Pearl Jam in Zagreb!

15051535556860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    masni wrote:
    a gle.. idi(te).. ja sam bio na njima vec par puta... tesko da ces i svoje misli cuti, a kamoli s nekim pricat o pj unutra :D.. al opet, nebih htio da zalis sto nisi isla u kset..
    nije bed.. samo javi negdje do predvecer sta ste odlucili...

    Ma mozemo mi biti i vani i pit pivu u dvoristu tamo, nije bed. Samo sam mislio da bi to bilo lakse, jer je jarun malo izvan ruke. A i na kraju pitanje jel ce nas se uopce skupit vise od 4 :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    istina da je blize... a znaci vi cete sigurno u kset?
    mozemo bit vani, al onaj park gdje se do sad pilo sad preradjuju, pa ne znam gdje bi mogli biti (citaj : pijuckati ) tamo...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    masni wrote:
    istina da je blize... a znaci vi cete sigurno u kset?
    mozemo bit vani, al onaj park gdje se do sad pilo sad preradjuju, pa ne znam gdje bi mogli biti (citaj : pijuckati ) tamo...

    Pa ajde i vi dodjite, pa cemo vec smislit nesto. Jedino sam negdje procitao da bi karte mogle biti rasprodane!?! Tako da je to malo bed ako ih ne bude.
  • masnimasni Posts: 1,657
    od kad cete biti tamo? mi cemo doc oko 8, s cugom i gitarom, tamo iza bit negdje, u onom parku, bit s vama dok ne udjete unutra..zvrcni me kad stignete tamo, da se bar malo druzimo.. ne moras me ni zivkat, kad cujes da se netko dere na klupicama, s tamburom, crnom, to smo mi :D .ne vjerujem da cemo ulazit u kset.. frend ih bas ne voli, a ja sam i bio na njima, a i ne daju mi se pare... pa se vidimo
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    masni wrote:
    od kad cete biti tamo? mi cemo doc oko 8, s cugom i gitarom, tamo iza bit negdje, u onom parku, bit s vama dok ne udjete unutra..zvrcni me kad stignete tamo, da se bar malo druzimo.. ne moras me ni zivkat, kad cujes da se netko dere na klupicama, s tamburom, crnom, to smo mi :D .ne vjerujem da cemo ulazit u kset.. frend ih bas ne voli, a ja sam i bio na njima, a i ne daju mi se pare... pa se vidimo

    E, moze, super. Dodjemo i mi tamo oko pol 9, pa se vidimo. Ko zna, mozda ni ne upadnemo unutra pa cemo "morati" pjevati PJ hitove.
    :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    E, moze, super. Dodjemo i mi tamo oko pol 9, pa se vidimo. Ko zna, mozda ni ne upadnemo unutra pa cemo "morati" pjevati PJ hitove.
    :)

    e jeste đabalebaroši :) ja radim do navecer... doma malo iza 20h... dolazi mi tip slozit neki ormar pa moram bit s njim... ne znam do kad ce trajati... inace sam u preckom tako da bi mozda svratio do jaruna, ali kset mi je daleko...

    nekom drugom neprilikom onda... u veroni najkasnije :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    E, moze, super. Dodjemo i mi tamo oko pol 9, pa se vidimo. Ko zna, mozda ni ne upadnemo unutra pa cemo "morati" pjevati PJ hitove.
    :)

    E super onda. Dogovoreno. :D
    Vidimo se onda uskoro kod KSETA! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ekipa od sinoc, ste zivi? :D

    Kao sto smo vec zakljucili: ono moramo ponoviti. ;)

    Zagrijavanje za PJ u 9. mjesecu je rano pocelo :D hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ha ha!
    Bilo je zakon. Dobar smo repertoar odsvirali. Definitivno mora bit neki pre-party u 9. mj.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Ha ha!
    Bilo je zakon. Dobar smo repertoar odsvirali. Definitivno mora bit neki pre-party u 9. mj.

    hajde, hajde... cekamo iscrpan izvjestaj... kaj se sviralo, kaj se pilo, kol'ko se pilo :)
    jeste na kraju bili u ksetu ili oko njega?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • CutkiCutki Posts: 235
    pozdraf,

    sviralo se jedno od 9:15 pa do duboko u noc ( nisam bas siguran al mislim oko 1-2? ).. odsvirali smo jedno 2-3 pjesme koje nisu PJ a ostalo hehe pa zna se..
    moramo jos malo nadopuniti playlistu i spremni smo za ponovni susret..

