*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1434446484970

Comments

  • shinningshinning Posts: 256
    Es en ott voltam a 3. sorban Stoney oldalan, a szokott helyen!!!! El sem tudjatok kepzelni, mennyire fantasztikus volt a buli. A 3 ora esoben azas tokre megerte :D

    Remelem, hamarosan ujra talakozunk, mert igy egyeduli tagjakent a magyar kontingensnek, nem valami poen a dolog!!!

    Ricsard, Monyo see you soon :D

    Hello hello, végre hallok felőled!!!! igen , igen már cak pár nap.
    jaj annyira sajnálom ezt a dusseldorfi dolgot, ha kicsit több időm lett volna a szervezésre (nem egy nap) akkor nem lettél volna egyedül. Koppenhága sem lenne rossz, de azt hiszem nem érném el a Budapestről induló eindhoveni járatot. jaj pedig mennék !!!!!!!!!!
    mi lesz velünk Nijmegen után??? :-(((((
    nem marad más mint messzebb menni ;-)

    vigyázz magadra!!! see you soon
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    Koppenhaga baromi szep varos el szeretnem mondani miutan ma lejartam a labam. Holnap hasonlo dolog fog tortenni, hetfon pedig atugrok Malmo-be egy kicsit, viszont kedden reggel mar megyeki ki a Forumba, mert GA jegyem van.

    Kell szereznem valami esokabatot, mert egyfolytaban esik az eso, es nem akarok megint orakat azni az esoben... van egy olyan erzesem, hogy ez lesz belole pedig... na de hat kit erdekel, amikor fantasztikus dolgok tortennek a szinpadon estenkent :D

    Millpussz nektek :)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Szeva Orsi!
    Óóó, most rettenetesen irigy vagyok...Koppenhágában szerettem volna tavaly a PJ-et 10 ev után viszonlátni: mint kiderült tavaly nekik, idén nekem nem volt alkalmas egy közös találkozó a dán fővárosban;)
    Az eső miatt részvétem, idehaza konkrétan meg lehet pusztulni a melegtől, bízzunk benne, hogy egy jó adag napsütés hamarosan neked is jut majd!
    Érezd magad jól, képviselj minket is, lengesd a zászlót ezerrel, tombolj és rögzíts minden létező formátumban (fotó, videó, mentális adathordozó stb.)!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Apropó, nem igazán szoktam kedvenc együttesünkkel álmodni, de ma éjszaka bepótoltam a lemaradást !!!
    Tisztán emlékszem a lényeges részekre: rettenetes késéssel érkeztünk meg Monyesszal és Frudzsival a Papp László Arénába, ahol pont a Rage Against The Machine fáradt ki a színpadra, és a kis méregzsák Zack csak annyit mondott, Hello comrades in Budapest:D! és belecsaptak a húrokba egy legkevésbé sem visszafogott Testifyba;)...a plafonon is lógtak az emberek és pogóztak, de most nem fájt semmink:D őrület, de a koncert végére az első sorban álltunk KÖZÉPEN...jött a Radiohead :eek:, ezen a ponton végem volt a kulturális sokk okán, olyan volt, mintha csak nekünk játszottak volna...leírhatatlanul fantasztikus volt, miközben pihentünk a PJ koncertre...amikor Eddie-ék pedig végre kijöttek a színpadra, felbukkant mellettünk Orsi és Szuzánn is a barátaikkal, és mienk volt a teljes első sor...persze alig volt meglepő számunkra, hogy :o "valahogy" Jim Morrison és Björk is mellénk keveredett, és együtt tomboltunk egy olyan PJ koncerten, ahol a magyar közönség "csupán" épp annyira volt őrületes, mint a Depeche Mode pesti bulijain!!! LOL
    Volt Footsteps, All Those Yesterdays meg Polly feldolgozás, egy ponton pedig Jeff a mikrofonhoz fáradt és magyarul megígérte, hogy többször nem hanyagolnak el egy ennyire mesés közönséget...ezt követően pedig felébredtem...grr
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Koppenhaga baromi szep varos el szeretnem mondani miutan ma lejartam a labam. Holnap hasonlo dolog fog tortenni, hetfon pedig atugrok Malmo-be egy kicsit, viszont kedden reggel mar megyeki ki a Forumba, mert GA jegyem van.

