Pearl Jam in Zagreb!

1732733735737738860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: ej ekipa, evo budemo se danas popodne i mi upisali za majice, imamo nekih 15-20kom na popisu trenutno ;)
    Samo da jos par stvari provjerim, Ranko, jesi ti mozda mislio uzimati za Nizozemce i za koga? Jer mi smo mislili za Leonie, a mozda i za Denisa i Mirellu, ali znam da su oni svi Bugsi pa rekoh da provjerim da ih ti mozda vec nemas na popisu. Eto, jos kad to skuzimo smo spremni. ;)

    ehej!

    je, mislio sam uzimati za Mirellu, Dennisa, Leonie i Evelien... ako vi imate 15-20kom, preuzmem ja nizozemce, no frks...
    inace, kako ste mislili uzimati za druge? dati im opciju biranja između vegete, kravata i linolade ili idete na suplaaaajz!?
    imamo negdje link sa svim opcijama da im damo "za probu"? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, ok onda, Nizozemci su nam van s popisa. tenks! ;)
    Mislili smo svima raditi samo kravatu. Cisto logikom da nam je to ovogodisnja majica pa bolje ne stvarati dodatne konfuzije. Pearlino je kao back-up za klince, ne? Dakle "sluzbena" je kravata pa ce to i dobiti.
    Sa svim ovim ostalim demokraticnim opcijama mislim da razvodnjavamo glavnu poruku ove godine. Oliti, demokracija je precijenjena. ;):D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: e, ok onda, Nizozemci su nam van s popisa. tenks! ;)
    Mislili smo svima raditi samo kravatu. Cisto logikom da nam je to ovogodisnja majica pa bolje ne stvarati dodatne konfuzije. Pearlino je kao back-up za klince, ne? Dakle "sluzbena" je kravata pa ce to i dobiti.
    Sa svim ovim ostalim demokraticnim opcijama mislim da razvodnjavamo glavnu poruku ove godine. Oliti, demokracija je precijenjena. ;):D

    rešeno... onda ce biti polu-suplajz, samo cu ih size traziti... a mogao bi i sebi koju ubosti :mrgreen:
    malo sam ljenjivac... :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ako ih hoces skroz surprajznuti, ja sam mislila za Dennisa i Mirellu uzeti dvije muske, jednu L, jednu XL pa nek se podijele tko ce sto, za Leonie zensku L
    (mrsava jest, ali je visoka pa me trta da joj bude kratka, eventualno M), a Evelien je i niska i mrsava pa njoj ziher moze i zenska S. Eto, ako pomaze za surprajz... ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Imam ja jedan suplajz, prvenstveno za sebe.. Došle karte za Black Keyse u Munchenu 4.12. :)

    Je da ima do tad, ali baš me razveselilo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited April 2012
    jurasica wrote:
    jučer sam pak bila prosvijetljena - odlučila sam da će na jedan zid u blagovaoni ići tekst himne životu! guess which one?!?! :) edit: nije alive to bi bilo preočito...

    Gordan: Given To Fly? Untought Known?
    Post edited by _annie_ on
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Vrijeme je za konačnu odluku! Balansirajući između onoga što nam je bilo ponuđeno i vaših želja, došli smo do konačnog izbora glede majica. Jeeeeeee! Kako ne bih radio novi dokument, tablicu s izborom boja pridružio sam postojećoj tablici, pa vas molim da tamo upišete svoj izbor u istom redu u kojem ste se upisivali za količine i veličine. Mislim da ne bi trebao biti problem spojiti veličine i boje, ali ako kod nekoga bude nekih nedoumica, riješit ćemo to mailom ili pm-om.
    VAŽNO! Na raspolaganju imate cijeli tjedan, dakle zaključno s nedjeljom, 29.4. (u ponedjeljak ujutro ide narudžba). Molim vas da ovom prilikom brojke budu konačne.
    A evo i linka da ne morate lutati po forumu i tražiti stari:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddHA3Z0tzcHFlRjFBNmVrRjdRMFNMVFE
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo, upisah se!