    nego dozivljaj veceri --
    sviramo i pjevusimo mi tako kad se skupljaju ljudi oko nas... i skupljaju...i skupljaju... i nista im jasno.. nas 4 sjedimo u drvenoj kucici u krug i ko da je ta kucica nas mali svemir a sve okolo je nesto cudno... ovi nas gledaju ko da smo s marsa pali... nakon nekog vremena donjeli oni 2. gitaru kao sad ce s nama svirat... al brzo su odustali.. nisu znali PJ a nama nije bilo do nicega drugoga...
    bilo je smjesno gledat kak 10 ljudi hoda okolo i pokusava nesto pricati s nama koji smo se tek upoznali ali u toj situaciji ko da smo se znali jedno 20 godina..

    zakljucili smo da se ljudi djele na 2 grupe: one koji vole PJ i ostale

    svima koji niste dosli - nek vam bude zao i lekcija za drugi put!
    svima koji ste bili - hvala i nadam se da se uskoro vidimo opet! ( mozda sa jos vise ljudi)

    sven
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • CutkiCutki Posts: 235
    siljo wrote:
    hajde, hajde... cekamo iscrpan izvjestaj... kaj se sviralo, kaj se pilo, kol'ko se pilo :)
    jeste na kraju bili u ksetu ili oko njega?

    da, my bad, bili smo oko kseta (koji smo spomenuli mozda jednom)
    pilo se ribara(a znam, sta da vam kazem ;)...) ,plavca.. jedno 3 litre i pive.
    malo se i pusilo sta je posebno djelovalo na masnoga koji je u jednom trenutku poceo "nastimavat" gitaru za Daughter, ali je to zavrsilo totalnim kaosom i pomutnjom hahaha tako da smo nakon jedno 20 minuta privremeno odustali od izvodenja iste..
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Cutki wrote:
    pozdraf,

    sviralo se jedno od 9:15 pa do duboko u noc ( nisam bas siguran al mislim oko 1-2? ).. odsvirali smo jedno 2-3 pjesme koje nisu PJ a ostalo hehe pa zna se..
    moramo jos malo nadopuniti playlistu i spremni smo za ponovni susret..

    nego dozivljaj veceri --
    sviramo i pjevusimo mi tako kad se skupljaju ljudi oko nas... i skupljaju...i skupljaju... i nista im jasno.. nas 4 sjedimo u drvenoj kucici u krug i ko da je ta kucica nas mali svemir a sve okolo je nesto cudno... ovi nas gledaju ko da smo s marsa pali... nakon nekog vremena donjeli oni 2. gitaru kao sad ce s nama svirat... al brzo su odustali.. nisu znali PJ a nama nije bilo do nicega drugoga...
    bilo je smjesno gledat kak 10 ljudi hoda okolo i pokusava nesto pricati s nama koji smo se tek upoznali ali u toj situaciji ko da smo se znali jedno 20 godina..

    zakljucili smo da se ljudi djele na 2 grupe: one koji vole PJ i ostale

    svima koji niste dosli - nek vam bude zao i lekcija za drugi put!
    svima koji ste bili - hvala i nadam se da se uskoro vidimo opet! ( mozda sa jos vise ljudi)

    sven


    Sve to stoji, slazem se potpuno. Super, bar ne moram pisat izvjestaj :p:D

    A to da PJ zblizava ljude je totalna istina, evo sinoc dokaza, a sad si i to napisao...haha, oni su MENI/NAMA bili ful cudni :D ti ostali (koji ne vole PJ)...

    E da, meni je isto bilo zakon.
    Idem nazad doma uskoro, al se nadam da cemo se opet uskoro ovako naci.
    Pozdrav ekipa, vidimo se tu :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • CutkiCutki Posts: 235
    sretan put :)
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • killroykillroy Posts: 739
    Cutki wrote:
    da, my bad, bili smo oko kseta (koji smo spomenuli mozda jednom)
    pilo se ribara(a znam, sta da vam kazem ;)...) ,plavca.. jedno 3 litre i pive.
    malo se i pusilo sta je posebno djelovalo na masnoga koji je u jednom trenutku poceo "nastimavat" gitaru za Daughter, ali je to zavrsilo totalnim kaosom i pomutnjom hahaha tako da smo nakon jedno 20 minuta privremeno odustali od izvodenja iste..