    Kell szereznem valami esokabatot, mert egyfolytaban esik az eso, es nem akarok megint orakat azni az esoben... van egy olyan erzesem, hogy ez lesz belole pedig... na de hat kit erdekel, amikor fantasztikus dolgok tortennek a szinpadon estenkent :D

    Millpussz nektek :)

    Micsoda csodás kombó! Koppenhága és PJ!!! Kiváló szórakozást Neked keddre!!!!! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Mr. R! Micsoda buli lehetett! A RATM-ot jajde szívesen megnéztem volna én is!!!! Tavaly szigeten volt valami tributeband...nagyon komolyan nyomták!!! Kár, h a bnőm nem annyira volt fogékony, így pár szám után a számomra kevésbé felkavaró Placebo irányába kellett távoznunk... :(
    Azért remélem, idén nem a NIN-nel lesznek eccerre, mert akkor...amúgy meg meg KELL őket nézni...biztosan megint a FNM tributeband után lesznek (na, az is közel tökéletes reprodukció volt!!!)! :D

    Zsuzskának meg már meséltem, de a tennapi nap legnagyobb élménye, hogy a céges, egésznapos hajókiránduláson, aholis mindig retródiszkó (ABBÁtól Demjénig) van, du 1kor többen elkezdték skandálni a nevem...mire kiderült, hogy az a drágajó dj betette CSAK NEKEM a Jeremy-t!!! Többen örjöngték végig...szinte könny szökött a szemembe ;)
    S éjfélkor, a buli végeztével egy kedves hallgatóm velem együtt további PJ nótákat követelt...csak sajnos kiment az áram... :(
    Azért elénekelte nekem a Jeremy-t...igaz az első pár sor után a húhúhúhúhúhúhú jött :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    a tennapi nap legnagyobb élménye, hogy a céges, egésznapos hajókiránduláson, aholis mindig retródiszkó (ABBÁtól Demjénig) van, du 1kor többen elkezdték skandálni a nevem...mire kiderült, hogy az a drágajó dj betette CSAK NEKEM a Jeremy-t!!! Többen örjöngték végig...szinte könny szökött a szemembe
    S éjfélkor, a buli végeztével egy kedves hallgatóm velem együtt további PJ nótákat követelt...csak sajnos kiment az áram...
    Azért elénekelte nekem a Jeremy-t...igaz az első pár sor után a húhúhúhúhúhúhú jött


    :eek:Ez igen,
    igazán jó fejek a munkatársaid!
    képzelem, amint a legendás tinidráma felcsendül a Dancing Queen - Rasputin - Szerelemvonat szenthármas kombót követően :p;) !!!

    Tavaly valami fatális véletlen folytán a tanévzáró kerti partinkon mi kizárólag Benaroya Hallt hallgattunk a kollegákkal :D(minimum 3-4x)...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    Apropó, nem igazán szoktam kedvenc együttesünkkel álmodni, de ma éjszaka bepótoltam a lemaradást !!!
    Tisztán emlékszem a lényeges részekre: rettenetes késéssel érkeztünk meg Monyesszal és Frudzsival a Papp László Arénába, ahol pont a Rage Against The Machine fáradt ki a színpadra, és a kis méregzsák Zack csak annyit mondott, Hello comrades in Budapest:D! és belecsaptak a húrokba egy legkevésbé sem visszafogott Testifyba;)...a plafonon is lógtak az emberek és pogóztak, de most nem fájt semmink:D őrület, de a koncert végére az első sorban álltunk KÖZÉPEN...jött a Radiohead :eek:, ezen a ponton végem volt a kulturális sokk okán, olyan volt, mintha csak nekünk játszottak volna...leírhatatlanul fantasztikus volt, miközben pihentünk a PJ koncertre...amikor Eddie-ék pedig végre kijöttek a színpadra, felbukkant mellettünk Orsi és Szuzánn is a barátaikkal, és mienk volt a teljes első sor...persze alig volt meglepő számunkra, hogy "valahogy" Jim Morrison és Björk is mellénk keveredett, és együtt tomboltunk egy olyan PJ koncerten, ahol a magyar közönség "csupán" épp annyira volt őrületes, mint a Depeche Mode pesti bulijain!!! LOL
    Volt Footsteps, All Those Yesterdays meg Polly feldolgozás, egy ponton pedig Jeff a mikrofonhoz fáradt és magyarul megígérte, hogy többször nem hanyagolnak el egy ennyire mesés közönséget...ezt követően pedig felébredtem...grr


    hahahhahahhhahahaaaaaaaa :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    mi az Szuzánn, alábbhagyott a lelkesedésed vagy már mindent megszerveztél csütörtökre;)???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    mi az Szuzánn, alábbhagyott a lelkesedésed vagy már mindent megszerveztél csütörtökre;)???

