Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1606163656670

Comments

  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    Na hát úgy néz ki, egy kis spanyol túrné kezd kibontakozni nálam Alter Bridge ügyben. Seri még meggondolhatod magad :)
    Madrid - Barcelona és talán Bilbao. de már teljesen kikészültem a repülőjáratok keresésében, mindenki olyan jól reklámozza magát, aztán a végén kiderül, hogy fapados árakról szó sincs :(

    Ajjajj ... Én máris meggondoltam magam (főleg, hogy spanyolhonban még nem is jártam) ... Sőt, NovaRock ügyben is ... ... ... ... Csak sajnos az élet azért ennél bonyolultabb ... Hmmm .... :(
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    Ne viccelj már ... Há', nem tudod?!?!?!?!

    Bon Jovi: Június 04. - Magna Racino - Vienna, Austria

    De ha sietsz, akkor még megnézheted őket holnap este Münchenben is ... :D

    én kérek elnézést a tájékozatlanságomért:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Srácok, csajok!

    Most mondták be a rádióba (Petőfi), hogy szeptember 23-án, Pesten, Coldplay koncert!!! ... Mondjuk se a Coldplay oldalán, se a MuCo-nál nincs még ráutaló hír, de ez olvasható a Petőfi oldalán:


    Tegnap este jelentették be, hogy az elmúlt évek egyik legsikeresebb bandája, az angol Coldplay szeptember 23-án Budapesten ad koncertet.

    A londoni banda tökéletes időzítéssel tört be a rockzenei piacra. Az ezredforduló tájékán, amikor a két gigász, a U2 és az R.E.M. éppen alkotói szabadságát töltötte, valamint a hasonló stílusú Radiohead váratlanul a kísérleti elektronika irányába fordult, az átmeneti csendet kihasználó Coldplay óriásit robbantott. Talán maguk is meglepődtek amikor 2000-ben megjelent, Yellow című számuk az angol toplisták élére röpítette őket. Onnantól pedig nem volt megállás. A hirtelen jött átütő sikert kihasználva az együttes még brit léptékkel mérve is páratlan menetelésbe kezdett. Sorban követték egymást az olyan elementáris erejű slágerek, mint az In My Place, a The Scientist vagy a Clocks. A Coldplay jó példa arra, hogy a világ ma is nyitott az igényes, letisztult, harmóniadús, gitárorientált rockzenére.
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    Srácok, csajok!

    Most mondták be a rádióba (Petőfi), hogy szeptember 23-án, Pesten, Coldplay koncert!!! ... Mondjuk se a Coldplay oldalán, se a MuCo-nál nincs még ráutaló hír, de ez olvasható a Petőfi oldalán:


    Tegnap este jelentették be, hogy az elmúlt évek egyik legsikeresebb bandája, az angol Coldplay szeptember 23-án Budapesten ad koncertet.

    A londoni banda tökéletes időzítéssel tört be a rockzenei piacra. Az ezredforduló tájékán, amikor a két gigász, a U2 és az R.E.M. éppen alkotói szabadságát töltötte, valamint a hasonló stílusú Radiohead váratlanul a kísérleti elektronika irányába fordult, az átmeneti csendet kihasználó Coldplay óriásit robbantott. Talán maguk is meglepődtek amikor 2000-ben megjelent, Yellow című számuk az angol toplisták élére röpítette őket. Onnantól pedig nem volt megállás. A hirtelen jött átütő sikert kihasználva az együttes még brit léptékkel mérve is páratlan menetelésbe kezdett. Sorban követték egymást az olyan elementáris erejű slágerek, mint az In My Place, a The Scientist vagy a Clocks. A Coldplay jó példa arra, hogy a világ ma is nyitott az igényes, letisztult, harmóniadús, gitárorientált rockzenére.

    #1855
    ;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    #1855
    ;)

    Hát, ja ... :D

    Kaptam hivatlos hírlevelet is (részlet):

    Mon 22 Czech Republic, Prague 02 Arena (jegyek: június 16-tól)
    Tue 23 Hungary, Budapest Arena (jegyek: június 05-től)
    Wed 24 Austria, Vienna Stadthalle (jegyek: május 30-tól)


    Kezdek hinni a csodában ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Én is kaptam, úgyhogy meg is nyugodtam :D

    Jó lenne a Stadthallet összehozni, csak ne szerdán lenne a bécsi koncert :((miután a pesti kedden van:rolleyes: )
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    manda10manda10 Posts: 32
    Ricsard wrote:
    Én is kaptam, úgyhogy meg is nyugodtam :D

