Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1596062646570

Comments

  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Apropó, beszereztétek már az új R.E.M. lemezt???
    A New Adventures In Hi-Fi c. remekmű (1996) óta (!!!) a legpörgősebb lemezüket sikerült összehozniuk valami irdatlan lazasággal és nosztalgiával:) Kevésbé formabontó, viszont állati ááríemes, azaz szerethető anyag...a Szigeten eddig sem volt kérdés, hogy irgalmatlan bulit csapnak, de most már nekiülök visszaszámolni a napokat:-)

    Érzésem szerint N-E-M LEHET NEM SZERETNI az elmúlt évtizedben kiadott és azóta klasszikussá érett lemezeiket, mégis...az R.E.M. alternatív korszakának (80's) végtermékei kivétel nélkül vegytiszta mesterművek!!! Ez az ő évük lesz, de ha tényleg jön egy formabontó U2-lemez is nagy turnéval, akkor...megint csak jujjj!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    bump
    (az ö-t-ö-d-i-k oldalról !!!)
    :mad:

    milyen egyéb közérdekű bejelentés lehetne méltóbb egy 2000. hozzászóláshoz :rolleyes: ?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    bump
    (az ö-t-ö-d-i-k oldalról !!!)
    :mad:

    milyen egyéb közérdekű bejelentés lehetne méltóbb egy 2000. hozzászóláshoz :rolleyes: ?

    :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    manda10manda10 Posts: 32
    Üdv, rég látottak!
    Ha vmi fesztiváljárást terveztek, dobjátok fel ide az infókat, hátha csatlakoznék. Ha a velencei történet megvalósul, akkor mindenképp :)
    Amúgy nálam most Cornell lenne a 'vágy' idén nyárra. Btw én azt hallottam, hogy Offspring és Clawfinger lesz Volton.
    Melinda
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    manda10 wrote:
    azt hallottam, hogy Offspring és Clawfinger lesz Volton.

    így igaz
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Cornell az ÖSSZES nyárra tervezett koncertjét jó előre lemondta, mert tavasszal és ősszel is turnézni fog Amerikában. Logikus, nem? Én a tavalyi szigetes beégése után reméltem, hogy majd idén a Novan...ezt az újabb komikus fejleményt igazán nem vártam, de most már valahogy őt sem annyira! :mad:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    Cornell az ÖSSZES nyárra tervezett koncertjét jó előre lemondta, mert tavasszal és ősszel is turnézni fog Amerikában. Logikus, nem? Én a tavalyi szigetes beégése után reméltem, hogy majd idén a Novan...ezt az újabb komikus fejleményt igazán nem vártam, de most már valahogy őt sem annyira! :mad:


    de gáz!
    én még abban is bíztam h bepótolja valahogy a tavalyi lemondottat...
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    őszintén megvallom, egy felmelegített Soundgardennek eleve jobban örülnék, mint egy CC szólónak, de ez az új fejlemény kifejezetten szánalmas :mad:

    Pedig még az sem vette el teljesen a kedvem vele kapcsolatban, hogy a legújabb hírek szerint Justin Timbalake és Nelly Furkáló zenei mentora vette szárnyai alá szegény kis Christ a harmadik lemez elkészítésekor...:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ajaj a 4. vagy az 5. oldalon vagyunk? tegyünk ellene!!!!!!!!

    We're still alive.....

    Mi újság veletek?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    nézegettem a rock im park és rock am ring koncikat. Lehetséges, hogy még csak a 3 napos jegyet árulják, már ahol még lehet kapni?
    mert ahogy láttam a novára is még csak a 3 napos jegy látható
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    nahát, most olvastam a novás fórumon, hogy lehet nem lesz napi jegy, mert a három napos jegy is már szinte sold out-os. hm érdekes......
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    Mi újság veletek?

    Hahó! Sziasztok!

    Monyó: Küldtem mailt! ... :)


    Rég jártam erre ... Vagyis néha-néha azért beugrottam olvasni ...

    Az új R.E.M. tényleg klafa, őket meg is nézem a Szigeten ... Azt hiszem, azt nem szabad kihagyni ... Sok idő van még addig, és csak remélni tudom, hogy nem fognak majd visszalépni mint pl. tavaly Cornell bácsi ...

