Pearl Jam in Zagreb!

1602603605607608860

Comments

  • _annie__annie_ Posts: 980
    ja lagano bukiram godišnji krajem 6. mjeseca :mrgreen:
    nije da mi paše termin, ali ovo je predobar razlog za obići dublin i belfast 8-)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    edited December 2009
    11/12.06.2010. Stockholm (festival) ???
    10/12.06.2010. Oslo (festival) ???
    22.06.2010. Dublin, O2
    23.06.2010. Belfast, Odyssey Arena
    26.06.2010. London, Hyde Park (festival)
    27.06.2010. Nijmegen, Holland Festival)
    30.06.2010. Berlin, Wuhlheide
    03.07.2010. Arras Main Square Festival, France
    04.07.2010. Werchter Festival

    wake up 10c! :D
    Post edited by siljo on
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    _annie_ wrote:
    ja lagano bukiram godišnji krajem 6. mjeseca :mrgreen:
    nije da mi paše termin, ali ovo je predobar razlog za obići dublin i belfast 8-)

    i london na kraju... savrsen tjedan sa 2 praznika u hrvatskoj :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    i london na kraju... savrsen tjedan sa 2 praznika u hrvatskoj :)

    A u to vrijeme će se totallno zahuktat i u JAR-u...ajme kaosa :mrgreen::mrgreen:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    _annie_ wrote:
    ja lagano bukiram godišnji krajem 6. mjeseca :mrgreen:
    nije da mi paše termin, ali ovo je predobar razlog za obići dublin i belfast 8-)

    i london na kraju... savrsen tjedan sa 2 praznika u hrvatskoj :)
    wow, pa na to nisam računala 8-)
    mi kupujemo karte asap, a ako moj muž/izdajica ode i na prvi tjedan wimbledona, valjda ću naći suputnika za dublin i belfast ;)
    ja sam si posložila prioritete, a sada i njega izazivam da učini isto :twisted:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    siljo wrote:
    i london na kraju... savrsen tjedan sa 2 praznika u hrvatskoj :)

    A u to vrijeme će se totallno zahuktat i u JAR-u...ajme kaosa :mrgreen::mrgreen:

    da, da...

    a u Zg-u ce prasiti INmusic :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dobio sam krila, skačem od sreće !!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Wow...lijepo, lijepo i iznenadno!

    Ja bih samo htio vidit jos solo PJ koncerata. Za sad je izgleda to samo Berlin.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Karata za festivale ce uvijek biti.. Tek su počeli s objavama, i zasad su sve na sjeveru (osim lisabona).. Sigurno će uletit još koji datum južnije.. Nema šanse da ne dođu do Italije koja im je nekako najdraža..

    I fakat mi je čudno što će opet u Berlin na isto mjesto..

    Meni je zasad belgija najjača jer sam siguran da će imat najjači lineup od svih navedenih festivala..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Evo i prvih konkretnih informacija o kartama.

    Tickets for The O2 Dublin 22 June from €59.80 and for The Odyssey Belfast 23 June from £41.50 including booking fee on sale Friday 11th December at 9am nationwide.
    In person: From 99 Ticketmaster Outlets Nationwide
    24hr hotlines: Tel: (ROI) 0818 719 300 (NI) 0870 243 4455
    Buy online: http://www.ticketmaster.ie
    A special ticket pre-sale for the Dublin, Belfast, London and Berlin shows will take place for current members (as of Friday December 4, 2009) of Pearl Jam’s Ten Club. This pre-sale begins Wednesday December 9, 2009. Visit http://www.pearljam.com for full details.

    :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
  • _annie__annie_ Posts: 980
    _annie_ wrote:
    mi kupujemo karte asap, a ako moj muž/izdajica ode i na prvi tjedan wimbledona, valjda ću naći suputnika za dublin i belfast ;)
    ja sam si posložila prioritete, a sada i njega izazivam da učini isto :twisted:

    Gordan: Wimbledon je na istom mjestu od 1922. i ostat ce tamo jos neko vrijeme, sa mnom ili bez mene :mrgreen: Pearl Jam u Dublinu i Belfastu? 2010. i tko zna kad opet. Ireland, here we come ;):D
  • masnimasni Posts: 1,657
    let iz zadra povratni 19.-24.6. 80 evrića

    http://www.bookryanair.com/skysales/FRSelect.aspx

    A valjda će se i u Irskoj gledat SP :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    masni, nema leta 24.6. za zadar, bar ga meni nema u ponudi :?: tek 26og, a cijena raste sa 80 na 170 eura. Ima opcija 25og preko venezie nekih 30ak eura jeftinije, za povratnu kartu.