    jel' se to meni čini ili će ova narudžba biti najveća ikad? :o
  • _annie__annie_ Posts: 980
    elcielo wrote:
    evo, upisah se!

    jel' se to meni čini ili će ova narudžba biti najveća ikad? :o

    Gordan: Rekao bih da si potpuno u pravu. :D Još kad se uključe Australci, Sid, Siljo i Niko sa strancima, trebat će nam i kombi za dostavu. :lol:
  • shelashela Posts: 657
    edited April 2012
    upisala i ja :) ajme stvarno mega narudžbe ove godine :) ja ću uzet za portugalce Monicu i Rodriga i Tanju (frendica/novi fen i burazu ;)
    jupiii! ful se veselim već! pozdravac iz Potsdama!
    Jurasova kaj ide na taj zid na kraju??
    ja bi sad totalno stavila untought known! Pustila ju neki dan tu grupi balkanaca državnih službenika :D
    sad će bit na ofišl playlisti ove generacije programa u kojem sudjelujem! hehe :D
    Post edited by shela on
  • shelashela Posts: 657
    masni wrote:
    Imam ja jedan suplajz, prvenstveno za sebe.. Došle karte za Black Keyse u Munchenu 4.12. :)

    Je da ima do tad, ali baš me razveselilo :)

    ajme koje lu-di-looo! ful me zanima kakvi su uživo! :)
  • _annie__annie_ Posts: 980
    shela wrote:
    masni wrote:
    Imam ja jedan suplajz, prvenstveno za sebe.. Došle karte za Black Keyse u Munchenu 4.12. :)

    Je da ima do tad, ali baš me razveselilo :)

    ajme koje lu-di-looo! ful me zanima kakvi su uživo! :)

    Gordan: Govoreći iz osobnog iskustva glasni su, odlični kao i na albumima, ali prekratko traju. U Amsterdamu prije godinu dana svirali su samo 75 minuta. :cry:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    Gordan: Vrijeme je za konačnu odluku! Balansirajući između onoga što nam je bilo ponuđeno i vaših želja, došli smo do konačnog izbora glede majica. Jeeeeeee! Kako ne bih radio novi dokument, tablicu s izborom boja pridružio sam postojećoj tablici, pa vas molim da tamo upišete svoj izbor u istom redu u kojem ste se upisivali za količine i veličine. Mislim da ne bi trebao biti problem spojiti veličine i boje, ali ako kod nekoga bude nekih nedoumica, riješit ćemo to mailom ili pm-om.
    VAŽNO! Na raspolaganju imate cijeli tjedan, dakle zaključno s nedjeljom, 29.4. (u ponedjeljak ujutro ide narudžba). Molim vas da ovom prilikom brojke budu konačne.
    A evo i linka da ne morate lutati po forumu i tražiti stari:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddHA3Z0tzcHFlRjFBNmVrRjdRMFNMVFE

    Malo sam samo korigirao neke majice ubacio par komada, još nisam gotov.

    Pitanje 1.
    Kako češ znati koju veličinu majice radiš u plavoj a koju u crnoj, npr.??? Ako je više veličina majica, više boja?? Hoćemo li to mailjom??

    Pitanje 2.
    Majice za djecu???
    Ima li i koje su veličine i što je sa sito tiskom na manje majice, je li stane????
    Onaj S size, znali se koliko je to u cm?? Je li piše u katalogu?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Malo sam samo korigirao neke majice ubacio par komada, još nisam gotov.

    Pitanje 1.
    Kako češ znati koju veličinu majice radiš u plavoj a koju u crnoj, npr.??? Ako je više veličina majica, više boja?? Hoćemo li to mailjom??

    Pitanje 2.
    Majice za djecu???
    Ima li i koje su veličine i što je sa sito tiskom na manje majice, je li stane????
    Onaj S size, znali se koliko je to u cm?? Je li piše u katalogu?