    Mostanában meg a Smashing legújabb (januári) EP-jére vagyok nagyon rákattanva (American Gothic) ... Hú, az nagyon bejön nekem ... ... ... Volt hozzájuk szerencsém januárban Bécsben ... Elég kellemes bulit csináltak ... Jó srác ez a Corgan gyerek ... :)

    Na, sziasztok ... Legkésőbb a Szigeten találkozunk ... ;)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    nahát, most olvastam a novás fórumon, hogy lehet nem lesz napi jegy, mert a három napos jegy is már szinte sold out-os. hm érdekes......

    A Nova Rock számomra TUTIFIXszé vált, szerdán ugyanis beszereztem a háromnaposat :p
    én úgy hallottam, hogy azért valószínűleg forgalomba hoznak idén is egynapos kiszerelést, de csak kb. 1500 :eek: példányban és elvileg mostanában!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    Hahó! Sziasztok!
    Rég jártam erre ... Vagyis néha-néha azért beugrottam olvasni ...

    Az új R.E.M. tényleg klafa, őket meg is nézem a Szigeten ... Azt hiszem, azt nem szabad kihagyni ... Sok idő van még addig, és csak remélni tudom, hogy nem fognak majd visszalépni mint pl. tavaly Cornell bácsi ...

    Mostanában meg a Smashing legújabb (januári) EP-jére vagyok nagyon rákattanva (American Gothic) ... Hú, az nagyon bejön nekem ... ... ... Volt hozzájuk szerencsém januárban Bécsben ... Elég kellemes bulit csináltak ... Jó srác ez a Corgan gyerek ... :)

    Na, sziasztok ... Legkésőbb a Szigeten találkozunk ... ;)

    Hejj,

    az R.E.M. az egyik legeslegszimpatikusabb zenekar a Földön, a rajongókért ők is megfeszülnek, szerintem nem fognak visszalépni, csakis TÉNYLEGES ;) vis maior esetén! A példának okáért rovatba nem mellesleg a Smashing Pumpkinst is írhattad volna, ha már itt tartunk ;) :mad:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    A Nova Rock számomra TUTIFIXszé vált, szerdán ugyanis beszereztem a háromnaposat :p
    én úgy hallottam, hogy azért valószínűleg forgalomba hoznak idén is egynapos kiszerelést, de csak kb. 1500 :eek: példányban és elvileg mostanában!!!

    igen kihozták az egynaposakat is....már talán el is fogytak, csak a szokott helyen van még , meg a fesztivál előtt 2-3 héttel is kidobnak még párat.
    Szóval akkor Katival mész?
    Én még mindig vívódom.......
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    Hahó! Sziasztok!

    Monyó: Küldtem mailt! ... :)


    Rég jártam erre ... Vagyis néha-néha azért beugrottam olvasni ...

    Az új R.E.M. tényleg klafa, őket meg is nézem a Szigeten ... Azt hiszem, azt nem szabad kihagyni ... Sok idő van még addig, és csak remélni tudom, hogy nem fognak majd visszalépni mint pl. tavaly Cornell bácsi ...

    Mostanában meg a Smashing legújabb (januári) EP-jére vagyok nagyon rákattanva (American Gothic) ... Hú, az nagyon bejön nekem ... ... ... Volt hozzájuk szerencsém januárban Bécsben ... Elég kellemes bulit csináltak ... Jó srác ez a Corgan gyerek ... :)

    Na, sziasztok ... Legkésőbb a Szigeten találkozunk ... ;)

    :) nem úgy volt hogy elmarad az a koncert? vagy melyik maradt el? már keverem ki-mit mond le :-)

    mail...
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    A példának okáért rovatba nem mellesleg a Smashing Pumpkinst is írhattad volna, ha már itt tartunk ;) :mad:

    Hát, ja ... Bár, őszintén megmondva, azon különösebben nem lepődtem meg ... Amikor láttam, hogy a MuCo szervezi, akkor már sejtettem, hogy a bécsi utat is melegen kell tartani (annak ellenére, hogy a pesti koncertre azonnal megvettem a jegyeket) ...

    Akkor már egy kis beszámoló a koncert-ínséges időszakra tekintettel ... :)
    Mivel utálok egyedül koncertre járni, ezért végül az indexes fórumon megismerkedtem néhány jó arccal, így Pestről mentünk négyen egy autóval ... A koncert az általunk jól ismert Stadthalléban volt ... Jó korán odaértünk, így még volt kellő idő is ráhangolódni az eseményekre ...

