Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1474850525370

Comments

  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    Hahó, hahó!

    Ha minden igaz valami yahoo!-s címedre (amit itt találtam a profilodban) küldtem egy mailt ...

    úúúú nagyon jó!!!!!!! :-))))))))))
    bocsi hogy így késve, csak nem igazán szoktam használni azt a mailt.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    ööö... szia, üdvözlünk, meg ilyenek ... eddig legalábbis így kezdtük :o

    ez is jó:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    Hova TŰnt Dusán?? Hova TŰnt Dusán?? :-)))))))


    feltehetőleg rejtett üzemmódban böngészgeti a topikunkat :confused:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    London Calling!!! Csak igy stilusosan... :p


    Amugy veletek minden ok? En olyan szinten faztam meg Amsterdamban, amire jol rajott meg a Werchter-i azas egesz delutan, hogy majdhogynem halalomon vagyok enyhe tudogyulladassal. Mara mar egesz istenes a helyzet, de szombaton, amikor hazaertem, teljesen kesz voltam.

    Szeva Orsika,
    gyógyulj meg mielőbb!!! Mellesleg, mióta hazatértünk Hollandiából, én is meg vagyok ám fázva...lehet, hogy az eindhoveni medencés kertben nem kellett volna virgonckodni a fügevodkákkal???;) :p???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943

    Hat persze hogy megvan meg a pillanat, amikor EdVed aszonta hogy aj lav ju... :D A kocert kozben elsetalt az orrunk elott jol ki a szelre, es onnan elvezte Mikey szolojat az elmaradhatatlan borosuveggel a kezeben ;) es amikor ment vissza, akkor megallt elottunk es elolvasta Monyo zaszlojat, hogy Ride The Wave In Hungary es erre azt mondta: "I love you"




    Ma este osszerakom a fotoimat, es remenyeim szerint holnapra mar fent lesznek a profile-omom. Meg osszekapom magam es megirom a koncert beszamoloimat.

    Na pusszantas, es legyetek jok!

    Oriasi virtualis oleles mindenkinek,

    Millpussz

    Ejnye-ejnye Orsi, hová tűnt a MI PILLANATUNK??????
    szép, mondhatom...
    Móni meg azt hitte, hogy Ed elhajtotta őt...:)

    Werchter??? és a többi koncert??? várjuk a beszámolódat!!!
    btw email cimeket nekem pm-be ide gyorsan, es kuldok nektek meghivot a facebook-ba, ahol kedvetekre nezegethetitek az ide PJ turne kepeimet

    az enyémet tudod...:)
    Egyebkent le vagyok torve, mint a bili fule. Olyan gaz hogy vege az egesz turnenak. Annyira jol ereztem magam ezalatt a ket het alatt, hogy csak na! Felejthetetlen koncertelmenyekkel lettem gazdagabb, es meg kell hagyni, lehet hogy elfogult vagyok, de akkor is a PJ a VILAG LEGJOBB ZENEKARA mondjon barki barmit!! A zene az egy dolog, de az egesz ami ezzel egyutt jar: a koncertek, a rajongok, a sracok...

    én is örülök, hogy belevágtunk a túrába, rettenetesen szép emlékekkel lettem gazdagabb, és a PJ-mel továbbra sem tudok betelni! Mindegyik koncert külön díszes és kitörölhetetlen oldalt képez a képzeletbeli emlékkönyvemben...az egészben az a legjobb, hogy az élményeken csupa jó emberrel osztoztam, akikkel mindannyiszor jó lesz felidézni azokat!
    az a fura, hogy bár én sem annyira találom még a helyem, azért nem vagyok elkeseredve...be kell ismernünk, rendesen kaptunk a jóból, és ezt most muszáj beosztanunk az elkövetkező évekre!!! Jövőre R.E.M., Keane meg Metallica, azután pedig U2 meg Depeche Mode meg Muse stb. turné következik...yeaah!!! Így elviselhetőbb a várakozás (legalábbis számomra!)!!!:p
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    Engem is nagyon nagyon érdekelnének a bootlegek!!!!! de jó lenne, de jó lenne!!!!!

