Pearl Jam in Zagreb!

1474475477479480860

Comments

  • helen crosshelen cross Posts: 228
    moram priznati da sam veoma zadovoljna izborom pjesama u finalu:)

    and the vote goes to:

    tam tam..

    Rockin' In The Free World :D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Rockin' In The Free World
  • shelashela Posts: 657
    Rockin' In The Free World
  • Rockin' In The Free World
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    RITFW FTW!!!!

    mogu reći da mi je ovo bilo i očekivanje da se ritfw nađe u finalu :)

    prva PJova (tada nisam znao da je cover) pjesma koju sam čuo i koja me povezala sa PJom :D
  • Gunner_V wrote:
    RITFW FTW!!!!

    mogu reći da mi je ovo bilo i očekivanje da se ritfw nađe u finalu :)

    prva PJova (tada nisam znao da je cover) pjesma koju sam čuo i koja me povezala sa PJom :D

    mene je također ta pjesma povezala s pj-om. iskreno sam se nadao da ce crown of thorns u finale jer obozavam MLB, al dobro barem je medu prvih 4
  • masnimasni Posts: 1,657
    @shela: o junu smo pricali kad je bio aktualan, sjedila si na usesima? :D
    sountrack je predobar, a ni sam film nije los uopce.. me like

    e da, na papiru pise R I T F W

    rekao sam da mi je crazy mary-ritfw bio finale prije finala, tako da sam i ja skroz zadovoljan ovim natjecanjem..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    buduci da jos ima 27 minuta ovog divnog dana u kojem smo uglavnom oftopicarili (tek je na kraju sudija dao finale), da iskoristim te dragocjene sekunde..

    ide tko na euro ? pricamo o nogometu i svi kao sve znamo, tko kad ide pisat i kakit, kakvo je vrijeme danas bilo u austriji, a nitko nije pitao hoce li se tko zaputit gore?! znam da vjerojatno nemate karte, ali ono, otic gore, sa sto ticusa rvata vikat rvacka rvacka na dan-dva.. i to..

    ima vlak 160kn povratna do klagenfurta za grupu od 5 osoba ili vise..

    pa samo pitam.. meni dosta ovisi o ispitima tako da jos nisam svoj na svome sa svim tim :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    masni wrote:
    @shela: o junu smo pricali kad je bio aktualan, sjedila si na usesima? :D
    sountrack je predobar, a ni sam film nije los uopce.. me like

    well, ekskjuuz me ;) opche se ne sjecam. vjerojatno sam vidla, napravila mental note i pozabila dok seka nije dofurala doma film pa sam pogledala film i skopala soundtrack i tak... :) pa i o pj-u smo vec pricali puno puta pa sta?:D
    slusala bas sad jos stvari od kimye dawson - teta je luda ko pegla al mi je istovremeno i genijalna i divna! zakon! :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Niste upoce predvidljivi :p:D

    Juno je fora filmic, i ima dobar soundtrack, po mom gustu :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:
    Rockin' In The Free World

    Slažem se sa Sid da je predvidljivo, ali tako je bilo i sa Black - to su jednostavno takve stvari, za koje se zna da će pobijediti. Meni je jedino malo bezveze što nije više 'posebnijih' stvari bilo u četvrt- i polu-finalu jer je meni upravo to najbolje kod covera - volim one koji su posebni i rijetki, ali eto, it was to be expected da će RTFW pobijediti pa tako i bi...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    RITFW je pjesmetina i ne bi trebala biti u konkurenciji s drugima...

    no, bilo bi nepravedno da "I Believe In Miracles" ostane bez glasa tako da moj ide njoj... cak se i rimuje... :)

    naravno, Timeless Melody sve to gleda sa svog trona, smjeska se i pjevusi:

    "The melody always finds me
    Whenever the thought reminds me..." :)

    uglavnom, glas ide za "I Believe In Miracles"... koja zbrka...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Naravno......RITFW

    predvidljivo ali slatko :D




    Hey Sid, aj daj složi tvoja 3/4 naj covera ;D to možeš, daj!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    i da... Nick Cave je sinoc rasturio... otjerao kisu sa bolesnom Tupelo... stvarno... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Rockin' In The Free World
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    P.S. A kad će sljedeće natjecanje? Ha? Ha? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    i da... Nick Cave je sinoc rasturio... otjerao kisu sa bolesnom Tupelo... stvarno... :)

    a bio si, vrag te jebi? :) ja ga osobno baš nikad ne bih htjela slušati ali ga cijenim zato što ga puno mojih prijatelja obožava... ne znam da li je istina da su njegovi roditelji zapravo brat i sestra, što bi puno toga objasnilo, :), ali čovjek je lud lud...
    moram priznati da mi je jučer baš bilo žao nama konkurentske firme jer se ovaj festival pod njihovim imenom baš morao otvoriti po ovakvom nevremenu, za poludit, ali vidim da je na kraju dobro prošlo pa ajde neka je! :)

    što se tiče Juno, mogu samo reći, yeah baby.... zakon film, zakon muzika... :) koji neprepoznatljivi sonic youth na soundtracku, kaj ne?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a bio si, vrag te jebi? ja ga osobno baš nikad ne bih htjela slušati ali ga cijenim zato što ga puno mojih prijatelja obožava... ne znam da li je istina da su njegovi roditelji zapravo brat i sestra, što bi puno toga objasnilo, , ali čovjek je lud lud...
    moram priznati da mi je jučer baš bilo žao nama konkurentske firme jer se ovaj festival pod njihovim imenom baš morao otvoriti po ovakvom nevremenu, za poludit, ali vidim da je na kraju dobro prošlo pa ajde neka je! :)

    što se tiče Juno, mogu samo reći, yeah baby.... zakon film, zakon muzika... :) koji neprepoznatljivi sonic youth na soundtracku, kaj ne?

    nisam okorjeli fan, ali stujem njegov lik i djelo ;)
    jucer sam ga prvi put vidio i ispunio je sva ocekivanja... svirka je bila prilicno zestoka, vratio se malo u mlade dane...
    za roditelje ne znam, ali ne bi me cudilo...
    veceras su Sons&Daughters i Serj Tankian... kakav lakrdijas... :)

    sad idem trazit Juno kad svi toliko pisete o tome :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • CutkiCutki Posts: 235
    rockin' in the free world
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • CutkiCutki Posts: 235
    masni wrote:
    buduci da jos ima 27 minuta ovog divnog dana u kojem smo uglavnom oftopicarili (tek je na kraju sudija dao finale), da iskoristim te dragocjene sekunde..

    ide tko na euro ? pricamo o nogometu i svi kao sve znamo, tko kad ide pisat i kakit, kakvo je vrijeme danas bilo u austriji, a nitko nije pitao hoce li se tko zaputit gore?! znam da vjerojatno nemate karte, ali ono, otic gore, sa sto ticusa rvata vikat rvacka rvacka na dan-dva.. i to..

    ima vlak 160kn povratna do klagenfurta za grupu od 5 osoba ili vise..

    pa samo pitam.. meni dosta ovisi o ispitima tako da jos nisam svoj na svome sa svim tim :)

    da, heh, mi smo isli do jucer i onda je tihana pala gp i mos ga jebat,
    usmeni joj je opet 16. ili 17..
    a otkazali i jos neki pa ono...
    banana

    inace, nemoj racunat na 160kn nego jos rezervacije od 26kn po vlaku dodaj
    tak da oko 250kn mislim da ce bit za 5 ljudi.

    hf
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    ide tko na euro ? pricamo o nogometu i svi kao sve znamo, tko kad ide pisat i kakit, kakvo je vrijeme danas bilo u austriji, a nitko nije pitao hoce li se tko zaputit gore?! znam da vjerojatno nemate karte, ali ono, otic gore, sa sto ticusa rvata vikat rvacka rvacka na dan-dva.. i to..

