*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1444547495070

Comments

  • lilingerlilinger Posts: 475
    megdarállak méééééééééééééééég :o

    Jóvan, látom, mindahányan ölég kiműveltek vagyunk a 90es évek legnagyobb magyar slágerei terén :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    !!!!!!!!!!!! manda: pm ment !!!!!!!!!!!!!!

    Jajdeelfelejtettemmegkérdezni...ez csak nem AZT jelenti??? ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • manda10manda10 Posts: 32
    jelentem: sikerült felébresztenem gyöngyöt :) (felhívtam)
    még gondolkodik...
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    manda10 wrote:
    jelentem: sikerült felébresztenem gyöngyöt :) (felhívtam)
    még gondolkodik...

    ?:confused:?

    Jelentem, minden Nijmegenbe tartó magyar a vendégem egy remek lilakupakos lokális szeszpárlatra...imádom!:D

    így is gondolkodik?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    remek lilakupakos lokális szeszpárlatra

    Az mi az? Szeretnék művelt (Zsuzskát idézve -->) alkoholista lenni :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    Akkor csak osztonzeskent irom le a Zsuzskanak, hogy most indulok a Forumba, ugyanis ma buli lesz este megint :D:D

    Majd gondolok ratok, es igyekszem minel kozelebb kerulni, es bemutatni a zaszlot Stoney haverunknak:p
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    BTW Nijmegen... majd text-eljunk egymasnak, ha odaertunk a helyre.

    Mivel Amsterdam-bol megyek csutortok reggel, es valahol Nijmegen kozeleben egy kis faluban van a szallasom, azert majd megprobalok minel hamarabb odaerni, de ha esetleg ti ertek oda elobb, lecci foglaljatok egy helyet... bar ez gondolom nem kerdes...

    Pussz
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    A középiskolával évente jártunk Hollandiába (főként Arnhem környékére;: ) és ott egy életre megtanultam, hogy a holland fiatalok számára a péntek esti parti e nélkül el sem kezdődhet:

    __:o__

    __:p_

    __:D__

    nyami
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • szépjóreggelt kívánok!

    először is, Melinda, köszönöm szépen hogy hívtál és elláttál információkkal meg minden...

    másodszor is, köszönöm szépen a sok ösztönzést

    de sajnos arra jutottam hogy nehheeeheheheheheeeeeeem jön össze :(

    de ugye mulattok helyettem is meg minden, és ha a bácsik játsszák a light years-t akkor tessék rám gondolni, vagy megmondani nekik hogy mán megin nem most kellett volna amikor nem vagyok ott... :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ez most végleges???

    tuti fix?

    biztos?

    és ha keresni fogják a nagy narancssárga lepledet:(???;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    ez most végleges???

    tuti fix?

    biztos?

    és ha keresni fogják a nagy narancssárga lepledet:(???;)


    hát akkor magukra vessenek ;)
    nem ,sajnos tényleg ez van, ha ezt bevállalom, akkor egész nyáron nem megyek sehova és kenyeret eszem vízzel...
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    nem megyek sehova és kenyeret eszem vízzel...

    Börtönkoszt...vállalható...szerintem...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • manda10manda10 Posts: 32
    ha nem elég a pearl jam,
    szívesen felajánlok némi barack és eperlekvárt anyukám készletéből...
    finomabb lesz tőle a száraz kenyér:)
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Írt nekem a madridi zúzdában megismert angol figura (név szerint Ben), hogy szeretne újra találkozni a magyar különítménnyel Nijmegenben. Katowiceben többször is látott minket a kivetítőn, de valamiért :confused: nem tudott közel férkőzni hozzánk. Írtam neki, hogy kb. mikor érkezünk a városba, jó lenne idén utoljára minden úton megismert PJ havert viszontlátni!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hát akkor magukra vessenek ;)
    nem ,sajnos tényleg ez van, ha ezt bevállalom, akkor egész nyáron nem megyek sehova és kenyeret eszem vízzel...