    Az estére ülő jegyeket nem árultak, így a keverőpult mögötti részt, illetve a két oldali fenti ülőhelyeket függönyök takarták el ... Azt nem mondanám, hogy az állóhely zsúfolásig megtelt, de azért rendesen megtöltötte a nép a terepet ... A Stadthalle méreteit ismerve ez kb. szerintem olyan 3000-3500 embert jelentett ... És szerintem ennyien a pesti koncerten is lettek volna ... Vagy nem? ... Nem tudom ... Más kérdés, hogy ennyi ember hogy mutatott volna az arénában ... :(

    A koncert ... Volt egy felejtős hazai előzenekar (szerintem még csak be sem mutatkoztak, így fogalmam sincs, hogy mi volt a nevük) ... Aztán jöttek Billyék ... Ugye, ez volt akkor a második fellépésük (Prága után) ... Billy kissé feszültnek tűnt, nem is igazán kommunikált a közönséggel, de azért a végére már feloldódott ... Ami meglepő volt, hogy fullra ugyanazt a set list-et nyomták, mint amit Prágában (és utána még mittomén hány helyen (talán a későbbi koncerteken is max. ha egy helyen változtattak (azt is a ráadásban))) ... De a feszültség azért az előadásán egyáltalán nem volt érezhető ... Baromi jól szólt a cucc, és kurva nagyot zúztak ...

    Ami nekem különösen kedves volt ... Porcelina kezdésnek (istenem ...), Mayonaise, Today, Ava Adore, Drown (a fénypont számomra), Cherub Rock ...

    A közönség ... Na, az viszont elég gyík volt ... Néztek az emberek mint a moziban, nulla mozgás, nulla emóció ... És ez igazán a végére sem változott ... Persze, azért volt taps, meg kiabálás a számok után, de olyan igazi feeling nem költözött az osztrák lelkekbe aznap este ... Amikor pl. belekezdtek a Drown-ba, és én ott helyben majdnem letéptem magamról a ruhát és félkábultan belehúztam a 'No matter where you are, I can still hear you when you drown' sorba, hát kissé meglepetten néztek össze a körülöttem állók ... Talán nagy részük nem is ismerte ezt a számot ... ... ... Mindegy ... Én kiválóan éreztem magam ...

    Szóval, ez volt ... Meggyőződésem, hogy ha találtak volna nekik itt megfelelő helyet, amit mondjuk 3000 ember meg tud tölteni, sokkal nagyobb bulit tudott volna csapni a helyi közönség, mint tette azt a sógoréknál ... ... ... Kár, hogy ilyen f'szok itt a szervezők ... ... ...

    Edit: Ja, és itt van néhány kép az estéről: http://www.stadthalle.com/section/multimedia-bilder/id/494
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    :) nem úgy volt hogy elmarad az a koncert? vagy melyik maradt el? már keverem ki-mit mond le :-)


    Budapest is benne volt eredetileg a turnéban (Belgráddal együtt) és azok maradtak el ...

    Koncerten árultak turné pólókat is, de már azokon sem volt jegyezve a magyar illetve a szerb helyszín ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    Hát, ja ... Bár, őszintén megmondva, azon különösebben nem lepődtem meg ... Amikor láttam, hogy a MuCo szervezi, akkor már sejtettem, hogy a bécsi utat is melegen kell tartani (annak ellenére, hogy a pesti koncertre azonnal megvettem a jegyeket) ...

    Akkor már egy kis beszámoló a koncert-ínséges időszakra tekintettel ... :)
    Mivel utálok egyedül koncertre járni, ezért végül az indexes fórumon megismerkedtem néhány jó arccal, így Pestről mentünk négyen egy autóval ... A koncert az általunk jól ismert Stadthalléban volt ... Jó korán odaértünk, így még volt kellő idő is ráhangolódni az eseményekre ...

    Az estére ülő jegyeket nem árultak, így a keverőpult mögötti részt, illetve a két oldali fenti ülőhelyeket függönyök takarták el ... Azt nem mondanám, hogy az állóhely zsúfolásig megtelt, de azért rendesen megtöltötte a nép a terepet ... A Stadthalle méreteit ismerve ez kb. szerintem olyan 3000-3500 embert jelentett ... És szerintem ennyien a pesti koncerten is lettek volna ... Vagy nem? ... Nem tudom ... Más kérdés, hogy ennyi ember hogy mutatott volna az arénában ... :(

    A koncert ... Volt egy felejtős hazai előzenekar (szerintem még csak be sem mutatkoztak, így fogalmam sincs, hogy mi volt a nevük) ... Aztán jöttek Billyék ... Ugye, ez volt akkor a második fellépésük (Prága után) ... Billy kissé feszültnek tűnt, nem is igazán kommunikált a közönséggel, de azért a végére már feloldódott ... Ami meglepő volt, hogy fullra ugyanazt a set list-et nyomták, mint amit Prágában (és utána még mittomén hány helyen (talán a későbbi koncerteken is max. ha egy helyen változtattak (azt is a ráadásban))) ... De a feszültség azért az előadásán egyáltalán nem volt érezhető ... Baromi jól szólt a cucc, és kurva nagyot zúztak ...

