*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1404143454670

Comments

  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Monyó...kérlek csak 2 pólót hozz az enyéim közül, mert a gyors átszállások reményében kizárólag kisméretű kézipoggyászt hozok!!!

    Rendben! akkor neked kettő, Gyöngynek kettő, Sailnek is kettő :-))))
    még jó hogy csak 3 napra megyünk :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Én má most kezdelek úgy irigyelni Titeket! :(

    De azért majd élménybeszámoltok meg minden!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Totál kész vagyok ettől a tanévtől, mindenesetre hihetetlen, de 4 nap múlva sótájm:eek:!!! És naná hogy beszámolunk mindenről!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Nem akarom mondani, h épp egy fekete ontheroad-os pólóban csücsülök a gép előtt...khm...istenkirály! :D

    Köszi, Monyóóóóóóóó! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    A jelek szerint nem Linda az egyetlen, aki saját egyedien új pördzsemes trikóban boldogan feszít :p, LOL a podravkás horvátok sem tétlenkedtek!!! :D;)

    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJTour2007TShirts/photo#5072993237149546866

    http://picasaweb.google.com/pearljam.tour.2006/PJTour2007TShirts/photo#5072993245739481474
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    LOL a podravkás horvátok sem tétlenkedtek!!! :D;)


    Ha-ha ... Ez nagyon zsííír ... :D:D:D
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Nem akarom mondani, h épp egy fekete ontheroad-os pólóban csücsülök a gép előtt...khm...istenkirály! :D

    Köszi, Monyóóóóóóóó! :D

    :-)))))))))))))))))))) örülök, hogy tetszik :-)))))))))))))))))

    én meg a szintes mintásban vagyok :-))))))))))))))))))))))))))))

    jaja HOLNAP INDULUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    igen jók a Podravkások is :-)))))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    :-)))))))))))))))))))) örülök, hogy tetszik :-)))))))))))))))))

    Nagy fiam (4 éves) tegnap reggel elbőgte magát, hogy nem mehetett az új Pearl Jam-es pólójában az oviba ... Mert kedden abban volt, de délutánra már tiszta ramaty lett (ebéd meg ilyenek), így ment a mosóba ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Seri wrote:
    Nagy fiam (4 éves) tegnap reggel elbőgte magát, hogy nem mehetett az új Pearl Jam-es pólójában az oviba ... Mert kedden abban volt, de délutánra már tiszta ramaty lett (ebéd meg ilyenek), így ment a mosóba ... :)

    :D Tiszta jófej gyerkőc! Már most érzi a Pearl Jam súlyát... ;)

    Podravka is nagyon ott van...de a bőröndöst semmi nem űbereli!

    Juj, Ti holnap indultok! Hánykor is? Majd felnézek az égre, és elmorzsolok egy gördülő gyémántot! ;)
    Vezessetek jegyzőkönyvet, és többoldalas beszámolót kérünk! De még azt is meg kell majd említenetek, hogy Boom-on milyen zokni volt! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Seri wrote:
    Nagy fiam (4 éves) tegnap reggel elbőgte magát, hogy nem mehetett az új Pearl Jam-es pólójában az oviba ... Mert kedden abban volt, de délutánra már tiszta ramaty lett (ebéd meg ilyenek), így ment a mosóba ... :)


    áááááááááááááá de édes!!!! :)))))))))))
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Szükség van az utánpótlásra:D:D:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Szükség van az utánpótlásra:D:D:D

    A PJ-től az In My Tree a kedvence ... De a videóklippek jobban érdeklik (Youtubeot nyomja keményen (persze én indítom neki a videókat)) ... Azokon keresztül jóval több infót tud felszedni ... Amiket már tud kívülről (ezeket szokta énekelgetni a saját nyelvén) az pl. a Red Hot Chilitől a Zephyr Song, a Can't Stop, az Under the Bridge, a Snow vagy a Coldplaytől a Talk, a Speed of Sound, a The Hardest Part, meg a The Scientist ... A Talk-ot azt el is szokta játszani ... Zseblámpával a kezében járkál a lakásban és keresi a robotot, a Scientistet meg úgy szokta énekelgetni, hogy közben hátrafelé megy a lakásban ... Na, belőle biztos frontember lesz ... Ja, és minden mikrofon ... A lépcsőházban a korlát vége, a radiátornak a tekerője, az utcán talált faág stb. ... :D
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Seri wrote:
    A PJ-től az In My Tree a kedvence ... De a videóklippek jobban érdeklik (Youtubeot nyomja keményen (persze én indítom neki a videókat)) ... Azokon keresztül jóval több infót tud felszedni ... Amiket már tud kívülről (ezeket szokta énekelgetni a saját nyelvén) az pl. a Red Hot Chilitől a Zephyr Song, a Can't Stop, az Under the Bridge, a Snow vagy a Coldplaytől a Talk, a Speed of Sound, a The Hardest Part, meg a The Scientist ... A Talk-ot azt el is szokta játszani ... Zseblámpával a kezében járkál a lakásban és keresi a robotot, a Scientistet meg úgy szokta énekelgetni, hogy közben hátrafelé megy a lakásban ... Na, belőle biztos frontember lesz ... Ja, és minden mikrofon ... A lépcsőházban a korlát vége, a radiátornak a tekerője, az utcán talált faág stb. ... :D

