Pearl Jam in Zagreb!

1553554556558559860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    pa nemrem vjerovat, nitko niš ne piše...

    onda bum ja par (potpuno i apsolutno neglazbenih) opservacija glede deluxea:

    unplugged DVD je nevjerojatne (vizualne) kvalitete.. njam.

    nisam znala da ed na kraju 'oceans' na unpluggedu spominje/pjeva ime svoje bivše žene. ja sam uvijek mislila da samo mumlja oo eee, ili ooopen. :mrgreen:

    na creditsima ten-a kao službeni odvjetnik benda navodi se stanoviti miler, izgleda da je to edov očuh. fakat se čudim da to nisam dosad primijetila. :mrgreen:

    btw, jesmo spominjali da je ed dobio drugu kćer? :uhoda:

    i da ne bi bilo da ovaj post nema nikakve veze s glazbom, reći ću da sam danas po n-ti put zaključila kako je "no more" PJESMETINA.
    Ma pusti sad deluxe. Di je to drugo dijete??? Ja sam neki dan o tome bas razmisljala jer se sjecam da su lani po ljeti vidjali gospodju sa povelikim trbuhom. Kad i kako se zove djetesce? Znatizeljna sam FUL :D
    Ana Z, kupila si super deluxe znaci??? Ja mislim da necu...barem ne jos. A super za sve to, zvuci zanimljivo.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ahaha, od svih stvari, tebe zanima bebač, hehehe
    ma čitala sam u nekom od ovih sto intervjua koji sad kolaju povodom deluxea da ed ima dvije kćeri. ako se ne varam njezino ime je jednako prezimenu pjevača bena s kojim ed pjeva "indifference" (koje konspirativno pojašnjavanje LOL), ali to već zalazi u sferu potpuno neprovjerenih informacija. :mrgreen:
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    ahaha, od svih stvari, tebe zanima bebač, hehehe
    ma čitala sam u nekom od ovih sto intervjua koji sad kolaju povodom deluxea da ed ima dvije kćeri. ako se ne varam njezino ime je jednako prezimenu pjevača bena s kojim ed pjeva "indifference" (koje konspirativno pojašnjavanje LOL), ali to već zalazi u sferu potpuno neprovjerenih informacija. :mrgreen:
    Ma da??? :shock: :shock:
    Koje ime neobicno, I to za djevojcicu! :o
    Al dobro, oni su ipak zvijezde pa mogu raditi sto zele.
    A sto si mislia da ce me Deluxe zanimati? :lol: Normalno da ce trach prije :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    unplugged DVD je nevjerojatne (vizualne) kvalitete.. njam.
    Iva: :D;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ma da??? :shock: :shock:
    Koje ime neobicno, I to za djevojcicu! :o
    Iva: mislim da joj je drugo ime isto kao i ime edvardove mame, a mislim i da nešto o dotičnoj maloj osobi piše na wiki stranici o majci joj tj. gospođi mu (ovo nije konspirativno, nego samo čudnovato formulirano :lol: )
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    edited April 2009
    da ne bismo zapostavili druge članove benda, recimo i to da mike i stone imaju kćeri rođene na isti dan. obje imaju zakon imena. :mrgreen:
    i da je stoneova žena neka opaka sportašica, penje se na afričke planinske vrhove.
    ajoj, zašto ja pamtim takve gluposti. :lol:
    Post edited by elcielo on
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    da ne bismo zapostavili druge članove benda, recimo i to da mike i stone imaju kćeri rođene na isti dan. :mrgreen:
    Iva: na pajin ročkas :D (samo su maličke 29 godina mlađe ;) )
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    znala sam ja da trač može oživjeti ovaj uspavani topik!!!
    :mrgreen:

    btw, mislim da je stoneova žena još mlađa od edove. 8-)
  • lesteslestes Posts: 959
    ja sam danas prošla pokraj aquarius shopa, ugledala box u izlogu i ostala potpuno ravnodušna :)




    trudila sam se.. nemam ja za to :/
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Haha, trach rubrike uvijek pale!!!
    Ja sam malo zapostavila sve to, moram priznati...bo muzika je bitna, a i to cu obnovit kad objave nesto novo, a ne album od pred 18 godina ccc :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    a jebemu miša. ni ja ga nisam mislila kupovati, ali sam popustila. fakat slabić. glupo fanovstvo. muze gomilu para.
    al', evo, mogu ti ja posuditi svoj na nekoliko mjeseci ak hoćeš. :) zguštaj se, slušaj, uživaj, drž' ga na polici. sve bez ikakve provizije. :mrgreen:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja sam bila skromna pa sam si naručila onaj delux koji nije super, ne? :) btw. čekam ga već neko vrijeme ko ozebla sunce, majku im lopovsku!!!

