Pearl Jam in Zagreb!

1741742744746747860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    Placem, sto reci na ovu setlistu?

    Niko, nikako G i ja nismo ziher ides li na koji PJ koncert ili si takav luzer da ces promasiti ovu turneju? :mrgreen:
  • shelashela Posts: 657
    vauu ljludi ajme šta su sve nasvirali!! :shock: genijalno!! jedva čekam Berlin!! nadam se da će i dalje brijati tako raznoliko :D keep on rockin!! i sve to ;)
  • shelashela Posts: 657
    Ekipa se vratila sa prvog dijela :clap::clap:
    Ty je jučer otputovao u Amsterdam i ima jeben raspored, 4 večeri za redom :fp:

    e tom rasporedu fakat malo još zavidim :D
    btw. da nije radiohead otkazo išla bi na dva pj-a pa odma na njih. al eto, nekak nam nikak nije suđeno.
    i naravno da mi je već žao da ne idem na još koncerata i sudjelujem u našem kolektivnom ludilu :D aaa!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Placem, sto reci na ovu setlistu?

    Niko, nikako G i ja nismo ziher ides li na koji PJ koncert ili si takav luzer da ces promasiti ovu turneju? :mrgreen:

    Ma što imam ići poslje ovakvog koncerta, to jest poslje oba dva Amsterdam koncerta...rasturili su sve što su mogli...ni jedna set lista se može nositi sa ova dva dana...nijedna :shock:
    Mogu samo zahvaliti Kelly Kurtis-u i Bierman-u što sam ovu dramu u Amsterdamu propustio :twisted: :twisted:
    ludilo, ludilo jebote...ja mislim da se ekipa iz Amsterdama neće danima oparaviti od ovoga :fp:

    Ja krečem u subotu na put...Prag i onda 2 Berlina i onda opet 2 Ed-a u Amsterdamu...

    ne mogu više čekat....pogotovo kad sve ovo čitaš.
    Jutros sam na youtube gledao i slušao cijeli ili skoro cijeli prvi Amsterdam koncert, nadam se da su ga snimali i večeras :P


    ...btw, sad me raspizdila ova španjolska koja je prošla u finale...želio sam Portugal i Italiju :cry:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme meni. Ludjaci oni, ludjaci mi. ne znas ko je ludji hahaha
    Citam setlistu i ne znam ca da kazem. Ono... :mrgreen: :roll: :lol:8-) :corn:
    Otprilike tako nekako. Sto reci? koju posluku porati? :D
    Niko, care, vidimo se uskoro u Pragu, jedva cekam, a vi Holandjani, uzivajte dok mozete jos i stipajte se, da. Jel se to zbilja zbilo? Strah me pomislit sta ce bit dalje na turneji... :mrgreen: :geek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    e da, ne znam je ste li svi upoznati sa Brian-om, najstarij član 10c koji je dobio putovanje u Amsterdam i best seat večeras u dvorani navodno je imao upetljane prste i u set listi ;) :shock: itd, itd.

    Svaka čast liku isplatilo mu se plaćati članarinu :lol::lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    e da, ne znam je ste li svi upoznati sa Brian-om, najstarij član 10c koji je dobio putovanje u Amsterdam i best seat večeras u dvorani navodno je imao upetljane prste i u set listi ;) :shock: itd, itd.

    Svaka čast liku isplatilo mu se plaćati članarinu :lol::lol:
    8-):lol: :fp:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ajme meni. Ludjaci oni, ludjaci mi. ne znas ko je ludji hahaha
    Citam setlistu i ne znam ca da kazem. Ono... :mrgreen: :roll: :lol:8-) :corn:
    Otprilike tako nekako. Sto reci? koju posluku porati? :D
    Niko, care, vidimo se uskoro u Pragu, jedva cekam, a vi Holandjani, uzivajte dok mozete jos i stipajte se, da. Jel se to zbilja zbilo? Strah me pomislit sta ce bit dalje na turneji... :mrgreen: :geek:

    Da, bas to... Sto reci? Koju poslugu porati?! Nisu normalni i hvala im na tome!!! Stvaaaarno, da ostavis sve sto imas i pratis PJ koncerte... Ultimate happyness!!!!! Ja prazna.... A sretna... A opet zalosna da je to to... Ali sretna! kako je ispalo, ne?!? ;) u
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: :D:D:D:D:D Divno...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    Da, bas to... Sto reci? Koju poslugu porati?! Nisu normalni i hvala im na tome!!! Stvaaaarno, da ostavis sve sto imas i pratis PJ koncerte... Ultimate happyness!!!!! Ja prazna.... A sretna... A opet zalosna da je to to... Ali sretna! kako je ispalo, ne?!? ;) u
    Tocno to... Ja sam jucer svojima na poslu priznala... Pricamo nas troje o business case-u i tako to, na sto sam im ja rekla da mi je u ovom mandatu, dakle slijedece skoro 3 godine, target organizirati posao tako da mogu odraditi cijelu turneju u komadu :mrgreen: Po mogucnosti negdje gdje je vremenska razlika takva da me ne mogu zvati ;) Kriza srednjih godina valjda, sta's 8-) Idem sad na posao, moram poceti raditi na tome :idea:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    jurasica wrote:
    Da, bas to... Sto reci? Koju poslugu porati?! Nisu normalni i hvala im na tome!!! Stvaaaarno, da ostavis sve sto imas i pratis PJ koncerte... Ultimate happyness!!!!! Ja prazna.... A sretna... A opet zalosna da je to to... Ali sretna! kako je ispalo, ne?!? ;) u
    Tocno to... Ja sam jucer svojima na poslu priznala... Pricamo nas troje o business case-u i tako to, na sto sam im ja rekla da mi je u ovom mandatu, dakle slijedece skoro 3 godine, target organizirati posao tako da mogu odraditi cijelu turneju u komadu :mrgreen: Po mogucnosti negdje gdje je vremenska razlika takva da me ne mogu zvati ;) Kriza srednjih godina valjda, sta's 8-) Idem sad na posao, moram poceti raditi na tome :idea:
    Gordan: Tužan sam što nisam bio s vama, ali jebeno sretan što ste uživali u takva dva koncerta. :D
    @ jurasica: Šefice, buš im valjda oprostila kaj nisu odsvirali Garden. :mrgreen:
    @annie: Znači moj je life plan da ti u sljedeće tri godine ne dopizdim, pa da me vodiš sa sobom :twisted: Evo, i ja idem radit na svom planu. :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    Pricamo nas troje o business case-u i tako to, na sto sam im ja rekla da mi je u ovom mandatu, dakle slijedece skoro 3 godine, target organizirati posao tako da mogu odraditi cijelu turneju u komadu :mrgreen: Po mogucnosti negdje gdje je vremenska razlika takva da me ne mogu zvati ;) Kriza srednjih godina valjda, sta's 8-) Idem sad na posao, moram poceti raditi na tome :idea:
    Iva: mjesto s takvom vremenskom razlikom ti je npr. Australija, gdje nitko ne moze do tebe. :lol: Just sayin'...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas je petak, je tako????
    A što je onda sutra??



    TIME TO GO ON THE FUCKIN TOUR :-D :-D :crazy:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    _annie_ wrote:
    Pricamo nas troje o business case-u i tako to, na sto sam im ja rekla da mi je u ovom mandatu, dakle slijedece skoro 3 godine, target organizirati posao tako da mogu odraditi cijelu turneju u komadu :mrgreen: Po mogucnosti negdje gdje je vremenska razlika takva da me ne mogu zvati ;) Kriza srednjih godina valjda, sta's 8-) Idem sad na posao, moram poceti raditi na tome :idea:
    Iva: mjesto s takvom vremenskom razlikom ti je npr. Australija, gdje nitko ne moze do tebe. :lol: Just sayin'...

    mjesto s takvom vremenskom razlikom ti je i Bugarska... vrijeme je stalo tamo u '70.-ima... :crazy:
    jucer se vratio, kakav cirkus :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Danas je petak, je tako????
    A što je onda sutra??

    TIME TO GO ON THE FUCKIN TOUR :-D :-D :crazy:

    netko je uzbuđen, ha? :lol:

    a ribica! :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    edited June 2012
    I ja krecem sutra ranom zorom! Cesi, Nijemci i Skandinavci, vidimo se uskoro! Kupih bajadere, griotte i par linolada :D Da imamo sta za jest na sjeveru :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ups, postam duplo, toliko brijem vec sad :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dovraga i crnog bestraga, ne! nećemo bit na 2. stranici... kaj sad... par dana nema koncerta i odmah nitko ništa! nego, baš mi je žao što neću sad zajedno s ekipicom obilaziti prag i berlin, ali vam zato želim ludilo i primjerene temperature! :) kaj ima inače?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej hej, blizi se!!!