    U svakom slucaju, ja cekam ostale datume, dublin i belfast se cine kao savrsena kombinacija ovako. festivali me ne privlace bas.
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    kad vidim kako ste se uživjeli, nekako mi je zakon što se ne moram ponovno zamarati s kartama, letovima, novcima, godišnjim. :mrgreen:
  • drugoci i drugarice! baš je lijepo čitat ove datume! mislim, da idem u dublin, belfast i naravno berlin...
    festivali mi nisu baš.... da li vi idete na sve koncerte??
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • RijekaRijeka Posts: 801
    edited December 2009
    evo i 10c je mejlao

    Pearl Jam announced today that they will play a series of select European festival and headlining tour dates in June and July of 2010. The band's European dates kick off in Dublin, Ireland at the 02 Arena and close at the Optimus Alive Festival in Lisbon, Portugal.

    22-June * Dublin, Ireland 02 Arena
    23-June * Belfast, Ireland Odyssey Arena
    25-June London, England Hard Rock Calling Hyde Park
    27-June ** TBD TBD
    30-June * Berlin, Germany Wuhlheide
    1-July ** TBD TBD
    3-July Arras, France Main Square Festival
    4-July Werchter, Belgium Rock Werchter Festival
    6-July ** TBD TBD
    9-July ** TBD TBD
    10-July Oeiras, Portugal Optimus Alive Festival

    * Pearl Jam headlining dates. Opening acts TBA.
    ** Potential additional dates and corresponding on-sale information may be announced.

    ukoliko ovaj 6. i 9. srpanj nisu nesto blizu, moj odabir ce nadam se biti dublin+belfast
    Post edited by Rijeka on
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:
    drugoci i drugarice! baš je lijepo čitat ove datume! mislim, da idem u dublin, belfast i naravno berlin...
    festivali mi nisu baš.... da li vi idete na sve koncerte??

    pa mislim da ce na vecini koncerata biti pokoja CRO majica :)

    mozemo neki nogomet zaigrat pred dvoranama ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Joooooj, koliko ih volim, toliko ih i mrzim. hahahah
    sad gledam ovo i ludim. nema me doma, pa je malo teze sve organizirat pogotovo ako si bez kompa i sl...
    i da, ja cu biti u londonu bas za vrijeme festivala, i to na Wimbledonu :p pa se ona vidimo Gordan i ja, a mozesmo skocit do Hyde parka, vec imam thumbs up da mogu ici ;)
    Od ostalih, isla bih u Berlin i sigurno na Werchter, ali to onda na cijeli festival radije nego putovala simo tamo...ne znam jos. od ostalog me zanima sto ce objaviti, voljela bih kad bi kod nas svirali. na sve ne mogu i ne zelim ici...nije izvedivo radi posla prvenstveno, a isto tako jer ima dosta festivala. no, WERCTHER se ne propusta! Do pisanja, idem se skockat i probat vidjet kamo idem.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Mi brijemo ići iz Zadra u Dublin (par dana ranije, ako netko hoće možemo zajedno ubost rent-a-car, navodno je jeftin, pa malo prođirat prekrasnom Irskom, just a thought) pa vlakom (navodno je bus još jeftiniji, ali nakon Manchestera nekako naginjemo vlaku) do Belfasta pa ryanom do Londona pa nazad u Zadar (gdje mislimo ostavit auto kod frendice u dvorištu, dakle tri mjesta za ovu varijantu turneje još imamo u autu).
    Da ste upoznati s planovima... ;)

    Iva - a mene jako muči onaj prekrasni trg u tom gradiću u Francuskoj...ali dobro...to fakat nije hitno, a možda ni izvedivo, ali muči me...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Mi brijemo ići iz Zadra u Dublin (par dana ranije, ako netko hoće možemo zajedno ubost rent-a-car, navodno je jeftin, pa malo prođirat prekrasnom Irskom, just a thought) pa vlakom (navodno je bus još jeftiniji, ali nakon Manchestera nekako naginjemo vlaku) do Belfasta pa ryanom do Londona pa nazad u Zadar (gdje mislimo ostavit auto kod frendice u dvorištu, dakle tri mjesta za ovu varijantu turneje još imamo u autu).
    Da ste upoznati s planovima... ;)

    Iva - a mene jako muči onaj prekrasni trg u tom gradiću u Francuskoj...ali dobro...to fakat nije hitno, a možda ni izvedivo, ali muči me...