    a inače, baš mi se sviđa to ime za edvardovu drugu od dvije male ženske čovječuljkice... :) kad mu se žena već tak bezveze zove... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    ja sam danas prošla pokraj aquarius shopa, ugledala box u izlogu i ostala potpuno ravnodušna :)

    trudila sam se.. nemam ja za to :/
    Iva: pa bravo ti! uostalom, ne brini, ne bude toga nestalo, a doći će tren kad buš si to s guštom mogla kupit (ili još bolje, npr. dobit na poklon). a sony records neće nikad prestat željet tih tvojih 1000kn. ;)
    bo muzika je bitna, a i to cu obnovit kad objave nesto novo, a ne album od pred 18 godina ccc :lol:
    Iva: :mrgreen:
  • lesteslestes Posts: 959
    pa nekak moram priznat da sam se malo ohladila od svega. nemojte me razapeti, al ne sviđa mi se baš to kaj rade. čini mi se ko da im se sve počelo vrtit oko para :( koje uspjevaju pobrat i sa tak skupim deluxom :mrgreen:

    iiiiiijuu :):) prvi put koristim mrgreen! napokon je mrgreen mrgreen, a ne dvotočkaD kak je bil na starom forumu :)
    :o
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    naišla sam na jedan stariji, ali zato jako opširan intervju s jeffom, pa evo, svi vi amentoljupci uživajte:

    http://www.juicemagazine.com/PEARLJAM.html

    mislim da je časopis skejterski pa jeff pola intervjua priča o odrastanju u montani i skejtanju, a drugi dio je seattleu i glazbi.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: jooooj, jeste dobili mail od 10c sa info o novom merchu? ima guba stvari, ali ja bih ovom prilikom lobirala mamu juras da kupi Tonkici bodić sljedećeg opisa:
    The Alive Onesie- We just couldn’t resist. Finally a onesie that says “I Got Shit” on the bum.
    :lol::lol::lol:
  • VB256627VB256627 Posts: 36
    super mi je kako muski dio elegantno eskivira traceve, price o imenima, majkama, zenama i svemu vezanom :D

    Malo sam nakon nekog vremena skicnuo u goods sekciju i snimio majicu pod imenom Black. Mnogo mi se svida i prilicno sam siguran da cu je kroz koji dan dodati u moj basket :D..Ostale dvije mi i nisu nesto. Ok, ova Choices je jako zanimljiva dok mi je ova music for rhinos totalno losa. A i demode :D

    Super deluxe zasad nece u moj skromni dom. Kupiti cu ga za 20-tu obljetnicu albuma, a ne za 18-tu. Mislim wtf, niste mogli cekati jos 2 godine :D

    I got shit onesie - LOL i pol, genijalna ideja. Nadam se da vam mail nije dosao povodom 1. aprila jerbo ja ne primam nikakve mailove od njih.
  • lesteslestes Posts: 959
    ovaj put ni ja nisam dobila mail.
    nove majice su mi.. onak.. ne bi ih naručivala. mogla bi si sama bolju napraviti :mrgreen: a tek neki drugi tu na forumu.. ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    VB256627 wrote:
    super mi je kako muski dio elegantno eskivira traceve, price o imenima, majkama, zenama i svemu vezanom :D
    Tak je...nas to sve skupa ne zanima uopće.. ;):mrgreen:

    VB256627 wrote:
    Super deluxe zasad nece u moj skromni dom. Kupiti cu ga za 20-tu obljetnicu albuma, a ne za 18-tu. Mislim wtf, niste mogli cekati jos 2 godine :D
    I got shit onesie - LOL i pol, genijalna ideja. Nadam se da vam mail nije dosao povodom 1. aprila jerbo ja ne primam nikakve mailove od njih.

