Pearl Jam in Zagreb!

1476477479481482860

Comments

  • snihsnih Posts: 1,052
    asfo glasa za I Believe In Miracles
  • snihsnih Posts: 1,052
    Službeno objavljujem rezultat finala:

    Rockin' In The Free World - I Believe In Miracles 15 - 3


    Pobjednik je:

    Rockin' In The Free World
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ovo bez sumnje, spada u tu rubriku.

    Naime, uspio sam malo prebrati i srediti fotke s meet up-a i aplouderisat ih hir:

    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/25-04-2008%20PJ%20-%20meet%20up/
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    Službeno objavljujem rezultat finala:

    Rockin' In The Free World - I Believe In Miracles 15 - 3


    Pobjednik je:

    Rockin' In The Free World


    RITFW - Institucija bez daljnjega ;)

    Super fotke

    Ako niste primjetili 10c je nopokon ubacio baby PJ goods bodiće...super su i ako su se mogli sjetiti malo prije...morat ću za Marka naručit crni i plavi
    ...Juras baci pogled na bodiće trebat će ti uskoro :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovako, ako ćemo igrati pravila bi trebalo biti sljedeća;

    1. Slažu se 2 set liste MSG 1 i MSG 2, svaka lista za sebe

    2. Max 30 pjesama po koncertu

    3. Cilj je pogoditi največi broj pjesama koje će biti izvedene

    4. Na kraju set liste se zbrajaju npr:
    A) 12+16=28
    B) 7+21=28
    U slućaju istog rezultata pobjeđuje onaj koji ima najveći broj pjesama sa jednog koncerta kao u ovom slučaju B)
    Ako se dogodi da budu 2 B rezultata pobjeđuje onaj koji je pogodio Opener song ;)

    5. Daughter + (točan) Tag se računa kao 2 pogođene pjesme

    Druga pravila za sad nemam ako imate kakve primjedbe ili prijedloge slobodno recite :)

    Što se tiće male nagrade za pobjednika tu moramo naravno dobiti suglasnost naših Amera :D
    radilo bi se o nekom sticker-u, bedžu ili nešto slično gdje ne trebaju mjere veličine i ostalo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    snih wrote:
    Ovo bez sumnje, spada u tu rubriku.

    Naime, uspio sam malo prebrati i srediti fotke s meet up-a i aplouderisat ih hir:

    http://s103.photobucket.com/albums/m121/snih/25-04-2008%20PJ%20-%20meet%20up/
    Dobro je, kolega. Super fotke, brza dostava :D:p
    hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    @ black: na 4:08, na "you try.. give it a try.. ".. do 4:40.. prebolesno.. to je to.. prajsles..

    igra je ok.. sam ne kuzim iskreno ovo a) i b), i ovaj zbir od 28.. pa te molim, niko, da pojasnis, hehe..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Rock onRock on Posts: 216
    S kojom od nas ovaj dejta? Na cemu je? Ja pricam samo hrvacki :D

    As nejinow ka tu saki, kalbek unglishkie prushaw brolie. :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Što se tiće male nagrade za pobjednika tu moramo naravno dobiti suglasnost naših Amera :D
    radilo bi se o nekom sticker-u, bedžu ili nešto slično gdje ne trebaju mjere veličine i ostalo.
    Iva: ma naravno da to nije frka. ne znam jedino kako bismo izveli da bude poster ili nešto veće jer ćemo već kupovati svatko po jedan poster pa ako organizirani Ameri budu imali ikakav način provjere da li je stvarno one per person moglo bi ispast problem. ali bedž, sticker ili nešto sl. ne bi trebalo biti nikakav problem. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    E Niko, pretpostavljam da znaš za ovaj fantastičan site, ali just in case:
    http://www.thecolorsblend.com/
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    @ black: na 4:08, na "you try.. give it a try.. ".. do 4:40.. prebolesno.. to je to.. prajsles..

    srčeko moje drago, opet si na nekim drogicama, jel tak... :) ili je to previše učenja za rokove pa dodješ na forum da se malo opustiš... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: ma naravno da to nije frka. ne znam jedino kako bismo izveli da bude poster ili nešto veće jer ćemo već kupovati svatko po jedan poster pa ako organizirani Ameri budu imali ikakav način provjere da li je stvarno one per person moglo bi ispast problem. ali bedž, sticker ili nešto sl. ne bi trebalo biti nikakav problem. :)