    mozda cu biti u klagenfurtu 16.06. ... bez karte... ovisi zapravo o frendu, meni se ide... hrvatska! i tak...

    poruke, smsovi pa ako netko ide...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    P.S. A kad će sljedeće natjecanje? Ha? Ha? :D

    Glasanja su skoro gotova ali možemo se još igrati;

    S obzirom da je uskoro sljedeća turneja mogli bi slagat set listu za MSG 1 i 2 (jer tamo imamo naše predstavnike :D ) onaj koji bude najbliži izvedenoj set listi pobjeđuje i ovaj put dobiva na poklon neki gađet sa koncerta ( koji će naši dragi predstavnici pokupiti, naravno te troškove ćemo podijeliti sa recimo 10 kn uloga od svakoga koji bude igrao )


    tko je za???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Glasanja su skoro gotova ali možemo se još igrati;

    S obzirom da je uskoro sljedeća turneja mogli bi slagat set listu za MSG 1 i 2 (jer tamo imamo naše predstavnike :D ) onaj koji bude najbliži izvedenoj set listi pobjeđuje i ovaj put dobiva na poklon neki gađet sa koncerta ( koji će naši dragi predstavnici pokupiti, naravno te troškove ćemo podijeliti sa recimo 10 kn uloga od svakoga koji bude igrao )


    tko je za???


    ja sam za definitivno! super ideja! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Glasanja su skoro gotova ali možemo se još igrati;

    S obzirom da je uskoro sljedeća turneja mogli bi slagat set listu za MSG 1 i 2 (jer tamo imamo naše predstavnike :D ) onaj koji bude najbliži izvedenoj set listi pobjeđuje i ovaj put dobiva na poklon neki gađet sa koncerta ( koji će naši dragi predstavnici pokupiti, naravno te troškove ćemo podijeliti sa recimo 10 kn uloga od svakoga koji bude igrao )


    tko je za???

    Super ideja, ja sam za... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Rockin' in the free world :D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rockin' in the free world
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    Rockin' in the free world
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ma 2 koja su najbliza za MSG1 idu na put na MSG2, sponzorirano od predjsednika :D

    (ako naravno on i prva dama ne budu najblizi)

    (onda ce se pricat o namjestanju :D )
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    super ideja ovo s igrom:)
    iako mi se marinov prijedlog ipak mrvu više sviđa...

    a evo jedan mali intervjuić sa liamom finnom koji naravno spomene kako bi volio produžit turnejicu sa edom:) naravno:)
    http://www.cnn.com/2008/SHOWBIZ/Music/06/04/liam.finn/index.html
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Ma 2 koja su najbliza za MSG1 idu na put na MSG2, sponzorirano od predjsednika :D

    (ako naravno on i prva dama ne budu najblizi)

    (onda ce se pricat o namjestanju :D )
    Iva: naravno, precjednik to svakako može podnijeti financijski jer nikako nije slučaj da su on i prva dama morali svaki po bubreg prodati da financiraju svoj put. :D in other words, kad stvorite proračun u koji ćete uplaćivati finu lovicu, a iz kojega će se precjedniku isplaćivati plaća (kao i plaće vođe puta i glavnih razbijačica/tjelohraniteljki), onda će ovaj tvoj plan biti realan! :D

    on a more serious note, ak imate tele2 broj, odite na neko njihovo prodajno mjesto i učinite sljedeće:
    Vi: Dobar dan!
    Prodavač: Dobar dan!
    Vi: Želio/željela bih karte za Rokaj fest.
    Prodavač: Nema problema, recite mi samo svoj broj mobitela.
    Vi: 095...(kažete broj mobitela)
    Prodavač: Evo, izvolite Vaše karte.
    Vi: Hvala i doviđenja!
    Prodavač: Doviđenja!

    Mi upravo probali i karte su u džepu. Detalje potražite na: http://www.tele2.hr/rokajfest.html
Sign In or Register to comment.