*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1424345474870

Comments

  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Tombol a nyár odakint, holnaptól érettségiztetek, a topikunk pedig már esélytelen az első oldalon maradásra...:mad:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Tombol a nyár odakint, holnaptól érettségiztetek, a topikunk pedig már esélytelen az első oldalon maradásra...:mad:

    Mi meg szervezzük a hajókirándulást, zárjuk a vizsgaidőszakot...és a nyár aljas módon bekúszott az irodába, ahol nincs légkondi. Napi zajszint befogadásomat negatív irányba befolyásolja a 4es metró épülése is, és egyfolytában a Save you meg a Better Man serceg a fülemben...dudorászok.

    Hátha marad az első oldal...:(
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Ránk férne egy szieszta ebben a rémes forróságban, azt gondolom! Holnap és csütörtökön az érettségi úgy fog zajlani reggel 8-tól este 6-ig, hogy habár van egy kis teljesítményű mobil légkondink, nem kapcsolhatjuk be, mert még az elektromos áram költségein is spórolni kell :p ;: hm...köszi, hogy így megbecsülik a diákokat, akik amúgy is be lesznek tojva a megmérettetéstől...a tanárok meg kit érdekelnek? :mad:

    PJ koncertre akarok menni!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • verőfényes szépjónapot kívánk minden kedves fórumozónak!!

    alig találtam a topikot basszus!!!! ejnye...
    az éjjel értem haza londonból, még mindig kicsit szét vagyok esve, de gondoltam bejelentkezem... :-)

    azt hiszem mondanom sem kell, hogy a koncert frenetikus volt, a srácok nagggggyon kitettek magukért, a közönség dettó :-) sajnos ezúttal egyikünknek sem sikerült olyan jó pozíciót szereznünk - orsi stone oldalán nyomta a haverjaival kb 3-4 sorból, én meg újdonsült olasz cimborámmal középen 3ik sorból. előzenekar nagyon jó volt, tetszett, meg nem is játszottak sokat, és időben elkezdődhetett a dzsem... :D az első néhány szám alatt kb az egész közönség le volt döbbenve azon, hogy mit is hallunk, aztán amikor felocsódtak, elkezdődött a pogó - hát nem sokáig bírtam, tudom csirke vagyok, vagy méginkább kiscsibe, de ez van... :-( ráadásul az egyik szekuritis úgy döntött, hogy mindenképpen ki kell tépnie a kezemből a zászlómat és lekúrnia a földre *nagyonmorcos-smiley* (ezt a problémát koncert után egy kis kiabálással valamint meggyőzéssel megoldottam, majd biztos elhagyom A zászlót...!!!:p)

    na tehát ezután már nyugodtabban élvezhettem a performanszot, kerestem egy helyet ahol cigizhetek is, és halálra buliztam magam :D a setlistet csak úgy kommentálnám, hogy volt egy pillanat amikor már naggggyon kellett mosdóznom, és megbeszéltem magammal, hogy ha jön egy olyan szám amit már legalább hallottam előtte élőben, akkor kirohanok gyorsan ... hát rengeteget kellett várnom, rosssssz volt... :D

    na kb ennyi, meg hogy találkoztam egy gyerekkel aki felvettte a koncertet, szóval remélhetőleg lesz valamilyen bootleg!!!!! :-)
    a dolgozó népnek meg kitartás!!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    verőfényes szépjónapot kívánk minden kedves fórumozónak!!

    Hát Magácskának is szép napot, sej! :)

    Bocs, h végül nem reagáltam arra a pimasz sms-re, ami arra buzdított, ne nézzem meg a setlistet :) Éjjel ért, el is olvastam, de csak napközben vettem észre, h télleg van...aztán elsodortak az események...