    Gordan:
    Odgovor 1: Neću znati nikako, ako mi ne napišeš. Možeš mailom, PM-om, sms-om, kako ti najbolje odgovara. A možeš, kao Ana, u tablici pod boje upisat koliko kojih veličina (npr. 2L,3XL...)
    Odgovor 2: Još ne znamo za klinčadiju i njihove majice. Nadam se da će stati, a ako neće, nadam se da ćemo moći prilagoditi veličinu tiska. Veličine u cm, imaš u tablici, na drugoj strani koja je označena sa Majice-veličine :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    _annie_ wrote:
    shela wrote:
    masni wrote:
    Imam ja jedan suplajz, prvenstveno za sebe.. Došle karte za Black Keyse u Munchenu 4.12. :)

    Je da ima do tad, ali baš me razveselilo :)

    ajme koje lu-di-looo! ful me zanima kakvi su uživo! :)

    Gordan: Govoreći iz osobnog iskustva glasni su, odlični kao i na albumima, ali prekratko traju. U Amsterdamu prije godinu dana svirali su samo 75 minuta. :cry:

    nadam se da će na tih 75 min dodati još zadnji album koji je izašao u međuvremenu i voila, barem 100min :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    masni wrote:
    nadam se da će na tih 75 min dodati još zadnji album koji je izašao u međuvremenu i voila, barem 100min :)
    Gordan: I ja se nadam da će biti tako, a siguran sam da će ti biti super koliko god trajalo! Nego, mogao bi ti dovršiti narudžbu majica. To se odnosi i na sve ostale koji se još nisu odredili po pitanju boja. Na prijašnjem dokumentu ćete primjetiti i treći sheet, na kojem možete razvrstati majice po veličini i boji, ako bi mogla postojati dvojba ili trojba oko toga koje veličine i koliko majica bi trebalo biti u kojoj boji.
    Mrtvacrta je jako blizu :mrgreen:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    _annie_ wrote:
    masni wrote:
    nadam se da će na tih 75 min dodati još zadnji album koji je izašao u međuvremenu i voila, barem 100min :)
    Gordan: I ja se nadam da će biti tako, a siguran sam da će ti biti super koliko god trajalo! Nego, mogao bi ti dovršiti narudžbu majica. To se odnosi i na sve ostale koji se još nisu odredili po pitanju boja. Na prijašnjem dokumentu ćete primjetiti i treći sheet, na kojem možete razvrstati majice po veličini i boji, ako bi mogla postojati dvojba ili trojba oko toga koje veličine i koliko majica bi trebalo biti u kojoj boji.
    Mrtvacrta je jako blizu :mrgreen:

    Stiže kompletna narudžba popodne kad stignem doma, dobio sam sve potrebne informacije za frendove samo da sjednem doma 10min u miru božijem :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Završeno biranje i slaganje 27 komada bit će dosta :o :? :fp: :fp: :fp:
    Uzeo sam 2/3 viška ako pofali a uvijek fali negdje nekome ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    _annie_ wrote:
    Na prijašnjem dokumentu ćete primjetiti i treći sheet, na kojem možete razvrstati majice po veličini i boji, ako bi mogla postojati dvojba ili trojba oko toga koje veličine i koliko majica bi trebalo biti u kojoj boji.
    Bome svaka cast!!! :) :thumbup:
    Evil Little Goat
  • grudicegrudice Posts: 211
    Završeno biranje i slaganje 27 komada bit će dosta :o :? :fp: :fp: :fp:
    :shock: :shock: :shock: 27? :) :P :D:D


    Nego skroz sam zaboravio na ono popunjavanje formulara za 10c wristbands i podizanje istih na dan koncerta. Rekli su se javiti sa potvrdom u roku od nekoliko sedmica. Ja nisam dobio nista. Jeste vi?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jako stekam sa narudzbom ali bih vas molila da mi posaljete link sa dizajnom...ne mogu ga naci :roll:
    Cekam jos frenda da se izjasni al ja sam kriva jer nisam na netu opce bila 3 dana :roll: Molim vas za link. Hvala.
    Upisujem se do nedjelji sigurno, naravno da cu narucit i ja. ;) :corn:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • grudicegrudice Posts: 211
    Ko kad ove stranice sibaju ko lude. Ko ce vas pohvatat sve. Trebao bi nam jedan sticky :)