    Ami nekem különösen kedves volt ... Porcelina kezdésnek (istenem ...), Mayonaise, Today, Ava Adore, Drown (a fénypont számomra), Cherub Rock ...

    A közönség ... Na, az viszont elég gyík volt ... Néztek az emberek mint a moziban, nulla mozgás, nulla emóció ... És ez igazán a végére sem változott ... Persze, azért volt taps, meg kiabálás a számok után, de olyan igazi feeling nem költözött az osztrák lelkekbe aznap este ... Amikor pl. belekezdtek a Drown-ba, és én ott helyben majdnem letéptem magamról a ruhát és félkábultan belehúztam a 'No matter where you are, I can still hear you when you drown' sorba, hát kissé meglepetten néztek össze a körülöttem állók ... Talán nagy részük nem is ismerte ezt a számot ... ... ... Mindegy ... Én kiválóan éreztem magam ...

    Szóval, ez volt ... Meggyőződésem, hogy ha találtak volna nekik itt megfelelő helyet, amit mondjuk 3000 ember meg tud tölteni, sokkal nagyobb bulit tudott volna csapni a helyi közönség, mint tette azt a sógoréknál ... ... ... Kár, hogy ilyen f'szok itt a szervezők ... ... ...

    Edit: Ja, és itt van néhány kép az estéről: http://www.stadthalle.com/section/multimedia-bilder/id/494

    jó kis beszámoló, köszönjük szépen...:-)))) :)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    Hát, ja ... Bár, őszintén megmondva, azon különösebben nem lepődtem meg ... Amikor láttam, hogy a MuCo szervezi, akkor már sejtettem, hogy a bécsi utat is melegen kell tartani (annak ellenére, hogy a pesti koncertre azonnal megvettem a jegyeket) ...

    Akkor már egy kis beszámoló a koncert-ínséges időszakra tekintettel ... :)
    Mivel utálok egyedül koncertre járni, ezért végül az indexes fórumon megismerkedtem néhány jó arccal, így Pestről mentünk négyen egy autóval ... A koncert az általunk jól ismert Stadthalléban volt ... Jó korán odaértünk, így még volt kellő idő is ráhangolódni az eseményekre ...

    Az estére ülő jegyeket nem árultak, így a keverőpult mögötti részt, illetve a két oldali fenti ülőhelyeket függönyök takarták el ... Azt nem mondanám, hogy az állóhely zsúfolásig megtelt, de azért rendesen megtöltötte a nép a terepet ... A Stadthalle méreteit ismerve ez kb. szerintem olyan 3000-3500 embert jelentett ... És szerintem ennyien a pesti koncerten is lettek volna ... Vagy nem? ... Nem tudom ... Más kérdés, hogy ennyi ember hogy mutatott volna az arénában ... :(

    A koncert ... Volt egy felejtős hazai előzenekar (szerintem még csak be sem mutatkoztak, így fogalmam sincs, hogy mi volt a nevük) ... Aztán jöttek Billyék ... Ugye, ez volt akkor a második fellépésük (Prága után) ... Billy kissé feszültnek tűnt, nem is igazán kommunikált a közönséggel, de azért a végére már feloldódott ... Ami meglepő volt, hogy fullra ugyanazt a set list-et nyomták, mint amit Prágában (és utána még mittomén hány helyen (talán a későbbi koncerteken is max. ha egy helyen változtattak (azt is a ráadásban))) ... De a feszültség azért az előadásán egyáltalán nem volt érezhető ... Baromi jól szólt a cucc, és kurva nagyot zúztak ...

    Ami nekem különösen kedves volt ... Porcelina kezdésnek (istenem ...), Mayonaise, Today, Ava Adore, Drown (a fénypont számomra), Cherub Rock ...

    A közönség ... Na, az viszont elég gyík volt ... Néztek az emberek mint a moziban, nulla mozgás, nulla emóció ... És ez igazán a végére sem változott ... Persze, azért volt taps, meg kiabálás a számok után, de olyan igazi feeling nem költözött az osztrák lelkekbe aznap este ... Amikor pl. belekezdtek a Drown-ba, és én ott helyben majdnem letéptem magamról a ruhát és félkábultan belehúztam a 'No matter where you are, I can still hear you when you drown' sorba, hát kissé meglepetten néztek össze a körülöttem állók ... Talán nagy részük nem is ismerte ezt a számot ... ... ... Mindegy ... Én kiválóan éreztem magam ...