    Tehát visszatérve...a setlist...olyan volt, hogy torokszorító...az Immortality, a Present Tense és az Inside Job pedig csúnyán megforgatta a tőrt szívemben ;)

    Írhattál volna, hogy nagyon kell, s akkor gyorsan beugrok helyetted arra a pár nótára, amíg Te végzel :D

    Majd hogyha azért ez a "bootleg" meglesz, legyen kedves értesíteni, bár az ilyen zsebből fölvett dolgokat nem annyira...mondok, az én Elderly videómon is...ááááááááh...visszafogtam magam meg minden, de az az ordenáré "HELLO"...megrázó élmény :D

    Na, jó hűsölést, regenerálódást, érettségiztetést for y'all!

    Ps. Csontok beforrtak???
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:

    Írhattál volna, hogy nagyon kell, s akkor gyorsan beugrok helyetted arra a pár nótára, amíg Te végzel :D

    ha ha nem eszik olyan forrón a kását, és mindössze a porch feléről maradtam le, de végig hallottam mindent :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Na végre, hogy írsz Suzanna!!! MOst kell megtudnom másoktól, hogy kiemeltek a securitysek és nem úgy néztél ki, mint aki jól érzi magát:(!!! (Kicsi a világ:D)
    Lényeg, hogy egyben vagy, sőt a kritikus pillanat és sokkhatás ellenére is pozitívan álltál a dolgokhoz, sőt nagyon is élvezted! Igencsak hajmeresztőnek találom, hogy végül én kaptam Light Yearst:p, te pedig (BIZTOS VOLTAM BENNE!) Long Roadot!!! Egy bizonyos, egyikőnk sem járt rosszul!!! Most már csak a Washban bízhatok, ezt egyszerűen hallanom kell még 28-án!!!!!!!!!!!
    Mesélj még lécci!!!!!!!

    londoni Smashing Pumpkins, Muse Wembley Stadionban????? rettenetesen érdekelnének ezek is, akár PM-ben is - a mi Pumpkinsunk leírhatatlan volt, az Incubus pedig egyszerűen FANTASZTIKUS, felejthetetlen! Nova Rock jövőre??? Nem kérdés!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    Na végre, hogy írsz Suzanna!!! MOst kell megtudnom másoktól, hogy kiemeltek a securitysek és nem úgy néztél ki, mint aki jól érzi magát:(!!! (Kicsi a világ:D)


    ???
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ???

    köszi
    mit szeretnél ezzel üzenni?;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    köszi
    mit szeretnél ezzel üzenni?;)


    azt, hogy nem értem, Te mit akartál üzenni a fent idézett résszel :o:D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:

    Na, jó hűsölést, regenerálódást, érettségiztetést for y'all!

    Ps. Csontok beforrtak???

    Köszi a jókívánságokat!
    Érettségi: agyhalál 39 celsius fokos tanteremben kikent-kifent öltözékben, a dementorok elszívták a búrámat teljesen, miközben legsötétebb félelmeim formájában manifesztálódtak: pl. lekésem az eindhoveni járatot jövő héten:D!!!
    A jobb alsó kettes vagy hármas bordám még mindig sajog Katowice óta, akárcsak a térdhajlatom a jobb lábamban, amit az a tirpák köcsög próbált elszorítani, hátha feladom a jó pozíciómat!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ehhez most fáradt vagyok. Lényeg, hogy jól vagy és London megért néhány misét:D!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    legsötétebb félelmeim formájában manifesztálódtak: pl. lekésem az eindhoveni járatot jövő héten:D!!!


    ejnye, hát ilyeneket jár az eszed miközben istent keresztre feszítik...? :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • shinningshinning Posts: 256
    SZIASZTOK, ÜDVÖZLET MINDENKINEK!!!! csak egy gyors jelentkezés

    újra itt, újra itthon ...hú micsoda élmények!!!!!!! :-)
    Sajnálom, hogy Katowicében nem tudtuk megünnepelni a találkozást, de igen egy after party keretében ezt bepótolhatnánk :-)
    wembley-i eseményekről azért élőben is szeretnék pár szót hallani, micsoda izgalmak :-)

