Pearl Jam in Zagreb!

1605606608610611860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    06.07.2010. Udine, Stadio Friuli
    Iva: ili u Udine!!!!! Padam u nesvjest od sreće!!!! :D
  • siljo wrote:
    06.07.2010. Udine, Stadio Friuli
    HE HE HE
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • Udine...bilo bi to divno !!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    06.07.2010. Udine, Stadio Friuli

    edit: Adam iz Poljske je dobio neki pres riliz... otuda info... ne znam nista vise..
    Iva: Adam dobio od Universal Music Poland. Valjda ne muljaju. ;)
  • evo Metallica je u Zagrebu, sad još da potvrde i PJ i svi na jedan special meet up u prvom redu :D

    http://www.tportal.hr/showtime/glazba/4 ... agreb.html
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    evo Metallica je u Zagrebu, sad još da potvrde i PJ i svi na jedan special meet up u prvom redu :D

    http://www.tportal.hr/showtime/glazba/4 ... agreb.html

    Gordan: Prestigao me gospar, a ja bih kao po defaultu trebao bit na izvoru informacija :D . Dakle, potvrdjujem potvrdu da Metallica u svibnju stize u Zagreb. Naravno da sam odmah, slijedom Siljine informacije isao malo ceprkati oko PJ-a i GNR, ali zasad od potvrde nema nista.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Za par dana objavljuju G'n'R, i onda za 7 dana PJ :)

    Sve je već dogovoreno.. Kerum sredio..

    edit: ne znam zašto, ali ja još uvijek imam kartu za Metallicu iz 2004.. Možda bude vrijedila :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    woohoo...
    ajmo Udine, pa onda Zagreb....
    onda kad bi imo 2 koncerta koji su blizu, u miru bih kombinirao i razmisljao o otoku :)
  • GodotGodot Posts: 41
    ah, koji stress, sladak stress

    jel' ima neki info o NA turneji ... tipujem na sigurno da ce je biti, ali kada?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    evo Metallica je u Zagrebu, sad još da potvrde i PJ i svi na jedan special meet up u prvom redu :D

    http://www.tportal.hr/showtime/glazba/4 ... agreb.html

    Gordan: Prestigao me gospar, a ja bih kao po defaultu trebao bit na izvoru informacija :D . Dakle, potvrdjujem potvrdu da Metallica u svibnju stize u Zagreb. Naravno da sam odmah, slijedom Siljine informacije isao malo ceprkati oko PJ-a i GNR, ali zasad od potvrde nema nista.

    da, GNR zavrsavaju sa nekom turnejom krajem 4. mjeseca pa bi mogli krenuti na novi leg u 6. ... jucer sam bio skeptican prema toj glasini, ali evo, metallica je ziher... a nakon udina su 2 slobodna dana do spanjoljske... ne bi bilo uredu da se decki ulijene... zato, 07.07. zagreb ;)

    sad zamislite ovo: u kratkom roku u zagrebu Metalica, GNR, PJ i INmusic... bas me zanima kome ce prodati sve te karte :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    S tim da je Inmusic isti dan kao i kao i dublin i belfast pa automatski mogu racunat na 6-7 prodanih karata manje :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Je, Udine, Udine! Svi u Udine i onda na more malo do nas :)
    Predzadnji datum je navodno Bilbao u Spanjolskoj, a onda idu u Portugal na onaj festival. Mislim da opet preskacu CRO... :(
    Zasad je moj plan pocet u Londonu, ako pos'o dozvoli u Berlin i na cijeli Werchter onda u Udine. ostalo sumnjam...prevelik je to put, a na Werchteru cu se izludirat u 4 dana mi se cini. Poslije do Spanjolske i Portugala je jos 3 dana jahanja...a ja bih malo na Jadranu bila za vrijeme g.o. :D
    A ce bit ludo opet ovo ljeto! Moramo opet neke majice, Niko :))
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jel to samo meni "tickets unavailable" za dublin ili svi ikspirijensate istu stvar...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Sinoć nisam bio na kompu pa sam se nadao da će jutros biti nešto ufišal za Udine :( ajde valjda neće to biti samo rumors.

