Pearl Jam in Zagreb!

1521522524526527860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    shela wrote:
    ljudi ajme ajme ovo je novi chris cornell ne znam dal ste culi al meni je to straaaashno!! sta mu bi?? puko...isto ko alanis!!

    http://www.youtube.com/watch?v=YrSqRfKhS4g

    neke je ubila droga, neki su se sami ubili, a ovaj je valjda pao u Timbalandovu bacvu sa carobnim napitkom... zbog rada na ovom albumu je otkazao svirku na Novarocku ove godine i nekak mi nije zao...

    koja transformacija:

    http://www.youtube.com/watch?v=yJWpRmreA8I

    it's evolution, baby... :(
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    bas je zabrazdio :)

    ma kladim se da su igrali eddie i on "istina ili izazov" i da ga je eddie, nakon sto je kris izabrao ovo potonje, izazvao da napravi hunger strike sa česterom iz linking parka i ovo s timbalandom :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ajme, Kris Kornel je totalna katastrofa, bas mi ga je zao. Ovaj iskompjuterizirani sample zvuci uzasno, ali ono sto me bas dotuklo je cinjenica da mu je glas totalno deformiran, a jedan od najjacih vokala. Strava i uzas, ne mogu vjerovati, jos ovo "nigga ghetto ubacivanje" pretpostavljam tog Timberlakelanda usred pjesme. Ako ikada napravi spot za ovo vec ga vidim u najnovijem Ferarriju ili Lamborghiniju, dok mu plavokose silikonske ljepenke xxl grudima peru auto :D, naravno predvidam uspjeh na MTV-u. Bolje da je isao putevima Paris Hilton pa u opticaj pustio kucni uradak.

    Prestrasno


    --

    Evo sad tek ovo vidjeh. Jadan

    http://www.youtube.com/watch?v=Shn4DeonNnE&feature=related
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nisam baš neki obožavatelj CC-a ali ne vjerujem da je ovo za istač... brijem da se netko malo poigrao... ovo ne može biti istina!!! ali doduše, kak je Iva Sh. napisala, i Alanis je gadno zabrijala na zadnjem albumu... joooj, kamo ide ovaj svijet...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    jurasica wrote:
    ... joooj, kamo ide ovaj svijet...

    stvarno... http://www.examiner.com/x-549-Comedy...terviewRebecca
    :eek:
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    hard_sun wrote:

    meni neće otvorit... :S


    imam jedno pitanje i molbu... ak neću vas gnjaivt koga ću onda :P

    znači ovak: radi se o mother love boneu i pjesmi chloe dancer
    e sad nek mi neko objasni:
    chloe dancer je cijela pjesma ili je to samo (uvodni) dio u crown of thorns?

    ima neko baš samo chloe dancer? znači bez crown of thorns? ak to opće postoji...

    :)

    pozdrav svima!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Mislim da ne postoji snimka samo Chloe Dancer. Na albumu Apple (jel' da)
    imas verziju samo Crown of Thorns i drugu sa tim kao uvodnim Chloe Dancer.
    Inace, PJ su nekoliko puta svirali Crown of Thorns, a Chloe Dancer mislim samo jednom uvodno, onaj MSG mi se cini da je u pitanju.
    Ovaj cover je na mom "popisu" pjesama kojih zelim cuti, naravno na koncertu PJ-a... Da li ce ikada doci taj dan? :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    To ce biti taj dan, to ce biti taj dan, objesi cimmer fraj, lezi pod palmu i uzivaj :)

    sorry, taman slusam hp i drito procitah tvoj post.. morao sam :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da...

    Nego, eto, sinoc citam, Let 3 su u Pauku vasem dva dana zaredom, 5. i 6.12. pa bih malo dosla do ZG-a :o
    Petak ne, jer je na Korzu proslava 13 godina Svid Radija najdrazeg nam...i bit ce masu super Ri bendova, pa bih onda dosla u subotu malo vas vidjet i u Pauk. Tamo su bili The National, ne?
    Tko ce mi se pridruzit i posvojiti me taj vikend? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Da...

    Nego, eto, sinoc citam, Let 3 su u Pauku vasem dva dana zaredom, 5. i 6.12. pa bih malo dosla do ZG-a :o
    Petak ne, jer je na Korzu proslava 13 godina Svid Radija najdrazeg nam...i bit ce masu super Ri bendova, pa bih onda dosla u subotu malo vas vidjet i u Pauk. Tamo su bili The National, ne?
    Tko ce mi se pridruzit i posvojiti me taj vikend? :D
    Iva: LOL draga! Za koncert ne znam da li ćemo ići (u pravilu nas nije teško nagovoriti), ali naravno da te tvoja sobica ovdje čeka.... Samo si ti planiraj kad god ti paše dolazak...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: LOL draga! Za koncert ne znam da li ćemo ići (u pravilu nas nije teško nagovoriti), ali naravno da te tvoja sobica ovdje čeka.... Samo si ti planiraj kad god ti paše dolazak...
    Ali sigurno niste Letovce vidjeli vec neko vrijeme. Ugodni uhu i oku :D;)

