Pearl Jam in Zagreb!

1826827829831832860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Obiteljski glasamo za Black.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    indifference!

    ajd, nema veze kako izgleda, napokon mogu, kad nisam registrirana, iz jednog koraka postati na forumu.
    prije je to bilo smiješno koliko stranica se moralo otvoriti da bih mogla nešto napisati :fejspalm:
  • nkdznkdz Posts: 106
    edited January 2014
    Ubiše me ovim novim forumom.
    Potrošio sam pola sata na pokušaje logiranja i brisanje svih cookiea da bi u konačnici ispalo da se ne mogu prijaviti s prijašnjim nickom (nkdz) jer je "already in use by another member" (ovo nema smisla; pitam se tko bi još bio bedast da koristi toliko glup nick, a vidim i pregledom ovog foruma da je to i dalje moj profil) pa mi zato i nije prolazila moja lozinka. :\

    Trenutno se ovdje osjećam jako zbunjeno i jako se loše snalazim. :D
    Postoji li neki način da se, kao na starom forumu, automatski klikne na ikonu za pregled prvog nepročitanog posta?

    Dodatno pitanje - imate li vi u svom inboxu i dalje pristup svojim starim privatnim porukama?
    (zanemarite ovo pitanje, naravno da nemam pristup budući da sam dobio novi forumski account... jupii, popizditis :D)

    Glasovanje...
    Glasam da pobjednik bude Black.
    Post edited by nkdz on
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    Ok... SOLAT je upravo ispao. Ostali su Black i Indifference. Jedna od te dvije će pobijediti. A ti glasaš da pobjednik bude: (sad ti u taj prostor upišeš Black ili Indifference). :mrgreen:
    hihihihi fakat sam spora i površna :-B
    forum je katastrofa pih!

    Black it is :-D
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni je ovo katastrofa.. bar kod mene na kompu sve izgleda jako nepregledno, potpisi su spojeni s tekstom, ne vidi se qoute.. užas..

    glas naravno za Indifference :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    i izgleda da su stranice sada duže, tako da smo se spustili za duplo, s 1550+ na 829.

    pihh
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • BakaraBakara Posts: 37
    Glas za Black

    dizajn foruma je užas :P
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ok, nije pregledno kao nekad. No, jeste li bacili pogled na broj pregleda? Uvjerljivo smo najjači sa skoro 300k pregleda našeg topica. Kaj to nije razlog za veselje? :D
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Sorry, malo sam se zanio. Nije skoro 300k nego skoro 230k :^o
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    A nitko da prokomentira kak se pojavio jedan čovjek koji je šeficu jurasicu natjerao da kreira avatar. ;)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    enkadeze said:


    Postoji li neki način da se, kao na starom forumu, automatski klikne na ikonu za pregled prvog nepročitanog posta?
    .

    postoji, kliknes na "vrijeme" ispod nicka onoga koji je napisao zadnji post... i ja sam zazujao...

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    svejedno, zbunjola je forum.. da barem te potpise odvoje malo više nego ovako sa crtom, uvijek ih krenem čitati :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Neka bude Indifference ovaj put ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Shit, moram promjeniti sliku. Sad je tek vidim i vec mi je dosadila hahaha.
    samcro vidim da i ti imas sliku na novom forumu samo je ne vidim dobro na mobu ;-)
    a tu je i Jax, btw pregledao sam sezonu 6 u 3 dana prije puta.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449

    Shit, moram promjeniti sliku. Sad je tek vidim i vec mi je dosadila hahaha.
    samcro vidim da i ti imas sliku na novom forumu samo je ne vidim dobro na mobu ;-)
    a tu je i Jax, btw pregledao sam sezonu 6 u 3 dana prije puta.

    Već sam te upozorio da je slika napravila svoj dio posla. Ja sam konačno uspio staviti avatar. To je jedini razlog zbog kojeg mi je ovaj novi forum drag. :-\"
    Ako hoćeš vidjet moj avatar u većem izdanju, samo klikni na moj profil pa ćeš ga dobro vidjeti.
    I što ćemo sad. Godinu dana vrtiti palčevima, dok nam ne dođe sedma sezona. Šteta je samo što si znao za neke važne stvari koje su se dogodile. Pozdravi nam Mexico i Mehikance. :-h Vjerujem da uživate.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Imam jedno pitanjce i jednu vijest što se tiče roadtripa za Milano. Frendu koji nije u 10c, ali je stari Jammer, treba jedna ulaznica za Milano, ako ima viška. Uz to ima i ponudu za roadtrip. Vozi Opel Zafiru u koju stane šestero ljudi, pa je ponudio i to kao opciju prijevoza. Uz još jedan kombi za devetoro, to bi pokrilo 15 ljudi. Kako vam to zvuči?
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    SAMCRO said:

    Imam jedno pitanjce i jednu vijest što se tiče roadtripa za Milano. Frendu koji nije u 10c, ali je stari Jammer, treba jedna ulaznica za Milano, ako ima viška. Uz to ima i ponudu za roadtrip. Vozi Opel Zafiru u koju stane šestero ljudi, pa je ponudio i to kao opciju prijevoza. Uz još jedan kombi za devetoro, to bi pokrilo 15 ljudi. Kako vam to zvuči?

