Pearl Jam in Zagreb!

1477478480482483860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    niš ne krijemo :) naletjeli smo na marina (u suuuper majici :D).. a ove ostale ne znate pa nema smisla da sad pišem.. jedva čekam subotuuuu :D
    A kamo ces u subotu? :confused:
    Koji su ti planovi? ja nis ne znam, jer nemas vise FB, a myspace mi je cudan haha
    Daj javi se.

    Kakva je to majica? Ocu slike. Nikad se ne slikate ako mene nema u blizini :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    A kamo ces u subotu? :confused:
    Koji su ti planovi? ja nis ne znam, jer nemas vise FB, a myspace mi je cudan haha
    Daj javi se.

    Kakva je to majica? Ocu slike. Nikad se ne slikate ako mene nema u blizini
    na harteru :):) al samo na drugi dan idem. dolazim u subotu.. u nedjelju doma.. i tak :)

    ma ona naša vegeta :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    asfo wrote:
    Super!!!! Počeo je Euro! Ogromne li sreće!!!!

    Sad uzimam kalendar i križam: jedna tekma manje :S

    Inače nikako ne odobravam dva televizora u kući, ali kada ti muž (partner/cimer/netko) gleda SVE tekme, mogla bih napraviti iznimku i unajmiti negdje telku na tri tjedna :D

    zato je moj, sada već bivši :) dečko prije četiri godine dobijo novi televizor u spavaću sobu jer bome nije bilo šanse da me maltretira cijelo vrijeme... sad je već u petak počeo histerizirati... bože, to ludilo počinje sve ranije i ranije... a pazi ovo, danas se probudio u 4.10 i u 4.45 krenuo za Beč sa mojim, još luđim bratom i frikovi već od pola 10 briju po Beču... :)
    doduše, sad kad pišem o tome onda me to podsjeća na nas i naše svete koncerte - mi smo zapravo bili još gori... to je to... bitno da ima strasti u tome što radiš inače nema smisla... :)

    HRVATSKA! HRVATSKA! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    SRETNO HRVATSKA :D

    za game se čujemo sutra :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: moj mužić je isto bio veliki zagovornik dvije televizije u kući, a ja veliki protivnik, ali sad kad u miru gledam telku dok on urliče u dnevnom boravku tijekom svih mogućih tekmi jako sam sretna što sam popustila i pristala na dvije telke. (i sad mi govori da napišem da naravno da se gledaju SVE tekme jer su sve jednako zanimljive - my foot!) :D
    @ juras, pa sad imaš kaj Vikiju reći kad bude govorio da kak mi frikovi možemo ići po koncertima - isto ko i on po tekmama! :D
    @ lestes - kaj nas ti mala muljaš i utajuješ informacije! vidim ide se i u Rijeku, ha? Kaj, to je zato kaj ideš kod svoje drage frendice Sid ili u nekom drugom aranžmanu, ha? :D Idemo, pjevaj ptičice!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pridružujem se ivinom apelu koji je uputila lestes.
    meni niš nije bilo jasno u prošlih nekoliko stranica.
    ali rekoh sama sebi da sam ja nešto fulala, k'o onomad s eddiejevom i jurasičinom trudnoćom, pa sam šutila i mozgala u sebi.
    al', sad vidim da nisam jedina s misterijem u glavi.
    :confused:
    :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Malo ubijam nervozu prije tekme...evo mini interviewa sa Mikeom sa kojeg me posebno veseli ovaj dio o upcoming touru:
    "We'll be doing some of our more interesting B-sides," McCready says. "We'll be doing some stuff the fans have not heard in a long time."

    http://www2.tbo.com/content/2008/jun/08/tr-jam-still-a-gem-to-fans/

    HRVATSKA, HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ne znam zakaj nekak baš ne skačem od sreće nakon ove tekme...pobjeda je pobjeda i fakat je bilo teško igrat protiv domaćina, ali da nismo niš odigrali...nismo...a posebno kad vidiš da opet po tko zna koji put većina igrača baš i nije fizički najspremnija...OK sad sam se ispuhao i sad mogu reć: wooohooooo! :D:D:D HRVATSKA, HRVATSKA!

    E i još jedna stvar, prijenos na hrtu je po običaju bio kriminalan sa kašnjenjem na II. poluvrijeme zbog reklama...a ova dva mega-turbo kretena od sušeca i štimca sa svojim komentarima kao da sjede negdje u nekoj zabitoj birtiji i gledaju tekmu...strašno!

    Eto, počela sljedeća tekma...nazad u rovove :D:D
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    a ova dva mega-turbo kretena od sušeca i štimca sa svojim komentarima kao da sjede negdje u nekoj zabitoj birtiji i gledaju tekmu...strašno!