    LOL!!! :):)
    Ali to nas nije sprijecilo da je poslije ipak odpjevamo i odsviramo. Mora se priznat da je masni ipak drzao sve pod kontrolom... manje -vise :)

    Crop, sretan put.
  • tinnatinna Posts: 391
    Cutki wrote:
    pozdraf,

    sviralo se jedno od 9:15 pa do duboko u noc ( nisam bas siguran al mislim oko 1-2? ).. odsvirali smo jedno 2-3 pjesme koje nisu PJ a ostalo hehe pa zna se..
    moramo jos malo nadopuniti playlistu i spremni smo za ponovni susret..

    nego dozivljaj veceri --
    sviramo i pjevusimo mi tako kad se skupljaju ljudi oko nas... i skupljaju...i skupljaju... i nista im jasno.. nas 4 sjedimo u drvenoj kucici u krug i ko da je ta kucica nas mali svemir a sve okolo je nesto cudno... ovi nas gledaju ko da smo s marsa pali... nakon nekog vremena donjeli oni 2. gitaru kao sad ce s nama svirat... al brzo su odustali.. nisu znali PJ a nama nije bilo do nicega drugoga...
    bilo je smjesno gledat kak 10 ljudi hoda okolo i pokusava nesto pricati s nama koji smo se tek upoznali ali u toj situaciji ko da smo se znali jedno 20 godina..

    zakljucili smo da se ljudi djele na 2 grupe: one koji vole PJ i ostale

    svima koji niste dosli - nek vam bude zao i lekcija za drugi put!
    svima koji ste bili - hvala i nadam se da se uskoro vidimo opet! ( mozda sa jos vise ljudi)

    sven
    jao...bas vam je bilo lepo..:) to moze samo PJ!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    ljudi evo i ja sam dobila novi album PJ-a!premda nije original, ja sam izuzetno zadovoljna...:):)
    smejem se po ceo dan,
    pevam ono sto sam zapamtila,reklamiram ga malo kod ljudi koje sam navukla na PJ / starijih fanova koji sada malo redje posecuju oficijelni sajt...
    uh, kako sam srecna sto ga i ja najzad posedujem i mogu evo, zvanicno zahvaliti AKU (kako da napisem dativ ako je nominativ aku?!:) verovatno da dupliram u )!!!!!!
    takoc, ljudi cujemo se imam trening..
    pozic i hugic za sve!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • masnimasni Posts: 1,657
    da se i ja javim.. bilo je predobro.. sta da kazem.. a ta druga zica je vec danas promjenjena, ce ona nas jebat... :D za deveti mjesec moramo samo sagraditi vecu kucicu, jer ce nas biti malo vise :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    da odgovorim silji na pitanje sta se sviralo? Black
    Alive
    Jeremy
    Yellow ledbetter
    Betterman
    Nothingman
    Off he goes
    State of love and trust
    Love boat captain
    Wishlist
    Small town
    Porch
    Man of the hour
    Crazy mary
    Parting ways
    Release
    I am mine
    Masters of war
    Fatal
    Daughter
    Last kiss

    neke u cijelosti, neke samo kao pozadina dok je crop bacala svoje dozivljaje sa proslih koncerata i dok se pricalo o svemu i svacemu...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    ne smijem zaboraviti i da je killroy odsviro 2-3-.. (ne znam broj), bozicnih singlica...
    svaka cast.. ocemo bis...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ljudi vidim super vam je bilo.. I ja sviram gitaru, mada priznajem, ne sviram cesto PJ samo iz razloga sto ljudi ne znaju pjesme.. Za svoju dusu odsviram Black, nothingman, yellow ledbetter, last kiss i jos ponesto sto se da fino odsvirat na klasicnoj gitari..