    Ajme super super. Dolazim 6.12. Jos cemo se dogovoriti za detalje, al u principu, to je to :)

    Ajde ekipica, bas bi bilo kul da se nadjemo makar na pivi ili tako cemu.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ajme super super. Dolazim 6.12. Jos cemo se dogovoriti za detalje, al u principu, to je to :)

    Ajde ekipica, bas bi bilo kul da se nadjemo makar na pivi ili tako cemu.
    Iva: svakako bi bilo lijepo da se svi nekako/negdje vidimo. ideas anyone? kome što padne na pamet, iznesite...

    inače, pajo i ja ovaj vikend idemo u DBK na PJ meet-up tj. u posjetu Niki i njegovoj obitelji (a usput i Mr. OkvirManu) :D
    jaaaaaako se veselim Dubrovniku!!!! weeeeheeee!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Izgleda da se najvaljivani VFC film moze pogledat na R.E.M.-ovom siteu:
    http://www.remhq.com/vfc2004.php

    Cool!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    inače, pajo i ja ovaj vikend idemo u DBK na PJ meet-up tj. u posjetu Niki i njegovoj obitelji (a usput i Mr. OkvirManu) :D
    jaaaaaako se veselim Dubrovniku!!!! weeeeheeee!!!

    PJ sobica vas čeka, jučer sam malo preslagivao postere na zidu da ih još stane ;) 19 komada...nadam se da će vam biti ugodno :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    PJ sobica vas čeka, jučer sam malo preslagivao postere na zidu da ih još stane ;) 19 komada...nadam se da će vam biti ugodno :)


    imam ideju... turističku...
    " EXPERIENCE THE ULTIMATE PJ LIFE CHANGING EXPERIENCE... dođite u DBK i spavajte u sobi poslije koje više nikad nećete olako doživljavati PJ postere...

    a onda poslije možete i razgledati kuću i radionu priznatog dubrovačkog majstora/umjetnika i njegove isto tako priznate prekrasne žene i provjerite kakve sve majstorije nastaju u okružju još više PJ postera... kada vidite, nećete vjerovati da je PJ ekšli izdao toliko postera, ali dokazi će vas razoružati tako da i vas možda zagolica manija kupovanja i nakon ovog putovanja možda se više nikad ne vratite na staro!!! "


    ha, what you say? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    PJ sobica vas čeka, jučer sam malo preslagivao postere na zidu da ih još stane ;) 19 komada...nadam se da će vam biti ugodno :)
    Iva: weeeeeheeeeee! sad se još više veselim Dubrovniku, ako je to ikako moguće! :D:D:D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    imam ideju... turističku...
    " EXPERIENCE THE ULTIMATE PJ LIFE CHANGING EXPERIENCE... dođite u DBK i spavajte u sobi poslije koje više nikad nećete olako doživljavati PJ postere...

    a onda poslije možete i razgledati kuću i radionu priznatog dubrovačkog majstora/umjetnika i njegove isto tako priznate prekrasne žene i provjerite kakve sve majstorije nastaju u okružju još više PJ postera... kada vidite, nećete vjerovati da je PJ ekšli izdao toliko postera, ali dokazi će vas razoružati tako da i vas možda zagolica manija kupovanja i nakon ovog putovanja možda se više nikad ne vratite na staro!!! "


    ha, what you say? :)

    :D
    Da imam Bed and Breakfast napravio bi PJ oazu sa svim gađetima za prave frikove ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Bjez'te svi iz ZG-u u DBK i RI dok ova ludnica vlada.
    Sad gledam vijesti i ne vjerujem :( Strasno, strasno. :(
    Svaki dan nesto, tko je sljedeci? A ljudi koji se secu ulicama?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    jurasica wrote:
    imam ideju... turističku...
    " EXPERIENCE THE ULTIMATE PJ LIFE CHANGING EXPERIENCE... dođite u DBK i spavajte u sobi poslije koje više nikad nećete olako doživljavati PJ postere...

    a onda poslije možete i razgledati kuću i radionu priznatog dubrovačkog majstora/umjetnika i njegove isto tako priznate prekrasne žene i provjerite kakve sve majstorije nastaju u okružju još više PJ postera... kada vidite, nećete vjerovati da je PJ ekšli izdao toliko postera, ali dokazi će vas razoružati tako da i vas možda zagolica manija kupovanja i nakon ovog putovanja možda se više nikad ne vratite na staro!!! "


    ha, what you say? :)

    Jel si vi dok ovo citate zamisljate jurasicin glas ili recimo glas miljenka kokota kao sto si ja zamisljam? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Bjez'te svi iz ZG-u u DBK i RI dok ova ludnica vlada.
    Sad gledam vijesti i ne vjerujem :( Strasno, strasno. :(
    Svaki dan nesto, tko je sljedeci? A ljudi koji se secu ulicama?

