Pearl Jam in Zagreb!

15253555758860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    nije li netko pametan rekao davno "de gustibus non disputandem est" :D ?? ucio to prije 5 godina, nemojte zamjeriti ako je pogresno...
    meni je cisto ok... al kao sto je vec receno, kao da su spotovi najbitniji...
    pozdrav svima, nije me bilo neko vrijeme, netko me sjebo s passwordima, kao da sam ispuco kvotu.. ajoj... tko je ? da ga vidim? ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    nije li netko pametan rekao davno "de gustibus non disputandem est" :D ?? ucio to prije 5 godina, nemojte zamjeriti ako je pogresno...
    meni je cisto ok... al kao sto je vec receno, kao da su spotovi najbitniji...
    pozdrav svima, nije me bilo neko vrijeme, netko me sjebo s passwordima, kao da sam ispuco kvotu.. ajoj... tko je ? da ga vidim? ;)

    Ej, nije samo tebi bilo bed logirat se.
    Masa ljudi je ostala *vani* ovaj vikend, nesto su sjebali na forumu..ne oni, nego tko zna tko.. :o

    Eto, ja sam na PJ-u danas, cudno? hehe :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ej, nije samo tebi bilo bed logirat se.
    Masa ljudi je ostala *vani* ovaj vikend, nesto su sjebali na forumu..ne oni, nego tko zna tko.. :o

    Eto, ja sam na PJ-u danas, cudno? hehe :D

    kaj ti opet putuješ negdje? new hampshire?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    kaj ti opet putuješ negdje? new hampshire?

    Da da. Idem opet u USA. :D

    Sad bas opet mislim dal da idem u Pittsburgh na koncert il ne..? :o

    A joj... joj. Luda sam! A da zbilja hocu, mogla bih...samo treba dobit slobodan dan... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • tinnatinna Posts: 391
    masni wrote:
    nije li netko pametan rekao davno "de gustibus non disputandem est" :D ?? ucio to prije 5 godina, nemojte zamjeriti ako je pogresno...
    ma da , to stoji i sasvim je ok. nego samo kazem da se MENI licno ne svidja, i necu osudjivati nikoga kome se spot svidi.
    just continue rockin` in the free world!:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jucer mi je stigao album + bonus CD :-)

    artwork mi nije bas spektakularan, onak ok je...

    ana, jel sintiji stigao poklon za b-day?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    jel tko vidio novi spot za life wasted?

    ima pred kraj jedna subliminalna scena koja kao da je izasla iz spota oceans... mmm :)

    Ed surfer? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    jucer mi je stigao album + bonus CD :-)

    artwork mi nije bas spektakularan, onak ok je...

    ana, jel sintiji stigao poklon za b-day?

    je, i ja sam ga dobila... uf... napokon... nego, po čemu se ovaj razlikuje od onih u dućanima? to me zanima...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    jurasica wrote:
    je, i ja sam ga dobila... uf... napokon... nego, po čemu se ovaj razlikuje od onih u dućanima? to me zanima...


    JA JOS NISAM DOBIOOOO *DERE SE* :) aaa.. jel doslo na posti ili na ruke? ja sam svoj narucio 16.4. (za usporedbu samo).. mozda mala komplikacija je dodatna majica koju sam narucio...

    ocu 2 cd-a i majicuuuu!!!! odmah.. evo netko zvoni.. i? i?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    Ed surfer? :)

    mislis da je to ed?

    bilo kako bilo, scenery je apsolutno divan :):):)
  • tinnatinna Posts: 391
    hajde, ljudi-BUDITE SE!!!!!!!!!
    samo toliko od mene...
    ne!ustvari ima jos nesto!
    mislim da moji malo meksaju.sestra kaze da ce u vreme koncerta u zg-u biti slobodna i da postoji veeeelika mogucnost da dodjemo!!!!!!!
    toliko.
    pozdrav.
    i hajde svi na tipkanje postova!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pa ja nisam ni znala da ovako nesto postoji u hrvatskoj!

    http://www.topoftheshops.com.hr/index.php

    bas me zanima je li u 1. tjednu prodaje PJ bio na 1. mjestu (iako sumnjam, mislim da su RHCP ipak popularniji u hr).

    i malo je blesavo da nema sve pokazatelje, i broj prodanih kopija i broj tjedana provedenih na ljestvici, iako bi broj prodanih primjeraka vjerojatno bio i crnji od mojih najcrnjih predvidjanja :D

    inace, jedina zemlja gdje se PJ zadrzao na 1. mjestu top-liste najprodavanjih albuma i nakon 1. tjedna je portugal. zasluzili su 2 koncerta. :)


    P.S. i da, PROBUDITE SE! :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    i'm still alive !!!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • tinnatinna Posts: 391
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    tinna wrote:
    a ko su ova cakana decica?


    mislim da su edovi necaci, djeca njegova polubrata.
  • tinnatinna Posts: 391
    elcielo wrote:
    tinna wrote:
    a ko su ova cakana decica?


    mislim da su edovi necaci, djeca njegova polubrata.
    stvarno?:) jao kako su slatka...pa da, sta bese pise tamo nippotini, tako nesto...
    a znaci, i eddijev polubrat je uzeo majcino prezime vedder, ili sta?
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • masnimasni Posts: 1,657
    zasto imam osjecaj da entuzijazam polako pada na ovom forumu?!?
    cekali smo da se objavi turneja, bili zivcani, kad se objavila, bila je panika za karte, i sad kad imamo i to, i vecina vas / nas zna kuda ce na jesen, prestali svi pisat...