    holnap lesz a döntéshozás napja ... ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    Ricsard wrote:
    Apropó, nem igazán szoktam kedvenc együttesünkkel álmodni, de ma éjszaka bepótoltam a lemaradást !!!
    Tisztán emlékszem a lényeges részekre: rettenetes késéssel érkeztünk meg Monyesszal és Frudzsival a Papp László Arénába, ahol pont a Rage Against The Machine fáradt ki a színpadra, és a kis méregzsák Zack csak annyit mondott, Hello comrades in Budapest:D! és belecsaptak a húrokba egy legkevésbé sem visszafogott Testifyba;)...a plafonon is lógtak az emberek és pogóztak, de most nem fájt semmink:D őrület, de a koncert végére az első sorban álltunk KÖZÉPEN...jött a Radiohead :eek:, ezen a ponton végem volt a kulturális sokk okán, olyan volt, mintha csak nekünk játszottak volna...leírhatatlanul fantasztikus volt, miközben pihentünk a PJ koncertre...amikor Eddie-ék pedig végre kijöttek a színpadra, felbukkant mellettünk Orsi és Szuzánn is a barátaikkal, és mienk volt a teljes első sor...persze alig volt meglepő számunkra, hogy :o "valahogy" Jim Morrison és Björk is mellénk keveredett, és együtt tomboltunk egy olyan PJ koncerten, ahol a magyar közönség "csupán" épp annyira volt őrületes, mint a Depeche Mode pesti bulijain!!! LOL
    Volt Footsteps, All Those Yesterdays meg Polly feldolgozás, egy ponton pedig Jeff a mikrofonhoz fáradt és magyarul megígérte, hogy többször nem hanyagolnak el egy ennyire mesés közönséget...ezt követően pedig felébredtem...grr


    LOL....

    Igen... valahogy igy kepzelem el en is az alomkoncertet... A Radiohead-et azert kihagynam belole (lecci ne verjetek meg ezert, de nekem ez annyira halal-halal-betegseg zene, bocsi)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    lilinger wrote:
    Micsoda csodás kombó! Koppenhága és PJ!!! Kiváló szórakozást Neked keddre!!!!! ;)

    Koszi koszi ;) mar alig varom a nagy napot :p
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    Ricsard wrote:
    Szeva Orsi!
    Óóó, most rettenetesen irigy vagyok...Koppenhágában szerettem volna tavaly a PJ-et 10 ev után viszonlátni: mint kiderült tavaly nekik, idén nekem nem volt alkalmas egy közös találkozó a dán fővárosban;)
    Az eső miatt részvétem, idehaza konkrétan meg lehet pusztulni a melegtől, bízzunk benne, hogy egy jó adag napsütés hamarosan neked is jut majd!
    Érezd magad jól, képviselj minket is, lengesd a zászlót ezerrel, tombolj és rögzíts minden létező formátumban (fotó, videó, mentális adathordozó stb.)!!!!!!!

    Szia Ricsard,

    Termeszetesen mindent elmeselek majd Nijmegenben. Asszem lesz idonk boven sorbanallas kozben. Figyi, milyen jegyetek van? Nekem "csak" GA jegy jutott mindenhova a Wembley kivetelevel:p

    Millpussz,

    O.
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Apropó, nem igazán szoktam kedvenc együttesünkkel álmodni, de ma éjszaka bepótoltam a lemaradást !!!
    Tisztán emlékszem a lényeges részekre: rettenetes késéssel érkeztünk meg Monyesszal és Frudzsival a Papp László Arénába, ahol pont a Rage Against The Machine fáradt ki a színpadra, és a kis méregzsák Zack csak annyit mondott, Hello comrades in Budapest:D! és belecsaptak a húrokba egy legkevésbé sem visszafogott Testifyba;)...a plafonon is lógtak az emberek és pogóztak, de most nem fájt semmink:D őrület, de a koncert végére az első sorban álltunk KÖZÉPEN...jött a Radiohead :eek:, ezen a ponton végem volt a kulturális sokk okán, olyan volt, mintha csak nekünk játszottak volna...leírhatatlanul fantasztikus volt, miközben pihentünk a PJ koncertre...amikor Eddie-ék pedig végre kijöttek a színpadra, felbukkant mellettünk Orsi és Szuzánn is a barátaikkal, és mienk volt a teljes első sor...persze alig volt meglepő számunkra, hogy :o "valahogy" Jim Morrison és Björk is mellénk keveredett, és együtt tomboltunk egy olyan PJ koncerten, ahol a magyar közönség "csupán" épp annyira volt őrületes, mint a Depeche Mode pesti bulijain!!! LOL
    Volt Footsteps, All Those Yesterdays meg Polly feldolgozás, egy ponton pedig Jeff a mikrofonhoz fáradt és magyarul megígérte, hogy többször nem hanyagolnak el egy ennyire mesés közönséget...ezt követően pedig felébredtem...grr