    I jos za njih placamo pretplatu. Oce oni svaku tekmu prenosit? :)
    Al fakat preludo...kak su si oni u nekom svom svijetu iskonstruirali sucevu urotu protiv nas... :D
    E da mi je bit u njihovoj glavi na 5 minuta...
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    http://www.net.hr/2008/06/08/0181007.28.jpg

    lol! to je onaj navijač koji je utrčao u teren! MI HRVATI!!! :D

    austrija nas nažalost izigrala,a recept se zove Pieter Vink,isti onaj koji je zayebao Arsenal nesuđenjem penala u ligi prvaka
    trebalo ga je "sačekati" poslije utakmice :D
  • lesteslestes Posts: 959
    @ iva g. & elcielo: ah... luda sam.. ne znam kaj da drugo velim.. planirala sam prvo na dylana al me to pustilo. i sad bi ja na harteru. 2. dan. zbog goribora.. i tak.. i to je sve više manje. niš ne muljam : ) trebala sam bit kod susjede koja tam studira, al mislim da idem prvim vlakom doma jer.. ma.. komplikacije :/ i to vam je drage moje to :)
    eh da ne bi bilo da tajim nekaj, shela je znala da idem na makazoruki ; ) (a i lastfmovci su mogli vidjet :p ) još kaj? :D

    ja se nadam da budu ovi naši prošli čim dalje da ja čim više zaradim :o:D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    @ iva g. & elcielo: ah... luda sam.. ne znam kaj da drugo velim.. planirala sam prvo na dylana al me to pustilo. i sad bi ja na harteru. 2. dan. zbog goribora.. i tak.. i to je sve više manje. niš ne muljam trebala sam bit kod susjede koja tam studira, al mislim da idem prvim vlakom doma jer.. ma.. komplikacije :/ i to vam je drage moje to :)
    eh da ne bi bilo da tajim nekaj, shela je znala da idem na makazoruki (a i lastfmovci su mogli vidjet ) još kaj?

    ja se nadam da budu ovi naši prošli čim dalje da ja čim više zaradim :o:D
    Ja isto nis ne znam, Iva, o ovome. Prvi glas...mislila sam da ce biti kod mene...
    A sad ce valjda brijat jos na afteru do ujutro, pa onda na prvi vlak. Ko da nema gdje biti :rolleyes: A mogla bis malo ostati jos u nedjelju pogledat divote PGZ. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    sid, imaš mail...
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    ima neko neki Pearl jam mix? :D
    bilokakav
    hvala :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Ne znam zakaj nekak baš ne skačem od sreće nakon ove tekme...pobjeda je pobjeda i fakat je bilo teško igrat protiv domaćina, ali da nismo niš odigrali...nismo...a posebno kad vidiš da opet po tko zna koji put većina igrača baš i nije fizički najspremnija...OK sad sam se ispuhao i sad mogu reć: wooohooooo! :D:D:D HRVATSKA, HRVATSKA!

    ja mislim da je bitno gledati ovo kao 3 boda, da lošiji ne možemo biti i da nam sada slijede samo bolje partije... brijem da ćemo protiv njemačke biti puno bolji jer mi i inače protiv boljih bolje igramo i nadam se da onaj budan više neće ulaziti u igru jer to nije pravi hrvat! vrag ga jebi pa kaj je ono bilo.... nabijem ga na onu stvar i krvi mu se napijem kad ga se sjetim!!! :)

    eto i ja sam se sada malo ispuhala, 3 BODA + mužić mi se vratio živ i zdrav i to mi je najbitnije... HRVATSKA! HRVATSKA! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Gunner_V wrote:
    ima neko neki Pearl jam mix? :D
    bilokakav
    hvala :)

    Kak misliš neki mix? uzmi si bilo koji boot i evo ti ga... bolji mix nećeš naći... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Što reci za tekmu; sreća što Austrijanci ne znaju zabiti gol da je bila neka druga ekipa fasovali bi 2/3 komada ali eto spasili smo se i izvukli 3 boda.
    Ako se ne trznemo kako treba protiv Švaba bit će pakiranja ubrzo.

    ali imamo nadu HRVATSKA, HRVATSKA :)