    Od Dublina do Belfasta ne bi trebalo biti vise od 2h busom pa i nije neki bed.. ja sam ove godine isao autom u suprotnom smjeru i sa zaustavljanjem mi je trebalo oko 2h ak se ne varam...

    i meni se ova irska varijanta cini najbolja s obzirom na praznike kod nas... iako, ako bi svirali onaj festival na Azorima, probao bi otici tamo, sve ostalo otkantati... jedino kaj je dosta skupo doci do tamo... mislim da TAP nije u Miles&More programu, tu bi mogao nesto usicariti...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    Ej sid jel voli ed tenis?? ;)
    ljudi pa kak sad to oni misle?? ja se sad nemrem odlucit di bi!!
    iako me naravno mami berlin ljeti ;D
    ful me zanimaju jos di ce bit prije i poslije berlina. a i irska fakat zvuci fora hmmmm :shock:
  • Wow imamo 2 dana za odlučit, malo više vremena nego zadnji put.
    Dublin i Belfast su sigurno u igri, Berlin 95% a za ostalo čekam da se sve popuni pa onda pada zadnja odluka.

    jedino mi je malo žao što nepočinju sa festivalima da se tamo zagriju i da za kraj rasture na solo koncertima nego obrnuto ali nema veze.

    Ništa od Italije :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Meni ovaj 6. i 9.7. baš miriše na italiju.. Usput između belgije i portugala.. Dobro, nije baš usput po pravcu, al kužite me :) Možda neka Španjolska.. Moram priznat da na Werchteru svake godine svira hrpa odličnih bendova i da ću bit u velikom iskušenju otić tamo na 4 dana ako budu bendovi kao što su bili prošlih godina.. A nema razloga da ne budu.- Vidjet ćemo.. Zasad čekam još ova 4 TBD datuma..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    E da, i kolike su šanse da se od 365 dana u godini potrefe 2 koncerta PJ u europi i najbolji festival kod nas (inmusic) na iste dane?! A siguran sam da će inmusic bit još bolji nego lani..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • _annie__annie_ Posts: 980
    siljo wrote:
    pa mislim da ce na vecini koncerata biti pokoja CRO majica :)

    mozemo neki nogomet zaigrat pred dvoranama ;)

    Gordan: Ja cu definitivno u garderobi imati CRO dres, pa kad nas vec nema u JAR-u, mozemo napraviti svoju repku i izazvat kolege iz 10c. I zajedno se s Ircima jadat kaj nismo va Afrika. Iako, da je nama Henry (sramim se sto igra u Barçi :oops: ) napravio ono kaj je njima, mi bi vjerojatno poslali posebne odrede da mu odsjeku onu lijevu ruku i ritualno je na Jelacic placu zabili na banov mac.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Gordan: Hocemo li se upustati u proizvodnju novih majica ili ce Baltazar opet biti u igri? Ako je Baltazar, mozemo i mi (pre)kasno ukljuceni Samoborci racunati da cemo ih moci dati napraviti? PLEASE :P ;)
  • see u there Croatian Mafia :mrgreen:
    "...Dimitri...He talks to me...'.."The Ghost of Greece..".
    "..That's One Happy Fuckin Ghost.."
    “..That came up on the Pillow Case...This is for the Greek, With Our Apologies.....”
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    he he... izgleda da u irsku i londres ide i veseli trojac... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    see u there Croatian Mafia :mrgreen:

    You bet! :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    he he... izgleda da u irsku i londres ide i veseli trojac... :)
    Izgleda da je Tonka carica svemira! Hoce ic i na koncerte ili samo u sightseeing...znamo da ima opremu u vidu PJ bodića :mrgreen::D
Sign In or Register to comment.