    Lilinger bocsi akkor ott elfelejtettem az 500 Ftot, de mindenképp sort kerítünk rá

    jaj már alig várom Nijmegent!!!!!!!!!!! és most számoltam, hogy nekem az lesz a TIZEDIK koncertem!!!!!!!!!!!!!! :-)

    ja igen és annyira belelkesültem , hogy meg is néztem Dusseldorfba és Koppenhágába a repjegyket...de nagyon nagyon drágák :-(((((

    puszi pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    shinning wrote:
    Lilinger bocsi akkor ott elfelejtettem az 500 Ftot, de mindenképp sort kerítünk rá

    Szinte új információ volt ez most Tőled...tehát azt hiszem, én is elfelejtettem :D
    Nem égető a hiánya, szóval majd eccer...

    Majd ha mindahányan épségben ;) visszatértetek minden koncertről, s nem lesz 80ezer fok, lemehetnénk feszíteni valahova a pólóinkban :D Egy sör, miegymás...és már most rácáfolnék Zsuzskára...MINDENKÉPPEN ott leszek! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • manda10manda10 Posts: 32
    sziasztok utazó népek!

    látom, ti nagyon komolyan jártok koncertekre :)
    most én is vettem jegyet Nijmegenbe, jó lenne, ha nem mennénk el egymás mellett ismeretlenül. Szóval aki a 10valahány órai wizzel repül Eindhovenbe, az köszönjön rám :) Bozó Melinda néven vagyok a wiwen, na igen, ez a nevem, kicsit hülyén fogalmaztam :), de tényleg, jó lenne, ha nem kellene egyedül vonatozni Hollandiában. Aztán Nijmegenben majd vár engem egy holland csaj, elvben. Cseréljünk eszmét, a hazutazásról, ami nálam még a levegőben lóg, meg amúgy is. Reagáljatok, köszi :)
    Melinda
    1996 Budapest
    2007 Novarock - Nijmegen
    2010 Belfast - Venice
    2012 Amsterdam - Berlin I - Berlin II
    2014 Trieste - Vienna
  • lilingerlilinger Posts: 475
    manda10 wrote:
    sziasztok utazó népek!

    látom, ti nagyon komolyan jártok koncertekre :)
    most én is vettem jegyet Nijmegenbe, jó lenne, ha nem mennénk el egymás mellett ismeretlenül. Szóval aki a 10valahány órai wizzel repül Eindhovenbe, az köszönjön rám :) Bozó Melinda néven vagyok a wiwen, na igen, ez a nevem, kicsit hülyén fogalmaztam :), de tényleg, jó lenne, ha nem kellene egyedül vonatozni Hollandiában. Aztán Nijmegenben majd vár engem egy holland csaj, elvben. Cseréljünk eszmét, a hazutazásról, ami nálam még a levegőben lóg, meg amúgy is. Reagáljatok, köszi :)
    Melinda

    Welcome ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • én

    is

    akarooooooooooooook

    mééééééééééééééééééééééééééég
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    én

    is

    akarooooooooooooook

    mééééééééééééééééééééééééééég

    Azt a telhetetlen mindenedet! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Akartam minap említeni, hogy már csak akkor érezném magam felettébb kellemetlenül, ha valahol lenyomnák az I'm opent, de hál'isten eleddig nem sokszor volt erre példa...erre mit kell látnom???

    DÜSSELDORF-ban MEGKAPTÁÁÁÁÁÁK!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁH :(

    Amúgy is csodálatos volt a setlist...de ez...hjaaaaaaaajhammmmhúúú...
    A man lies in his bed... :(
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • shinningshinning Posts: 256
    óóóóóóóó ......

    nagyon jó az összeállítás Katowicéről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
    még annyit tennék hozzá, hogy itt is megkaptam a kis külön kommunikációmat Edditől, ugyanis készítettünk egy RIDE THE WAVE IN HUNGARY feliratú zászlót (az utlsó percekig készült, még a korláton is szineztem a betűket, de megérte!!!)...itt is odajött, olvasgatta, mosolygott, puszit küldött, meg hasonlók mint Madridban. :-)
    Madridban is olyan jó érzés volt, pici kis szívmelengető élmények.....:-)
    ugye Gyöngy??? :-)))) Madridban egyébként többszőr is megtörtént ez a kommunikáció :-)