    A što se tiće 2 televizije u kući pa to je božije pravilo br. 1 nema te ljubavi i veze koja bi izdržala bez 2 televizije...Amen :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    mix-ono,više pjesama u pjesmi,lol :D
    da su pjesme povezane u jednu,ali ne cijele neko samo refreni tj. samo neki dijelovi
    damn,sad sam se već i ja zgubil :)
    znači ide recimo dio alivea,zatim se odma bez prekida nadoveže evenflow,pa i'm mine itd... uz neke lijepe prijelaze koliko je to moguće

    jasnije? :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Gunner_V wrote:
    mix-ono,više pjesama u pjesmi,lol :D
    da su pjesme povezane u jednu,ali ne cijele neko samo refreni tj. samo neki dijelovi
    damn,sad sam se već i ja zgubil :)
    znači ide recimo dio alivea,zatim se odma bez prekida nadoveže evenflow,pa i'm mine itd... uz neke lijepe prijelaze koliko je to moguće

    jasnije? :)

    kaj, ides na svadbu pa slazes onaj mix prije glavnog jela da se ekipa malo umori i dobije apetit? ;):D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Gunner_V wrote:
    mix-ono,više pjesama u pjesmi,lol :D
    da su pjesme povezane u jednu,ali ne cijele neko samo refreni tj. samo neki dijelovi
    damn,sad sam se već i ja zgubil :)
    znači ide recimo dio alivea,zatim se odma bez prekida nadoveže evenflow,pa i'm mine itd... uz neke lijepe prijelaze koliko je to moguće

    jasnije? :)

    jasno ko dan! nisam znala da tako nešto postoji od našeg najdražeg benda, ali čovjek uči dok je živ... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    siljo wrote:
    kaj, ides na svadbu pa slazes onaj mix prije glavnog jela da se ekipa malo umori i dobije apetit? ;):D

    looool! strgo sam se! :D
    da da,i vi ste pozvani :P

    ma htio bi staviti nekakvu pj muziku na blog,a ovo mi se čini prikladno pa ono tražim ako neko ima... :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma prevelik je pritisak bio.. igras protiv najslabije repke na turniru, uz to domacini, SVI ocekuju 3 vec upisana 3 boda.. dobro je rekao bilic: "ne moze biti teze od ovog". zna se da nasi igraju najbolje kad nema nikakvog pritiska, kad se opuste..
    ok, moze sad netko rec da najbolji igraju najbolje upravo pod pritiskom.. istina.. ali pobijedili smo, zar ne? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Pobjedi se gleda u zube! :D:D

    Toliko o tekmi! ;)
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    doduše, sad kad pišem o tome onda me to podsjeća na nas i naše svete koncerte - mi smo zapravo bili još gori... to je to... bitno da ima strasti u tome što radiš inače nema smisla... :)

    HRVATSKA! HRVATSKA! :)

    I second that! :D
    bas gledam dal da uzmem u ny novu zastavu koju je burki kupijo - malo je povelika - mogu je nosit ko pareo or sth. :D joj da bar zguramo do ibera na tom euru tak da se mozemo preseravat pred ostalim europljanima i inima u juesej-u ;) hihihi
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    :cool:


    Marine, ne opravdavaj ih. Mozda jesmo dobili, al meni treba nesto vise od jedanaesterca na pocetku... Call me crazy, ili pak sam mozda zahtjevna, al
    nisu se bas proslavili igrom. Ako budu tako lose igrali sa Njemackom, lose nam se pise... :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    danas bas pricali nes o mjuzi iz reklama pa skopala ovu izmedju ostalog :) ful smijesna i totalno non-pj :)

    http://www.youtube.com/watch?v=sxwpB8rsLkc
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    :cool:


    Marine, ne opravdavaj ih. Mozda jesmo dobili, al meni treba nesto vise od jedanaesterca na pocetku... Call me crazy, ili pak sam mozda zahtjevna, al
    nisu se bas proslavili igrom. Ako budu tako lose igrali sa Njemackom, lose nam se pise... :o

    nemojte zezati sid - njoj treba 6 bodova iz prve tekme jer inače ne vjeruje u prolaz! ziherašica i bok! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    I second that!
    bas gledam dal da uzmem u ny novu zastavu koju je burki kupijo - malo je povelika - mogu je nosit ko pareo or sth. joj da bar zguramo do ibera na tom euru tak da se mozemo preseravat pred ostalim europljanima i inima u juesej-u hihihi


    draga moja shela, ti se pred njima možeš preseravati samo zbog činjenice da kao takva postojiš a oni ne! :) kužiš!?! :)

    zastavu uzmite pod obavezno jer je ona ipak postala konstanta na pj koncertima i samo zato što se ini održavaju na američanskom kontinentu ne znači da naših zastave ne treba biti!!!

    HRVATSKA! HRVATSKA! :)

    nego, kad smo kod nogometa, jeste vidjeli kako su nizozemci nabili talijane (sori niko, znam da ih ti voliš i da si ti car, ali tako se osjećam :) )... niskozemska mi je kao druga domovina, pa mi je to posebno drago... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ne opravdavam ih, samo kazem da ce u cetrtak biti skroz druga tekma :)

    ask me why i run :D

    normalno da se mora zastava viorit.. lijepo oko struka i doviđenja.. ja si kupio one kvazi zastave za 39kn na kijosku i fino oko struka.. i kapu u konzumu :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.