    Ez nagyon komoly! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • budapest - lágy szellő, róma - szikrázó napsütés, madrid - szitáló eső, leganes - RÁKKENDROLL, berlin - tűző nap ... és a frizura még mindig tart... :D

    3 nap rövideni:
    repülés: 4 egység
    kaja: minimális
    alkoholegység: tíz fölött, utoljára a kökinél másfél órája
    alvás: bruttó 6 óra fejenként
    a bandának bemutatott magyar zászlók száma: 2
    megszerzett eredeti pengetők: 1

    tőlem egyelőre ennyit, tudjátok hogy ricsárd a szavak embere... ;)

    http://img.photobucket.com/albums/v422/zsuzska/IMG_3134.jpg
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    budapest - lágy szellő, róma - szikrázó napsütés, madrid - szitáló eső, leganes - RÁKKENDROLL, berlin - tűző nap ... és a frizura még mindig tart... :D

    3 nap rövideni:
    repülés: 4 egység
    kaja: minimális
    alkoholegység: tíz fölött, utoljára a kökinél másfél órája
    alvás: bruttó 6 óra fejenként
    a bandának bemutatott magyar zászlók száma: 2
    megszerzett eredeti pengetők: 1

    tőlem egyelőre ennyit, tudjátok hogy ricsárd a szavak embere... ;)

    http://img.photobucket.com/albums/v422/zsuzska/IMG_3134.jpg

    Alig várom a részletes beszámolót! :D Bár Monyó már egy rögtönzöttel megdobott fél2kor...és hihetetlenül kiváncsi vagyok például, milyen kommunikáció volt Eddievel!

    RÉSZLETEK, SETLIST ASAP! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • SeriSeri Posts: 143
    budapest - lágy szellő, róma - szikrázó napsütés, madrid - szitáló eső, leganes - RÁKKENDROLL, berlin - tűző nap ... és a frizura még mindig tart... :D

    Stone tényleg full szakállas???

    A képek nagyon konkrétak ... Mindig is az ilyen bulikat komáltam ... :)
    (ezért szerettem volna leginkább vonattal menni Katowicébe)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • sailorgirliesailorgirlie Posts: 197
    akkor most csak egy par foto tolem, mert holnap mar megint kelnem kell

    kesobb jon a tobbi is

    http://www.flickr.com/photos/17961471@N00/tags/madrid/
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Hm...a cnn szerdára stormot ír Chrozow-ra...ez rosszat jelent? :/
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • SeriSeri Posts: 143
    lilinger wrote:
    Hm...a cnn szerdára stormot ír Chrozow-ra...ez rosszat jelent? :/


    A Yahoo! is hasonlót ír sajnos ... "Rain with a few rumbles of thunder (max: 22; min: 12)."
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Seri wrote:
    A Yahoo! is hasonlót ír sajnos ... "Rain with a few rumbles of thunder (max: 22; min: 12)."

    Én eddig csak annyiban reménykedtem, hogy kánikula nem lesz, de azt azért sose vágytam, hogy elmossa az eső :( (vagy ez a tippppikus magyar mentalitás, hogy csak a rosszra tudok gondolni? :D)

    Már csak 43 óra és indulunk! húúúúúúúúúúú
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Én eddig csak annyiban reménykedtem, hogy kánikula nem lesz, de azt azért sose vágytam, hogy elmossa az eső :( (vagy ez a tippppikus magyar mentalitás, hogy csak a rosszra tudok gondolni? :D)

    Már csak 43 óra és indulunk! húúúúúúúúúúú


    úúúú, hát a pozitív oldal, hogy nem kapunk napszúrást ... ;)

    hogy lesz az indulás...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    úúúú, hát a pozitív oldal, hogy nem kapunk napszúrást ... ;)

    hogy lesz az indulás...?