    Evo dizajni... Kravata i Lino na majicama:
    https://docs.google.com/drawings/d/1Si1 ... K9VWw/edit
    https://docs.google.com/drawings/d/1gV1 ... 684gI/edit

    Kravata i Lino. Gro:
    http://grafotopia.com/pj/21/ - B verzija, ne na guzi nego gore :)
    http://grudice.com/PJ/Lino2.jpg

    A evo i tabela:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... jdRMFNMVFE
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Danas je dan kupnje avionskih karata napokon; obavio povratak doma i prebacivanje iz Praga za Berlin, još samo trebam doći do Praga ;)

    Ima li još netko da odrađuje ova dva koncerta ????
    Našao sam neki super let sa nekom b kompanijom :?

    Usput avionske karte za Madrid i koncert TBK su isto riješene, sutra samo moram izabrati mjesto na tribini zajedno sa frendovima i to će biti riješeno.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Btw. na zadnjoj euro turneji su se TBK umorili pri kraju :? pa su otkazali zadnje nastupe i nas Amsterdam je bio zadnji. Tako da bi mozda bilo mudro ciljati prve dvije trecine turneje, vidim da su si nabili fini tempo ove godine :mrgreen: Ja bih ih gledala u Americi s Arctic Monkeys ali mi fali i godisnjeg i love za sve moje neskromne zelje :cry:
    O euro koncertima krajem godine se da pregovarati...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Dobila sam od NH hotela mail s opakim snizenjima smjestaja (Niko, Madrid od 30 EUR) pa chekirajte, treba brzo reagirati - http://www.nh-hotels.com/flash/indexEN. ... j9fE8lsZ4q
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja sam unijela svoje, mmj, i ne znam kaj to znači kaj ste za hrvatu stavili samo one ne-boje...ja hoću crvenu i sivu i molim da precjednik to uzme u razmatranje.... priti pliiiz... i ja bi jako htjela majice za dječicu jer su baš u fazi kad u goodsima nema baš nekih stvari za njih, a ne smijemo dozvoliti da djeca hodaju svijetom a na njima nema određenih obilježja... :lol:

    a na zid ide INSIDE JOB! mcready je car i zaslužuje to!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • _annie__annie_ Posts: 980
    jurasica wrote:
    a na zid ide INSIDE JOB! mcready je car i zaslužuje to!
    Jej! Samo vjerujem da je tekst ipak, barem vecim dijelom, Eddiejevo djelo. Ili ima netko neki inside info o tome?
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    _annie_ wrote:
    jurasica wrote:
    a na zid ide INSIDE JOB! mcready je car i zaslužuje to!
    Jej! Samo vjerujem da je tekst ipak, barem vecim dijelom, Eddiejevo djelo. Ili ima netko neki inside info o tome?

    pa koliko ja znam to je njegovo autorsko djelo oltugeder! nijesam sigurna, moram priznati... ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    upisao majice...

    samo jedno pitanje... velicine muskih majica ce biti prema onoj tablici, jel tako? za zenske nemamo velicine?

    nekako mi se majice cine velike pa sebi biram M umjesto L... nadam se da necu dobiti ustjelušu jer cu onda morati nabaviti lažne trbušnjake :fp:

    hvala jos jednom dizajnerima, project managerima i cijelom timu koji ovo organizira :thumbup:

    i naravno, pozdrav svima u režiji :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    samo jedno pitanje... velicine muskih majica ce biti prema onoj tablici, jel tako? za zenske nemamo velicine?

    nekako mi se majice cine velike pa sebi biram M umjesto L... nadam se da necu dobiti ustjelušu jer cu onda morati nabaviti lažne trbušnjake :fp: :
    Op op op op, ja uopce nisam isla za tim da su ono muške mjere! U, jebemu! Jel možemo dobit i žemske mjere jer ni ja ne bi bas volila šetat okolo u ustjelušnom topiću. XD
    Evil Little Goat
Sign In or Register to comment.