    szerinted én mi mindenen éltem az elmúlt 5 hónapban??? ;)
    No cigi (igen, ki merem mondani és büszke vagyok rá: 13 év után abbahagytam a dohányzást), némi túlzással csak vizet ittam,
    amúgy még a kenyérről is lemondtam(nem volt nehéz, különben is hízlal, mint egy mangalicát)...maradt a gyümölcs, tészta meg a lencseleves:D (a tanári fizetés sajnos gátakat szabott a lehetőségeimnek:mad: írom mindezt, mielőtt bárki azt hinné, hogy valami zsíros állásom van vagy a szüleim ezerrel szponzorálják a koncerttúráimat)

    összegezve a döntésedet és az okokat: :(
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    szerinted én mi mindenen éltem az elmúlt 5 hónapban??? ;)
    No cigi (igen, ki merem mondani és büszke vagyok rá: 13 év után abbahagytam a dohányzást), némi túlzással csak vizet ittam,
    amúgy még a kenyérről is lemondtam(nem volt nehéz, különben is hízlal, mint egy mangalicát)...maradt a gyümölcs, tészta meg a lencseleves (a tanári fizetés sajnos gátakat szabott a lehetőségeimnek:mad: )

    összegezve a döntésedet és az okokat: :(

    hát respect meg minden, de télleg azon kellett elgondolkoznom, hogy érdemes-e kidobni az egész nyaras terveimet ezért az útért, és meglepő módon a válasz: nem(tudooooooooooooom) :D

    ja és mert a tészta nem hízlal...??! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hm, rólam lement 6 kiló...a Westernes találkozó óta...hm( ;)?!)

    egyébként annyi igaz, hogy se neked, se Monyónak, se Orsinak, se nekem nem lehet panaszunk az idei Pearl Jam adagra :p...a nyár pedig oltári nagy úr...szabadság, jó idő, buli...minimum 2,5 x gyorsabban fogy a zsé, mint a munkás hétköznapokban, főként mert az ember végre ráér két kézzel szórni a pénzt...észnél kell lenni
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    a nyár pedig oltári nagy úr...szabadság, jó idő, buli...minimum 2,5 x gyorsabban fogy a zsé, mint a munkás hétköznapokban, főként mert az ember végre ráér két kézzel szórni a pénzt...észnél kell lenni

    hát erről van szó ... :o

    télleg nem jössz volt-ra? :(
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • shinningshinning Posts: 256
    Pár mondat a tegnapi Cult koncertről:

    A fél nyolcra meghirdetett koncert fél kilenckor kezdődött el. Előzenekar nem volt, amin
    nagyon csodálkoztam.
    Néhány szó a megjelenésükről :-)
    Duffy nem igen változott, ugyan olyan festett szőke haja van, fekete szerelésben...
    a másik gitáros nézett ki a legmurisabban: farmer kék-fehér keresztcsíkos póló, fekete-fehér úszósapka, megfűszerezve igen érdekes mozgással :-)
    Ian: veszkócsizma, szürkés-feketés farmer, és egy lila zipzáros mackófelső, Cult felirattal, fekete fejkendő, rövid haj. na én ezen lepődtem meg a legjobban :-) (Bennem még ugye a fekete, fehér, inges, zsabós, kendős stb.... ruházat élt)
    Picit olyan érzésem volt, mintha a vasárnapi szieszta után felébrednek és mondják: "gyertek fiúk, zenéljünk egy kicsit"! Azért ezt nem negatívan mondom, mert abszolút egy baráti, családias hangulatot tudtak teremteni. A mozgása szinte régi önmagát idézte. Magával tudta
    ragadni az embert.
    A koncert igen mozgalmas volt. Be kell azért vallanom, hogy a 90-es évek közepétől már
    nemigen követtem tevékenységüket és így nem minden számot ismertem, de szinte végig ugráltuk, táncoltuk az egészet, természetesen az első sorban :-)
    Volt egy pár számos akusztikus szekció, köztük: revolution. :-) És természetesen régi klasszikusok is felcsendültek (amik alatt úgy éreztem, az egész Pecsa ugrál): Edie, Fire Woman , Rain, Sun King, Love Removal, ..most így hirtelen többre nem emlékszem :-)
    Szeptemberben megjelenő új albumukról is játszottak egy számot, aminek elég dögös hangása volt, legalábbis első hallásra.
    Sokat kommunikáltak a közönséggel, kb. hárman gazdagabbak lettek csörgődobokkal...sok pengető, dobütő repült, mi egy "THE CULT GUEST" matricának lettünk boldog tulajdonosai :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    hát respect meg minden, de télleg azon kellett elgondolkoznom, hogy érdemes-e kidobni az egész nyaras terveimet ezért az útért, és meglepő módon a válasz: nem(tudooooooooooooom) :D

