*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1464749515270

Comments

  • manda10manda10 Posts: 32
    szóval ti voltatok a zászlóval! gondoltam én, csak nem értettem, hogy jutottatok be! (most irigykedem kicsit, de büszke vagyok rátok! :) )
    ehhez képest én is egész jót alakítottam, szóval az első sor, csak egy palánkkal kijjebb :)
    imádtam a koncertet, nincs sok hozzáfűznivalóm :)
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    se pendrive-ra, se dvd-re nem írtad ki???

    Így vagy úgy sok minden megvan...de...hát nem tudom...azóta le sem ültem a gép elé kárfelmérni...még fel sem fogtam igazán...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Raikkonen végre az élen haladt :)

    Heh...ha még csak az élen haladt volna...de...de...de...VÉGRE MEGNYERTE! :D
    ...és a végén olyan édesen motyogta: "...but thanks everybody..."

    Oi maamme Suomi, synnyinmaa,
    soi, sana kultainen!
    Ei laaksoa ei kukkulaa,
    ei vettä, rantaa rakkaampaa
    kuin kotimaa tää pohjoinen,
    maa kallis isien.
    Sun kukoistukses kuorestaan
    keerrankin puhkeaa;
    viel' lempemme saa nousemaan,
    sun toivos, riemus loistossaan,
    ja kerran laulus, synnyinmaa,
    korkeemman kaiun saa.

    Original Swedish Words
    Vĺrt land, vĺrt land, vĺrt fosterland,
    Ljudhögt, o dyra ord!
    Ej lyfts en höjd mot himlens rand,
    Ej sänks en dal, ej sköljs en strand,
    mer älskad än vĺr bygd i nord,
    Än vĺra fäders jord.
    Din blomning, shuten än i knopp,
    Skall mogna ur sitt tvĺng;
    Se, ur vĺr kärlek skall gĺ opp
    Ditt ljus, din glans, din fröjd, ditt hopp,
    Och högra klinga skall en gĺng
    Vĺr fosterländska sĺng.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Heh...ha még csak az élen haladt volna...de...de...de...VÉGRE MEGNYERTE! :D
    ...és a végén olyan édesen motyogta: "...but thanks everybody..."

    Oi maamme Suomi, synnyinmaa,
    soi, sana kultainen!
    Ei laaksoa ei kukkulaa,
    ei vettä, rantaa rakkaampaa
    kuin kotimaa tää pohjoinen,
    maa kallis isien.
    Sun kukoistukses kuorestaan
    keerrankin puhkeaa;
    viel' lempemme saa nousemaan,
    sun toivos, riemus loistossaan,
    ja kerran laulus, synnyinmaa,
    korkeemman kaiun saa.

    Original Swedish Words
    Vĺrt land, vĺrt land, vĺrt fosterland,
    Ljudhögt, o dyra ord!
    Ej lyfts en höjd mot himlens rand,
    Ej sänks en dal, ej sköljs en strand,
    mer älskad än vĺr bygd i nord,
    Än vĺra fäders jord.
    Din blomning, shuten än i knopp,
    Skall mogna ur sitt tvĺng;
    Se, ur vĺr kärlek skall gĺ opp
    Ditt ljus, din glans, din fröjd, ditt hopp,
    Och högra klinga skall en gĺng
    Vĺr fosterländska sĺng.

    Teljesen igazad van, kedves Ráká :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    SZIASZTOK SZIASZTOK! MONYÓ!!! jelentkezik :-)

    bizony, bizony Nijmegen is csodálatos volt!!!!! Igen egy idő után már benntről (front of stage részről) csak nagy nehézségek árán szerzett fekete karszalaggal engedtek ki, persze csak akkor, ha vissza is akartál jönni. Eme karszalag megszerzésekor vesztettem el zászlómat :-(((( amit később még időben, a PJ kezdése előtt, egy újabb sörhozásos akció alkalmával meg is találtam. :-) bár kicsit megviselt volt, de a kommunikálás itt sem maradt el!!! :-)))))

