énekkel ellátott változata
    +
    a State Of Love and Trust is a csomag része lesz hamarosan.

    Móni, ezt semmiképp sem hagyd ki!!!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Hopsz ... Ma nekem is meghozta a postás a deluxe kiadást ... :)
    /szeretem ezt az amazont ... most is 10 nap alatt ideért a csomagjuk .../

    Azt kell mondjam, ez is igen szép kiadvány ... Egy vaskos kis könyv, elöl egy cd-vel, hátul meg a dvd+cd kombóval, közte meg 40 oldal fotó igen kiváló minőségű papíron ... Le a kalappal! ... És mennyire örülök ennek az unplugged dvd-nek ... Az ember már kénytelen volt hozzászokni a neten keringő változat(ok) minőségéhez, erre most itt van ez a full hibátlan felvétel, bakker ... Hát, letettem a hajam, amikor elindítottam ... Mennyire jó nézni!! ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Abban a deluxe-os kis könyvben fotók, setlistek, stage passok, poszterek és hasonlók szerepelnek? Mert a Super Deluxe-ban egy A/5-ös-nél valamivel nagyobb méretű "jegyzetkönyv" van a fenti tartalmakkal, vadállat összeállítású legendák koncertek (PJ, NIRVANA, RHCP) plakátjaival...nagyon tuti!

    Ami az Unplugged-ot illeti, kissé morcos vagyok, hogy a Rockin In The Free World-öt kihagyták a dvd-ről...lehet, hogy a jogdíjakkal függ össze, de a show teljes egészében zseniális volt, gondolom számotokra is a zenekar iránti szeretet egyik fokozója, és így ebben a mivoltában jelenleg csonka. Amúgy is rövid volt a koncert és így egy szám hiánya érzékenyebb veszteség, még akkor is ha épp ez a legkevésbé imádott pillanatom. Mindegy, nem nyavalygok, csak mint ilyen, sajnos ez a kiadás sem tökéletes... Másba viszont nagyon nem tudok belekötni, az az igazság:D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    A Rock Bandben végigjátszottam gitáron egy huzamban a Tent és...áááááááá...55 percig lúdbőröztem!, Kurva nagy élmény volt, a hétvégén még vár rám a basszgitáros rész és...hm:)...a vokál! ;):D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Abban a deluxe-os kis könyvben fotók, setlistek, stage passok, poszterek és hasonlók szerepelnek?

    Igen ... Arról van szó ... Egyébként kerültek már elő autogramos cuccok valahonnan??? ... Nem olvastál róla véletlenül?

    DVD ... Hát, ja ... Nem értem én sem ezt a RITFW ügyet ... Ha jogdíjról is van szó, nem hinném, hogy olyan megerőltető lett volna Neil Youngéktól beszerezni az engedélyt ... Máskülönben meg miért hagyták volna le?

    Edit: Jut eszembe ... Már akartam kérdezni ... Chris Cornell új albumát hallotta már valamelyikőtök??? ... ... ... Mert az valami brutális egy rakás szar lett, vazze ... Az az ember valahogy nagyon eltévedt ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Igen, láttam már egy szignózott példányt belinkelve valamelyik topikban. A nagy fekete doboz volt aláírva ezüst színű filccel (a kis kép körül)...és amire mindenki más is kíváncsi volt: a dobos aláírása Matt Cameroné volt! :idea:

    Ami a jogdíjra hivatkozó érvelést illeti, én sem hiszek benne, merthogy 2000 óta a sok tucatnyi bootlegen sem volt semmilyen akadálya a feldolgozások közlésének. Sőt, ha a Live On Two Legs-re gondolok, a Fuckin' Up is Neil dala és rákerült egy hivatalos kiadványra.
    Két dologra gondolok: az egyik, hogy az Epic (SONY) kavart be már megint, vagy ami még ésszerűbb: az együttes egy színtiszta Ten érára kívánt emlékezni, ami ÍZIG-VÉRIG az akkori PJ-et összegzi. Persze ez csak sacc, ötlet, okoskodás, az oka lehet bármi más is. Mindenesetre a Drop In The Park LP/mp3-ról is lehagyták a koncerten elhangzott feldolgozásokat.

    Én még emberrel nem találkoztam az interneten, aki ne szapulta volna Chris Cornell lemezét. Meg is van minden okuk rá, ezzel a majom Timbalanddel összeállni nagy mellényúlás volt, én a helyében azért végiggondoltam volna, hogy mi is a siker ára...A mi említett "neves" producerünknek köszönhetően legutoljára az amúgy szimpatikus Nelly Furkáló zenéje vált teljességgel hallgathatatlanná és általa profitált dzsásztin hányadék is...Ezek valódi sikertörténetek, de milyen áron?
    Ha arra gondolok, hogy már kétszer láthattam/hallhattam volna őt élőben, először a Szigeten, amelyet ÁLLÍTÓLAG hangszálproblémák miatt hagyott ki...tavaly pedig a Nova Rockot és a teljes európai turnét passzolta még hozzá azért, hogy "az élete legjobb munkájaként" aposztrofált Screamet elkészítse...nevetséges...viszont felmerül legalább a kérdés, hogy jövőre Soundgarden reunió valószínűsíthető? ;):D
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Soundgarden reunion??? ... Ez miből vezethető le??? ... :o

    Nekem egyébként volt hozzájuk szerencsém ... Még 1994. márciusában ... A Superunknownnal jöttek európába, aztán Münchenbe kimentünk megnézni őket ... A Terminal 1 nevű helyen volt a buli ... Sajnos, set listet nem találok róla a neten ... De nagyon fasza volt, bár sokra már nem emlékszem belőle ... Ami konkrétan megmaradt, hogy a Cornell felhívott valakit a színpadra az első sorból, azt nyomtak egy sörivó versenyt ... :)