    A kao ideja je do 20. obljetnice reizdat sve albume, ali niti to mi baš nije jasno kako će sve to stići...u svakom slučaju kaj se super-deluxea tiče cijena je više nego paprena, ali je proizvod stvarno prvoklasan...doslovno kao da su svih ovih godina osluškivali želje fanova i onda to sve skupa zapakirali.
    Mislim, danas u doba interneta možda to sve skupa i nije takav spektakl, ali zamislite si tamo negdje sredinom 90-ih da su izdali originalnu mamasan kazetu, MTV unplugedd video i Drop in the Park na vinilu...pa ekipa bi si kolektivno žile porezala od uzbuđenja... :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ona Black on Black majica je skroz cool...

    Te mailove mi uvijek iz nekog razloga dobijemo prije od vas tak da očekujte ga sljedećih dana...

    Na kraju maila kažu i ovo:
    "Now that the TEN reissue has been released, plans for the rest of 2009 are shaping up and it looks to be a very full year. You've already heard some rumors and leaks, we're just working out some of the details. Stay tuned to pearljam.com for the latest OFFICIAL information"

    Dakle, pošto kruži više glasina o koncertima po americi, my guess je da će vrlo skoro najaviti kraću US turneju, zatim album i onda 2010. kud koji... :mrgreen:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    super... sad imaji i crveni torbak " za u ducan " :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Idem pogledati kaj ima novoga i već s velikom sigurnošću očekujem kao zadnji, post druga VEBEERCA, koji je tamo već danima, kad ono 2 nove stranice - i to od jučer! Velim drugarici Ljubici, nekaj se opasno dogodilo, dolaze u Zagreb, iznenadno su objavili novi album ili tak nekaj!?!? A kad ono.... :D:mrgreen::mrgreen:

    Uglavnom, super je to kaj se ponovno piše! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Idem pogledati kaj ima novoga i već s velikom sigurnošću očekujem kao zadnji, post druga VEBEERCA, koji je tamo već danima, kad ono 2 nove stranice - i to od jučer! Velim drugarici Ljubici, nekaj se opasno dogodilo, dolaze u Zagreb, iznenadno su objavili novi album ili tak nekaj!?!? A kad ono.... :D:mrgreen::mrgreen:

    Uglavnom, super je to kaj se ponovno piše! :)
    Iva: ma je, vidiš da su se ovi muškići raspisali o tome ko bu si kaj kupio - pa jedan će majicu, pa drugom nije dovoljno lijepa, pa treći bi torbicu i tak... :D tračevi ih možda nisu privukli, ali shopping svakako je! :lol:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Nove majice ah!!!
    Još i dalje Santa Barbara T-shirt mi je najdraža i razmišljam i da sljedeći put uzmem i London T-shirt ipak je to bio mrak koncert ( a majica mi izgleda bolje od postera :lol:
    Od novih Choices T-shirt imam prvu verziju iz 92 i dobro je očuvana a Black i Rhinos...onako

    Uspio sam nabaviti preko veze kartu za u-dva - 9.8 teren.
    Ako čujete da bi netko htio mjenjat kartu za drugi dan, da mjenjamo dane 9 za 10.8 javi te mi.
    Također tražim 2 karte za DM pa ako ima i tih informacija bio bi zahvalan.
    thanks
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ed jučer nastupio na fancy-schmancy eventu Paula Mcartneya u NYC-u...naravno to ga nije spriječilo da se standardno obuče kao seljak :D ...karirana košulja broj 19 i naravno majica opskurnog benda ispod nje (ovaj put je u pitanju kultni eighties bend zvan Devo :) ).

    Tijek samog događaja je ovdje:
    http://www.twofeetthick.com/2009/04/twe ... adio-city/
    Highlight je izvedba Under Pressure by Ed i Ben Harper (Ed je odradio Bowieve dionice...)

    Fotke su ovdje:
    http://www.twofeetthick.com/2009/04/cha ... rt-photos/
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ed je pobucmastio i malo ostario :shock: :oops:
    Ah, ti obiteljski ljudi :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    U 20 sati je na VH1 poceo Ten-Revisited pa ak neko vidi ovaj post...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Uhvatila sam Ten-Revisited na VH1... Bilo dobro, al prekratko... :)

    Nisam znala da je Ed dobio drugu kćer, skroz sam izvan toka - sva sreća da imam vas... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo još jednog interview-a s Edvardom iz Newsweeka od pre par dana (ima dio i o potomstvu :) ):

    http://www.newsweek.com/id/190240
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Bok svima,

    ja sam novi na forumu

    Citamo se!

    spread the jam :)
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.