    Kérdések:
    Tudjátok, hogy milyen koktélt ittam Madridban???? elfelejtettem :-)

    Van valakinél olyan csoportkép (pl. a madridi), ahol többen látszódunk és esetleg az is, hogy koncerten vagyunk és természetesen a pólónk is feltűnik.
    Akik készítették a pólókat szeretnék feltenni az oldalukra referenciaként.

    MÉg van 2 db. sötétzöld unisex póló, szines mintával 1500Ft ért.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    shinning wrote:
    Kérdések:
    Tudjátok, hogy milyen koktélt ittam Madridban???? elfelejtettem :-)

    Hearts and thoughts they fade, fade away... :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    manda10 wrote:
    sziasztok utazó népek!

    látom, ti nagyon komolyan jártok koncertekre :)
    most én is vettem jegyet Nijmegenbe, jó lenne, ha nem mennénk el egymás mellett ismeretlenül. Szóval aki a 10valahány órai wizzel repül Eindhovenbe, az köszönjön rám :) Bozó Melinda néven vagyok a wiwen, na igen, ez a nevem, kicsit hülyén fogalmaztam :), de tényleg, jó lenne, ha nem kellene egyedül vonatozni Hollandiában. Aztán Nijmegenben majd vár engem egy holland csaj, elvben. Cseréljünk eszmét, a hazutazásról, ami nálam még a levegőben lóg, meg amúgy is. Reagáljatok, köszi :)
    Melinda

    Helló!
    Kapcsford...az e-mailedet megkaptam, és igen, Shinning kartársnővel csütörtökön indulunk a 10:45-ös járattal Eindhovenbe. Onnan vonattal Hertogensbosch érintésével Nijmegenbe >> bed & breakfast szállás elfoglalása >> Incubus& Pearl Jam KONCERT!!!!!!! > csicsi > 2. nap nijmegeni, majd eindhoveni városnézés >> reptér melletti szállás elfoglalása >> 3. nap húzás haza! Nem fogjuk ám elfordítani a fejünket, ha meglátunk, sőt ülhetne egymás mellé a magyar különítmény!!!

    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/DSC00081.jpg
    Sailorgirlie (as Orsi) > Gyöngylekvár (as Zsuzska) > Ricsard > Shinning (as Monyó)


    Monyónak referenciakép lehetne:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/DSC00078.jpg

    Szuzánn!
    Remek ötletnek tartom, hogy csatlakozz, de ez "némi" anyagi kiadást róna Rád, valljuk be! Van még koncertjegy (házilag nyomtatható e-ticket lenne már csak a dátum közelsége miatt esélyes), repjegy Eindhovenbe még nem gáz, visszafelé viszont vagy 40 ezer, ennél némiképp kedvezőbb lenne az AMszterdam - Eindhoven viszonylat 115 euroért! De még Brüsszelt/Düsseldorfot is lecsekkolhatod vagy bevállalsz egy interrail jegyet:p
    Fontold meg, a narancssárga lepedő még nem járt Hollandiában!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Kérdések:
    Tudjátok, hogy milyen koktélt ittam Madridban???? elfelejtettem :-)

    Cosmopolitan (Szuzann)
    Sex On The Beach?
    Strawberry Margarita?
    Daiquiri?
    Frozen Matador
    Tequila Sunrise?
    Casablanca?
    Orgasmus?
    csokis-mentás Mojito? (azt lehet, hogy én ittam:p)


    ha egyik sem, akkor passz...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    veszkó dalok Düsseldorfban:

    In Hiding, Come Back, Breath, Whipping, Sad, I'm open, I am mine, Rats, Brain Of J, Sometimes, Inside Job, Miracles, Wasted Reprise, Insignificance...áááá...felsorolhatnám az összeset, annyira szupi volt az összeállítás...bár a hangzás megint kaka volt állítólag. Azt hiszem eddig csak Katowicere nem volt panasz e tekintetben :P
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    bár a hangzás megint kaka volt állítólag. Azt hiszem eddig csak Katowicere nem volt panasz e tekintetben :P

    A hangzásra??? Hát én már jeleztem (de lehet, az indexen), hogy pocsék volt...eleinte...aztán már nem arra figyeltem.

