Pearl Jam in Zagreb!

1601602604606607860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    edited November 2009
    Danas sam imao malo vremena za bacanje pa sam napravio statistiku pjesama sa svih koncerata na kojima sam bio.

    Koncerti: 15
    Songs: 96
    Cover: 24
    Total: 120

    Alive - 14
    Even Flow - 13
    Do The Evolution - 13
    Small Town - 11
    Given To Fly - 11
    Corduroy - 11
    Black - 10
    Better Man - 10
    Severed Hand - 10

    Wanted List Song
    Ocean
    Garden
    WMA
    Satan's Bed
    Off He Goes
    Around Band
    No Way
    Off The Girl
    Can't Keep
    i naravno ostatak Backspacera

    Bring 2010 EuroTour ;):D
    Post edited by Dirty Frankk on
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Znači, u 3 god si bio na 10 koncerata :) Tj 2 godine turneje.. Nice

    Potpuno te podržavam u prijedlozima Garden, WMA, Off He Goes, No Way.. Neću sad dodavat nove jer bi se lista produljila, ali recimo od covera bih konacno htio cut crazy mary, a jos vise recimo masters of war..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: dolazi li danas netko na općenarodno događanje u Kino Europa? pajo i ja se nalazimo sa Sid i Jurasicom u 17,15h ispred kina pa tko voli nek' izvoli...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited November 2009
    Pearl Jam in Šibenik?

    Iva: evo jedna iz kategorije 1. april:

    nabasala ja danas na ovu vijest: http://www.index.hr/xmag/clanak/poznati ... 62641.aspx pa javljam odmah paji da nek' si zamisli kak bi to bilo da momci u sklopu svojih festivalskih posjeta svrate u Ižbenik! Zamislite samo to! LOL!

    Kaže pajo meni na to:
    Već čujem Eda:
    "Želijo bi nazdraviti...Šššššii-bi-niku..."
    Post edited by pajo on
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ja bih mogao nabacit cameo ulogu u epizodi..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Ja bih mogao nabacit cameo ulogu u epizodi..
    Iva: ajde sjajno! pajo će sigurno biti happy ako u castu bude više muških uloga :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Šteta što nisam uspio predsjednika pozdravit unutra.. Žurilo nam se, a njegova ćela nikako da izviri van :) vjerojatno je sagnuto prebirao po cdima kojih je stvarno bilo - i jeftinih i različitih.. Ja sam doma otišao s Lakom i Majkama Unplugged. Rekli su da će zalihe koje su danas prodali sutra popuniti s novijim naslovima, pa se možda i sutra zaletim tamo.. Jedino im je malo organizacija loša, kao da nisu očekivali toliko ljudi pa su nekako sve skučili što nije bilo baš najprihvatljivije..

    Ajd bar sam vidio Sid i Ivu :) Živjele :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: osim dana objave da Sziget dolazi u Šibenik, danas je i dan kad obilježavamo ročkas najdražeg nam sudije! nek' nam živi dugo i bude zdrav i bit će uvijek igara za nas raju! :mrgreen:

    sve najbolje Tomislave!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    I&M: osim dana objave da Sziget dolazi u Šibenik, danas je i dan kad obilježavamo ročkas najdražeg nam sudije! nek' nam živi dugo i bude zdrav i bit će uvijek igara za nas raju! :mrgreen:

    sve najbolje Tomislave!

    pridružujem se čestitkama velečasnom nam sudiji uz želju da mu i drugo dijete bude kuuuul ko prvo!!! ;):)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Takodjer, sretan rodjendan Snih! Uzivaj u danasnjem danu i da imas inspiracije ove godine za jos najmanje 10 sado-mazo igara. Zanimljivo ih je pratit vjerojatno isto kolko i sudjelovat u njima :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Fala svima koliko vas ima! :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sve najbolje Tomek :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    A&G: Pridruzujemo se cestitkama velecasnom nam sudcu, uz muzicku numeru "Long Road". :mrgreen::D;)
    Takodjer izrazavamo zaljenje sto vam se jucer nismo mogli pridruziti u prekopavanju po cd-ovima i dvd-ovima, a bojimo se da to necemo biti u stanju uciniti ni danas. :cry:
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Šteta što nisam uspio predsjednika pozdravit unutra.. Žurilo nam se, a njegova ćela nikako da izviri van :) vjerojatno je sagnuto prebirao po cdima kojih je stvarno bilo...
    :mrgreen:
    Ma da ti pravo kažem na kraju nisam kupio niti jedan jedini cd...ne znam, očekivao sam malo recentnije/poznatije/sve naslove sa različitim sniženjima što po mom sudu nije bio slučaj...ili sam došao prekasno kad se sve već razgrabilo... :? :x