    ja és mert a tészta nem hízlal...??! :D

    sajnálom, pedig élőben is próbáltam hatást gyakorolni :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    No az a helyzet állt elő, hogy akivel mentem volt Doorsra lemondta :-(
    így van egy, vagy kettő darab 12.000 Ftos jegyem.
    Gyöngy barátnője úgy néz ki rácsapott az egyikre. Namost, ha én tudok még
    venni drágább jegyet, akkor még van egy szabad. Valakinek lenne kedve még jönni?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hát erről van szó ... :o

    télleg nem jössz volt-ra? :(


    Hm, a Volt fesztivál sajnos a 3 utolsó munkanapomra esik!
    Pedig lenne szállásom is Verkáéknál!!! :(
    Jut eszembe, te még Hodokvasra is mész...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    Hm, a Volt fesztivál sajnos a 3 utolsó munkanapomra esik!
    Pedig lenne szállásom is Verkáéknál!!! :(
    Jut eszembe, te még Hodokvasra is mész...


    igen, bár arra tündér barátnőmtől kaptam jegyet ajándékba... :D viszont jóóó lesz nagyon, aznap amikor megyünk egymás után játszik new model army, apollo 440 és placebo ... :D
    aztán irány sopron :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • shinning wrote:
    Pár mondat a tegnapi Cult koncertről:

    A fél nyolcra meghirdetett koncert fél kilenckor kezdődött el. Előzenekar nem volt, amin
    nagyon csodálkoztam.
    Néhány szó a megjelenésükről :-)
    Duffy nem igen változott, ugyan olyan festett szőke haja van, fekete szerelésben...
    a másik gitáros nézett ki a legmurisabban: farmer kék-fehér keresztcsíkos póló, fekete-fehér úszósapka, megfűszerezve igen érdekes mozgással :-)
    Ian: veszkócsizma, szürkés-feketés farmer, és egy lila zipzáros mackófelső, Cult felirattal, fekete fejkendő, rövid haj. na én ezen lepődtem meg a legjobban :-) (Bennem még ugye a fekete, fehér, inges, zsabós, kendős stb.... ruházat élt)
    Picit olyan érzésem volt, mintha a vasárnapi szieszta után felébrednek és mondják: "gyertek fiúk, zenéljünk egy kicsit"! Azért ezt nem negatívan mondom, mert abszolút egy baráti, családias hangulatot tudtak teremteni. A mozgása szinte régi önmagát idézte. Magával tudta
    ragadni az embert.
    A koncert igen mozgalmas volt. Be kell azért vallanom, hogy a 90-es évek közepétől már
    nemigen követtem tevékenységüket és így nem minden számot ismertem, de szinte végig ugráltuk, táncoltuk az egészet, természetesen az első sorban :-)
    Volt egy pár számos akusztikus szekció, köztük: revolution. :-) És természetesen régi klasszikusok is felcsendültek (amik alatt úgy éreztem, az egész Pecsa ugrál): Edie, Fire Woman , Rain, Sun King, Love Removal, ..most így hirtelen többre nem emlékszem :-)
    Szeptemberben megjelenő új albumukról is játszottak egy számot, aminek elég dögös hangása volt, legalábbis első hallásra.
    Sokat kommunikáltak a közönséggel, kb. hárman gazdagabbak lettek csörgődobokkal...sok pengető, dobütő repült, mi egy "THE CULT GUEST" matricának lettünk boldog tulajdonosai :-)


    micsoda jó dolgotok volt, hogy kerültetek az első sorba? az a sok sorbanállós emberke mind csak sörözni ment be...? a szerkókon kéééész vagyok :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    No az a helyzet állt elő, hogy akivel mentem volt Doorsra lemondta :-(
    így van egy, vagy kettő darab 12.000 Ftos jegyem.
    Gyöngy barátnője úgy néz ki rácsapott az egyikre. Namost, ha én tudok még
    venni drágább jegyet, akkor még van egy szabad. Valakinek lenne kedve még jönni?