    A što se tiće majica naravno da sam razmišljao i o opciji da se obnovi Vegeta (s obzirom da je starima već izlizana a i da je novi članovi dobiju također) a razmišlajo sam i možda i o novoj majici samo ne znam da li da se i dalje držimo koncepta Hrvatski brand (Vegeta, Baltazar) ili da bude nešto drugačije ovaj put.

    Ideja koja mi se motala po glavi još od zadnjeg puta (HR brand) je "KRAŠ" u kombinaciji poznate izreke "Life is like a box of chocolate, you never know what you gonna get" , PJ verzija bi bila; "Pearl jam live is like a box of chocolate, you never know what you gonna get" ili tako nešto slično. A vizualno sam to zamislio da bude otvorena bombonjera sa 30 čokolatina i da na svakom piše jedna pjesma kao set lista (koju mi možemo složiti kroz još jednu igricu tako da naš poštovani sudija opet se uhvati najdražeg posla ;)
    Jedino što ne znam baš kako ću to tehnički lijepo izvesti morat ću Davoru poslati neki lijepi Božićni poklon da ga potkupim malo i pripremim teren za njegove grafičke usluge :?

    Imamo dosta vremena pa možemo razmišljati ako vi imate kakvih ideja, prijedloga i sl.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    jel to samo meni "tickets unavailable" za dublin ili svi ikspirijensate istu stvar...
    Ja baš gledam jer kupujem za shelu koja je zatočena na nekom seminaru :D i nema ih još...brijem da počinje u 10:00 po našem vremenu...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ja sam odustala od biranja mjesta, ali i dalje ne mogu kupiti :( ... a nije baš da mogu cijelo radno vrijeme potrošiti na pj. kako kod vas?
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    ja sam odustala od biranja mjesta, ali i dalje ne mogu kupiti :( ... a nije baš da mogu cijelo radno vrijeme potrošiti na pj. kako kod vas?
    meni stalno govori "Sorry, no exact matches were found, but other tickets may still be available"
  • _annie__annie_ Posts: 980
    pajo wrote:
    _annie_ wrote:
    ja sam odustala od biranja mjesta, ali i dalje ne mogu kupiti :( ... a nije baš da mogu cijelo radno vrijeme potrošiti na pj. kako kod vas?
    meni stalno govori "Sorry, no exact matches were found, but other tickets may still be available"
    da, isto, samo meni jedini exact match može biti 2 komada, jer na drugome ne inzistiram ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    _annie_ wrote:
    pajo wrote:
    _annie_ wrote:
    ja sam odustala od biranja mjesta, ali i dalje ne mogu kupiti :( ... a nije baš da mogu cijelo radno vrijeme potrošiti na pj. kako kod vas?
    meni stalno govori "Sorry, no exact matches were found, but other tickets may still be available"
    da, isto, samo meni jedini exact match može biti 2 komada, jer na drugome ne inzistiram ;)
    same here...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited December 2009
    Sinoć nisam bio na kompu pa sam se nadao da će jutros biti nešto ufišal za Udine :( ajde valjda neće to biti samo rumors.

    A što se tiće majica naravno da sam razmišljao i o opciji da se obnovi Vegeta (s obzirom da je starima već izlizana a i da je novi članovi dobiju također) a razmišlajo sam i možda i o novoj majici samo ne znam da li da se i dalje držimo koncepta Hrvatski brand (Vegeta, Baltazar) ili da bude nešto drugačije ovaj put.

    Ideja koja mi se motala po glavi još od zadnjeg puta (HR brand) je "KRAŠ" u kombinaciji poznate izreke "Life is like a box of chocolate, you never know what you gonna get" , PJ verzija bi bila; "Pearl jam live is like a box of chocolate, you never know what you gonna get" ili tako nešto slično. A vizualno sam to zamislio da bude otvorena bombonjera sa 30 čokolatina i da na svakom piše jedna pjesma kao set lista (koju mi možemo složiti kroz još jednu igricu tako da naš poštovani sudija opet se uhvati najdražeg posla ;)
    Jedino što ne znam baš kako ću to tehnički lijepo izvesti morat ću Davoru poslati neki lijepi Božićni poklon da ga potkupim malo i pripremim teren za njegove grafičke usluge :?