    :-))) mocsoda álom!!!!! Jim elég jól bírja..koncerteket koncertekre halmoz...július 7-én ismét :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    óóóóó Nijmegenbe volt Ten club jegy??? :-( de nem baj, mert szervezési hiba folytán a ten clubbosokat negyed órával később engedik be, mint minket :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • manda10manda10 Posts: 32
    Ricsard wrote:
    Helló!
    Kapcsford...az e-mailedet megkaptam, és igen, Shinning kartársnővel csütörtökön indulunk a 10:45-ös járattal Eindhovenbe. Onnan vonattal Hertogensbosch érintésével Nijmegenbe >> bed & breakfast szállás elfoglalása >> Incubus& Pearl Jam KONCERT!!!!!!! > csicsi > 2. nap nijmegeni, majd eindhoveni városnézés >> reptér melletti szállás elfoglalása >> 3. nap húzás haza! Nem fogjuk ám elfordítani a fejünket, ha meglátunk, sőt ülhetne egymás mellé a magyar különítmény!!!

    az engem érintő részre reagálván:

    Köszi, akkor a reptéren meg a gépen majd vadászok rátok! :)
    Engem Nijmegenben felszed majd egy holland csaj, és nála alszom, de pénteken dolgozni megy, úgy hogy ha nem utáljuk meg egymást első látásra :)
    akkor esetleg csatlakozom a másnapi Nijm-Eindh városnézéshez veletek. Este talán felszed egy haver, és elszállásol. Ha nem, akkor hostel.
    Mivel már repjegyet vissza csak csillagászati összegért kaptam volna, majd buszozom haza, meg szombaton előtte még talán tudok sétálni egyet Amszterdamban.

    Teljesen becsavarodtam most Nickelsdorfban, még 'jó', hogy vége az európai turnénak, mert ingem-gatyám... :)
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    manda10 wrote:

    az engem érintő részre reagálván:

    Köszi, akkor a reptéren meg a gépen majd vadászok rátok!
    Engem Nijmegenben felszed majd egy holland csaj, és nála alszom, de pénteken dolgozni megy, úgy hogy ha nem utáljuk meg egymást első látásra :)
    akkor esetleg csatlakozom a másnapi Nijm-Eindh városnézéshez veletek. Este talán felszed egy haver, és elszállásol. Ha nem, akkor hostel.
    Mivel már repjegyet vissza csak csillagászati összegért kaptam volna, majd buszozom haza, meg szombaton előtte még talán tudok sétálni egyet Amszterdamban.

    Teljesen becsavarodtam most Nickelsdorfban, még 'jó', hogy vége az európai turnénak, mert ingem-gatyám... :)

    OKÉ!
    Habár csak a magam nevében beszélhetek, azt mondom, csatlakozz hozzánk! Fenn vagy iwiwen vagy esetleg tudnál linkelni te is képet magadról???
    Igen, láttam, hogy a szombati járatra totál elfogyhattak a jegyek...40000 Ft.- :) nem semmi.
    Értekezz Gyöngylekvárral és beszéld rá, hogy jöjjön ő is Nijmegenbe, és akkor hazafelé is magyar kísérőd lenne;:!!!