    Forwardolom, amit Seri küldött ma.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • SeriSeri Posts: 143
    hogy lesz az indulás...?

    Hahó!

    Milyen telószámot adtál Te nekem??? ... :D
    Egy fickó vette fel és aszongya, hogy téves ...

    Azt akartam veled megbeszélni, hogy akkor Fazziékkal menjünk-e és induljunk egy órával később vagy a megbeszéltek szerint induljunk el 5-kor (lilinger és én emellett vagyunk) ... Ha marad az eredeti terv, akkor 5 magasságában mennénk értetek ... Na ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Na, mostmár aztán tessék már beszámolni, hogy milyen is volt Madridban! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Seri wrote:
    Hahó!

    Milyen telószámot adtál Te nekem??? ... :D
    Egy fickó vette fel és aszongya, hogy téves ...

    Azt akartam veled megbeszélni, hogy akkor Fazziékkal menjünk-e és induljunk egy órával később vagy a megbeszéltek szerint induljunk el 5-kor (lilinger és én emellett vagyunk) ... Ha marad az eredeti terv, akkor 5 magasságában mennénk értetek ... Na ...


    :o:D :eek: :o

    maximálisan 5óra párti vagyok! számom megy pm-ben
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Huh, ááá, totál mosott szar vagyok az intenzív madridi túra után!!! Még éjszaka álmomban is repülőgépen utaztam:D, ma reggel pedig úgy éreztem magam, mint akit agyba-főbe vertek!!!
    Először is Madrid egy csodálatos város, nálam Párizzsal és Londonnal egyenértékű, bár a helyiek idegen nyelvtudása a magyarokénál is rémesebb!!! Rendesen szívtunk is emiatt, de minden jó, ha vége jó ugyebár!
    Másodsorban állati jó volt a csapatunk, összetartó, hatékonyan kihasználtuk az időnket, és remekül éreztük magunkat!

    A koncert egy Madridtól 8 km-re található kisváros, Leganes szerény stadionjában került megrendezésre. Rengeteg előzenekar lépett föl (rémesebbnél rémesebbek), emiatt történhetett, hogy embereink 11-ig nem léphettek színpadra korábban. Utólag is csak csodálkozom, milyen lelki nyugalommal, teljes kényelemben üldögéltünk a bérelt kocsink mellett (az esztádio tőszomszédságában) - eközben lányaink bepusziltak egy üveg Sangriat, majd az utolsó előzenekar (The Used) alatt kényelmesen bevonultunk. A kései érkezéshez képest elég jó helyre (2. ill. 3 sor középen;)) lyukadtunk ki, habár szinte azonnal összetűzésbe keveredtünk egy leginkább az agressivissimissimi jelzővel illethető és konkrétan elmebeteg helyi párocskával, akik nem átallottak hangos soviniszta fuck offozással, könyökléssel, lökdöséssel, fenyegetőzéssel tudomásunkra juttatni, hogy húzzunk innen el azonnal...Zsuzska és Monyó otthagyták őket, mert kezdett eldurvulni a helyzet, aztán Orsira és rám szálltak. Így kétfelé szakadtunk, végül hátrébb álltunk meg 2 sorral, ahol persze egyből összecimboráztunk mindenkivel...eközben egy óra leforgása alatt a rettenetesen antipatikus párocskát mindenki a környékünkön teljes szívéből gyűlölte, aminek az lett a vége, hogy a koncert előtt pár perccel (!!!) szóltunk a biztonsági őröknek és a körülöttünk állók támogatásával eltávolíttattuk őket!!! :cool: Istennek legyen hála ezért, TÉNYLEG azt kapták, amit megérdemeltek!!! :D A legnagyobb poén, hogy végül Stone előtt lyukadtunk ki a 3.sorban, tehát elértük, amit akartunk!