    A kihagyott Cult után különösen fájdalmas... :rolleyes: de sajnos passzolok! :( majd Eddie cimborái (Jaggerék) megvigasztalnak!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • OrsiOrsi Posts: 56
    Sziasztok!

    Hát, mit (ne) mondjak, nem azért nem írtam eddig, mert nem olvastam a fórumot... hanem mert azt hittem, megszakad a szívem... Mondjátok, hogy jönnek még ide a közelbe, és mostanában, és nem majd megint akkor, mikor érettségizek! Nem akarok úgy meghalni, hogy nem mentem el minimum még egy koncertre (persze az álmom, hogy pl. a PeCsában lássam őket:))... Hjaj...
    De próbáltam termékenyen kiélni a bennem felhamozódott feszültséget, szomorúságot, stb, és összehoztam (illetve folyamatos jelenben:összehozok:D) egy PJ-oldalt, csak kicsit nehézkesen megy, mert ilyet nem csináltam még, és fogalmam sem volt, hogy kéne... De már kezdek rájönni...
    Itt a címe, és ne lepődjetek meg, hogy csak ilyen gagyi gportálos, most ennyi sikerült:) http://www.gportal.hu/pearljamfan
    Ez a fórum is be van linkelve, hogy szépen fejezzem ki magam, és azt szeretném kérni, hogy ha raktok fel a netre fotóalbumokat (ahogy már korábban is), azokat hadd linkeljem be oda... Persze előbb nézzétek meg, és utána döntsetek!
    Még sokmindenféle jóságot akarok a lapra felrakni, csak még nem volt érkezésem:D Meg még meg akarom csinálni a Wikipediát is, hogy a dalokról meg a tagokról(!) is legyen fenn valami kevés információ, akkor legalább nem kell kétszer dolgoznom a dologgal, majd csak a linkeket kell bepakolnom a honlapomra:D
    Nos, kellemes nézelődést, és minden jót nektek mostanában! (ha a PJ koncertjei után lehet még valami jó...)
  • manda10manda10 Posts: 32
    már csak egyet alszunk! :)


    Retnotól, a szomszéd faluból:
    it's so windy and rainy right now
    i hope the weather will improve on thursday, but the forecast said that it won't
    the temperature will be 17 degree celcius.
    maybe we should bring rain coat...

    R
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • shinningshinning Posts: 256
    micsoda jó dolgotok volt, hogy kerültetek az első sorba? az a sok sorbanállós emberke mind csak sörözni ment be...? a szerkókon kéééész vagyok :D

    :-) pedig még ettem egy hot dogot és vettünk perecet is, amit persze nem lehetett bevinni, így fulladozva gyorsan meg kellett enni.
    Mikor beértünk már elég sokan voltak. Középen és a jobb oldalon (ahol Duffy állt) már nem volt hely az első sorban, de a másik oldalon igen szellősen álltak, így rácsaptunk egy szimpatikus helyre.
    Juci fotózott a telefonján, így majd ha megkapom megmutizom a szerkókat :-)

    Nem hívott a barátnőd!!!!!! :-(
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    A kihagyott Cult után különösen fájdalmas... :rolleyes: de sajnos passzolok! :( majd Eddie cimborái (Jaggerék) megvigasztalnak!!!

    :-(

    juj holnap indulunk....tényleg az esőkabátról jut eszembe...nincs véletlenül mégegy olyan kicsire összehajtogatható, könnyű esőkabátot kölcsönbe.
    Nekem sajna csak az a sárga van :-)))) persze szeretem, de így koncertre nem biztos hogy a legpraktikusabb :-)

    Találkákban benne vagyok, de azért a szálláson egy 5 perc szusszanásunk legyen, ha időnk megengedi :-)
    Ha jól emlékszem Attila is jön Nijmegenbe. Egyszer beköszönt ide a fórumba, de azóta nem hallottam róla. Jó lenne ha valaki előbb ér ki a helyszínre foglalna helyet :-) persze mi is foglalunk azoknak akik később érkeznek :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    manda10 wrote:
    már csak egyet alszunk! :)


    Retnotól, a szomszéd faluból:
    it's so windy and rainy right now
    i hope the weather will improve on thursday, but the forecast said that it won't
    the temperature will be 17 degree celcius.
    maybe we should bring rain coat...

    R

    :-)))) mindenképpen !!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
Sign In or Register to comment.