    Nadam se da se svi nađemo na dan koncerta, bar par sati prije otvaranja kapija pa da onda svi zajedno navalimo u dvoranu, a oni sa 10c kartama ce nam cuvati mjesta jer cemo mi uci malo kasnije :D

    Sinocna set lista je mraakk... Odsvirali, cini mi se 31. stvar.. Stvarno fenomenalno, i to 5 stvari sa Ten-a.. Ma ko ce vise docekat turneju.. :(
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • killroykillroy Posts: 739
    masni wrote:
    ne smijem zaboraviti i da je killroy odsviro 2-3-.. (ne znam broj), bozicnih singlica...
    svaka cast.. ocemo bis...

    haha, tnx
    Za sljedeci put cu naucit jos par, tipa Strangest Tribe ili Ramblings... haha


    Doctore,
    definitivno se moramo svi naci, nesto opet zasvirat, popit...ma zakon!
    Brzo ce taj 9. mjesec.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bravo!

    hoce bit kakav bootleg? :):):)
    masni wrote:
    da odgovorim silji na pitanje sta se sviralo? Black
    Alive
    Jeremy
    Yellow ledbetter
    Betterman
    Nothingman
    Off he goes
    State of love and trust
    Love boat captain
    Wishlist
    Small town
    Porch
    Man of the hour
    Crazy mary
    Parting ways
    Release
    I am mine
    Masters of war
    Fatal
    Daughter
    Last kiss

    neke u cijelosti, neke samo kao pozadina dok je crop bacala svoje dozivljaje sa proslih koncerata i dok se pricalo o svemu i svacemu...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    bravo!

    hoce bit kakav bootleg? :):):)

    Bit ce i dvd sljedeci put :D

    To ce bit ludo, ko na pravom PJ-u...
    Ah, sta vino ucini od ljudi..lol :D I PJ! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Bit ce i dvd sljedeci put :D

    To ce bit ludo, ko na pravom PJ-u...
    Ah, sta vino ucini od ljudi..lol :D I PJ! ;)

    ej ekipa... vidim da vam je bilo zakon i baš mi je drago... ja sam isto bančila i maltretirala ljude s novim albumom, mada su većina zapravo štovatelji benda, tako da i nisam puno maltretirala...

    nego, htjela sam primijetiti da nam je ekipa s istočne strane malo kao zaspala... sad smo mi udavili s ovim našim nalaženjima, ali dajte se javite... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    nego, htjela sam primijetiti da nam je ekipa s istočne strane malo kao zaspala... sad smo mi udavili s ovim našim nalaženjima, ali dajte se javite... :)


    evo, javljam se ja s istocne strane zagreba :)

    pitanjce:
    je li itko uspio nabaviti svoj primjerak avocado plakata s najavom zg koncerta?
    pitala na svakom mjestu gdje se prodaju karte, vec su svi rezervirani.
    uf, preteklo me.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    elcielo wrote:
    evo, javljam se ja s istocne strane zagreba :)

    pitanjce:
    je li itko uspio nabaviti svoj primjerak avocado plakata s najavom zg koncerta?
    pitala na svakom mjestu gdje se prodaju karte, vec su svi rezervirani.
    uf, preteklo me.

    Super pitanje, i mene ovo interesuje??

    Ako neko zna neka kaze gdje se moze nabavit pa da javim svojim ljudima u Zg da mi nabave to :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Greška....
    Greška...
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    evo, javljam se ja s istocne strane zagreba :)

    pitanjce:
    je li itko uspio nabaviti svoj primjerak avocado plakata s najavom zg koncerta?
    pitala na svakom mjestu gdje se prodaju karte, vec su svi rezervirani.
    uf, preteklo me.

    pitaj prijatelja silju... mislim da bi ih on mogao nabaviti kad ima frendicu koja radi za organizatora koncerta... :)
    ja više neću nabavljati postere jer mi oni iz 1996. i 2000. još uvijek stoje smotani na ormaru... :) već 10 godina kupujem neke lijepe okvir za te plakate... bez zajebancije... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    pitaj prijatelja silju... mislim da bi ih on mogao nabaviti kad ima frendicu koja radi za organizatora koncerta... :)
    ja više neću nabavljati postere jer mi oni iz 1996. i 2000. još uvijek stoje smotani na ormaru... :) već 10 godina kupujem neke lijepe okvir za te plakate... bez zajebancije... :)

    ispravak, nije rijec o frendici nego o mom šarmu :) šala-mala, nazvao sam Lupu i pitao imaju li plakat viška... cura se smilovala i uvalila mi plakat, a ja njoj čokoladu... živjeli mito i korupcija... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.