    Poster bi bilo super, po pravilu je one per person. sad hoće li se pridržavati toga to će te vi doznati na licu mjesta :D
    npr: u Londonu sam ja slobodno kupio 2 a u Dusseldorfu je bio veći problem, Ty je uletao prvo na lijevu stranu štanda pa na desnu, sa kapom na glavi pa bez kape na glavi :D treba biti jako brz.
    Preporućujem ako imate da uzmete jednu tubu sa sobom na koncert jer se u USA mogu nositi tube u dvoranu. (s malo konopa i selotepa napraviš remen, 5 minuta posla doma i puno lakše će ti biti na koncertu staviš ga na leđa i miran si) ja imam već cijelu tehniku razvijenu ;)


    Thanks Pajo za link, vidio sam ga ali ga nisam imao bukmarkiranog, super!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    masni wrote:
    @ black: na 4:08, na "you try.. give it a try.. ".. do 4:40.. prebolesno.. to je to.. prajsles..

    igra je ok.. sam ne kuzim iskreno ovo a) i b), i ovaj zbir od 28.. pa te molim, niko, da pojasnis, hehe..


    A) 12+16=28
    B) 7+21=28

    Na primjer: pogodiš sa prvog koncerta 12 pjesama a sa drugog 16 to je total 28 song
    netko drugi pogodi 7 + 21 to je tot.opet 28 song i bolji je onaj koji ima najviše pogođenih pjesama sa jednog od 2 koncerta u ovom slućaju osoba B :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    snih: tenks super su fotke! :)

    niko: moze meni pravila o.k. (skuzila od prve woo-hoo ;) i slazem se za stickere i bedzeve. hoce tko onu leopardastu siltericu ak bude/il neki slicni modni dodatak?? :D i ja cu uzet jedan poster ak uspijem a mozda mozemo uzicat jos koga...

    juras: lol

    masni: nedaj se sam ti brij :)

    iva: e da, fakat i meni je ponekad dovoljan samo izbor rijeci kao takav kod pjesama da bude ful kul!
  • masnimasni Posts: 1,657
    A) 12+16=28
    B) 7+21=28

    Na primjer: pogodiš sa prvog koncerta 12 pjesama a sa drugog 16 to je total 28 song
    netko drugi pogodi 7 + 21 to je tot.opet 28 song i bolji je onaj koji ima najviše pogođenih pjesama sa jednog od 2 koncerta u ovom slućaju osoba B :D


    ma sve se skupilo ovih dana.. i di ces onda boljeg kad si nakon 2 ispitu u danu pustis naježbu na blacku..

    ok, sad sam pohvatao.. izgubio sam se na pocetku jer nisam skuzio da smo i drugi msg ubacili u igru, pa gledam kakav a) i b)

    s obzirom da ce bar 16 od 28 pjesama biti isto, moglo bi biti gusto, i jedna stvar presuditi pobjednika..

    e, a hocemo se dogovoriti sta je s ITW pjesmama? pucamo na hazarderske liste koje bi mogle ukljucivat pjesme s ITW ili ne? tko zna hoce li ed izac na prvi/drugi bis sam s gitarom i puknut garantirano..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    e, a hocemo se dogovoriti sta je s ITW pjesmama? pucamo na hazarderske liste koje bi mogle ukljucivat pjesme s ITW ili ne? tko zna hoce li ed izac na prvi/drugi bis sam s gitarom i puknut garantirano..
    Bat ofkors da ce svirat...the rules did not know him...guaranteed... :D:D

    E, Sudija II., da li se kao pogođena pjesma računa samo ona za koju je prognozer pogodio i poziciju na setlisti ili je dovoljno samo da se pjesma odsvira na datom konceratu? Hvala.
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Bat ofkors da ce svirat...the rules did not know him...guaranteed... :D:D

    E, Sudija II., da li se kao pogođena pjesma računa samo ona za koju je prognozer pogodio i poziciju na setlisti ili je dovoljno samo da se pjesma odsvira na datom konceratu? Hvala.

    Ako se računa i pozicija na set listi, onda će rezultati biti nogometni, kao npr: 1+1=2 ili 0+3=3! :D:D

    Ja mislim da bi bolje bilo da se ide samo na pogađanje pjesama neovisno o poziciji na set listi + pogađanje openera koje bi presuđivalo kod neriješenih rezultata, a ako se novoinaugurirani sudija slaže, možda bi se mogao osvojiti dodatni bod za zgoditak openera!? I ona kvota od 30 pokušaja po koncertu je skroz OK. Sudija II kaže da je to maksimalni broj pokušaja, a to će valjda naravno svatko iskoristiti!:)

