Pearl Jam in Zagreb!

15354565859860

Comments

  • DoctorDoctor Posts: 256
    Tek sada vidim da je LEASH ODSVIRAN NA DRUGOM KONCERTU U BOSTONU!!!

    Ne citam previse thread pa sam se bas iznenadio.. Jebote, jedva cekam koncert(e).. Ko ce docekat septembar..

    EDIT: Vidim da su je svirali i na sljedeca dva koncerta, al mozete zamislit koje je to iznenađenje bilo..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo jedan link da procitate sta je lik dozivio.. http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=194772
    Mozda su neki i upratili.. Ne mogu da vjerujem da ima ovako sretnih ljudi. Pomalo je nevjerovatno al je rekao staviti neke video snimke da dokaze to..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Evo jedan link da procitate sta je lik dozivio.. http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=194772
    Mozda su neki i upratili.. Ne mogu da vjerujem da ima ovako sretnih ljudi. Pomalo je nevjerovatno al je rekao staviti neke video snimke da dokaze to..
    ima sta da prica unucima...
    blago njemu, ne samo da ih je video uzivo nego pio pivo sa eddom...
    kako neki ljudi imaju srece...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Cao drushtvo,
    evo vam link za zvanicni sajt moje pozorisne trupe Splin teatar, ili josh popularnije SPLEEN THEATRE:
    http://www.spleentheatre.com

    p.s. Ko nema wireless internet, malko ce se pomuchiti oko otvaranja Home pagea, ali uskoro ce i to biti sredjeno, kao i galerija fotki i sl.
    Chujemo se ;)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Cao drushtvo,
    evo vam link za zvanicni sajt moje pozorisne trupe Splin teatar, ili josh popularnije SPLEEN THEATRE:
    http://www.spleentheatre.com

    p.s. Ko nema wireless internet, malko ce se pomuchiti oko otvaranja Home pagea, ali uskoro ce i to biti sredjeno, kao i galerija fotki i sl.
    Chujemo se ;)

    stranica vam je zakon... tko god da vam je radio, majstorski je napravio... trebalo bi ga poslati u pearl jam stožer da im pomogne oko slijedećeg spota... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Cao drushtvo,
    evo vam link za zvanicni sajt moje pozorisne trupe Splin teatar, ili josh popularnije SPLEEN THEATRE:
    http://www.spleentheatre.com

    p.s. Ko nema wireless internet, malko ce se pomuchiti oko otvaranja Home pagea, ali uskoro ce i to biti sredjeno, kao i galerija fotki i sl.
    Chujemo se ;)

    nice site :) vidim da i dosta radite... i guess :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasica wrote:
    stranica vam je zakon... tko god da vam je radio, majstorski je napravio... trebalo bi ga poslati u pearl jam stožer da im pomogne oko slijedećeg spota... :)

    Hvala puno na lepim rechima! A site smo radile Marija (my sis i saradnica) i moja malenkost :).... eh, tako bih volela da radim spot za Pearl Jam! Inache, imam iskustva i sa tim...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • siljo wrote:
    nice site :) vidim da i dosta radite... i guess :)

    Bash mi je drago da vam se dopada, jer, kako si i sam primetio, veliki rad i posvecenost su u pitanju...
    It's my life :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    e, ja ne mogu to da otvorim sa mojom jadnom konekcijom, pa ti ne mogu komentarisati to, ali zato konachno nabavih ovaj album novi (zove li se Pearl Jam ili Avocado? Nekako bi bash bilo dobro da se zove Avodaco, da ga ne zovem 'onaj novi' vishe), i odushevljavam se (izgleda sam i ja 'pravi' fan, poshto se nikome ne svidja).

    Zakachih se za Unemployable na prvo slushanje, i jedva stigoh da prodjem kroz ostale pjesme. Onda predjoh na ostale slushajuci Unemployable izmedju svake druge koju chujem, i mogu vam reci da ima samo jedna koja me nervira, nju preskachem (vazda li se nadje jedna za preskok, ne znam koja je muka s tim). Nije to losha pjesma, ali nekako me nervira, chim pochne da svira (evo chak se i rimuje) ;)

    ta pjesma je Parachutes. nervira li josh koga ova pjesma?

    znam ja da ce mi se i ona svidjet kasnije, kad sjednem i poslusham je fino od pochetka do kraja, ali nekako mi je sad toliko odbojna da je chak nisam ni preslushala...

    a kako je kod vas?