    Nemam viska kartu, al mi Zafira zvuci izvrsno!!! :D
    I novi forum saks es.
    I sretna vam Nova!! :D
    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Vezano za road trip talijanski razgovarao sam sa jednom osobom koji nam moze dati ponudu za mini bus i vozaca i meni to uopce ne zvuci lose, naravno nije nista potvrdeno ali okvirno da znamo koliko bi takva opcija kostala.
    Znaci vozac mini bus do 15 ljudi ZG-Milano kroz Rijeku i nazad 6000 kn caa. plus smjestaj za vozaca.
    Da podijelis na 10 ljudi to je 300kn u svakom smijeru plus jos malo za smjestaj ali kad to podjelis ne moze biti puno.
    Ne moras se brinuti za parkinge, ne moras voziti, dovede nas ispred San Sira i pokupi nakon koncerta.
    U ovom slucaju bio bi pozeljan zajednicki hotel.
    Kad se vratim poslat cu majlom upit kako treba sa opcijom za Trst pa da vidimo.
    Moramo samo sto prije sloziti listu ljudi koliko nas ima.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Aaaaaaa! Danima klikam da se ulogiram, oni obecaju nesto eksluzivno, divno, novo...i sad u 5 ujutro ja otvorim OVO??? WTF???
    Ok, ok, valjda se samo treba naviknut... :S
    Sretan vam nova svima!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited January 2014
    Nema smisla više čekati, iako sam mislio da će u finalnom krugu svi sudjelovali. Kao što su neki najavljivali od početka igre, z najbolju PJ pjesmu svih vremena izabrali smo BLACK. =D>
    U finalu je Black sa 7:5 pobijedio Indifference.
    Nadam se da nedostatak igrice neće proizvesti nedostatak vašeg pojavljivanja na forumu. Ako se to dogodi, morat ću osmisliti neku novu igricu. Svi koji ste sudjelovali u ovoj bit ćete nagrađeni. Imam nešto na pameti... :-?
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    6000 + spavanje za sofera je meni malo previse. :(
    Evil Little Goat
  • Jeeeeeeee izabrali smo najbolju pjesmu :D
    Meni ce isto igrica falit. Trebali bi jos neku...bilo mi je baš uzbudljivo svaki dan po vise puta provjeravat kakvo je stanje ;)
  • Kako mi se sad ovaj smajlic pojavio za avatar kad nisam jos nista stavila? :-?
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ana2112 said:

    6000 + spavanje za sofera je meni malo previse. :(

    ja si isto nekako mislim da je to malo previše.. ali ok, opcija je tu, to se cijeni, treba skupiti par komada pa odlučiti :)

    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Svakako. Opcije su kul. :D
    Meni nije problem vozit i auto mi je na raspolaganju. Zafira iz Zagreba, moj Klijo iz Rijeke, i jos jedno vozilo nam treba i proc cemo s trecinom cijene. Konvoj woohoo! :D
    Evil Little Goat
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Nigdje nikog. [-( Je li to zbog izgleda foruma ili postnovogodišnja depresija? >:)
    Ispravljam pogrešku počinjenu jučer. Uz čestitke pobjedniku prilažem link, kao podsjetnik kako je to zvučalo 26. rujanske večeri ljeta gospodnjeg 2006.
    youtu.be/h0r2eTazwR0
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Evo još jednog uratka nakon kojeg vam slušanje ove pjesme više nikad neće biti isto. Napomena: za prethodni uradak bilo je dovoljno zatvoriti oči i uživati. Slijedeći ovaj link, imajte oči širom otvorene. :D
    youtu.be/oO6wPWFMrCA
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    SAMCRO said:

    Evo još jednog uratka nakon kojeg vam slušanje ove pjesme više nikad neće biti isto. Napomena: za prethodni uradak bilo je dovoljno zatvoriti oči i uživati. Slijedeći ovaj link, imajte oči širom otvorene. :D
    youtu.be/oO6wPWFMrCA

    Genijalno!! I'm spitting!! XD XD XD The bitch is sad! Grcam! :D

    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    hahaha dobro poznati lyricsi.. a nije da ih ne mijenja svaki put :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    chaos ljudi sretna 2014. i sve to :)

    đizsss pa kae sad ovooo?? jedva našla skužila i sve to, ne lajkam, al kak kaže sid, možda se sam treba naviknut :/ stari layout mi je bio više cosy (iako je i tada bilo manjih izazova :) zašto stalno tolko prčakju po tome? ;)

    btw, ma znala sam da će pobijediti Black ;) možemo glasat za ostale ubuduće do broja 2. i to je to ;D
Sign In or Register to comment.