    Kaj se tiče nagrada, možda bi bilo dobro da svatko nešto donira - uplati kotizaciju od kojih 10 - 20 kuna i da se od tih para kupi nešto...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    uf, napokon su maknuli top-teme. :D

    zapravo sam došla reći ovo:
    sorite kaj ne bum sudjelovala u igrici.
    nemam nikakvu valjanu ispriku. jednostavno mi se čini prezahtjevnom i prekompliciranom. :)
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    elcielo wrote:
    uf, napokon su maknuli top-teme. :D

    zapravo sam došla reći ovo:
    sorite kaj ne bum sudjelovala u igrici.
    nemam nikakvu valjanu ispriku. jednostavno mi se čini prezahtjevnom i prekompliciranom. :)

    ma to je to! vidim da mi je nekak čudno kak smo OPET mi na vrhu stranice! :D
    već sam zaboravil na one teme

    a kaj se tiče igre nisam baš nekaj posebno nabrijani :D
    do kad je rok da se odlučimo? :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    zapravo sam došla reći ovo:
    sorite kaj ne bum sudjelovala u igrici.
    Iva: da, ni ja neću sudjelovati, ova zadnja mi je bila sasvim dosta za neko vrijeme. a i ne želim uopće predviđati koja će biti set lista jer će mi bilo kakva biti preludo dobra. :)
    no, vrlo rado ću kupiti i dostaviti poklonac pobjedniku. :D
    ali igrica sama po sebi mi se čini jako dobra. vidi se da je niko naš dežurni kreativac. :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja bih da ne gadjamo i redoslijed.. mislim, od oka ce svi napisat yellow zadnju ili predzadnju, a courduroy ili severed hand pri pocetku, ali previse bi bilo da sad gadjamo tocan poredak.. ovi extra bodovi su ok, mozemo davat i extra bod za pjesmu za prvi bis.. dakle, napise svatko popis od x stvari, i samo u zagradi kod 17.-te, 18.-te sa strane stavi (1.bis)..

    tak da bodujemo okruglo.. 28 bodova za 28 pjesama + 1 extra bod za opener + 1 bod za 1.bis.. pa tko blize 30.. stvarno ne vjerujem da ce netko imat isto "u bod" :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Aha, sad se *borimo* sa onima dolje ispod za prvo mjesto na GTF :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Aha, sad se *borimo* sa onima dolje ispod za prvo mjesto na GTF :D
    Iva: ma to se samo GTF priprema za nove 'fanviews' threadove! weeeheeee! :D
  • asfoasfo Posts: 315
    Super!!!! Počeo je Euro! Ogromne li sreće!!!!

    Sad uzimam kalendar i križam: jedna tekma manje :S

    Inače nikako ne odobravam dva televizora u kući, ali kada ti muž (partner/cimer/netko) gleda SVE tekme, mogla bih napraviti iznimku i unajmiti negdje telku na tri tjedna :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Počeo Euro, jupi ja :)

    Ide se sutra u Beč, bez ulaznica, čisto jedan turistički dan i gledanje utakmice na trgu. Masovna euforija na djelu, danas nisam niti jednu tekmu pogledao :o...Valjda prvi put od rane mladosti.

    Jel netko spominjao da ide u Klagenfurt na Poljsku, Ranko mislim. Ić će se i gore, možda i ulaznice budu upale.

    PS..I meni se ovo gađanje set liste ne čini baš nečim primamljivim, ali poznavajući sebe sigurno je da ću zaigrati. I to na YL kao opener :D...

    Any news from nothingman, He's still alive?!?
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    heh, bas sad vani naletio na lestes i nothingman-a :D

    ja naravno odgledao obje tekme :D

    mislim da bih mogao zaprasit do klagenfurta na poljsku, velike su sanse..

    ali sutra.. vec me sad euforija puca..

    prvo u konzum po pive, pa onda

    AJMO HRVATSKAAAA!!!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    aha, živ je :) bili na koncertu u &td-u, makazoruki...
    vidimo se u subotu :D;)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:
    aha, živ je :) bili na koncertu u &td-u, makazoruki...
    vidimo se u subotu :D;)
    Ja mislila da se Marin zajebava...a ono zbilja :eek:

    Sto nam krijete vi misteriozni ljudi? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    alo ljudi! sretan nam Euro! ;)
  • lesteslestes Posts: 959
    Ja mislila da se Marin zajebava...a ono zbilja :eek:

    Sto nam krijete vi misteriozni ljudi? :D
    niš ne krijemo :) naletjeli smo na marina (u suuuper majici :D).. a ove ostale ne znate pa nema smisla da sad pišem.. jedva čekam subotuuuu :D
Sign In or Register to comment.