Pearl Jam in Zagreb!

1804805807809810860

Comments

  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ok, nekako se moramo vratiti u stari ritam objavljivanja rezultata oko ponoći po CET-u. To bi značilo da ćemo ovaj krug zaključiti bez glasova masnog, shele, Bakare i Karlhajnca (nekako mi je glupo to pisat u muškom rodu kad znam da se iza tog nicka krije Edita :D ).
    Prema tome, pobjednik skupine 9 je Indifference (58 bodova), a pobjednik skupine 10 Insignificance (42 boda) s dva boda više nego Footsteps.
    Prelazimo na posljednji krug druge faze.
    Skupina 11
    1. Better Man (samo zbog Vegete :mrgreen: )
    2. Present Tense
    3. Immortality

    Skupina 12
    1. Off He Goes
    2. Sad
    3. Unthought Known
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • 11.

    1. IMMORTALITY
    2. Better Man
    3. Present Tense

    12.

    1. Off He Goes
    2. Sad
    3. Unthought Known

    Good Night ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • nkdznkdz Posts: 106
    Skupina 11
    1. Better Man
    2. Present Tense
    3. Immortality

    Skupina 12
    1. Sad
    2. Off He Goes
    3. Unthought Known
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Skupina 11
    1. Immortality
    2. Better Man
    3. Present Tense

    Skupina 12
    1. Unthought Known
    2. Off He Goes
    3. Sad

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ovo mi je malo lakše

    Skupina 11
    1. Present Tense
    2. Immortality
    3. Better Man

    Skupina 12
    1. Unthought Known
    2. Sad
    3. Off He Goes
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • 11.

    1.Better Man
    2. Immortality
    3. Present Tense

    12.

    1.Off He Goes
    2. Sad
    3. Unthought Known
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:
    1. Present Tense
    2. Better Man
    3. Immortality


    1. Sad
    2. Off He Goes
    3. Unthought Known
  • pajopajo Posts: 3,292
    Skupina smrti
    1. Present Tense
    2. Better Man
    3. Immortality

    12.
    1. Off He Goes
    2. Sad
    3. Unthought Known
  • Objavio bih rezultate ovog kruga, ali napeto je u petoj skupini i posljednji glas (Edita iliti Karlhajnc) može promijeniti konačan ishod. Stoga ćemo se još strpiti večeras do ponoći da vidimo hoće li se spomenuta oglasiti.
    ups vidim da je ovo bilo davno :o
    nestignem vas pratiti ni sastati se sama sa sobom :fp:
    skužajte me ipak sam ja u godinama :-P

    Šefe jel se ja sad smijem ubaciti u ovom krugu :-)

    uf nije lako!
    1. Immortality
    2. Better Man
    3. Present Tense

    12.
    1. Off He Goes
    2. Sad
    3. Unthought Known

    Joooj već me svrbi objava turneje :D

    Dobrodošla Viki!
  • Karlhajnc hvala na dobrodošlici! Jako mi je lijepo ovdje :-)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    moram priznati da me malo začudilo kako vam je mnogima present tense na zadnjem od tri mjesta... meni je ta pjesma kao himna...

    možda vas treba podsjetiti:

    Do you see the way that tree bends?
    Does it inspire?
    Leaning out to catch the sun's rays
    A lesson to be applied
    Are you getting something out of this all-encompassing trip?

    You can spend your time alone, re-digesting past regrets, oh
    Or you can come to terms and realize
    You're the only one who can't forgive yourself, oh
    Makes much more sense, to live in the present tense

    Have you ideas on how this life ends?
    Checked your hands and studied the lines
    Have you the belief that the road ahead, ascends off into the light?
    Seems that needlessly it's getting harder
    To find an approach and a way to live
    Are we getting something out of this all-encompassing trip?

    You can spend your time alone re-digesting past regrets, oh
    Or you can come to terms and realize
    You're the only one who cannot forgive yourself, oh
    Makes much more sense, to live in the present tense
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    jurasica wrote:
    moram priznati da me malo začudilo kako vam je mnogima present tense na zadnjem od tri mjesta... meni je ta pjesma kao himna...
    I meni je, ali sam je, gledajući ove fotke iz naftalina i onaj zagrebački transparent, ipak pretpostavio boljem čoeku. :mrgreen:
    Nije baš dopala u laku skupinu, što pokazuju i bodovi. Sve tri u igri nakon toliko glasova, to se još nije dogodilo.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Misim da će ove 2 skupine biti naj zapetljavije pogotovo 11-ta :fp:

    Nego SOA-vci je ste li pogledali finale ?? GG kad bude serija skinuta javi ;) :corn:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Misim da će ove 2 skupine biti naj zapetljavije pogotovo 11-ta :fp:

    Nego SOA-vci je ste li pogledali finale ?? GG kad bude serija skinuta javi ;) :corn:
    Finale skinut jutros. Večeras će bit prepržena cijela sezona, a sutra ujutro otpremljena prema jugu. :wave:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • samcro...nemam riječi :clap::clap: :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    Uh!
    1. Present Tense
    2. Immortality
    3. Better Man

    Eh.
    1. Off He Goes
    2. Unthought Known
    3. Sad
  • masnimasni Posts: 1,657
    grupa 11
    1. Present Tense
    2. Immortality
    3. Better Man

    grupa 12
    1. Sad
    2. Off He Goes
    3. Unthought Known


    btw, pozdrav svima iz srbije :D
    nisam stigao prošli krug glasati, ali samo da kažem da bi moj glas išao za footsteps i time bi foot prošao :roll:
    ispričavam se svim footsteps fanovima koji su izvisili zbog mene.. ulažem žalbu na regularnost prvenstva :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    btw, ja sam danas dobio mail od ten cluba.. i to 2 komada, pa da vas pitam šta mislite o tome..

    oba su stigla u 16:42.. prvi je "ten club LCC order received", kao da mi šalju ovo, za 0$:
    1 9017 - 2013 TEN CLUB MEMBER PACK

    I tu mi imaju address koji za zemlju ima CZ, a grad Zagreb. do sad mi je sve stizalo kako spada, pa ne znam da li da im pišem na <!-- e --><a href="mailto:shipping@tenclub.net">shipping@tenclub.net</a><!-- e --> da mi to promijene.. jer nisam siguran ni šta mi to šalju.. ako su to one naljepnice u kutiji, to sam dobio početkom godine :D

    i drugim mailom mi zahvaljuju na Ten Club membership paymentu i dodjeljuju mi free bootleg download code..
    membership sam taman obnavljao oko 12.-og mjeseca pa me sve malo buni..

    ili su me htjeli podsjetiti na obnovu pa su poslali 2 maila od prosle godine ili ja ne znam sta je ovo :mrgreen:

    na subscription mi stoji
    Pearl Jam - ANALOG TENCLUB MEMBERSHIP $50 per Year ($40.00 plus $10.00 shipping to HR) 480220 12/11/2014

    tako da u biti, nakon svega, mogu zaključit da su mi automatski produžili članstvo i da mi šalju nove poklone :D

    i da li da im šaljem ovo za zemlju? logično mi je da ih ispravim :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    btw, ja sam danas dobio mail od ten cluba.. i to 2 komada, pa da vas pitam šta mislite o tome..

    oba su stigla u 16:42.. prvi je "ten club LCC order received", kao da mi šalju ovo, za 0$:
    1 9017 - 2013 TEN CLUB MEMBER PACK

    I tu mi imaju address koji za zemlju ima CZ, a grad Zagreb. do sad mi je sve stizalo kako spada, pa ne znam da li da im pišem na <!-- e --><a href="mailto:shipping@tenclub.net">shipping@tenclub.net</a><!-- e --> da mi to promijene.. jer nisam siguran ni šta mi to šalju.. ako su to one naljepnice u kutiji, to sam dobio početkom godine :D

    i drugim mailom mi zahvaljuju na Ten Club membership paymentu i dodjeljuju mi free bootleg download code..
    membership sam taman obnavljao oko 12.-og mjeseca pa me sve malo buni..

    ili su me htjeli podsjetiti na obnovu pa su poslali 2 maila od prosle godine ili ja ne znam sta je ovo :mrgreen:

    na subscription mi stoji
    Pearl Jam - ANALOG TENCLUB MEMBERSHIP $50 per Year ($40.00 plus $10.00 shipping to HR) 480220 12/11/2014

    tako da u biti, nakon svega, mogu zaključit da su mi automatski produžili članstvo i da mi šalju nove poklone :D

    i da li da im šaljem ovo za zemlju? logično mi je da ih ispravim :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    haha u biti, skužio sam da je ovaj CZ = city of zagreb.. i da je sve ok..

    tako da slobodno zanemarite prijašnji post i tok misli :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    haha, masni, neka si ti to s nama podijelio, i to dvaput :lol:
    ček, ti znači nisi uplatio lovu za membership?

    btw, i mene ovih dana čeka obnova članstva.

    a, sad, u revijalnom tonu:

    1. better man
    2. present tense
    3. immortality

    1. off he goes
    2. sad
    3. unthought known
  • nkdznkdz Posts: 106
    Objavljeno novo ime na InMusicu - The Black Keys.