    ;)
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    e, odakle meni preko 200 postova, to mi nikako nije jasno...

    jeste da sam odavno na ovom forumu, ali neshto nisam bila bash aktivna, da tako kazem...

    a shto ste se vi uspavali?

    ajmo, svi na prste lagane, kuc-kuc!

    ;)
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Spomenka wrote:
    e, ja ne mogu to da otvorim sa mojom jadnom konekcijom, pa ti ne mogu komentarisati to, ali zato konachno nabavih ovaj album novi (zove li se Pearl Jam ili Avocado? Nekako bi bash bilo dobro da se zove Avodaco, da ga ne zovem 'onaj novi' vishe), i odushevljavam se (izgleda sam i ja 'pravi' fan, poshto se nikome ne svidja).

    Zakachih se za Unemployable na prvo slushanje, i jedva stigoh da prodjem kroz ostale pjesme. Onda predjoh na ostale slushajuci Unemployable izmedju svake druge koju chujem, i mogu vam reci da ima samo jedna koja me nervira, nju preskachem (vazda li se nadje jedna za preskok, ne znam koja je muka s tim). Nije to losha pjesma, ali nekako me nervira, chim pochne da svira (evo chak se i rimuje) ;)

    ta pjesma je Parachutes. nervira li josh koga ova pjesma?

    znam ja da ce mi se i ona svidjet kasnije, kad sjednem i poslusham je fino od pochetka do kraja, ali nekako mi je sad toliko odbojna da je chak nisam ni preslushala...

    a kako je kod vas?

    ;)

    ma bude ti se počela svidjati, ne brini... kad sam je ja prvi puta čula nije mi bila odbojna, ali u najmanju ruku, jako čudna... sad mi je zakon i mislim da su tu pjesmu napravili kao neki hommage Beatlesima... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • tinnatinna Posts: 391
    jurasica wrote:
    sad mi je zakon i mislim da su tu pjesmu napravili kao neki hommage Beatlesima... :)
    i ja sam htela to da kazem:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • ni ja ne volim tu pesmu. baš mi je njanjava.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Meni je bas dobra! :D

    Avocado mi sa sav ko bombon! ;)

    Pozdrav svima, nema me cesto zadnje vrijeme, malo sam *zaposlena*!
    Navratim tu i tamo al ne stignem postat...

    Nego, htjela sam vas pitati, sve koji idete u Italiju, da li imate smjestaj u Veroni?
    jer ima hostel koji prima rezervacije, dosta je blizu Arene, ali im moram uskoro javiti za koliko ljudi da rezerviram...Pa ako je netko zainteresiran, postajte molim vas, jer moram javiti koliko, tko i kada...
    Milsim da je oko 20eura nocenje. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    E ljudi evo da se i ja tuspasim..
    1 je sat poslije ponoci a ja pregledao Live in Garden a sada gledam Touring Band i citam na threadu :D Malo osvjezvam pamcenja i podsjecam se (vec malo zapostavljenog) Binaurala. Ma prava Pearl Jam noc..
    Danas sam imao priliku pricati sa jednim muzickim kriticarem iz BiH u vezi Pj-a koji mi je prenosio utiske iz Ljubljane 2000.. Kaze, bili su -DOBRIII :)

    Konacno sam stupio u kontakt i sa nekim fanovima iz Sa koji su mi rekli da je taj organizovan prijevoz 2000. godine bio super - pun bus, cijelo vrijeme svirao PJ itd..
    Ne mogu da vjerujem da se u busu moze slusati nesto osim ovih nasih cajki :) Zivio Mp3!!

    Cudi me sto jos uvijek nije ubacen ni jedan nastup u onoj "rupi" između Zg i Atene. Ja se nadam da bi moglo biti nesto blizu..
    Anyway, Avocado je fenomenalan, svakim danom sve bolji i bolji.. Po meni zasluzeno prestize RA po broju prodanih kopija..

    @Sarah, nema frke sto se nisi javila. Predpostavio sam da si bila zauzeta. Bice jos prilika. btw: Fina stranica!!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • kike_gottkike_gott Posts: 63
    hej ljudi, ja sam tek nedavno našla ovo fenomenalno mjesto i možete misliti kako sam se iznenadila kad sam vidjela nešto što znam tečno čitati :)
    nisam pročitala sve odavde, ipak ima stoinešto stranica, ali tko od vas ide na koncert u Zagreb??? bilo bi super da se nađemo svi :)
  • ixidorixidor Posts: 12
    :D

    mozete zamisliti moje iznenadjenej kad sam vidio topic za balkanski dio eu turneje!
    nakon svih onih propustenih slovenskih koncerata (ah sto cu, kad sam tada imao sto.. 15-16 godina), napokon cujem da PJ dolazi i u hrvatsku!