    A Ten intróját követően egyenként felbukkantak, és egy szédületes Porch-csal(!) nyitottak! Mondani sem kell, hogy az első fertályban egyből elszabadultak az indulatok: elképesztő passzírozás, dülöngélés, izzasztás közepette a közönség egyként üvöltötte csutka hangerőn innentől a dalokat -ami néha komolyan zavaró volt számomra!!! Orsi és én önkívületi állapotban megbabonázva tomboltunk a darálóban!!! (Zsuzska és Monyó vélhetően szintén elmeséli majd a saját interaktív koncertélményüket, hiszen ők a színpad előtt legszélen tomboltak.)
    Sajnos a magyar zászló lengetése nem volt egyszerű manőver, hiszen újból és újból többen a tudtunkra adták, hogy be kéne fejeznünk ezt sürgősen:mad:... Muszáj volt összpontosítottunk arra, hogy Eddie és Stone biztosan meglássák az akciónkat...Edben nem vagyok biztos, hogy látta, hogy küzdünk, Stone "haverom" viszont határozott kacajban tört ki, mikor újfent meglátta azt az infantilis hülyegyereket zászlóval, el sem hiszitek, mennyire vigyorgott! Sajnos Jeff és Mike egyszer sem kavarodott felénk, így nem tudhatjuk, észlelték-e a magyar trikolór veszett lobogását! Annyi bizonyos, hogy Stone nagyon fel volt dobva, a kalapját is megemelte a közönség előtt, és sokkal többet mozgott, mint 2006-ban! Az egyik vadiúj dizájnnal megáldott pengetője pedig igazán jó kezekbe, Monyóhoz került a koncert végén! Összességében egy best of showt nyomattak 1 óra 45 percben, ami bizony PJ standarddel mérve nem túl sok, mégis őrületesen hamar eltelt az idő, ami ugyebár azt jelenti, hogy maximálisan élveztük a bulit! Kaptunk az arcunkba Green Disease-t, felcsendült a Miracles, a Baba O'Riley, a Small Town és a legeslegfantasztikusabb verziójú Daughter w.m.a.-vel és + Another Brick In The Wall-lal nyakon öntve stb.!!! Lúdbőrözök, ha csupán ezeket felidézem...! Persze nem kell megijedni a rövidített lisszaboni és madridi műsortól, biztos tuti fix, hogy Katowiceben nem spórolnak majd az idejükkel! Mi holnap délelőtt indulunk a lengyelekhez, próbálok majd helyet szorítani a 10 clubos magyaroknak a kinti kígyózó sorban - ha pedig lesz lista, felíratlak majd titeket is! Mindenkinek jó utat, jó szórakozást, felejthetetlenül hosszú koncertet kívánok - bízom benne, hogy találkozom mindnyájatokkal!!!

    és
    végezetül
    íme
    a
    dokumentumok:

    MADRIDBAN VAGYUNK!!!
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/DSC00001.jpg

    IDILL A PARKBAN:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/P1010399.jpg

    TAXIIIIII:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/P1010377.jpg

    ATOCHA PÁLYAUDVAR:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/P1010388.jpg

    MEGVAN A NISSAN!!!:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/P1010387.jpg

    CSOPORTKÉP A METRÓBAN:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/DSC00078.jpg

    HOL LEHETNEK EDDIE-ék?:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/P1010412.jpg

    SEJ A MI LOBOGÓNKAT...
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/DSC00079.jpg

    ÉN BEMEGYEK...ÉS TE???
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/P1010415.jpg

    HUN VAN '07 MADRID:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/DSC00081.jpg

    Mr. EDDIE:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/DSC00084.jpg

    Mr. EDDIE és a logónk:
    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/DSC00086.jpg
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    bízom benne, hogy találkozom mindnyájatokkal!!!

    Én már most indulnék... :)

    Köszi a beszámolót! A setlist alapján...húúúúú...de komoly lehetett...! ...és én - azon kívül, hogy találkozom Veletek - abban is nagyon bízom, hogy igazad lesz abban, hogy a lengyelek és Velük együtt mi is megkapjuk a magunkét...teljesen megérdemelt lenne a hosszú böjt után...ennél már csak egy pesti bulin érdemel(het)ne többet a közönség :D

    Már csak azt nem tudom eldönteni, hogy melyik pólót vegyem fel, és melyiket lengessem ;) ...a huszonixedik sorból :D

    No, jó utat az indulóknak!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • na én ehhez a saját verzióhoz most nem túl sokat tudok hozzátenni ... az alvásegység még mindig hiányos, kaja nuku - sörrel pótolva -, és már indulnom is kell, hogy már ma éjjel kellőképpen kifárasszam magam a szerdai indulásra............... de rólam és monyóról annyit, hogy nem vettük fel a harcot a két aggresszív köcsöggel, így viszont 20 perc után olyan helyünk volt, hogy totálplánban láttunk mindent az első sorból, és ugyanilyen jól mutogattuk a nagy batár narancssszín lobogónkat ... :D amit eddie kb 3 szám után ki is szúrt, külön kérte hogy feszítsük ki jól hogy el tudja rendesen olvasni, majd amikor leesett neki: vigyor, kéz a szívre, csókot dob meg ilyesmi pantomim jelekkel adta tudtunkra, hogy respect .... :D

    próxima estación: katowice :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.