Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1484951535470

Comments

  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Home, hooooome where I wanted to go...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinning wrote:
    Hogy megszakítsam ezt a hosszú csendet...
    milyen volt a Plant?


    tök jó volt, katarzis meg minden...
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Én is kíváncsi lennék a Doors és a Plant beszámolókra ám!!! A Beastie Boyst sajnos a hosszúra nyúlt betegség miatt sajnos ki kellett hagynom! A Rolling Stones viszont kibeb***tt qrrrvajó volt, még most sem hiszem el, hogy mennyire odatettek ezek a "rém":) szimpatikus a "srácok"!!!

    Most viszont irány a reptér és az iskolában (is) használatos táblai irószer:): Hurrááááááááá, nyaralunk!!!!!!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Én is kíváncsi lennék a Doors és a Plant beszámolókra ám!!! A Beastie Boyst sajnos a hosszúra nyúlt betegség miatt sajnos ki kellett hagynom! A Rolling Stones viszont kibeb***tt qrrrvajó volt, még most sem hiszem el, hogy mennyire odatettek ezek a "rém":) szimpatikus a "srácok"!!!

    Most viszont irány a reptér és az iskolában (is) használatos táblai irószer:): Hurrááááááááá, nyaralunk!!!!!!!!!!!!!

    JÓ UTAT!!! jó pihit, kikapcsólódást!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    rövid Doors beszámoló:
    Margitsziget, Szabadtéri Sz.:

    jó hangulat, sörözés Krisztivel...kellemes idő...úgy éreztem mintha nem is Doors koncertre jönnénk, nekem ők valahogy olyan távolinak tűnnek.
    Nagyon furcsa volt élőben látni Rayt és Robbiet!! tényleg! de a koncert sodrása nem engedett időt ezen gondolkozni.
    Brett (az énekes) biztos távolinak érezte a közönséget, mert a második szám közben mindenkit odahívott a színpad közvetlen közelébe, úgyhogy az első sorban táncoltuk végig az egészet. Kézfogások, egymásnak énekelgetések, mutogatások, mosolygások..stb. nagyon közvetlen hangulat alakult ki. Jól szólt az egész, jó dögös volt, pörgős számokat adtak, nem nyugdíjas találkozó volt egyáltalán :-)))))
    na és egy kis privát titkos történet:
    a konci vége előtt kb. 10 perccel (light my fire) a banda biztonsági embere felhúzott a színpadra !!!!!!!!!!! és odaállított a stage szélére, a hangfalakkal egy sorba, úgyhogy még ilyen sem volt az életemben :-))))) egy színpadon velük lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) aztán kaptam egy dobütőt is :-)))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    tök jó volt, katarzis meg minden...

    :-)

    Chicago repjegy: 58.000 + illeték..de ezt már meg kellett volna venni!!!!!! :-(
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    LILINGER!!!!!

    itt az intim koncert!!!!

    ..."We are inviting you all to this special pre-Lollapalooza performance,
    but the Vic is an intimate little joint and therefore, we have a limited
    number of tickets to sell...."

    csak Chicagoig kell az élményért menni :-(((((
    AKAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKK!!!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    LILINGER!!!!!

    itt az intim koncert!!!!

    ..."We are inviting you all to this special pre-Lollapalooza performance,
    but the Vic is an intimate little joint and therefore, we have a limited
    number of tickets to sell...."

    csak Chicagoig kell az élményért menni :-(((((
    AKAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKK!!!!!!

    Most úgy érzem, hogy a 3 napos badacsonyi nyaralás is a luxuskiadások közé tartozik...de azért hajrá intimkoncert! :D
    Épp ma reggel gondolkoztam, hogy már egy hónapja wicének is és mikor lesz megint, mert akarom...akarom...AKAROM! :(

    Egy PJ-s augusztus 20??? Képnézegetés, sörözés, élménybeszámolás, rajongás???
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinning wrote:
    a konci vége előtt kb. 10 perccel (light my fire) a banda biztonsági embere felhúzott a színpadra !!!!!!!!!!! és odaállított a stage szélére, a hangfalakkal egy sorba, úgyhogy még ilyen sem volt az életemben :-))))) egy színpadon velük lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)


    :eek: de Miééééért??? :D:o:);)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    :eek: de Miééééért??? :D:o:);)

    :-))) én i snagyon csodálkoztam, elöször azt hittem azért húz ki mert úgy gondolja valami bajom van....de aztán mosolygott és mutogatta hogy menjek :-) hát én mentem....:-)))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Most úgy érzem, hogy a 3 napos badacsonyi nyaralás is a luxuskiadások közé tartozik...de azért hajrá intimkoncert! :D
    Épp ma reggel gondolkoztam, hogy már egy hónapja wicének is és mikor lesz megint, mert akarom...akarom...AKAROM! :(

    Egy PJ-s augusztus 20??? Képnézegetés, sörözés, élménybeszámolás, rajongás???