    Imamo dosta vremena pa možemo razmišljati ako vi imate kakvih ideja, prijedloga i sl.
    Iva: ajme Niko opet fenomenalna ideja! a čokolatini koji će biti na majici su bajadere, jesi na njih mislio? pa umjesto natpisa 'Bajadera' na njima stavimo imena pjesama! a majice mogu biti smeđe, to još nismo imali, a super je boja! i npr. beige.

    evo uzmemo sliku npr. ovakve otvorene bombonjere:kras-bajadera.jpg
    I ja bih onda uzela u Krašu rinfuzo bajadera pa ih možemo dijeliti ekipi prije koncerata ;)


    edit: ali ja bih svakako radila i novu ediciju Baltazara ;)
    Post edited by pajo on
  • killroykillroy Posts: 739
    ajme meni ajme meni...ovo mi je najveca greska ikad...dakle ja sam zabrijao da su koncerti u irskoj isto festivali,aaaaaaaaa isuse boze, uzasno....
    jos si brijem...irska bi super bila da nisu festivali...i cudim se cijelo vrijeme kak su svi na irsku zabrijali...sad s masnim pricam i veli mi pa to su pravi koncerti...

    fak, fak, fak!

    pa eto, jel mozda ima netko viska karata za irsku? ili da pratim 10c goods, mozda se pojave?
    ili sutra kupujem GA.
    :oops: :oops:
  • masnimasni Posts: 1,657
    Totalno sam mu poremetio dan.. Nije ni slutio šta ga čeka kad se ujutro brijao pred ogledalom :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    ajaj, killroy, treba preživjeti tu katastrofu :o
    ja ne uspijevam kupiti ovaj dublin, možda ćemo morati pokušati nekim alternativnim metodama...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    I ja bih onda uzela u Krašu rinfuzo bajadera pa ih možemo dijeliti ekipi prije koncerata ;)

    hehe, promovirao sam bajadere po Seattlu... trebam li reci da su ih ljudi obozavali? :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    ajme meni ajme meni...ovo mi je najveca greska ikad...dakle ja sam zabrijao da su koncerti u irskoj isto festivali,aaaaaaaaa isuse boze, uzasno....

    :crazy: da se ne radi o ozbiljnoj stvari kao sto je PJ, stavio bi veliki LOL.. a vec sam se pitao o cemu ti pricas i zasto kalkuliras s koncertima :)

    ajd nadam se da ces ubosti karte.. :thumbup:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Killroy, imam samo za reć :( :( :(

    a karte za Dublin sam trenutno najjeftinije našla dva komada za 300€ na ovom siteu: http://www.viagogo.co.uk/Concert-Ticket ... PCID=1AWIN

    mislim da je to sve Ticketbastard kriv, a rekla bih i da nije prvi put da stave onak' 3 i pol karte po običnoj cijeni, a sve ostale puste odmah na svoje preprodavačke sajtove. anyway, našli bumo nekak...uvijek se nađu karte...treba bit pozitivan, tako nalaže šefica puta aka jurasica ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Hm... Sad mi palo nesto na pamet..

    Imam frenda koji slusa PJ dovoljno duboko da bi potegnuo do irske.. I guess what.. tamo ima tetku i sestricnu.. I to u Dublinu.. Probat cu iskoprcat nesto od njega.. Cak je bio i radit tamo na 6mj u trgovini kod njih i bilo mu je fantasticno.. vidis vidis..

    Domagoj i ja smo se složili da ubadamo 10c kartu za Udine/Zagreb (što god prije objave), a onda na miru pokušavamo doć do karata za otok.. bez stresa.. Naravno da nam samo 1 koncert neće biti dovoljan, ali bolje išta nego ništa..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Domagoj i ja smo se složili da ubadamo 10c kartu za Udine/Zagreb (što god prije objave), a onda na miru pokušavamo doć do karata za otok..

    bez obzira na glasine, ne bi se kladio na Zagreb.. ali da bi bilo lijepo, bi :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ma svjestan sam toga.. Ruke same bježe na ta slova na tipkovnici :?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    a karte za Dublin sam trenutno najjeftinije našla dva komada za 300€ na ovom siteu: http://www.viagogo.co.uk/Concert-Ticket ... PCID=1AWIN

    kak jadno :wtf:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.