    Ako netko cuje da se prodaje berlin br.2, stajanje, rado cu je kupit :)

    Vidimo se skoro!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    isus bog, ne vjerujem da je mirella skršila nogu na koncertu.... koji fuck-up... mislim za ostatak planiranih koncerata... to je valjda ono najgore kaj ti se može desiti (osim, naravno, terminalnih ishoda ljudi koje voliš)... jadna joj baba koji peh... nego, kako je ona dobila majicu?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    isus bog, ne vjerujem da je mirella skršila nogu na koncertu.... koji fuck-up... mislim za ostatak planiranih koncerata... to je valjda ono najgore kaj ti se može desiti (osim, naravno, terminalnih ishoda ljudi koje voliš)... jadna joj baba koji peh... nego, kako je ona dobila majicu?

    Gordan: Suosjećam s Mirellom, znam kak joj je. :( Mogao bih ti odgovoriti kak je došla do majice, kad bih znao tko je. Moj bad. Vjerujem da joj je majicu sredio netko iz našeg MVP-a :lol:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    isus bog, ne vjerujem da je mirella skršila nogu na koncertu.... koji fuck-up... mislim za ostatak planiranih koncerata... to je valjda ono najgore kaj ti se može desiti (osim, naravno, terminalnih ishoda ljudi koje voliš)... jadna joj baba koji peh... nego, kako je ona dobila majicu?

    da, bas se fino skrsila... ali i dalje fura smile.. to je Mirella :-)

    ja sam za nizozemce radio majice i poslao svima po Evelien...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    bijela kravata majica je prvi dan zavrsila Edu na cipelama (vidi se na pearljam.com sluzbenim fotkama)... podigao, stavio sa strane i malo proskiljio kaj pise.. ne znam koliko je vidio... kad se vratio na drugi bis, sagnuo se ostaviti vino, uzeo majicu i zamahnuo kao da ce mi ju baciti natrag, zacerekao se i vratio ju na pod... seljo :D
    Da seljo! :lol::lol::lol::lol:

    E, totalno ste me nabrijali, e!!! :D Jos tri dana! :D
    Evil Little Goat
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Pozdrav iz praga ekipo u domovini! Jucer preparty, super ekipa. Od nasih dosao Niko sa Ivom, Domagoj sa Ljubicom, Makedonci su sa mnom ( Katja, Kristijan i Irena), onda naletili i Arman s suprugom! I jos jednim parom prijatelja. Ostatak ekipe opet iz cijeloga svijeta, jako dobra atmosfera. Malo smo bili tuzni i ljuti jer su talijani izgubili,al eto... Tu smo zbog pj-a i danas je show day!!! Cujemo se kasnije i vidimo uskoro,neki od vas. O da,nosila sam LINO majicu, komplimenti sami za nju. danas je crovata.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Pozdrav iz praga ekipo u domovini! Jucer preparty, super ekipa. Od nasih dosao Niko sa Ivom, Domagoj sa Ljubicom, Makedonci su sa mnom ( Katja, Kristijan i Irena), onda naletili i Arman s suprugom! I jos jednim parom prijatelja. Ostatak ekipe opet iz cijeloga svijeta, jako dobra atmosfera. Malo smo bili tuzni i ljuti jer su talijani izgubili,al eto... Tu smo zbog pj-a i danas je show day!!! Cujemo se kasnije i vidimo uskoro,neki od vas. O da,nosila sam LINO majicu, komplimenti sami za nju. danas je crovata.

    \m/ :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Niko, je li danas Ivi prvi PJ koncert??? Hehe, dabogda se zarazila :)
    (da netko ovo procita izvan konteksta ove nase zaraze, ne bi o meni imao neko dobro misljenje...)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ekipa, mi se sutra u 20h nalazimo s Gabrovcima i Sporisima tu kod nas u lokalnoj birtiji (onoj di je bila oprostaljka) pa ak je jos netko tu i voljan doci,to bu bilo super! ;)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Kako uživaju ovi naši u Pragu. Ko prasci :D Ana J., zamalo su te promašili s Gardenom :( Jedva čekam izvještaje.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: da barem postoji neka kladionica gdje se možeš kladit koji će bit PJ opener. Za Prag je bio čisti zicer. S obzirom da je to bila Nikina početna stanica, znali smo da će otvorit sa Sometimes. :lol: Ajmo Pražani, buđenje, pisanje, postanje... Gladni smo informacija. Niko, jel se Iva nakon ovakvog showa navukla na PJ? :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    Gordan: Kako uživaju ovi naši u Pragu. Ko prasci :D Ana J., zamalo su te promašili s Gardenom :( Jedva čekam izvještaje.


    Stvarno mi ih je zao... Mislim, ovako dug i intenzivan koncert nije samo tako za izdrzat... Nista, drzte mi se i valjda ce biti bolje! ;) ma prasci jedni!!!!! Nadam se da nitko nista nije slomio!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.