    ah... sta reci..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    zasto imam osjecaj da entuzijazam polako pada na ovom forumu?!?
    cekali smo da se objavi turneja, bili zivcani, kad se objavila, bila je panika za karte, i sad kad imamo i to, i vecina vas / nas zna kuda ce na jesen, prestali svi pisat...

    ah... sta reci..

    ne, ne, ne...Nije istina! Ljudi su samo prezaposleni jer moraju zaradit
    za 9.mjesec da mogu na tuneju :D
    I isplanirat sve...;)

    Ja sam uvijek tu, i UVIJEK pozitivna! :D;)

    Sta ima u ZG? Nadam se da cu doc sad u 6.mj. jos jednom i *zgrabit* jedan Avocado (plakat) :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    zasto imam osjecaj da entuzijazam polako pada na ovom forumu?!?
    cekali smo da se objavi turneja, bili zivcani, kad se objavila, bila je panika za karte, i sad kad imamo i to, i vecina vas / nas zna kuda ce na jesen, prestali svi pisat...

    ah... sta reci..

    ma polako, zasto forsat? prerano je za raditi konkretne planove, a glupo je piskarati o nicemu ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • tinnatinna Posts: 391
    Ljudi su samo prezaposleni jer moraju zaradit
    za 9.mjesec da mogu na tuneju :D
    I isplanirat sve...;)
    da, i ja se slazem.
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Hey ljudi!

    U TOTALNOJ SAM FRCI SA VREMENOM!!! Imam i previshe posla, a i ne znam shta bih vam sada pisala.... u svakom sluchaju, svakog dana prochitamn postove... U TOKU SAM... IZ PRIKRAJKA ;)....hi, hi....

    @Doctor

    Proshle nedelje sam bila poslovno na tri dana u Sarajevu, ali, na zalost, ne stigoh da ti se javim...ma, bice josh prilika!! :)


    @ ALL

    BIG HUG!!!

    Sincerely yours

    PJ GIRL SARAH
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • pozdrav svima iz ns!!!
    ovako stoje stvari: kupio sam karte za pariz, torino i berlin, nadam se pragu milanu i veroni. kontam da idem sam, tj. najvjerovatnije cu morati, ali bilo puno lakse i zanimljivije ako bih isao s nekim. hence, ako ima neko s ovih prostora da ima slicne planove za jesen neka mi se javi da se organizujemo.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    eto opet i mene... ništa novoga... htjela sam samo prokomentirati ovaj bonus cd koji smo dobili s novim albumom od 10c - katastrofa zvuk!!! prvo kad sam čula, mislila sam da je neka zajebancija, ali onda sam skužila da baš i nije... hmmm... :( nevermind, pearl jam rocks.... :)
    crazy marko,
    šiljo i ja ti pičimo za italiju pa se možemo nešto dogovoriti... ne nužno u istom prijevoznom sredstvu, jer nas je već dosta, ali nije problem za druženje u Italiji... zapravo, mislim da nas dosta ide u Italiju, pa dogovorit ćemo se već...

    čujemo se....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ne, ne, ne...Nije istina! Ljudi su samo prezaposleni jer moraju zaradit
    za 9.mjesec da mogu na tuneju :D
    I isplanirat sve...;)

    Ja sam uvijek tu, i UVIJEK pozitivna! :D;)

    Sta ima u ZG? Nadam se da cu doc sad u 6.mj. jos jednom i *zgrabit* jedan Avocado (plakat) :D

    e sid,
    a kad ti ideš odn. kad se vraćaš iz amerike? to će ti biti na knapić, jel tako?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    eto opet i mene... ništa novoga... htjela sam samo prokomentirati ovaj bonus cd koji smo dobili s novim albumom od 10c - katastrofa zvuk!!! prvo kad sam čula, mislila sam da je neka zajebancija, ali onda sam skužila da baš i nije... hmmm... :( nevermind, pearl jam rocks.... :)
    crazy marko,
    šiljo i ja ti pičimo za italiju pa se možemo nešto dogovoriti... ne nužno u istom prijevoznom sredstvu, jer nas je već dosta, ali nije problem za druženje u Italiji... zapravo, mislim da nas dosta ide u Italiju, pa dogovorit ćemo se već...

    čujemo se....
    sad cu da se iznerviram. kad ti je stigao cd? ja sam ga jos 20. marta narucio i jos ga nema. ima da zapalim postu!
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    sad cu da se iznerviram. kad ti je stigao cd? ja sam ga jos 20. marta narucio i jos ga nema. ima da zapalim postu!

    prošli tjedan je CD bio u zg... cuo sam da neki po europi jos nisu dobili pa ne moras brinuti.. jesi narucivao jos nesto uz cd? ako jesi, to je razlog kasnjenja...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    sad cu da se iznerviram. kad ti je stigao cd? ja sam ga jos 20. marta narucio i jos ga nema. ima da zapalim postu!


    nisi jedini bar.. ja isto tako... buuuu
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    e sid,
    a kad ti ideš odn. kad se vraćaš iz amerike? to će ti biti na knapić, jel tako?


    Ja ti odlazim 15.6., a vracam se krajem 8., pocetkom 9.mj.
    Mozda i hoce bit malo na knap, pogotovo ako pocnem raditi (bar tako planiram), a za vikende budem isla na PJ koncerte :D
    Al nema veze, islati se, i naucena san na taj *knap*. Tako otrpilike moj zivot i izgleda. :D;)

    Jedva cekam taj 9.mjesec! Ludi su potpuno, pratite vi te setliste i review-e?
    Sta ce tek bit kad dodju tu ako su sad ovako vatreni? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Sta ce tek bit kad dodju tu ako su sad ovako vatreni? :D
    izgorit ce do zagreba...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    C2V3N wrote:
    izgorit ce do zagreba...

    Cisto sumnjam :cool: :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.