    óóó pedig Chicago méltő találkozós-ünneplős megemlékezés lenne :-)))

    Ez az időpont augusztus 20, vagy augusztus huszon valahanyadika?? :-))
    nekem inkább úgy lenne jó hogy másnap nincs munka..tehát péntek, szombat, vagy vasárnap ha az augusztus 19.
    és a képeket milyen formában nézzük? jó lenne egy laptop és akkor mindenki haza is tudná vinni mások képeit cd-n, dvd-n vagy pendrive-on....a pl. a katowicei filmet is, amit készítettél... :)))http://forums.pearljam.com/images/icons/icon10.gif
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    na mizu, mindenki nyaral...? én ma jöttem haza a velencei tóról, jó barnán... :) veletek mi újság?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Szevasztok!

    Aki jön Szigetre, s birtokolja a számom, és van kedve Lumináriumba jönni sorbanállás nélkül, a kívánt nap előtti este nyomjon egy sms-t, s akkor majd jól bejöhet :D

    Viszont ami szívfájdalom...nem leszek ott Cornell bácsin :( Úh kérek majd élménybeszámolót.

    Ricsárd! Köszi még1x...már nyomdában!

    Ja...hát télleg nyaralunk ennyire vagy lezárult egy korszak??? :) Még mindig tartom, hogy augusztus 20án kellene egy "less firework, more PJ"-party. Fényképnézés, élményidézés, sör/bor/stampó!!!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Szevasztok!

    Aki jön Szigetre, s birtokolja a számom, és van kedve Lumináriumba jönni sorbanállás nélkül, a kívánt nap előtti este nyomjon egy sms-t, s akkor majd jól bejöhet

    Viszont ami szívfájdalom...nem leszek ott Cornell bácsin :( Úh kérek majd élménybeszámolót.

    Ricsárd! Köszi még1x...már nyomdában!

    Ja...hát télleg nyaralunk ennyire vagy lezárult egy korszak??? :) Még mindig tartom, hogy augusztus 20án kellene egy "less firework, more PJ"-party. Fényképnézés, élményidézés, sör/bor/stampó!!!


    fúúú, már épp üzenni akartam, hogy akkor tényleg ki lehet-e tégedet használni jól lumi ügyben ... :) én tuti menni fogok, és ha nem gond, akkor 1-2 haverral együtt, de mindenképp jelentkezem előtte... :)
    amúgy az összeülésben természetesen benne vagyok ;)

    ja és temrészetesen cornellről részletesen fogok mesélni!!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Hejhóóó, naaa , végre én is visszatértem...meseszép volt mind Kréta, mind Santorini...tudom, nem Argentína:p (örökké irigy leszek), de legalább sovány vigaszként jártam egy olyan faluban + kolostorban, ahol tisztára MEXIKÓban éreztem magam (az pedig vágyaim egyik netovábbja),
    sőőőőt jártam Európa leghosszabb szurdokában (értsd: gorge!:)), ami szintén fantasztikus élmény volt - remélem hamarosan lehetőségem lesz összehasonlítani az autentikus washingtonival:p!
    ***extra***
    Santorinin odajött hozzám egy 4 fős dél-amerikai társaság és mindenáron meg akartak hívni egy sörre, mert a világ - szerintük - legjobb pólóját viseltem (klasszik piros Ten club Mookie) :D sajnos az uccsó hajóhoz így is sietnünk kellett...grrrrr!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Hohóóóó!

    Én is jövök Szigetre, szívesen összefutok bárkivel, bárhol a Szigeten, szóval hívjatok, jelezzetek sms-ben...van ugyebár hetijegyem, sőt...ami azt illeti, akad egy fölösleges is, amitől az első nap, azaz szerda délutánig szeretnék megszabadulni.

    A paraméterek:
    hazamenős,
    és odaadom 24 ezerért!
    Libris blokkal, pecséttel...

    ez elég jó így, nem igaz?
    (legrosszabb esetben kiállok a Filatorigáthoz és legyezgetem a szimpatikus 15 évesek felé...óóó, ezt senki sem kívánhatja tőlem:D )
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:


    (legrosszabb esetben kiállok a Filatorigáthoz és legyezgetem a szimpatikus 15 évesek felé...óóó, ezt senki sem kívánhatja tőlem:D )

    kis pedóóóóó :D ha előbb mondod, el tudtam volna passzolni ... anywaaaays, én mindenképp hívni foglak, tekintve hogy szintén végig kint leszek
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    kis pedóóóóó :D

    milyen szerencse, hogy még sebtében kijavítottam az első változatot, miszerint "...kiállok és lengetem..." :D
    mellesleg ismered a viccet:

    mi a különbség a pedagógus és a pedofil között???