    Anyway...lovili smo se svi i na kraju smo uspjeli sjest kratko i podružit se sa našom legendom od Sid i sa "straight outta Berlin" shelom...i baš fino da je tako, treba koristit ovakve prilike...
  • Sretan rođendan Tomo!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Apdejtam zahvalu! :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Malo da nas vratim na prvu stranicu.. tamo gdje nam je i mjesto.. a da ne bi bilo offtopic, nekako sam u dylanu ovih dana pa

    http://www.youtube.com/watch?v=r8GHBk_HSXg
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Svaki put kad pogledam ovaj Master of War oduševim se edovom izvedbom.

    Nego htio sam pitati ovdje PJ narod imali možda netko crtić dvd Toy Story 1 i 2???
    Htio bi to nabaviti za Marka a ne mogu ih nigdje naći.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    u ponedjeljak ce objaviti izvođača/izvođače na Hard Rock Calling festivalu u Londonu iduce godine...

    zanimljivo je da je najava za ponedjeljak napisana na razglednici iz Seattlea...

    http://www.hardrockcalling.co.uk/home/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    To je to.. sve se poklapa..

    Samo se nadam da će bit i bliže.. Bolje reć, siguran sam da će bit i bliže.. Čeka nas žestoka sezona očekivanja zima/proljeće :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    kul, naveliko se vec suska o tome. nadam se da nece samo festivale svirit :? ..poslije onog heinekena u veneciji i nemam bas zelje za pj na festivalima..
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    i evo nam turneje.. .prva sluzbena potvrda:

    http://rockwerchter.be/en/home/

    a najzanimljivija glasina je za 17.07. ovdje: http://en.wikipedia.org/wiki/Sete_Cidades

    mali otok usred oceana, 2 lagune i krater vulkana... :D

    179EUR povratna avio karta iz Lisabona...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    i evo nam turneje.. .prva sluzbena potvrda:

    http://rockwerchter.be/en/home/

    a najzanimljivija glasina je za 17.07. ovdje: http://en.wikipedia.org/wiki/Sete_Cidades

    mali otok usred oceana, 2 lagune i krater vulkana... :D

    179EUR povratna avio karta iz Lisabona...

    O da da...evo i ovi su se oglasili:
    http://www.hardrockcalling.co.uk/home/
  • siljosiljo Posts: 2,203
    22.06.2010. Dublin, O2
    23.06.2010. Belfast, Odyssey Arena
    26.06.2010. London, Hyde Park (festival)
    03.07.2010. Arras Main Square Festival, France
    04.07.2010. Werchter Festival

    i tak :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    22.06.2010. Dublin, O2
    23.06.2010. Belfast, Odyssey Arena
    26.06.2010. London, Hyde Park (festival)
    03.07.2010. Arras Main Square Festival, France
    04.07.2010. Werchter Festival

    30.6.2010. Berlin, Wuhlheide
  • siljosiljo Posts: 2,203
    22.06.2010. Dublin, O2
    23.06.2010. Belfast, Odyssey Arena
    26.06.2010. London, Hyde Park (festival)
    30.06.2010. Berlin, Wuhlheide
    03.07.2010. Arras Main Square Festival, France
    04.07.2010. Werchter Festival
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • im gonna see my beautiful Croatian friends :D
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Death or glory!

  • Veselo, veselo :D

    valjda će biti još datuma ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Veselo, veselo :D

    valjda će biti još datuma ;)

    je... festival blizu lisabona ce objaviti oko 3p.m. ...
    svirat ce i u poljskoj, ali organizator jos ne zeli reci gdje...
    i navodno škotska..

    ovo je malo bolesno... ljudi vec rezerviraju hotele :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.