    Jó lenne a Stadthallet összehozni, csak ne szerdán lenne a bécsi koncert :((miután a pesti kedden van:rolleyes: )

    sajna engem a C. nem dúl fel :( Látom már, sanyarú nyaram lesz (sóhaj)
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Én még a vh1-on ismertem meg őket az első lemez idején...minden szálat megmozgattam, mégis két hónapomba tellett, mire be tudtam szerezni a gyári cd-t, pedig napsterről rég megvolt...akárhogy is, a Parachutes nagyon tuti, elszállós, borongós lemez, valami olyasmi, amit a Radiohead nem mert volna már akkoriban bevállalni, mégis remekbe szabott darab, egy-két próbát megér...hm...torrent...;) Élőben nem rosszak, de még van hová fejlődniük.
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Bécsi koncertre a jegy megvéve! ... Uff!!! ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Hopp ... Az oeticket.com-on egy nap alatt elfogytak az állóhelyes jegyek ... :eek:


    Edit: De most ismét lehet kapni ... Szóval, újratöltötték a rendszert ... Don't Panic ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    lilinger wrote:

    Ez nagyon jó ... :)

    De azért nyugtass meg, hogy erre nem úgy bukkantál rá, hogy végignézted az előtte lévő 136 részt is ... :D
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Seri wrote:
    Ez nagyon jó ... :)

    De azért nyugtass meg, hogy erre nem úgy bukkantál rá, hogy végignézted az előtte lévő 136 részt is ... :D

    Háccc, a zúúúúgy volt... :D

    Szóval van a wiw-en a grunge topik, és egy ideje már csak tinik járnak oda (akiknek rengeteg az ideje, s így akár végig tudják nézni a klasszik sorozat 10 évadát :D), így én kikoptam. Néha-néha benézek, de el sem olvasom a post-okat. Így ezt is csak úgy találtam, hogy a legfelső volt.

    Mindenesetre tanulságos. Mostmár mi deklaráltan is kemény rockerek vagyunk :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Háccc, a zúúúúgy volt... :D

    Szóval van a wiw-en a grunge topik, és egy ideje már csak tinik járnak oda (akiknek rengeteg az ideje, s így akár végig tudják nézni a klasszik sorozat 10 évadát :D), így én kikoptam. Néha-néha benézek, de el sem olvasom a post-okat. Így ezt is csak úgy találtam, hogy a legfelső volt.

    Mindenesetre tanulságos. Mostmár mi deklaráltan is kemény rockerek vagyunk :D

    SZÉP MUZSIKA!!!! BIZONY BIZONY!!!! :) nagyon jó!!!! Még jó hogy Etus nem kezdett el ugrálni, még megégette volna magát a kemencével :)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    Ajjajj ... Én máris meggondoltam magam (főleg, hogy spanyolhonban még nem is jártam) ... Sőt, NovaRock ügyben is ... ... ... ... Csak sajnos az élet azért ennél bonyolultabb ... Hmmm .... :(

    A kis spanyol turné ugrott, de helyette egy Nova és egy Fillmore (Cortemaggiore) kárpótol nagyon remélem :-)

    És készülhetsz novemberre :) kis német turné, és még pár itt-ott elszórt fellépés várható :)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ismeritek a címben említett bandát?

    Tegnap mondta valaki, h mekkora. Megszereztem, leültem hallgatni munka közben. Döbbenet. Felnéz. Döbbenet. Fej leszakad.

    Nekem nagyon bejött. Mondhatni - kis napirajzos kiszólással - ODA-B*SZ!!!

    Hallgassátok hát meg jól! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Jaés.

    Van 3 hazamenős jegyem eladó a szigetre. 28é/db.
    Nem köll Nektek vagy kedves ismerősnek?
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    Jaés.

    Van 3 hazamenős jegyem eladó a szigetre. 28é/db.
    Nem köll Nektek vagy kedves ismerősnek?

    Nekem már van, köszi, de azt is 25 ezerért vettem ;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Nekem már van, köszi, de azt is 25 ezerért vettem ;)

    Mér kell úgy kapkodni? :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    ííííjjjjjnye...a topikunk a 24. oldalra szorult??? :P
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    ííííjjjjjnye...a topikunk a 24. oldalra szorult??? :P

    Check-check...1-2-3...1-2-3 :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Üdv Mindenkinek!

    óó igen hátra szorultunk ....11-12 . oldal....na ezen most kicsit segítek :-)

    hogy vagytok??? mi újság???