    idem sigurno i nema tog civilnog odsluzenja koji ce me sprijecit! :D

    koje su vase pretpostavke koliko ce ljudi doci na koncert? (zg? bg?)
    Sep 26th - Zagreb - Croatia
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    Cudi me sto jos uvijek nije ubacen ni jedan nastup u onoj "rupi" između Zg i Atene. Ja se nadam da bi moglo biti nesto blizu..

    ako bude nešto između, mislim da će biti Zagreb 2... pod uvjetom da se proda dosta ulaznica tamo negdje do 01.09. ... sanja svinja u kukuruzu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SpomenkaSpomenka Posts: 145
    idem ja, idem ja

    ;)

    (u ZG)

    Beograda definitivno nema, jel?
    Pearl Jam pieces...

    This is how I saw it one day: Insignificance at the Porch of Mankind

    http://www.blogovanje.com/Storms_Of_Small_Ocean/komentari.php?id=17
  • ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    Doctor wrote:
    Evo jedan link da procitate sta je lik dozivio.. http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=194772
    Mozda su neki i upratili.. Ne mogu da vjerujem da ima ovako sretnih ljudi. Pomalo je nevjerovatno al je rekao staviti neke video snimke da dokaze to..
    Stvarno prelepa pričica. Samo...iz nekih čudnih razloga uvek nestanu dokazi. :) Uostalom, nije ni važno, uživao sam dok sam čitao.
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ixidor wrote:
    :D

    mozete zamisliti moje iznenadjenej kad sam vidio topic za balkanski dio eu turneje!
    nakon svih onih propustenih slovenskih koncerata (ah sto cu, kad sam tada imao sto.. 15-16 godina), napokon cujem da PJ dolazi i u hrvatsku!

    idem sigurno i nema tog civilnog odsluzenja koji ce me sprijecit! :D

    koje su vase pretpostavke koliko ce ljudi doci na koncert? (zg? bg?)

    pozdrav svima novima, novijima, novootkrivenima, onima koji su presli 200 postova a da ni sami ne znaju kad.. ;)

    svi cemo u zagreb!!!
    i svi cemo se naci prije koncerta u zagrebu, u devetom mjesecu...
    a kolko ce ljudi biti? pa puno naravno 10-12 000...
    i onda ce biti drugog koncerta... pa ce se svinja probuditi i otici poslusati pj... :D

    pozzz
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • DoctorDoctor Posts: 256
    ja_nikola wrote:
    Stvarno prelepa pričica. Samo...iz nekih čudnih razloga uvek nestanu dokazi. :) Uostalom, nije ni važno, uživao sam dok sam čitao.


    Da, stvarno je cudno kako je frajer rekao da su mu odjednom ukrali aparat iz auta.. Al drugi je potvrdio pricu da je Eddie bio na tom mjestu kojeg je lik spominjao a rekao je i stavit neke video klipove koje napravio njegov jaran. Ma ako laze, laze sebe, ali prica je za 10!

    E super sto nas je sve vise. Naravno da se svi nalazimo prije koncerta, a dogovor je da nam oni sa 10c kartama cuvaju mjesta u prvim redovima jer ranije ulaze :D
    Zagreb II bi bilo fenomenalnoo.. Uh koje bi to olaksanje bilo..

    Evo citam kako su se Pj fanovi ulijenili, jer su svi u 30-im itd.. Eh toga bar u Zagrebu nece biti.. Vec vidim kako svi na parteru skacu a Eddie pjeva: 1, 2, 3, 4, 5 against 1.. Ma ludilo.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • ixidorixidor Posts: 12
    ma nek laze, ako ga to cini sretnim!

    i lako je se ulijenit nakon 15 koncerata.
    siguran sam da se u Zgu to nece desit!

    no definitivno bi se trebalo organizirat pred-koncertno okupljanje!
    u nekom vecem prostoru, kaficu ili stovec.
    pustat glazbu i upoznavat se!

    evo u Splitu se sprema ici poprilicno ljudi i nece mi biti problem srediti St "podruznicu" na okupljanje!
    Sep 26th - Zagreb - Croatia
  • Doctor wrote:
    E super sto nas je sve vise. Naravno da se svi nalazimo prije koncerta, a dogovor je da nam oni sa 10c kartama cuvaju mjesta u prvim redovima jer ranije ulaze :D
    Zagreb II bi bilo fenomenalnoo.. Uh koje bi to olaksanje bilo..