    All in all. Szar volt, na. :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • shinningshinning Posts: 256
    Üdvözlet Melinda! Gondolom a rajtunk lévő pólóról majd felismersz minket :-)))

    köszi a képeket: olyasmi kellene mint amit a madridi koncert után készítettünk, csak jó lenne ha jobban látszódna, hogy koncerten vagyunk...a metrós is jó, de az nem mutatja, hogy mekkora stadionban vagyunk sok sok ezer emberrel együtt :-)

    amiket felsoroltál koktélokat azok között sajna nincs amit én ittam :-( Te a csokis mojito ittad :-) az biztos hogy epres volt, és valószínű, hogy vodkával készült
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Ricsard wrote:

    Szuzánn!
    Remek ötletnek tartom, hogy csatlakozz, de ez "némi" anyagi kiadást róna Rád, valljuk be! Van még koncertjegy (házilag nyomtatható e-ticket lenne már csak a dátum közelsége miatt esélyes), repjegy Eindhovenbe még nem gáz, visszafelé viszont vagy 40 ezer, ennél némiképp kedvezőbb lenne az AMszterdam - Eindhoven viszonylat 115 euroért! De még Brüsszelt/Düsseldorfot is lecsekkolhatod vagy bevállalsz egy interrail jegyet:p
    Fontold meg, a narancssárga lepedő még nem járt Hollandiában!!!


    ja hát ja azt néztem, oda vissza lenne 40 valamennyi, de tegnap este - a düsseldorfi setlist olvasgatása közben:p- ez teljesen jó ajánlatnak tűnt :D inkább az érdekelne, hogy becsempésznétek-e a hátizsákotokban a hotelbe, vagy oda is kéne sajátot foglalnom...? meg a vonatjegy beszerzése vajon probléma-e ... ilyenek ... :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    Ricsard wrote:
    veszkó dalok Düsseldorfban:

    In Hiding, Come Back, Breath, Whipping, Sad, I'm open, I am mine, Rats, Brain Of J, Sometimes, Inside Job, Miracles, Wasted Reprise, Insignificance...áááá...felsorolhatnám az összeset, annyira szupi volt az összeállítás...bár a hangzás megint kaka volt állítólag. Azt hiszem eddig csak Katowicere nem volt panasz e tekintetben :P

    Es en ott voltam a 3. sorban Stoney oldalan, a szokott helyen!!!! El sem tudjatok kepzelni, mennyire fantasztikus volt a buli. A 3 ora esoben azas tokre megerte :D

    Remelem, hamarosan ujra talakozunk, mert igy egyeduli tagjakent a magyar kontingensnek, nem valami poen a dolog!!!

    Ricsard, Monyo see you soon :D
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ja hát ja azt néztem, oda vissza lenne 40 valamennyi, de tegnap este - a düsseldorfi setlist olvasgatása közben:p- ez teljesen jó ajánlatnak tűnt :D inkább az érdekelne, hogy becsempésznétek-e a hátizsákotokban a hotelbe, vagy oda is kéne sajátot foglalnom...? meg a vonatjegy beszerzése vajon probléma-e ... ilyenek ... :o


    Részemről megoldható a becsempészés. Nijmegenben csak reggel fog megjelenni az öreg mami, azaz gond nélkül be tudsz jönni...Eindhovenben meg nem tudom, megoldanánk valahogy. Gondolkodj!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.