    Hát, mit ne mondjak ... Jó lenne ha még egyszer láthatnám őket ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    hááát egy ennyire csúfos bukást csak egy reunóval lehetne feledtetni;)

    Emlékszem, hogy olvastam kritikákat arról a koncertről...a hangzást gyatrának minősítették és Cornell sem volt a szakemberek szerint túl jó formában, de amúgy minden egyéb szuper volt. Persze azért rettenetesen irigy vagyok, mert én igazán a Soundgardent szerettem (be nagyon), Chris viszont szólóban sosem fogott meg igazán...na persze a Seasons az határozott kivétel:)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Sajnos, az a Hammer nincs meg nekem, amiben írtak a koncertről kritikát ... A '94 május-júniusi számok valamelyikében lehet ... Egyébként azzal a kritikával az volt a legnagyobb gond, hogy (ha jól emlékszem) azt maga az író (Cselőtei v. Lénárd) is elismerte, hogy csak indulás előtt vette meg a Superunknownt és akkor hallotta először az anyagot, amikor repesztett ki kocsival Münchenbe ... ... ... Szóval, neki volt egy csomó ismeretlen dal, úgy meg tényleg nehéz élvezni a koncertet ... Ez egyébként meg csak azért érdekes, mert mi annak idején Pécsen, hetekkel a koncert előtt már meg tudtuk venni cd-n a lemezt ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    huh, ;) Superunknown 8-):o
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    Sziasztok Srácok!

    1000 éve nem jártam erre! és ma is tök véletlenül, amikor láttam, hogy egy kis madárka azt csiripelte, hogy az európai fanok ellenőrizzék, hogy érvényes-e a klubtagságuk... :)
    az enyém persze konrétan 2 napja járt le, de hirtelen felindulásból - és határozattan figyelmen kívül hagyva a válságot :P - rögtön vettem is egy újat...hátha van értelme... :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    helllóóóóóóóó :o

    na végre! üdv újra!

    és mi ez a madárcsipogás Európáról??? Egy újabb PJ turné???
    Vagy "csupán" Ed bátyánk repül végre errefelé?

    Választhattok, mert én mindkét koncertturnéval külön-külön is kiegyeznék!;)
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    Megyünk Londonba??? :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    jaj, nekem nem jó az időpont és eggyel nem érném be...
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    merthogy végül kiderült:

    PEARL JAM TURNÉ LESZ EURÓPÁBAN!!!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    nekem kb az összes időpont SZ*R - viszont valami legyen mert az lehetetlen hogy itt vannak és egyszer sem ......... :cry:
    mi lesz, hogy lesz, ki merre...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    én a nagy kapkodásban

    Rotterdamot
    és
    Berlint
    választottam!

    Az időpontok nekem sem túl szimpatikusak és a kevés koncert is őrjítő, mert pl. Bécs/Prága simán jó lett volna, ha már Budapest megint nincs a látószögükben, de ez van... a semminél ez is több! ;)

    PJ 2009! Yeah!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    IGEEEEEEEEEEEENNNNN :D
    Rotterdam és Berlin Ricsárddal!!!!!! :D
    Még egy Londonon gondolkozom, de lehet oda még jegyet kapni egyáltalán ??????????
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    most néztem meg a Wizzairt Bp-London-Bp 54.000 és 17-én kellene menni, mert 18-án este ér oda a gép.....hát ez kicsit sok..... :cry:
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,942
    Linda is jelentkezett PM-ben, de valamilyen rejtélyes módon nem tud beírni ide a mi 2.0 verziójú topikunkba. Ő sem hagyja ki a túrát!!!

    Ez az gyerekek, becsüljük meg ezt a 4 exkluzív koncertet! Én első felindulásból mindegyikre elmentem volna, de most meg egyéb okok miatt kellett meghúznom a határt...egy hónapja még én sem gondoltam volna, hogy - bár semmi extrát nem terveztünk a nyárra -, végül 2 hónap nyári nyugalmi állapotot követően augusztus közepén 1 héten belül 2x is fogom látni a U2-t és 2x a PJ-et...;) Ismerve önmagam: bőven jó ez így, és nem szabad még tovább halmozni az élvezeteket, jó lesz ez így:)

    De azért remélem találkozunk valahol az úton, ha már egy magyar találka nem jön össze!!!
    budapest.arnhem.antwerpen.vienna.madrid.katowice.nova_rock.nijmegen.rotterdam.berlin.dublin.belfast.london.venice.prague.stockholm.copenhagen.vienna.leeds.milton_keynes.padova.
    prague.seattle1.seattle2.chicago1
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Nem tudom, egyedül csak én kaptam sírógörcsöt, amikor megláttam, hogy ez az európai turné 4, azaz NÉGY helyszínből áll és azok is a világvégén vannak hozzánk képest? ... Hát, vazze ... Ekkora szopacsot ... Pár éve azért még nem nagyon foglalkoztam ilyenekkel (mármint hogy hol lépnek fel ... csak európa legyen), de most valahogy semmi sem mozdult meg bennem ... De aztán a haverommal értékeltük a helyzetet, és úgy néz ki, hogy a berlini bulira csak összekapjuk magunkat ... A héten majd véglegessé válik a dolog ... Már csak azért is, mert szombaton akkor be kell ruházni azonnal a jegyekre ... Hmmm ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
Sign In or Register to comment.