    Hogy bírtam a Forma 1-et? szombaton már ebéd után gondoltam ledőlök azért egy pár perce, ami kb. 3 órán át tartott :-) aztán vasárnap a 40-ik körnél dőltem ki :-))) én is nagyon álmos voltam. még ma is. Dolgozni meg abszolute nem volt kedvem jönni. :-(((((
    próbálom magam tartani igéretünkhöz......még okés vagyok, de már látom, hogy jövőre valamit ki kell találni :-))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    SZIASZTOK SZIASZTOK! MONYÓ!!! jelentkezik :-)

    bizony, bizony Nijmegen is csodálatos volt!!!!! Igen egy idő után már benntről (front of stage részről) csak nagy nehézségek árán szerzett fekete karszalaggal engedtek ki, persze csak akkor, ha vissza is akartál jönni. Eme karszalag megszerzésekor vesztettem el zászlómat :-(((( amit később még időben, a PJ kezdése előtt, egy újabb sörhozásos akció alkalmával meg is találtam. :-) bár kicsit megviselt volt, de a kommunikálás itt sem maradt el!!! :-)))))

    Hogy bírtam a Forma 1-et? szombaton már ebéd után gondoltam ledőlök azért egy pár perce, ami kb. 3 órán át tartott :-) aztán vasárnap a 40-ik körnél dőltem ki :-))) én is nagyon álmos voltam. még ma is. Dolgozni meg abszolute nem volt kedvem jönni. :-(((((
    próbálom magam tartani igéretünkhöz......még okés vagyok, de már látom, hogy jövőre valamit ki kell találni :-))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    Gyöngy!!!

    telcsizett Kriszta, oké minden...köszi a közreműködést :-)))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    Roviden es tomoren Koppenhaga: MAGIC!!! :D:D:D

    Persze mindent elmondok majd reszletesen.

    Ricsard, dobj egy text-et lecci a telcsimre, mert nincs meg a regi szamod!!!!

    Pussz

    jelentkezz!!! milyen volt? milyen volt???
    Emlékszel arra a pillanatra???? :-))))) mi emlékszünk Ricsárddal!!!! :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • na jólvan, ennek nagyon örülök! :)


    viszont A Pillanatról én is tudni/hallani akarok!!! (i love you...? :D)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    SZIASZTOK SZIASZTOK!

    Hahó, hahó!

    Ha minden igaz valami yahoo!-s címedre (amit itt találtam a profilodban) küldtem egy mailt ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • PETIPETI Posts: 8
    HOL A SZ_RBAN VAN az új Katowice bootleg???? Valahol olvastam, hogy van újabb, keressek rá a GTF-en. Ha megvan valakinek, dobjon már át a linket message-ben vagy a kupec75@freemail.hu emailcímre!

    Köszi
  • SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    dzsííííííííz...ez övön aluli volt! Végignéztem, hátha végre szó szerint is pofára esik vagy leszakad az arca ennek a rémes Creed imitátor majomnak, de nem :(

    Ne szórakozzatok már ... Kurva jól nyomták szerintem a srácok ... De komolyan ... Egyébként ez az a szám, amit a mellettem hevesen pogózó lengyel fanok kórusban üvöltve kértek minden szám után, de a zenekar csak nem adta be a derekát, így nem játszották ...

    Egyébként Zsuval megvan már a következő programunk ... Akit érdekel, még csatlakozhat ... Aug. 12., Katowice, Spodek ... Metal Hammer Fesztivál ... Természetesen fellép a Kóma is, és mivel sötétedés előtt még szeretnénk hazaindulni, a koncertjük után húznánk is haza ... Tehát a Chris Cornellt, meg a Toolt már nem várnánk meg ... Na, valaki? ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • SeriSeri Posts: 143
    PETI wrote:
    HOL A SZ_RBAN VAN az új Katowice bootleg????

    Csak ezt a forrást ismerem: http://www.sendspace.com/file/zwpzq5

    De ez ilyen közönségből felvett közönséges minőségű ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Seri wrote:
    sötétedés előtt még szeretnénk hazaindulni, a koncertjük után húznánk is haza ... Tehát a Chris Cornellt, meg a Toolt már nem várnánk meg ... Na, valaki? ... :)

    :D:D:D

    Annyira sajnálom, hogy ki kell hagynom! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    fellép a Kóma is, és mivel sötétedés előtt még szeretnénk hazaindulni, a koncertjük után húznánk is haza ... Tehát a Chris Cornellt, meg a Toolt már nem várnánk meg ... Na, valaki? ... :)

    :eek:
    SANSZ...!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    PETI wrote:
    HOL A SZ_RBAN VAN az új Katowice bootleg???? Valahol olvastam, hogy van újabb, keressek rá a GTF-en. Ha megvan valakinek, dobjon már át a linket message-ben vagy a kupec75@freemail.hu emailcímre!