    Én a hivatalos verziókra várok erőltetett türelemmel!!! Most duplán érzem, mekkora áldás volt a rajongók számára a professzionális koncertfelvétel-sorozat...:(!!!
    Kizárt, hogy nem adják ki őket, ha már felvették, nem???

    A Gorge dobozka pedig még nem érkezett meg senkinek, ugye?;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Jövőre R.E.M., Keane meg Metallica, azután pedig U2 meg Depeche Mode meg Muse stb. turné következik...yeaah!!! Így elviselhetőbb a várakozás (legalábbis számomra!)!!!:p

    REM??????? Hűűűűűűűha...hova kapjak???
    Hozzáteszem, érdemtelenül nem kerültek rá a Facérok soundtrack-jére...pedig mikor Steve és Linda ülnek a földön és a lemezeket pakolgatják...egy klasszikus csendül fel MS tolmácsolásában...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Ricsard wrote:
    Jövőre R.E.M., Keane meg Metallica, azután pedig U2 meg Depeche Mode meg Muse stb. turné következik...yeaah!!! Így elviselhetőbb a várakozás (legalábbis számomra!)!!!:p


    Ricsááááááááárd !!!!!! hát az sms-emnek semmi hatása nem volt a kis lelkeddre...? :( :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Szeva Orsika,
    gyógyulj meg mielőbb!!! Mellesleg, mióta hazatértünk Hollandiából, én is meg vagyok ám fázva...lehet, hogy az eindhoveni medencés kertben nem kellett volna virgonckodni a fügevodkákkal???;) :p???

    na igen, meg persze mondtam én hogy ne ugrálj annyi fejest a medencébe, amikor már oly hideg volt !!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Én a hivatalos verziókra várok erőltetett türelemmel!!! Most duplán érzem, mekkora áldás volt a rajongók számára a professzionális koncertfelvétel-sorozat...:(!!!
    Kizárt, hogy nem adják ki őket, ha már felvették, nem???

    A Gorge dobozka pedig még nem érkezett meg senkinek, ugye?;)

    NAGYON NAGYON REMÉLEM!!!!!!! lehet hogy egy válogatást fognak csinálni és azért nem úgy működik mint tavaly, s azelőtt??

    A Gorge még nekem sem érkezett meg...gondolhatod, hogy ezt sem hagyom szó nélkül :-)))
    és feltétlenül szólj ha összegyűjtötted mit rendelnél még. :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Ejnye-ejnye Orsi, hová tűnt a MI PILLANATUNK??????
    szép, mondhatom...
    Móni meg azt hitte, hogy Ed elhajtotta őt...:)

    azért az összes "én pillanatomat" ne áruld el :-)))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    azért az összes "én pillanatomat" ne áruld el :-)))))))

    Milyen kis titokzatosak maguk! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ezek után már télleg csak azt nem értem, hogy Hegedűs úr miért nem lát lehetőséget, értelmet, értéket és esetleg pénzt (!!!) is egy pesti PJ koncertben...

    http://quart.hu/cikk.php?id=1393
    Nyilván a cikk irója is elég cinikusra vette a figurát, de hát...lássuk be...750 fő meg ezért egy Sportaréna...áááááááááh...szétved az ideg...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    S ha már az ebédidőben történő lapszemlénél tartunk, egy figyelmünket kevésbé felkorbácsoló dolog:

    http://quart.hu/cikk.php?id=1383 :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    manda10manda10 Posts: 32
    Kedveseim!
    nagyon boldoggá tennétek egy hiánybetegségben szenvedőt, ha elküldenétek (juttatnátok, elérhetővé tennétek stb.) a nájmehhenben készült képeiteket neki!
    Viszonzásul fel tudja ajánlani a fotókat, amiket a kivetítőről készített, pöppet messzebbről, mint ti... viccnek is rossz. Na mindegy. szóval?
    köszikööösziiiii, ahogy SzántóFaszi bátyánk mondaná.
    Melinda
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    manda10 wrote:
    SzántóFaszi bátyánk

