Pearl Jam in Zagreb!

1472473475477478860

Comments

  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    I Believe In Miracles
    ^^^^^^^^^^^^^^
    benaroya verzije :DDD
    ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
    Crazy Mary

    Sonic Reducer

    Rockin' In The Free World


    sad bude tek napeto :(
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    I Believe In Miracles

    Crazy Mary

    Crown Of Thorns

    Baba O'Riley
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Kaj fali Crown Of Thorns? Nadam se da će pobijedit jer je pjesma legendarna, kao što je Sid već rekla... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Kaj fali Crown Of Thorns? Nadam se da će pobijedit jer je pjesma legendarna, kao što je Sid već rekla... :)


    Ne fali ništa ali da pobijedi ta stvar ovaj cijeli contest bi bio promašaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    WTF, zna se valjda koji je cover No.1
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    1. Bilićevi u ova 2 nastupa su totalno podbacili i razočarali, nadam se da je to samo faza pred Euro, iako cijeli napad nije lopte primio u 180 minuta...katastrofa.
    Nadam se da se nećemo vaditi poslje da nije bilo Da Silve itd.

    Samo da se zna ja sam uz Bilića i da ne osvojimo bod ;)

    2. Ona dvorana u Zadru je ludilo, presavršeno izgleda, nadam se da je akustika isto tako dobra...odmah sam zamislio sljedeći Pj koncert u toj dvorani.
    Rukometašima svaka čast :)

    Hrvatska, Hrvatska!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Ne fali ništa ali da pobijedi ta stvar ovaj cijeli contest bi bio promašaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    WTF, zna se valjda koji je cover No.1

    Zašto onda uopće igramo? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ne fali ništa ali da pobijedi ta stvar ovaj cijeli contest bi bio promašaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    WTF, zna se valjda koji je cover No.1

    :eek: :eek: ?????????????????????????????????????????????

    Misliš da bi onda mi bili promašeni, jer mi glasamo?

    Ja ne znam koji je cover No.1! :p

    Mislim, znam koji je meni, a to nije onaj koji je tebi! ;)
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    vidim da su nam coveri upali u oči pa evo jedan nevezani uz PJ

    EAJ-with or without you (U2)-cover
    http://www.youtube.com/watch?v=hvb8WZRhtag

    EAJ-oxford suite-njegova pjesma
    http://www.youtube.com/watch?v=O5NYfFjjRzU

    tip se zove Ed Alleyne Johnson i svira (ljubičastu) električnu violinu koja je ujedno i njegov zaštitni znak
    tip sam svira,a čini se kao da je cijeli bend uz njega :)
    ima i svoje albume,koji također nisu loši,ali prerade su mi uber :D

    meni je fenomenalan!
    kaj vi mislite?

    ak neko hoće postam linkove za skidanje njegovih albuma ;)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Gunner_V wrote:
    vidim da su nam coveri upali u oči pa evo jedan nevezani uz PJ

    EAJ-with or without you (U2)-cover
    http://www.youtube.com/watch?v=hvb8WZRhtag

    EAJ-oxford suite-njegova pjesma
    http://www.youtube.com/watch?v=O5NYfFjjRzU

    tip se zove Ed Alleyne Johnson i svira (ljubičastu) električnu violinu koja je ujedno i njegov zaštitni znak
    tip sam svira,a čini se kao da je cijeli bend uz njega :)
    ima i svoje albume,koji također nisu loši,ali prerade su mi uber :D

    meni je fenomenalan!
    kaj vi mislite?

    ak neko hoće postam linkove za skidanje njegovih albuma ;)

    Svira sam, ali ne sve kaj se čuje istovremeno (jer bi to značilo da nekaj svira s nogam ili nekim dijelom tijela nevidljivim na snimci). Pretpostavljam da nekaj odsvira i onda si nekako snimi pa mu se to vrti dok on svira nekaj drugo. Inače skroz fino zvuči! :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pa igramo da bi se zajebavali, provocirali, komentirali, da bi se malo sprdali.
    Pa nije gušt samo glasat i ne komentirat, trpit to u sebi...to je onda too much sado mazo :D

