Pearl Jam in Zagreb!

15455575960860

Comments

  • tinnatinna Posts: 391
    masni wrote:
    svi cemo u zagreb!!!
    i svi cemo se naci prije koncerta u zagrebu, u devetom mjesecu...
    a kolko ce ljudi biti? pa puno naravno 10-12 000...
    i onda ce biti drugog koncerta... pa ce se svinja probuditi i otici poslusati pj... :D
    sad kazi: ,,svi cemo u zagreb, a i tina sa nama!,,
    tako je, ljudi. mislim da cu definitivno uskoro kupiti karte za mene i sestru!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    ljudi, ja samo da kazem Welcome to all new cool people here...
    ovaj, kao sto negde gore rekoh, izgleda da ce mi poklon za osamnaesti biti dozvola za odlazak u zg!
    ja sam skupila dovoljno novca i mislim da cu vam se i ja pridruziti u spavanju ispred hale...(da nosim vrecu, ili samo cebe?)
    i da se pohvalim-pocela sam da vozim!
    eto, toliko od mene.
    pozz
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • kike_gottkike_gott Posts: 63
    ovo je sve divno i krasno, ali nekako sumnjam da ćemo se svi naći na istom mjestu, koliko god bi to bilo super!!! mogli bi svi doći dan-dva ranije sa vrećama za spavanje, lijepo zauzeti pozicije, čekati, zajebavati se... samo...ja još nisam kupila kartu, valjda ih ima, koncert je tek u devetom mjesecu. samozavaravanje :) držim fige da ih još ima... nemate pojma kako mi je divno naići na ljudi koji vole pearl jam fanatično kao i ja, u mojoj bližoj okolici ih ide možda dvoje na koncert..ma, lažem, znam samo jednu curu koja ide. i da, baš je lijepo naći "balkanski" thread :)
  • kike_gott wrote:
    ovo je sve divno i krasno, ali nekako sumnjam da ćemo se svi naći na istom mjestu, koliko god bi to bilo super!!! mogli bi svi doći dan-dva ranije sa vrećama za spavanje, lijepo zauzeti pozicije, čekati, zajebavati se... samo...ja još nisam kupila kartu, valjda ih ima, koncert je tek u devetom mjesecu. samozavaravanje :) držim fige da ih još ima... nemate pojma kako mi je divno naići na ljudi koji vole pearl jam fanatično kao i ja, u mojoj bližoj okolici ih ide možda dvoje na koncert..ma, lažem, znam samo jednu curu koja ide. i da, baš je lijepo naći "balkanski" thread :)



    :):):):):):):):)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • tinna wrote:
    sad kazi: ,,svi cemo u zagreb, a i tina sa nama!,,
    tako je, ljudi. mislim da cu definitivno uskoro kupiti karte za mene i sestru!!
    Nisam ni sumnjala! Chestitam!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • ixidorixidor Posts: 12
    zasto negativne misli?
    organizirat okupljanje je jednostavno.

    sve sto trebamo je netko iz Zagreba da pronadje neki prostor ili ako vec ne prostor moze i obliznji park (9. misec, bit ce lijepo vrijeme).
    svatko tko ide nek si pribavi vrecu i/ili sator (ne mora se nuzno spavati, vreca dobro dodje u svakoj putnjoh situaciji), dosta hrane i pica te naravno puno dobre volje (to nece biti problem :)). Netko ce zaasigurno ponijeti i kakav kazetofon, pa smo problem glazbe također rijesili.

    najveci problem ce izgleda biti osigurati prednja mjesta, ali pravovremenom kupnjom karata i s par ljudi dobre volje koji ce cekati...

    toliko mogucnosti...

    ajme jedva cekam koncert!!!
    :D
    Sep 26th - Zagreb - Croatia
  • masnimasni Posts: 1,657
    bok svima...
    najbolje bi bilo organizirat okupljanje 24.9., u puzi izmedju berlina i beca, i naravno zagreba, jer puno ljudi ide po italiji na turneju s ovog threada, a i u berlin... a svi bi zeljeli se okupit...
    nas se bilo skupilo samo cetvero prije mjesec dana u zagrebu, imali gitaru, i bilo je prejebeno cijelu noc..
    ne mogusi zamislit kako bil fenomenalno bilo kad bi bilo 10-20, pa i vise ljudi..
    straso. i tell u, strasno

    i pozdrav tinni, zasluzila si ovaj koncert...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    A jebemu, ako idem na sve koncerte od Praga do ZG, onda necu moc doc tog 24. :(

    Al bit cu u ZG na dan koncerta, pa se onda nadjem sa svima vama i festamo (partijamo) prije showa :D

    A imamo vremena, imamo jos do 9. mjeseca dogovorit se za sve, okupljanje i jos imamo poneku ideju Killroy i ja!