    Ő az, aki aszongya, hogy hogyaszongya: csak a peepshow-ba dobom a 20asokat, kedvencem a filigrán Vali, a szőke Laura a múlthéten tűnt eeeel, neki biztos összejött máááááár valami, nem sajnálom Tőle és nem felejtem el? :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Milyen kis titokzatosak maguk! :D

    :-)))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    manda10 wrote:
    Kedveseim!
    nagyon boldoggá tennétek egy hiánybetegségben szenvedőt, ha elküldenétek (juttatnátok, elérhetővé tennétek stb.) a nájmehhenben készült képeiteket neki!
    Viszonzásul fel tudja ajánlani a fotókat, amiket a kivetítőről készített, pöppet messzebbről, mint ti... viccnek is rossz. Na mindegy. szóval?
    köszikööösziiiii, ahogy SzántóFaszi bátyánk mondaná.
    Melinda

    Én sajnos nem tudok ebben segíteni, nálam nem volt a koncin fotoápárát :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Ezek után már télleg csak azt nem értem, hogy Hegedűs úr miért nem lát lehetőséget, értelmet, értéket és esetleg pénzt (!!!) is egy pesti PJ koncertben...

    http://quart.hu/cikk.php?id=1393
    Nyilván a cikk irója is elég cinikusra vette a figurát, de hát...lássuk be...750 fő meg ezért egy Sportaréna...áááááááááh...szétved az ideg...

    szerintem mindenki kiegyezne egy intimkoncerttel a PJvel :-)))))

    de teljesen igazad van......de hát nem tudunk mit tenni

    a Cult koncerten 3000-en voltak...
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    manda10manda10 Posts: 32
    lilinger wrote:
    Ő az, aki aszongya, hogy hogyaszongya: csak a peepshow-ba dobom a 20asokat, kedvencem a filigrán Vali, a szőke Laura a múlthéten tűnt eeeel, neki biztos összejött máááááár valami, nem sajnálom Tőle és nem felejtem el? :D:D:D

    a PJ rajongók zenei műveltsége az egeket veri :)
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    manda10 wrote:
    a PJ rajongók zenei műveltsége az egeket veri :)

    Nézd, régóta vagyok már a szakmában :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    szerintem mindenki kiegyezne egy intimkoncerttel a PJvel :-)))))

    Azt hiszem, rátapintottál a lényegre ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    na mivan itt, elmegyek 3 napra, és 4 db hozzászólás születik...? :o
    na most alszom egyet, aztán beszélgetünk ;):D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinning wrote:
    Hova TŰnt Dusán?? Hova TŰnt Dusán?? :-)))))))
    itt vagyok
    nem rejtőzködöm :)
  • Options
    holnap nem jön valaki?
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    holnap nem jön valaki?

    HElllllooooo hellllloooooooo :-)))))
    nagyon gondolkoztam rajta...de aztán mégsem :-(

    nemsokára írok egy rövid beszámolót a szombati Doors emlékestről!!!!!! húúúúú nagyon jó volt :-))))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    holnap nem jön valaki?

    Hogy megszakítsam ezt a hosszú csendet...
    milyen volt a Plant?

    tudom nekem kellene írni a Doors estről, de még nem jutottam odáig.

    Mi újság, merre vagytok?

    Ricsárd a hotellel minden oké????
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    manda10manda10 Posts: 32
    no igen, ez a második oldal...és a harmadik fenyegető réme.. :)
    fussunk össze valahol és mindenki hozzon nekem fényképeket!

    ki jön Cornellre a szigetre? meg Tool-ra?
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    manda10 wrote:
    ki jön Cornellre a szigetre?

    I'll be there! :) (remélem legalábbis, h a munka nem szól közbe a szigetes munkának...)

    Amúgy meg vasárnap este 11 és hétfő reggel 6 között kb 17x lement a Superunknown és meg kellett állapítanom, hogy rettenet jó hangja van a bácsinak :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    én is kint leszek végig, és természetesen cornell kihagyhatatlan!! :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.