    a što se tiće No: 1 covera, to ti je kao i sa PJ pjesmama...igrali smo jer je bio gušt ali zna se da je Black naj stvar...barem velikoj večini ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    snih wrote:
    Svira sam, ali ne sve kaj se čuje istovremeno (jer bi to značilo da nekaj svira s nogam ili nekim dijelom tijela nevidljivim na snimci). Pretpostavljam da nekaj odsvira i onda si nekako snimi pa mu se to vrti dok on svira nekaj drugo. Inače skroz fino zvuči! :)

    je,tak je :)
    koristi razne wah pedale i ostale stvarčice koje se također koriste za sviranje gitare,ali ima i neku svoju "kutiju" koja pamti to kaj je sviral,pa on to uključi po potrebi
  • jurasicajurasica Posts: 1,534

    a što se tiće No: 1 covera, to ti je kao i sa PJ pjesmama...igrali smo jer je bio gušt ali zna se da je Black naj stvar...barem velikoj večini ;)

    ja se npr nikada ne bih usudila glasati protiv black jer je to pjesma-institucija ali ima nekoliko pjesama koje radije slušam... :) aj mast admit
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    I Believe In Miracles

    Crazy Mary

    Crown Of Thorns

    Rockin' In The Free World

    sigh. a eto... :)
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    ja se npr nikada ne bih usudila glasati protiv black jer je to pjesma-institucija ali ima nekoliko pjesama koje radije slušam... :) aj mast admit

    right on baby! :) blek je ipak blek!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    jurasica wrote:
    ja se npr nikada ne bih usudila glasati protiv black jer je to pjesma-institucija ali ima nekoliko pjesama koje radije slušam... :) aj mast admit

    Tako je, Black je institucija i protiv nje se ne može glasati, (i ako o ukusima se ne raspravlja, ali čemu onda gušt ovog glasanja :) )
    Naravno da je nečeš slušati non stop jer bi poludio ali institucije se ne diraju kad se bira No:1



    uff, što volim peglat :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Tako je, Black je institucija i protiv nje se ne može glasati, (i ako o ukusima se ne raspravlja, ali čemu onda gušt ovog glasanja :) )
    Naravno da je nečeš slušati non stop jer bi poludio ali institucije se ne diraju kad se bira No:1



    uff, što volim peglat :)


    Slažem se za Black, ali institucija takve snage i nedodirljivosti, po mom mišljenju, u coverima ne postoji! Iako ti misliš da postoji! ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Slažem se za Black, ali institucija takve snage i nedodirljivosti, po mom mišljenju, u coverima ne postoji! Iako ti misliš da postoji! ;)

    Ne slažem se za Black...dolje institucije :D



    [size=-3]ali nisam rekao da black nije black...black je ipak black :D[/size]
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Ne slažem se za Black...dolje institucije :D



    [size=-3]ali nisam rekao da black nije black...black je ipak black :D[/size]

    LOL-čina
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    prvo, nema you've got to hide your love away :eek: :eek:

    sad glasovi:

    I Believe In Miracles

    Crazy Mary

    Sonic Reducer

    Rockin' In The Free World
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • CutkiCutki Posts: 235
    hmm.. nisam siguran zasto su tu svi odusevljeni crown of thorns
    al meni nije bas nesto... da ne kazem da nema sanse da bi mi usla u prvih 8
    covera.. heh..
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • asfoasfo Posts: 315
    Love Reign O'er Me

    Hunger Strike

    Crown Of Thorns

    Baba O'Riley
  • snihsnih Posts: 1,052
    I Believe In Miracles - Love Reign O'er Me 10 - 8

    Crazy Mary - Hunger Strike 13 - 5

    Crown Of Thorns - Sonic Reducer 13 - 5

    Baba O'Riley - Rockin' In The Free World 7 - 11


    U polufinale su se plasirali slijedeći uradci:

    I Believe In Miracles
    Crazy Mary
    Crown Of Thorns
    Rockin' In The Free World
  • snihsnih Posts: 1,052
    Rockin' In The Free World - Crazy Mary

    Crown Of Thorns - I Believe In Miracles
  • snihsnih Posts: 1,052
    Rockin' In The Free World

    Crown Of Thorns
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    Rockin' In The Free World

    I Believe In Miracles

    ufff :s
  • Rockin' In The Free World

    Crown Of Thorns
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Rockin' In The Free World

    Crown Of Thorns
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: odustala sam od pratećeg komentara pa samo ostavljam da su moji glasovi:

    Crazy Mary
    I Believe In Miracles
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rockin' In The Free World

    Crown Of Thorns
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.