    Samo vas molim da mi javite ako netko treba smjestaj u Veroni, jer mislim rezervirat hostel...Pa da nas ima vise ako budete dolazili... :o:)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • kike_gottkike_gott Posts: 63
    mogli bi se svi naći na maksimiru (valjda svi znaju gdje je to)...ako ne znate..to je park kod zoološkog vrta. pokraj stadiona. 25.og??? naravno, s vrećama za spavanje.
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    juhu!

    odlichna ideja da se nadjemo prije koncerta, i pravimo neko kampovanje pred halom (ili gdje vec). stizu vrece za spavanje, puna pozitiva i mjuuzikaaa!!!

    ja planiram sa sobom da povedem 2 druga od kojih je jedan zagrizeni fan (tako je i pochelo nashe toplo prijateljstvo) a drugoga sam ja konvertovala u fana. sa njima mi nema dosadnoga trena, a pogotovu kad je u pitanju PJ ili neshto vezano za njih.

    kad planirate to okupljanje?

    nadam se da nece sve ostati na prichi...

    Mi dolazimo iz Crne Gore, obozavamo Pearl Jam i u svojim ranim dvadesetim godinama prshtimo od energije i zelje za gorepomenutim avanturama. pa, smao se javite, mi smo tu.

    toliko od mene za sada

    pozdrav za sve, i puno vas volim jer volite ono shto puno volim :d
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • masnimasni Posts: 1,657
    kike_gott wrote:
    mogli bi se svi naći na maksimiru (valjda svi znaju gdje je to)...ako ne znate..to je park kod zoološkog vrta. pokraj stadiona. 25.og??? naravno, s vrećama za spavanje.


    ja sam predlozio 24. jer tad bend nema koncerata, a 25og je bec...
    al koji god datum uzeli, netko nece moc doc, tako da.. jebi ga

    bit ce super, kad god bude...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • kike_gottkike_gott Posts: 63
    onda se nađemo 26og ujutro kod doma sportova i čekamo koncert...jel paše svima??? zajebi onda vreće za spavanje :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    ja sam predlozio 24. jer tad bend nema koncerata, a 25og je bec...
    al koji god datum uzeli, netko nece moc doc, tako da.. jebi ga

    bit ce super, kad god bude...

    ekipa iz BiH, Slo i SiCG (ovaj put odvojene drzave :) ) 24.09. vjerojatno nece biti u zagrebu...

    vidi naslov threada, bilo bi ok da i na njih racunamo...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    siljo wrote:
    ekipa iz BiH, Slo i SiCG (ovaj put odvojene drzave :) ) 24.09. vjerojatno nece biti u zagrebu...


    Upravo tako.. Ja bih trebao biti u Zg 26. rano ujutro i bilo bi super da se tada i nađemo pa da zajedno krenemo oko (npr.) 15h u Dom sportova.. Kapije se otvarati vjerovatno negdje oko 18 pa bi valjda bilo ok da dođemo par sati prije i zauzmemo mjesta :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    ekipa iz BiH, Slo i SiCG (ovaj put odvojene drzave :) ) 24.09. vjerojatno nece biti u zagrebu...

    vidi naslov threada, bilo bi ok da i na njih racunamo...

    ups, zaboravih makedonce :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    bzzz

    (ozivljavajuce zujanje)

    ;)
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma mozea kad god hocete.. ja sam planirao biti na trgu sporova od jutra do konceta ionako :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • ixidorixidor Posts: 12
    :D

    sto mislite koliko ranije cemo trebati stati ispred da bi uhvatili dobra mjesta?
    Sep 26th - Zagreb - Croatia
  • masnimasni Posts: 1,657
    DOBIO SAM GA KONACNOOOOOO !!!!!
    (misli se na pre-order cd i majicu, op.a.) :D:D:D:D
    pozdrav
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • ixidor wrote:
    :D

    sto mislite koliko ranije cemo trebati stati ispred da bi uhvatili dobra mjesta?


    Mislim da bi bilo totalno STUPIDNO ako MI, SVI SA OVOG THREADa, ne bi smo bili u prvom redu!! Pa, ljudi moji, ko ce, ako ne MIIIII??!
    Zato, organizovacemo se....:).... samo, please, imam jednu "malu" zelju: moram da stojim FRONTALNO sa EDDIJEM...:P HVALA NA RAZUMEVANJU
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • masni wrote:
    DOBIO SAM GA KONACNOOOOOO !!!!!
    (misli se na pre-order cd i majicu, op.a.) :D:D:D:D
    pozdrav

    ISKRENE CHESTITKE
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    samo, please, imam jednu "malu" zelju: moram da stojim FRONTALNO sa EDDIJEM...:P HVALA NA RAZUMEVANJU