    PRVI RED IL' CU MRETI!!!!! ZNACHI, SVI MI SA OVOG THREADA MORAMO SARADJIVATI I DRZATI SE ZAJEDNO!!!! ;) P.S. JAKO SE UZDAM U FRENDOVE IZ ZAGREBA, DA CE POMOCI OKO TE PRICHE!!!????

    Evo citam kako su se Pj fanovi ulijenili, jer su svi u 30-im itd.. Eh toga bar u Zagrebu nece biti.. Vec vidim kako svi na parteru skacu a Eddie pjeva: 1, 2, 3, 4, 5 against 1.. Ma ludilo.

    CITIRACU DARKWOOD DUB> "ZIVOT POCHINJE U 30OJ" :P
    P.S. TOLIKO SAM ZELJNA PJa UZIVO, DA MISLIM DA CU E X P L O D I R A T I....PA I DA IMAM 100 GODINA SKAKALA BIH DO MESECA :)......
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Prvi Red Il' Cu Mreti!!!!! Znachi, Svi Mi Sa Ovog Threada Moramo Saradjivati I Drzati Se Zajedno!!!! P.s. Jako Se Uzdam U Frendove Iz Zagreba, Da Ce Pomoci Oko Te Priche!!!????
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • ixidor wrote:
    no definitivno bi se trebalo organizirat pred-koncertno okupljanje!
    u nekom vecem prostoru, kaficu ili stovec.
    pustat glazbu i upoznavat se!

    quote]

    JA SAM SPREMNA DA DODJEM, AKO TREBA I 5 DANA RANIJE :P....
    PLANIRAM DA SPAVAM ISPRED HALE DA BIH BILA U PRVOM REDU....
    A OKUPLJANE, S V A K A K O!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • kike_gottkike_gott Posts: 63
    ixidor wrote:
    no definitivno bi se trebalo organizirat pred-koncertno okupljanje!
    u nekom vecem prostoru, kaficu ili stovec.
    pustat glazbu i upoznavat se!

    quote]

    JA SAM SPREMNA DA DODJEM, AKO TREBA I 5 DANA RANIJE :P....
    PLANIRAM DA SPAVAM ISPRED HALE DA BIH BILA U PRVOM REDU....
    A OKUPLJANE, S V A K A K O!!

    ljudi super ideja!!! samo se sad treba dogovorit gdje ćemo se svi naći...gdje ćemo svi stati?!?! ajde dođite svi kod mene doma :)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    JA SAM SPREMNA DA DODJEM, AKO TREBA I 5 DANA RANIJE :P....
    PLANIRAM DA SPAVAM ISPRED HALE DA BIH BILA U PRVOM REDU....
    A OKUPLJANE, S V A K A K O!!

    Haha, ova za spavanje ispred hale ti je dobra!!
    Ma sa mnom ce vjerovatno doci brat koji je nekada bio veliki fan a sada ih voli cuti ali i ne ludi bas za njihovom muzikom. Radim na tome da jos neko slican pođe sa nama, da burazeru nađem drustvo, a ja sa vama da idem u pohod na prve redove..
    Zato sam govorio kako bi najradio volio sam krenuti u Zg..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jeeeeeeee, topic je zivnuo!
    :D

    prvo jedna dobrodoslica svim novima, jelda kako je dobro imati balkanski thread :)

    mislim da je potpuno nemoguce ne imati divlje i skakacke reakcije kad PJ budu svirali ovdje!
    mislim da mirovanje na koncertima ove turneje nema veze s godinama, vise s mjestom gdje se odrzavaju. americki koncerti s publikom na stolcima u prvim redovima mi uopce nisu napeti. dapace, cak i cinjenica sto svira PJ mi nije dovoljna da pozelim prisustvovati.

    jer, koncert je prvenstveno medjuigra benda i publike, i ako je publika raspolozena, bend ce sigurno pokupiti njene dobre vibracije.
    zato su juznoamericki koncerti na prvom, a europski koncerti na drugom mjestu :)

    koncert u ljubljani je bio fantastican, jer je publika bila gladna i zedna takvog benda, i svaki put kad slusam bootleg (a pogotovo black i indifference), uf, prodju me trnci.

    jedva cekam koncert..
  • tinnatinna Posts: 391
    Meni je bas dobra! :D

    Avocado mi sa sav ko bombon! ;)
    i meni. ovaj album mi se ceo svidja!
    u pocetku nije bilo tako,ali ono, slusala sam ga 24/7 tako da sada nemam nijednu negativnu kritiku!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
Sign In or Register to comment.