Pearl Jam in Zagreb!

1603604606608609860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    klari nije mogla proći nezapaženo naša euforija pa je već pitala može li s nama :mrgreen:
    ali nekako mi još nije za koncerte... iako mi je već zadnjih par godina definitivno za zajednička putovanja i dosta smo je vodili sa sobom... dok je bila mala i nije mogla uživati u putovanju, ostavljali smo je doma. blažena dobra logistika :D
    mislim da ćemo ipak još koju godinu na koncerte bez nje :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pa mislim da tonček ne bu ovaj put išla na koncerte... jedino ako tati ne napravimo lobotomiju... :) a što se tiče klare, pa mogao bi je viki čuvati (ako mu ne napravimo lobotomiju) :) ... ipak je klara ful kul i odraslo dijete... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • MoemaiMoemai Posts: 329
    bok! :lol:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    pa mislim da tonček ne bu ovaj put išla na koncerte... jedino ako tati ne napravimo lobotomiju... :) a što se tiče klare, pa mogao bi je viki čuvati (ako mu ne napravimo lobotomiju) :) ... ipak je klara ful kul i odraslo dijete... :)

    nek se Tonka uci pred dvoranom kak se stoji u 10c redu i kak se radi popis ;)

    ja cu izgleda u irsku i uk... tjedan kasnije kad su nijmegen i berlin sam sluzbeno u njemackoj, ali na krivoj strani :?

    planirate danas juriti za 10c kartama? ja si jos razmisljam, nekak mislim da cu laganini bez cjelodnevnog sjedenja pred dvoranom u inace kišnoj zemlji :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Moemai wrote:
    bok! :lol:

    Gordan: Bok i tebi, covjece iz Niskozemske.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    planirate danas juriti za 10c kartama? ja si jos razmisljam, nekak mislim da cu laganini bez cjelodnevnog sjedenja pred dvoranom u inace kišnoj zemlji :mrgreen:

    Gordan: Gdje je tu zabava, ak odes u Irsku i ne pokisnes?! :mrgreen: Ja cekam k'o zapeta pracka. Brijem da ce bas za ta tri koncerta jagma za 10c karte, barem sudeci prema zanimanju u ostalim dijelovima foruma, biti hebena.
  • Ja se također najavljujem za 10c ticket utrku za Dublin Belfast i London, bit će veselo!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Moje je mišljenje da će i ova utrka proći više manje bez nekih većih problema... :mrgreen:
    - prvo, sudeći po ovogodišnjoj euro turneji kada nije bilo uopće problema sa kartama, a radilo se o otprilike jednakom broju koncerata i to slicnog tipa (osim za SBE iz razumljivih razloga)
    - drugo, mislim da 10C uspjeva, barem za ovakve high profile koncerte osigurati dovoljan broj karata za frikove (dovoljno je sjetiti se ovogodišnjih 10C lineova koji su bili like huuuge...)
    - trece, odvojena prodaja za svaki show smanjuje mogucnost problema sa resursima, a i cini se da su se na tom polju u zadnje vrijeme malo i popravili (kad se sjetim 2006. kad je 20+ koncerata krenulo odjednom ili 2007. i debakla sa Londonom, pa 2008. za NY... :x )
    - cetvrto, objavili su turneju u ponedjeljak, prodaja krece danas sto sigurno eliminira odredjen broj ljudi koji se mozda nije uspio u tako kratko vrijeme organizirat ili odlucit...

    E sad, naravno ostavit cu mogucnost da sve to skupa moze ne znacit nista ako krenu problemi sa serverima (osim toga cini se da i zavidan broj amera planira potegnut preko bare)...ali nekako mislilm da ce sve biti OK... 8-):D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Koliko sam skuzio po stranici za london to je festival u hyde parku, jel tak? Kak to da onda prodaju karte solo za PJ? Malo mi je zbunjujuće to? Možda je kao festival od par dana, s malim brojem izvođača po danu, tipa predgrupa-dvije pa headliner..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Možda je kao festival od par dana, s malim brojem izvođača po danu, tipa predgrupa-dvije pa headliner..
    Brijem da je upravo tako :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Da dodamo još malo na zanimljivosti...neka talijanka na porchu kaže da ima "reliable inside source about italian dates" i da se šuška o "1 or 2 dates, Milan and/or Rome"... :shock: :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    edited December 2009
    masni wrote:
    Koliko sam skuzio po stranici za london to je festival u hyde parku, jel tak? Kak to da onda prodaju karte solo za PJ? Malo mi je zbunjujuće to? Možda je kao festival od par dana, s malim brojem izvođača po danu, tipa predgrupa-dvije pa headliner..

    gledao sam za proslu godinu lineup... bas i nije tako mal i broj izvođača... mozda ce 10c imati rezervirani prostor, ne bi se cudio...