    :) vec vidim catfight za to mjesto u prvom redu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    :) vec vidim catfight za to mjesto u prvom redu :)


    :) ...ma, sve ce to moja pozitiva urediti i srediti.... :).....a FRONTALNO u prvom redu bila sam i u Budimpeshti pre 10 godina!...:)...i u modricama :(...ali, VREDELO JE!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • kike_gottkike_gott Posts: 63
    siljo wrote:
    :) vec vidim catfight za to mjesto u prvom redu :)

    možeš se kladit :)
    čuj, sorry, al to je moje mjesto i ne dam ti ga ni za sve pare ovoga našeg malog svijeta :):):)
    kaj nam je onda dogovor pao u vodu ili se nalazimo ujutro??? dajte malo akcije!!!
  • kike_gott wrote:
    možeš se kladit :)
    čuj, sorry, al to je moje mjesto i ne dam ti ga ni za sve pare ovoga našeg malog svijeta :):):)
    kaj nam je onda dogovor pao u vodu ili se nalazimo ujutro??? dajte malo akcije!!!

    hi, hi...paz' samo da ne uleti neko treci :p
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    xaxaxa! bravo! dok se vi potuchete, doci cu ja da zauzmem mjesto, i to bez problema

    ;)
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • CutkiCutki Posts: 235
    ajajajaj sad ja sve moram organizirat... znaci pazi ovako

    MJESTO : Zagreb
    DATUM : 26. 09. 2006
    LOKACIJA U Zg. : Trg Sportova ( poznatiji kao onaj velki trg na kojem je dugi red prije koncerta u Domu Sportova)
    VRIJEME : 09:00 h - koncerta
    DOLAZE : ljudi sa svih krajeva ovog prostora ( POD OBAVEZNO )
    TEMA : upoznavanje; sviranje PJ; priprema i finalni dogovori oko ulaska u dvoranu
    SA SOBOM DONJETI :
    a) -->KARTU<-- da ne bi netko pametan jurio okolo naokolo jer ju nije ponio!!
    b) hrane i pica --> moze se kupiti i u okolnim ducanima
    c)optional : gitara ( ako ce netko ici s autom pa se spremi gitara prije koncerta)

    POZELJNO JE : !!doci sto ranije!! da bi se svi lijepo izupoznavali i uzivali kako samo PJ fanovi mogu!

    znaci to ce izgledati ovako nekako:
    Masni i ja smo tamo od jedno 08:30, izanaliziramo//lociramo mjesto okupljanja i sjednemo u formaciju kruga ( koji ce se onda siriti kako ljudi dolaze ). biti ce to okupljanje za anale.

    pozdraf,
    Sven
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • tinnatinna Posts: 391
    Mislim da bi bilo totalno STUPIDNO ako MI, SVI SA OVOG THREADa, ne bi smo bili u prvom redu!! Pa, ljudi moji, ko ce, ako ne MIIIII??!
    slazem se...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Cutki wrote:
    ajajajaj sad ja sve moram organizirat... znaci pazi ovako

    MJESTO : Zagreb
    DATUM : 26. 09. 2006
    LOKACIJA U Zg. : Trg Sportova ( poznatiji kao onaj velki trg na kojem je dugi red prije koncerta u Domu Sportova)
    VRIJEME : 09:00 h - koncerta
    DOLAZE : ljudi sa svih krajeva ovog prostora ( POD OBAVEZNO )
    TEMA : upoznavanje; sviranje PJ; priprema i finalni dogovori oko ulaska u dvoranu
    SA SOBOM DONJETI :
    a) -->KARTU<-- da ne bi netko pametan jurio okolo naokolo jer ju nije ponio!!
    b) hrane i pica --> moze se kupiti i u okolnim ducanima
    c)optional : gitara ( ako ce netko ici s autom pa se spremi gitara prije koncerta)

    POZELJNO JE : !!doci sto ranije!! da bi se svi lijepo izupoznavali i uzivali kako samo PJ fanovi mogu!

    znaci to ce izgledati ovako nekako:
    Masni i ja smo tamo od jedno 08:30, izanaliziramo//lociramo mjesto okupljanja i sjednemo u formaciju kruga ( koji ce se onda siriti kako ljudi dolaze ). biti ce to okupljanje za anale.

    pozdraf,
    Sven
    vazi se...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Spomenka wrote:
    xaxaxa! bravo! dok se vi potuchete, doci cu ja da zauzmem mjesto, i to bez problema

    ;)


    :p... ma, nema tuche...taman posla...znachi, ja-frontalno, a vi sa leve i desne strane da odrzavate balans! I think it's PERFECT, a svi smo u LINIJI No1!! ;)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
Sign In or Register to comment.