    Szóval, ez volt ... Meggyőződésem, hogy ha találtak volna nekik itt megfelelő helyet, amit mondjuk 3000 ember meg tud tölteni, sokkal nagyobb bulit tudott volna csapni a helyi közönség, mint tette azt a sógoréknál ... ... ... Kár, hogy ilyen f'szok itt a szervezők ... ... ...

    Edit: Ja, és itt van néhány kép az estéről: http://www.stadthalle.com/section/multimedia-bilder/id/494


    hú, én baromi nagyot buliztam volna ám!!! Siamese + Gish dalok bármikor bármekkora dózisban, az utolsó kettő viszont számomra totál feledhető lemez. Nem rossz, különösebben nem is jó, egyszóval semmi extra. A lemondott koncert hírének hallatán csupán egy dolog miatt nem qrtam fel az agyam: tavaly júniusban ugyanis láttuk őket a Nova Rockon. Nagyon jók voltak, tetszett az egész, utólag csak azt sajnálom, hogy a pj-gyönyörök hetére esett a performanszuk, mert így számomra egyszerűen nem ütött akkorát ez az élmény. Az új dalok élőben jobbak voltak ugyan, de valahogy kissé rapszodikus volt a műsor. A legeslegszebb emlékem Jimmy bácsi penge dobjátéka volt, higgyétek el, már csak a gondolatától képes vagyok lúdbőrőzni.
    Az osztrák közönség az egyik legFOSabb Európában, annyi szent, I'm a legal alien in Vienna.. Elég sokszor jártam kinn koncerteken, de ezeket csak a német nyelvű béndzsa bandák tüzelik föl igazán, komolyan mondom! Mit nekik egy U2, egy Nine Inch Nails, egy The Cure, Coldplay vagy Green Day??? Persze eszembe jutott a bécsi PJ koncert kivételes hangulata, de lássuk be, hogy körülöttünk csak magyarok, horvátok, mexikóiak, olaszok, hollandok meg amerikaiak álltak... ergo ezek az emberek voltak a hangulatfelelősök, ők hallhatók a bootlegen is:)!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    igen kihozták az egynaposakat is....már talán el is fogytak, csak a szokott helyen van még , meg a fesztivál előtt 2-3 héttel is kidobnak még párat.
    Szóval akkor Katival mész?
    Én még mindig vívódom.......

    figyi, én már nem tudom, ki tart velem és ki nem, de van foglalva szállás 1 ill. 2 személy részére is...Szólj mindenesetre, ha csatlakoznál hozzám/hozzánk, csak ne halogasd sokáig a döntést, kérlek!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    ... Mit nekik egy U2, egy Nine Inch Nails, egy The Cure, Coldplay vagy Green Day??? ...

    Ha már megemlítetted a Coldplayt ... Június közepén jelenik meg az új lemezük és kurvára készültem arra, hogy az ősszel valahol a közelben meg lehet majd őket nézni ... De sajnos a turnénaptárukat böngészve lelohadtam egy kissé ... Csak észak-amerikai és japán állomások vannak benne feltüntetve ... Mondjuk augusztus közepétől van egy két hónapos szünet, talán oda még bekeverhet valami ... Talán ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    Ha már megemlítetted a Coldplayt ... Június közepén jelenik meg az új lemezük és kurvára készültem arra, hogy az ősszel valahol a közelben meg lehet majd őket nézni ... De sajnos a turnénaptárukat böngészve lelohadtam egy kissé ... Csak észak-amerikai és japán állomások vannak benne feltüntetve ... Mondjuk augusztus közepétől van egy két hónapos szünet, talán oda még bekeverhet valami ... Talán ...

    Én olvastam több helyen is, hogy lesz egy kiadós európai turné, de egyelőre az tűnik valószínűnek, hogy az időpontok 2009-re fognak esni:(, de ez még nem tuti. A turné koncepció legarcpirítóbb vonása kétségtelenül az a tény, hogy Angliát a legvégére tartogatják:) Az új ingyen letölthető dal (Violet Hill) remekbe van szabva, jó kis lennonos-indies-progresszív mégis kellően slágeres tétel! Én is várom a következő turnét, nem szeretnék kihagyni egy stadthalles kirándulást, akkor sem, ha TÉNYLEG lesz Budapesten koncert!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Én is várom a következő turnét, nem szeretnék kihagyni egy stadthalles kirándulást, akkor sem, ha TÉNYLEG lesz Budapesten koncert!