    edit: 3-5 bandova po main stageu... http://www.efestivals.co.uk/festivals/h ... eup.shtml#
    Post edited by siljo on
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Da dodamo još malo na zanimljivosti...neka talijanka na porchu kaže da ima "reliable inside source about italian dates" i da se šuška o "1 or 2 dates, Milan and/or Rome"... :shock: :mrgreen:

    mrzim tu tajnovitost... :geek:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    pajo wrote:
    Da dodamo još malo na zanimljivosti...neka talijanka na porchu kaže da ima "reliable inside source about italian dates" i da se šuška o "1 or 2 dates, Milan and/or Rome"... :shock: :mrgreen:

    mrzim tu tajnovitost... :geek:

    Fino se slaže...
    27.6. Nijmegen
    1.7. festival u Poljskoj
    9.7. Bilbao
    .
    .
    i ostaje fino...
    6.7. i 7.7. Milano i Rim :mrgreen::mrgreen:
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    i ostaje fino...
    6.7. i 7.7. Milano i Rim :mrgreen::mrgreen:

    :o
    HOCU TO!
  • Poštovani drugari. Danas ču nabavit Dublin, Belfast i Berlin. Ali treba mi još 1 karta za Dublin, 1 karta za Belfast i jedna karta za Berlin = sve Ten Club karte... moram da ih dobijem za jednog prijatelja, pa javite da li netko od vas imat če extra karte za ove 3 koncerte :?:

    Pozdrav!
    Matej iz Slovenije
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • masnimasni Posts: 1,657
    killroy wrote:
    pajo wrote:
    i ostaje fino...
    6.7. i 7.7. Milano i Rim :mrgreen::mrgreen:

    :o
    HOCU TO!

    Potpisujem.. I onda spojit werchter i ova 2 u italiji pa doma.. U Italiji bi bilo odlično jer bi došlo dosta ekipe od srednje europe naniže budući da su svi datumi po sjevernoj europi više-manje..

    Ma neću ništa još kombinirat..

    Samo da što prije izađu datumi..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
    Gordan: Tko je rekao da neće bit problema s kupovinom karata!!!
    :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
  • _annie__annie_ Posts: 980
    2010 PEARL JAM 22/6 DUBLIN TICKET PAIR
    SKU 7307
    $205.00
    Temporarily out of stock

    GRRRRRRRR!!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    2010 PEARL JAM 22/6 DUBLIN TICKET PAIR
    SKU 7307
    $205.00
    Temporarily out of stock

    GRRRRRRRR!!!!

    strpljivo... ako je tko uspio kliknuti "Buy" button, trebale bi vam biti u kosarici... ja ih imam vec valjda pola sata, ali ne mogu napraviti check out :evil:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    strpljivo... ako je tko uspio kliknuti "Buy" button, trebale bi vam biti u kosarici... ja ih imam vec valjda pola sata, ali ne mogu napraviti check out :evil:

    Gordan: Nema više BUY gumbića. Samo fu***** poruka: Temporarily out of stock :x :x :x
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    siljo wrote:
    strpljivo... ako je tko uspio kliknuti "Buy" button, trebale bi vam biti u kosarici... ja ih imam vec valjda pola sata, ali ne mogu napraviti check out :evil:

    Gordan: Nema više BUY gumbića. Samo fu***** poruka: Temporarily out of stock :x :x :x


    ima za belfast
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    ima za belfast

    Gordan: Bilo bi kad bih uspio ući u GOODS. Ovo je fakat suludo, gore nego kad sam kupovao karte za U2.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    siljo wrote:
    ima za belfast

    Gordan: Bilo bi kad bih uspio ući u GOODS. Ovo je fakat suludo, gore nego kad sam kupovao karte za U2.

    https://secure.pearljam.com/store/produ ... tegoryId=3
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo kaže pajo da je ovo gore nego ikad dosad, gore nego New York 2008.
    očito su nekaj ozbiljno zajebali momci iz 10c...ovak malo ljudi nisam nikad vidla da su uspjeli kupit
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: I eto, ostadosmo bez karata za Dublin i Belfast. Ja se nisam uspio probiti. :cry:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    Gordan: I eto, ostadosmo bez karata za Dublin i Belfast. Ja se nisam uspio probiti. :cry:

    ovo je katastrofa... misim da su sada sve povukli i da rade na tome... bit ce jos karata...

    Niko je uspio za belfast ukucati podatke za karticu, stisnuo submit i onda mu je riknulo.. nekako vjerujem da mu je proslo... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    edited December 2009
    Gordan: Za London se već naveliko kupuje ovdje:
    http://www.ticketmaster.co.uk/event/220 ... atthetouts
    Post edited by _annie_ on
  • Ja imam DUblin i Belfast:)))

    Berlin dolazi u devet;))

    dobit čete vi svi karte, samo ne odustajete

    Ah...dunat ovdje, ako me netko (ne) prepoznaje:))
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Ja odustajem..... :twisted: :twisted: :twisted:

    Imao Belfast karte, ukucao karticu i sve, check out i samo me izbacilo da je expired session...mader faker :twisted:

    Čekam GA karte a 10c me ful razočarao sa ovom prodajom
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.