    Köszi

    te vagy kezike?;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    te vagy kezike?;)


    LOL
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • PETI wrote:
    HOL A SZ_RBAN VAN az új Katowice bootleg???? Valahol olvastam, hogy van újabb, keressek rá a GTF-en. Ha megvan valakinek, dobjon már át a linket message-ben vagy a kupec75@freemail.hu emailcímre!

    Köszi

    ööö... szia, üdvözlünk, meg ilyenek ... eddig legalábbis így kezdtük :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Ricsard wrote:
    dzsííííííííz...ez övön aluli volt! Végignéztem, hátha végre szó szerint is pofára esik vagy leszakad az arca ennek a rémes Creed imitátor majomnak, de nem :(


    ja és még annyit, tudom hogy ez nem egy kóma fórum, de ezen halálra röhögtem magam... az albumuk címe a következő: The forsaken forces of the great army of holy signs Lol LOL Lol :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • shinningshinning Posts: 256
    na jólvan, ennek nagyon örülök! :)


    viszont A Pillanatról én is tudni/hallani akarok!!! (i love you...? :D)

    nem ez nem AZ volt :-)))) de ha most leírom akkor Orsi ha esetleg nem emlékszik rá akkor innen megtudja, csak kíváncsi vagyok, hogy megmaradt e neki :-) leírom neked PMbe. Bár most Te a Volt-on vagy , ugye?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    Csak ezt a forrást ismerem: http://www.sendspace.com/file/zwpzq5

    De ez ilyen közönségből felvett közönséges minőségű ...

    Engem is nagyon nagyon érdekelnének a bootlegek!!!!! de jó lenne, de jó lenne!!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    Hova TŰnt Dusán?? Hova TŰnt Dusán?? :-)))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinning wrote:
    nem ez nem AZ volt :-)))) de ha most leírom akkor Orsi ha esetleg nem emlékszik rá akkor innen megtudja, csak kíváncsi vagyok, hogy megmaradt e neki :-) leírom neked PMbe. Bár most Te a Volt-on vagy , ugye?


    hát minnyá indulok szlovákiába egy laza new model army, apollo 440, placebo kombóra :D , aztán volt csak péntektől lájtosan ... de a pm az megvár ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • PETIPETI Posts: 8
    Ricsard wrote:
    te vagy kezike?;)

    Nem. Se Tyütyüke, se Mütyüke. ???
  • PETIPETI Posts: 8
    ööö... szia, üdvözlünk, meg ilyenek ... eddig legalábbis így kezdtük :o


    Helló.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    PETI wrote:
    Nem. Se Tyütyüke, se Mütyüke. ???

    Kicsikét agresszorka? :)

    Na, de akkor én is szeretettel köszöntelek ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • PETIPETI Posts: 8
    lilinger wrote:
    Kicsikét agresszorka? :)

    Na, de akkor én is szeretettel köszöntelek ;)

    Keblemre, illinger. ;D
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    shinning wrote:
    nem ez nem AZ volt :-)))) de ha most leírom akkor Orsi ha esetleg nem emlékszik rá akkor innen megtudja, csak kíváncsi vagyok, hogy megmaradt e neki :-) leírom neked PMbe. Bár most Te a Volt-on vagy , ugye?