    Eddie szóló turnéra megy!!!!!! Ricsárd Cortemaggiore helyett egy-két konci??? :-))))))
    Szerintetek átugrik Európába is?

    Utánanézek az említett bandának, kíváncsivá tettél :-)))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    Üdv Mindenkinek!

    óó igen hátra szorultunk ....11-12 . oldal....na ezen most kicsit segítek :-)

    hogy vagytok??? mi újság???

    Eddie szóló turnéra megy!!!!!! Ricsárd Cortemaggiore helyett egy-két konci??? :-))))))
    Szerintetek átugrik Európába is?

    Utánanézek az említett bandának, kíváncsivá tettél :-)))

    Akkor megkezdem hát a sort :D

    8 év után - végre - felmondtam az egyetemen, így többé - egyelőre - nem kell indexeket lezárnom, stb.
    Egészen véletlenül maradok az oktatásnál, s Debrecenben hozunk majd létre egy képzést. Izgi, önálló. Je.

    Az egyetlen nyaralás idén a sziget, de ugye az is melós lesz. Szóval ha akartok jönni a lumináriumba, warmly welcome! Csörögjetek rám. Tavaly óta változott a számom, de ha, akkor írgyatok PM-et, s megadom.

    Röviden ennyit az élet folyásáról.

    Danko Jones. Végre egy zenekar, amit/akit az előtt szeretek meg, h erre tolnák a képüket. Úh most még van 40 napon feltérképezni életművüket, aztán majd a szigeten, nyomulhatok az első sorban, örjöngve minden szövegrészlet! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Én szeretnék menni a Lumináriumba! Azaz kérek egy PM-et :)!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Akkor megkezdem hát a sort :D

    8 év után - végre - felmondtam az egyetemen, így többé - egyelőre - nem kell indexeket lezárnom, stb.
    Egészen véletlenül maradok az oktatásnál, s Debrecenben hozunk majd létre egy képzést. Izgi, önálló. Je.

    Az egyetlen nyaralás idén a sziget, de ugye az is melós lesz. Szóval ha akartok jönni a lumináriumba, warmly welcome! Csörögjetek rám. Tavaly óta változott a számom, de ha, akkor írgyatok PM-et, s megadom.

    Röviden ennyit az élet folyásáról.

    Danko Jones. Végre egy zenekar, amit/akit az előtt szeretek meg, h erre tolnák a képüket. Úh most még van 40 napon feltérképezni életművüket, aztán majd a szigeten, nyomulhatok az első sorban, örjöngve minden szövegrészlet! :D


    Tényleg izgi...nem semmi...új munkahely...új város :) vagy itt maradsz Budapesten? De nagyon jó...jó most neked....új dolgok, még újabbakat hoznak :)

    Én egyenlőre nem tervezem a Sziget meglátogatását...tudom R.E.M-et nem szabadna kihagyni...de valahogy .....de ha mennék akkor meglátogatnálak, úgyhogy én is kérem szépen új telcsiszámod

    Danko Jones: igaz még akkor csekkoltam őket mikor olvastam leveled, és mégegyszer teszek egy próbát, de akkor valahogy nem fogtak meg... sorry...de drukkolok neked, hogy jó helyed legyen, vagyis hogy első sorban legyél...ez már nem lehet másképp nálunk :)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Valaki megkapta a tavaszi Deep magazint??? tudom ez a szokásos kérdésem, de nekem még mindig megjött, igaz néha "oda" kellett szólnom :) de most semmi...vagy lemaradtam valamilyen inforól?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    hú, én nem kaptam meg, igaz, nem is hosszabbítottam meg a klubtagságomat :eek:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    nem is hosszabbítottam meg a klubtagságomat :eek:

    ...és hogy tudsz így teljes életet élni? :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    The ChampThe Champ Posts: 4,063
    http://www.youtube.com/watch?v=0EEmEuB9RaE
    Best clip ever..Oh man, the dude sounds like my dad ;)..
    'I want to hurry home to you
    put on a slow, dumb show for you
    and crack you up
    so you can put a blue ribbon on my brain
    god I'm very, very frightening
    and I'll overdo it'
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Az van, hogy most én lépek le egy időre Londonba...és Metal Hammer-jeimet akarom biztos kezekben tudni.

    Több teljes évadnyi a 90es évek közepéről (hisz előfizető voltam), igen megkímélt állapotúak és - emlékeim szerint - poszterek is vannak hozzájuk.

    Nos? Kinek adhatom? :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
Sign In or Register to comment.