    Én is nagyon csehül állok anyagilag, így se Cult, se Doors koncert, se Volt Fesztivál :( (csak Rolling Stones, Beastie Boys és 1 hét Sziget :p!)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    :-))) mocsoda álom!!!!! Jim elég jól bírja..koncerteket koncertekre halmoz...július 7-én ismét :-)


    az a legjobb az álmokban, hogy a világ legtermészetesebb dolga elfogadni a tényt, hogy Björk (imádom!!!) és Jim magyarul áradoznak a PJ-ről és poénkodnak velünk ;: :o
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Továbbra is áll a meghívás egy - sorbanállás-mentes - Luminárium látogatásra a Szigeten! (mert - még mindig - úgy néz ki, hogy fogok ottan dolgozni)

    Ha van igény, megvan a számom, aztán majd jól bejelentkeztek! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Szia Ricsard,

    Termeszetesen mindent elmeselek majd Nijmegenben. Asszem lesz idonk boven sorbanallas kozben. Figyi, milyen jegyetek van? Nekem "csak" GA jegy jutott mindenhova a Wembley kivetelevel:p

    Millpussz,

    O.


    No para, mivel ez a nijmegen már csak súlyos PJ függőségünk utolsó jeleként áprilisban, terveink ellenére került megszervezésre pikkpakk:D azaz ezúttal nincs 10c jegy a tarsolyunkban...viszont ha arra gondolok, hogy Pearl Jam, illusztris monyós-orsis-(szuzánnos???) társaság, bazi nagy zöld park, Hollandia, Incubus koncert még egyszer, és pá-pá munkahely, akkor az jut eszembe, hogy az utolsó sorból is állatira fogom élvezni az eseményt!!!!!!!!!

    3 more days to go...

    :eek:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    Továbbra is áll a meghívás egy - sorbanállás-mentes - Luminárium látogatásra a Szigeten! (mert - még mindig - úgy néz ki, hogy fogok ottan dolgozni)

    Ha van igény, megvan a számom, aztán majd jól bejelentkeztek! :)


    nem kérdés, én ott leszek, és hogy egy újabb akut popslágert idézzek: "...megtalállak még...!"
    (ha már Katowiceben elkerültük egymást:D)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    LOL....

    Igen... valahogy igy kepzelem el en is az alomkoncertet... A Radiohead-et azert kihagynam belole (lecci ne verjetek meg ezert, de nekem ez annyira halal-halal-betegseg zene, bocsi)

    nem tudom, hogy a többiek hogyan viseltetnek irányukban, én az elmúlt 15 év második:; legfontosabb zenekarának tartom őket! Tavaly a Szigeten egy utolsó nagy középsulis álmom vált valóra velük kapcsolatban!!!!!

    Különben is, foglaltuk volna neked a helyet, ha kiugrasz sörért vagy p-ni :D:p
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    nem kérdés, én ott leszek, és hogy egy újabb akut popslágert idézzek: "...megtalállak még...!"
    (ha már Katowiceben elkerültük egymást:D)

    "Tudom, hogy ennyi még nem elég" :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    holnap lesz a döntéshozás napja ... ;)


    Hohóóóó!!!
    Olvastam a londoni beszámolókat a neten, és nem hiszem el, hogy az ott szerzett élményeid alapján még mindig gondolkodás tárgyát képezi részedről ez a héten esedékes koncert!!!!!!!! (ez aljas próbálkozás, hogy rábeszéljelek, tudom, és bocs, de én megpróbáltam - szólj, ha jó magyar szokás szerint csak kéreted magad, mint Manyi néni a halotti toron... akkor újfent teszek egy kísérletet:D )
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    "Tudom, hogy ennyi még nem elég" :D:D:D

    3 betűűű!!!:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • manda10manda10 Posts: 32
    szigetre csak Toolra megyek ki, (már megint?! jegyzem meg, mostanában valahogy jó sok jutott belűlük :) )
    meg nagyon sokat várok Chris Cornelltől, remélem nem fogok csalódni!
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • manda10manda10 Posts: 32
    Gyöngylekvár:

    gyere gyerekia parkoldalba,
    nekedjáccikeza rakendrollbanda!!! :)

    én is tudok klasszikusokat idézni :p
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • lilingerlilinger Posts: 475
    manda10 wrote:
    Gyöngylekvár:

    gyere gyerekia parkoldalba,
    nekedjáccikeza rakendrollbanda!!! :)

    én is tudok klasszikusokat idézni :p

    Micsoda modern és egyben vonatkozó átirat :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    mindenki hozzon magával Nijmegenbe valamilyen magyar felségterületet jelző zászlót vagy egyéb hungarikumot...ki tudja, hátha megint 1. sor;:???:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • megdarállak méééééééééééééééég :o

    !!!!!!!!!!!! manda: pm ment !!!!!!!!!!!!!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.