    Mislis si u glavi "ma, to je mafija, nece oni mene, odnosno ljude koji nisu "u tome"", i onda ni pet ni sest, a ni sedam ni osam, ti auto kresne pored glave.. srecom nitko nije stradao.. osim ove dvojice jasno.. bas sranje.. ekskjuz maj lengviđ
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Di ste svi? :eek:
    Jeste dobro?

    Evo malo "vedrijih" i pozitivnijih tema ;) Bravo, bravo, Edvarde! :D

    http://www.gigwise.com/article.php?id=46992&image=1#gallery
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo malo "vedrijih" i pozitivnijih tema ;) Bravo, bravo, Edvarde! :D

    http://www.gigwise.com/article.php?id=46992&image=1#gallery
    Iva: eto ti. pa ti oženi supermodela... :) btw, pročitala sam nakon toga u nekom threadu na porchu da je nakon toga viđen s cigaretom... ;)

    nas nema jer se pakiramo! jeeeeee!!! :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    A ja, Dubrovnik. :)
    SUper. Ugodan vikend na moru uz Nika i familijicu :)

    Pa pa

    I da, Edvard ipak nije karatker kad su u pitanju cigarete. Al ova dijeta, samo na vodi i seceru bez cigareta je malo previse rigorozna. Mislim, mogao se samo cigareta odreci... :rolleyes: :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    veceras na hrt 2 u 23:15 u onoj emisiji 7 razdoblja rocka, glavna tema je grunge... pa tako se spominju i nasi deckici :D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    hard_sun wrote:
    veceras na hrt 2 u 23:15 u onoj emisiji 7 razdoblja rocka, glavna tema je grunge... pa tako se spominju i nasi deckici :D
    uuu, to cu gledat. Nazalost sam uspjela samo jednu do sad pogledat, al ovu MORAM i doma sam :) jeeeeeee
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    hard_sun wrote:
    veceras na hrt 2 u 23:15 u onoj emisiji 7 razdoblja rocka, glavna tema je grunge... pa tako se spominju i nasi deckici :D
    Pogledala sam...
    Ova epizoda je basically bila o Nirvani i REM-u. Spomenuli su PJ, cak pustili malo Alive-a, i rekli nesto o bendu i Eddiju. Jos manji spomen na Soundgarden, AIC, nisto drugo o ostaloj grunge sceni. :mad: :eek:
    Pixies-e su spominjali, cak su nesto i rekli neki iz benda...
    A di su korijeni grunge-a i svi bendovi koji su poceli u Seattle-u? Nije sam Nirvana grunge...
    Ma sto se cudim uopce, tako je bilo i u onoj metal epizodi, sve se vrtilo oko 4 benda. ccc
    Tko je gledao?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    hard_sun wrote:
    veceras na hrt 2 u 23:15 u onoj emisiji 7 razdoblja rocka, glavna tema je grunge... pa tako se spominju i nasi deckici :D

    da, emisija je bila o nirvani i nešto malo o r.e.m. a svi ostali su samo spomenuti u tragovima... bezveze... ko da je nirvana bila tako bitna... samo su bili prvi, a prvi ne mora uvijek biti i najbolji... pih... baš sam razočarana emisijom...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • ok je bila epizoda,nista posebno. naravno da nije sve obuhvatila ali sat vremena nije ni blizu dovoljno za tako nesto. a to sto je bila najvise o nirvani...pa bila bi o pearl jam da je eddie uradio to sto je uradio kurt. opet je bolje ovako. ja nekako i ne volim kad se previse prica o nasem bendu, to mi je nekako k'o kad neko crta nesto sto se ne smije :). bilo bi ravno prostituciji staviti ono sto pearl jam rade i znace svima nama u jedan segment tamo neke emisije o roku. anyway, bilo je lijepo prisjetiti se kurta...
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Jedno popodne cu odvojiti pa pogledati svih 7 epizoda na devedeju :)

    Btw, pogledah jucer Michael Moore Slacker Uprising u kojem se pojavljuje Eddie u Seattleu afkors i svira Don't Be Shy :) Jebeno. Totalno se nisam tome nadao, kad ono.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    Jedno popodne cu odvojiti pa pogledati svih 7 epizoda na devedeju :)

    Btw, pogledah jucer Michael Moore Slacker Uprising u kojem se pojavljuje Eddie u Seattleu afkors i svira Don't Be Shy :) Jebeno. Totalno se nisam tome nadao, kad ono.. :)
    To ces mi morat nekako sprzit ili nesto...tih svih 7 epizoda.

    Nego, jesi li sto slusao onaj CD sto sam ti sprzila? :o
    Cini mi se da dEUS ne legnu bas svakome, al treba vremena... ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.