    NIje to loše uopće, ali sam ipak razočaran budući da se zadnjih dana (ponovno) na više mjesta aktivirala priča kako bi novo ime mogli biti PJ ili QOTSA. :)

    edit: Jooj, masni. Pvo mi zbog tebe ispadne Footseps, a onda još i Better Man staviš tek na treće mjesto. Ne bu ovo dobro završilo. :D
  • etaeta Posts: 57
    Skupina 11:
    1.Immortality
    2.Better Man
    3.Present Tense

    Skupina 12:
    1.Sad
    2.Off He Goes
    3.Unthought Known

    black keys :cool:
    baš sam mislila kak bi ih mogli dovest ove godine, svaki dan na fejsu objavljuju nove datume festivala, a obično kad krenu svirat po svuda, dočepamo ih se i mi.

    meni su isto tako poslali dva maila, kad mi se automatski refreshao membership prošli mjesec. skinuli mi sami pare s kartice i u order history još uvijek mi stoji warehouse za 2013 TEN CLUB MEMBER PACK, znači još nisu poslali.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ček, ček, skidaju sami pare s kartice :shock: :-? :fp: :nono: :wtf:
  • etaeta Posts: 57
    da, mi kao noviji članovi imamo tu opciju da nam oni sami obnove članstvo automatski kad nam staro istekne. znam da ima i opcija ako ne želimo obnovu članstva, e sad da li po tome gubimo pravo biti članovi odmah po isteku ili imamo kao i vi neki period u kojem ga možemo sami obnovit, neznam.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    svašta :?
  • etaeta Posts: 57
    evo našla sam pojašnjenje... http://pearljam.com/subscriptions (Membership Renewal Policy)
    imamo 90 dana od isteka ako nam oni automatski ne mogu skinut pare, da sami obnovimo kupnjom novog članstva.

    ovako ne moram ni mislit kad mi ističe, samo da imam love na kartici
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Halo Australci, kaj ima? Eddieju se malo prisurfalo? Nije mu dosta u prvom mjesecu nego će ostat kod vas na godišnjem, ha? Za koje ćete koncerte ući u lutriju? Samo Sydney ili daj što daš varijanta? Ajmo, objavite nam se malo sa svojim namjerama.
    Nadam se samo da to nije bila ta velika objava koju su pripremali. A kaj je s nama Europljanima? :mrgreen:
    Black Keys na InMusicu su mi super. Jedino što se bojim da će kolidirati s našim europskim putešestvijama. Kako to obično i biva.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajopajo Posts: 3,292
    SAMCRO wrote:
    Halo Australci, kaj ima? Eddieju se malo prisurfalo? Nije mu dosta u prvom mjesecu nego će ostat kod vas na godišnjem, ha? Za koje ćete koncerte ući u lutriju? Samo Sydney ili daj što daš varijanta? Ajmo, objavite nam se malo sa svojim namjerama.
    Nadam se samo da to nije bila ta velika objava koju su pripremali. A kaj je s nama Europljanima? :mrgreen:
    Black Keys na InMusicu su mi super. Jedino što se bojim da će kolidirati s našim europskim putešestvijama. Kako to obično i biva.
    Iva: da, da, ipak se malo isplati zivjeti na kraju svijeta! Ako bude srece, gledat cemo unutar dva tjedna PJ, The National i Eda - nije lose uopce!
    Na lutriji mozemo dobiti samo jedan par karata (ja tuka nisam otvorila clanstvo :fp: :fp: :fp: ) i apsolutni prioritet je State Theatre. Otkad smo se doselili cesto smo tamo (razni filmski festivali budu tamo) i oduvijek govorim kako bi bilo nevjerojatno u tom venueu gledati Eda. Drugo mjesto Opera. Trece Melbourne ili Brisbane, jos nismo sigurni, ali svakako cemo popuniti sva mjesta na lutriji. A onda na general sale kako grah padne.
    Idealna situacija, idemo na oba Sydneyja. U tom slucaju nam ne bi trebali ovi ostali. No sta god uljeti na lutriji bit ce dobro...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: od ostalih vijesti, skroz bi nam se dalo potegnuti na InMusic zbog Black Keysa, predobri su live! Hocete vi Gabrovci rezervirati Klari jedno mjesto za spavanje? ;)
Sign In or Register to comment.