    Nem lesz ... Az tuti ... :)

    Egyébként meg ezt most olvastam ... Úgy látszik van aki képes felrázni az osztrák rajongókat ... Csak a megfelelő előadó és a megfelelő előadás szükséges hozzá ... Lehet, hogy mi járunk oda szar koncertekre ... ;););)

    (egy beszámoló a bécsi Kylie Minogue koncertről)

    "... Igaz, en Becsben elek es ott voltam a koncerten, es teljesen lenyugozo, lelegzetelallito, szinpompas, futurisztikus volt. Es vegig eloben enekelt, csodalatos tehetseggel, Madonnaval ellentetben minden hang a helyen volt. A teljes becsi Stadthalle ujjongott, meg az ulohelyes kozonseg is mind tancolt, az emberek nem engedtek le Kylie-t a szinpadrol. Es o ezt meghalalta, a betervezett 2 szamos zaro resz utan meg egy raadast is elenekelt, amelyet eddig csak az elso, parizsi koncerten csinalt. En egyutt mentem haza a kozonseggel, es meg a metroban is mindenutt Kylie dalokat enekeltek. ..."
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    manda10manda10 Posts: 32
    Figyelek én is srácoklányok, csak nincs épp mondanivalóm. Számomra szegényes ez a nyári kínálat, ez van :( A Tool-ok, Chainsek, Pj-k után, hááát...
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    húúúú tényleg biztos fantasztikus lehetett az a Kylie koncert. Kedvet kaptam hozzá, nem kell sokat utazni, nem kell szállás, tiszta nyerő koncert....nem? Menjünk, én azt mondom....vagy már lekéstük :)

    Na hát úgy néz ki, egy kis spanyol túrné kezd kibontakozni nálam Alter Bridge ügyben. Seri még meggondolhatod magad :)
    Madrid - Barcelona és talán Bilbao. de már teljesen kikészültem a repülőjáratok keresésében, mindenki olyan jól reklámozza magát, aztán a végén kiderül, hogy fapados árakról szó sincs :(

    Nova: már nagyon úgy néz ki, hogy megyek. Ami biztos, hogy VIP jeggyel. egyszerűen nem hagyhatom ki.....egyszer ezt is ki kell próbálni :)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    manda10 wrote:
    Figyelek én is srácoklányok, csak nincs épp mondanivalóm. Számomra szegényes ez a nyári kínálat, ez van :( A Tool-ok, Chainsek, Pj-k után, hááát...

    tényleg Alice nem pótolja be az elmaradt budapesti koncertjét?????
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    húúúú tényleg biztos fantasztikus lehetett az a Kylie koncert. Kedvet kaptam hozzá, nem kell sokat utazni, nem kell szállás, tiszta nyerő koncert....nem? Menjünk, én azt mondom....vagy már lekéstük :)

    Na hát úgy néz ki, egy kis spanyol túrné kezd kibontakozni nálam Alter Bridge ügyben. Seri még meggondolhatod magad :)
    Madrid - Barcelona és talán Bilbao. de már teljesen kikészültem a repülőjáratok keresésében, mindenki olyan jól reklámozza magát, aztán a végén kiderül, hogy fapados árakról szó sincs :(

    Nova: már nagyon úgy néz ki, hogy megyek. Ami biztos, hogy VIP jeggyel. egyszerűen nem hagyhatom ki.....egyszer ezt is ki kell próbálni :)

    VIP? :eek: nocsak.
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    manda10 wrote:
    Figyelek én is srácoklányok, csak nincs épp mondanivalóm. Számomra szegényes ez a nyári kínálat, ez van :( A Tool-ok, Chainsek, Pj-k után, hááát...

    hm, na igen. Mondjuk ha a környéken járna az Eagles, a Smokey, a Tiamat vagy legalább a Bon Jovi...:rolleyes:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    hm, na igen. Mondjuk ha a környéken járna az Eagles, a Smokey, a Tiamat vagy legalább a Bon Jovi...:rolleyes:

    Ne viccelj már ... Há', nem tudod?!?!?!?!

    Bon Jovi: Június 04. - Magna Racino - Vienna, Austria

    De ha sietsz, akkor még megnézheted őket holnap este Münchenben is ... :D
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
Sign In or Register to comment.