    ...

    ?
    ha előbb mondod, el tudtam volna passzolni ...

    đ#@%?!
    anywaaaays, én mindenképp hívni foglak, tekintve hogy szintén végig kint leszek

    ööö...ugye neked nem kell megadni a cukros bácsi számát :p;)???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    mi a különbség a pedagógus és a pedofil között???

    a pedofil szereti a gyerekeket...? :)

    a számot meg lengetés nélkül is tudom ;)

    edit: ma, nitzer ebb...???
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    a mai nap kb. Quimby meg lézengés...ezeket a napokat is nagyon szeretem odakinn...nem kell sietni, kajtatni mások után: akkor találkozom a fejekkel, amikor sikerül:) hívjuk majd egymást!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Tök szar az idei Lumi, ne is gyertek! :D:D:D

    Majd holnap megírom, mikor lenne alkalmas...böe...ma is 9 órát lenyomtunk... :(
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:

    Majd holnap megírom, mikor lenne alkalmas...böe...ma is 9 órát lenyomtunk... :(

    úúúú, nem hangzik túl jól, kitartás ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Bakker, te hogy bírtál hajnalok hajnalán netezni, Szuzánna? Vagy nem buliztatok sokáig a második nap?

    Kedves Linda! Tőlem akármilyen lehet a Lumi, nincs összehasonlítási alapom, de szeretnék menni, lehetőleg pördzsemesekkel:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    manda10manda10 Posts: 32
    nem jön Cornell, hangszálproblémák miatt. most elég nyűgös vagyok.
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • Options
    Ricsard wrote:
    Bakker, te hogy bírtál hajnalok hajnalán netezni, Szuzánna? Vagy nem buliztatok sokáig a második nap?

    Kedves Linda! Tőlem akármilyen lehet a Lumi, nincs összehasonlítási alapom, de szeretnék menni, lehetőleg pördzsemesekkel:D

    hazaér, gép automatikusan bekapcs ... így :D ja a hajnali 9 meg úgy hogy nem lehet ebben a melegben rendesen aludni ... meg tudod, arra ébredek hogy szomjan halok... :D

    cornell miatt a sírás határán vagyok kb 10 perce
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    manda10 wrote:
    nem jön Cornell, hangszálproblémák miatt. most elég nyűgös vagyok.


    :eek: MI VAAAAAAAAAAAAAAN??????? :mad:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    :( Jajj-jajj...újabb rossz hír: a közös pördzsemes találkozónkra nem sok mindent tudok hozzátenni a madridi képekhez, ugyanis az enyéim szőrén-szálán eltűntek a gépemről!!! AZAZ NINCSENEK MEG !!!! :mad:Feltúrtam az egész lakást, végigpásztáztam nem kevés cdt és dvdt abban a tudatban, hogy nem is írtam ki őket...hm, úgy tűnik, erre jól emlékszem. Hm, persze mindez úgy derült ki, hogy szerettem volna mindent az idei fotóimat egy dvdre, hogy legyen biztonsági másolatom a teljes eddigi évemről (mert most lett időm és kedvem feldolgozni azt a rengeteg fotót)... a photobucket.comnak hála 14 db a kedvenceim közül megmaradt, de tartok tőle:confused:, hogy ez most ennyi...meg egy bambi! Ma este pedig zülleni megyek a Szigetre!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Ma este pedig zülleni megyek a Szigetre!!!
    Tán kissé kérkedősre sikerült az smsem tennap előtt...de...ÉRINTETTEM AZT A CSÖRGŐDOBOT!!! Életem csúcspontjához értem... :) Innen már csak lefelé...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Tán kissé kérkedősre sikerült az smsem tennap előtt...de...ÉRINTETTEM AZT A CSÖRGŐDOBOT!!! Életem csúcspontjához értem... :) Innen már csak lefelé...

    KIÉT????? te kis hamis :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    KIÉT????? te kis hamis :)

    A Trent Reznorét...egy hallgatóm kapta el, s hátra vitt a susnyásba (csomagmegörző), s megérinthettem...

    Életem másik felét annak szentelem, hogy Stone zoknijára vadásszak! ;)

    Aztán majd felcsendül a búcsúztatómon a Leaving here...és így lesz teljes és tökéletes...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
Sign In or Register to comment.