    London Calling!!! Csak igy stilusosan... :p

    Hat persze hogy megvan meg a pillanat, amikor EdVed aszonta hogy aj lav ju... :D A kocert kozben elsetalt az orrunk elott jol ki a szelre, es onnan elvezte Mikey szolojat az elmaradhatatlan borosuveggel a kezeben ;) es amikor ment vissza, akkor megallt elottunk es elolvasta Monyo zaszlojat, hogy Ride The Wave In Hungary es erre azt mondta: "I love you" :D:D

    btw email cimeket nekem pm-be ide gyorsan, es kuldok nektek meghivot a facebook-ba, ahol kedvetekre nezegethetitek az ide PJ turne kepeimet

    Amugy veletek minden ok? En olyan szinten faztam meg Amsterdamban, amire jol rajott meg a Werchter-i azas egesz delutan, hogy majdhogynem halalomon vagyok enyhe tudogyulladassal. Mara mar egesz istenes a helyzet, de szombaton, amikor hazaertem, teljesen kesz voltam.

    Egyebkent le vagyok torve, mint a bili fule. Olyan gaz hogy vege az egesz turnenak. Annyira jol ereztem magam ezalatt a ket het alatt, hogy csak na! Felejthetetlen koncertelmenyekkel lettem gazdagabb, es meg kell hagyni, lehet hogy elfogult vagyok, de akkor is a PJ a VILAG LEGJOBB ZENEKARA mondjon barki barmit!! A zene az egy dolog, de az egesz ami ezzel egyutt jar: a koncertek, a rajongok, a sracok...

    Ma este osszerakom a fotoimat, es remenyeim szerint holnapra mar fent lesznek a profile-omom. Meg osszekapom magam es megirom a koncert beszamoloimat.

    Na pusszantas, es legyetek jok!

    Oriasi virtualis oleles mindenkinek,

    Millpussz
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • shinningshinning Posts: 256
    London Calling!!! Csak igy stilusosan... :p

    Hat persze hogy megvan meg a pillanat, amikor EdVed aszonta hogy aj lav ju... :D A kocert kozben elsetalt az orrunk elott jol ki a szelre, es onnan elvezte Mikey szolojat az elmaradhatatlan borosuveggel a kezeben ;) es amikor ment vissza, akkor megallt elottunk es elolvasta Monyo zaszlojat, hogy Ride The Wave In Hungary es erre azt mondta: "I love you" :D:D

    btw email cimeket nekem pm-be ide gyorsan, es kuldok nektek meghivot a facebook-ba, ahol kedvetekre nezegethetitek az ide PJ turne kepeimet

    Amugy veletek minden ok? En olyan szinten faztam meg Amsterdamban, amire jol rajott meg a Werchter-i azas egesz delutan, hogy majdhogynem halalomon vagyok enyhe tudogyulladassal. Mara mar egesz istenes a helyzet, de szombaton, amikor hazaertem, teljesen kesz voltam.

    Egyebkent le vagyok torve, mint a bili fule. Olyan gaz hogy vege az egesz turnenak. Annyira jol ereztem magam ezalatt a ket het alatt, hogy csak na! Felejthetetlen koncertelmenyekkel lettem gazdagabb, es meg kell hagyni, lehet hogy elfogult vagyok, de akkor is a PJ a VILAG LEGJOBB ZENEKARA mondjon barki barmit!! A zene az egy dolog, de az egesz ami ezzel egyutt jar: a koncertek, a rajongok, a sracok...

    Ma este osszerakom a fotoimat, es remenyeim szerint holnapra mar fent lesznek a profile-omom. Meg osszekapom magam es megirom a koncert beszamoloimat.

    Na pusszantas, es legyetek jok!

    Oriasi virtualis oleles mindenkinek,

    Millpussz

    Sziaaaaaaaaaaaaa.......:-))))))))
    küldöm a címemet :-))))))))
    de NEM ERRE A PILLANATRA GONDOLTAM!!!!!!!!!!!! :-) óó és most már mindenki tudja ;-)
    akkor ezek szerint mégsem emlékszel.....kicsit segítek....mikor mögötted pogózás kezdődött és elég mérges lettél...én meg megpróbálván elfelejtettni veled a kellemetlenségeket átöleltelek és ekkor csatlakozott Ricsárd is...éééééééééééééééééssssssssssssss.....
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    hát minnyá indulok szlovákiába egy laza new model army, apollo 440, placebo kombóra :D , aztán volt csak péntektől lájtosan ... de a pm az megvár ;)

    mennyi koncert!!!! :-)))
    vigyázz nagyon magadra!!!!
    pm ment :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
Sign In or Register to comment.