Pearl Jam in Zagreb!

1401402404406407860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:
    je li itko čuo za ovo?

    http://www.imdb.com/title/tt1152789/

    samo pogledajte pod cast.

    hm.

    wow, never heard. zanimljivo!
  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:

    javier je i inache mucho kuuul al ovo mu je fakat velki + :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    eto ga guaranteed da ga i mi konačno vidimo:
    http://www.youtube.com/watch?v=IWgxntibBtE

    lijep je...malo je čudno kad ed odleti sa svojom stolicom na kraju ali slatko:)

    i must say boooooooooooring!!! :) za prvo gledanje, ali ne znam hoću mu dati priliku i drugi put... :)

    znao je meni ed biti u puno zanimljivijim video uratcima...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • spletom okolnosti dosao sam do info da u splitu postoji pj cover band zvan Garden of Stone, istina da malo cudno zvuci kad to izvodi zenski vokal (iako ne u svim pjesmama), ali u svakom slucaju pohvale za trud...:)
    http://youtube.com/watch?v=aKHwv4wrrZw
    http://www.youtube.com/watch?v=W1DrRWSZJ_Y
    http://www.youtube.com/watch?v=5E6BH0feUMQ&feature=related
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    pa znali smo da je nominiran za golden globe, a to znaci vjerojatno i za oscara, iako se to objavljuje tek 24.-og :)

    nadam se da ce doc u kina brzo, ili bar na torrente :)

    a knjige? na putu su nam negjde, a? :D
    Iva: jooooooj, zaboravismo na to! Evo doći će Iva do mene u četvrtak popodne pa naručimo 8 komada, mere? Jesu svi još uvijek za? Ako netko više neće knjigu, javite...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    :eek:
    Di je brada??? :eek: Edvardeeeeeee!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    spletom okolnosti dosao sam do info da u splitu postoji pj cover band zvan Garden of Stone, istina da malo cudno zvuci kad to izvodi zenski vokal (iako ne u svim pjesmama), ali u svakom slucaju pohvale za trud...:)
    http://youtube.com/watch?v=aKHwv4wrrZw
    http://www.youtube.com/watch?v=W1DrRWSZJ_Y
    http://www.youtube.com/watch?v=5E6BH0feUMQ&feature=related
    Mislim da znam ovu curu. Upoznale smo se u ZG-u prije koncerta i kasnije povremeno cule. nemam pojma di je sad, a znam da je imala neki band il nesto. To je valjda to. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    elcielo wrote:
    je li itko čuo za ovo?

    http://www.imdb.com/title/tt1152789/

    samo pogledajte pod cast.

    hm.



    cuo sam za to
    znam da sam lani citao to
    neko je postao na porchu:D

    btw,ante di si ti bio svo ovo vrijeme?:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Iva: jooooooj, zaboravismo na to! Evo doći će Iva do mene u četvrtak popodne pa naručimo 8 komada, mere? Jesu svi još uvijek za? Ako netko više neće knjigu, javite...

    Niste joooos? :( to curi zelim poklonit.. za novu godinu ( :) ), rekoh joj da ce doc oko 10-og.. aaa.. morat cu sad nesto drugo smislit..
    mislim, nemojte sad mislit da nest napadam, samo sam izbacio to iz sebe :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Niste joooos? :( to curi zelim poklonit.. za novu godinu ( :) ), rekoh joj da ce doc oko 10-og.. aaa.. morat cu sad nesto drugo smislit..
    mislim, nemojte sad mislit da nest napadam, samo sam izbacio to iz sebe :D
    Iva: jbg, jbg, jbg! SORRY!!! Evo ja sam ovaj tren naručila 4 komada i to sa Amazon.co.uk, a ne sa američkog da brže stignu i imali su ih in stock pa će ih vjerojatno odmah poslati. Piše da će doći za 8-10 working days dakle maksimum dva tjedna, ali pretpostavljam da će doći i dosta brže (nije to Malmo, Sweden :)). Budem na netu pratila order status pa ti javim u kojoj je fazi. Cijena 4,7 funti, dakle cca 50kn! Sooooory!!!
  • mene guaranteed na nekim djelovima podsjeca na jeremy-a. eddie sjedi i pjeva a iza njega se vrte slike. stvarno mi se svida

    jel zna neko gdi mogu skinut španjolsku verziju it's ok
  • elcielo wrote:
    je li itko čuo za ovo?

    http://www.imdb.com/title/tt1152789/

    samo pogledajte pod cast.

    hm.

    ja se samo sjećam da je on taj lightning & thunder izveo na koncertu nekom pa su skupa pjevali 'forever in blue jeans' od neil diamonda....
    ne sjećam se baš više koji je to koncert bio al to mi je bilo baš slatko uvijek:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Iva: jbg, jbg, jbg! SORRY!!! Evo ja sam ovaj tren naručila 4 komada i to sa Amazon.co.uk, a ne sa američkog da brže stignu i imali su ih in stock pa će ih vjerojatno odmah poslati. Piše da će doći za 8-10 working days dakle maksimum dva tjedna, ali pretpostavljam da će doći i dosta brže (nije to Malmo, Sweden :)). Budem na netu pratila order status pa ti javim u kojoj je fazi. Cijena 4,7 funti, dakle cca 50kn! Sooooory!!!

    ma nema frke, samo sam spomenuo.. nece curi nista ako dobije to 10 dana kasnije :)

    btw, sad sam na net televiziji vidio alive s dvd-a novog "spot" i eddiev pad :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    znate za ovu stranicu http://www.gremmie.net/bsides/

    to sam jucer nasao, ima dosta zanimljivih stvari:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • hard_sun wrote:
    znate za ovu stranicu http://www.gremmie.net/bsides/

    to sam jucer nasao, ima dosta zanimljivih stvari:D

    Fala na linku, uljepšao mi je dan... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Iva: jbg, jbg, jbg! SORRY!!! Evo ja sam ovaj tren naručila 4 komada i to sa Amazon.co.uk, a ne sa američkog da brže stignu i imali su ih in stock pa će ih vjerojatno odmah poslati. Piše da će doći za 8-10 working days dakle maksimum dva tjedna, ali pretpostavljam da će doći i dosta brže (nije to Malmo, Sweden :)). Budem na netu pratila order status pa ti javim u kojoj je fazi. Cijena 4,7 funti, dakle cca 50kn! Sooooory!!!

    Evo i ja bash narucila 4 komada! ;) (btw. jos uvijek mi nije sjela naplata za striceka neila! - ne znam kome su to oni naplatili?? :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: knjige su poslane! Kažu mi iz Amazona: Shipped via International Mail (estimated arrival date: 16-January-2008).
    eto! :)

    @shela: mali podsjetnik da sutra poneseš kalendar! :D tenk juuuuu!!! :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    i ja sam danas dobila x-mas single!

    ali, od deepa ni traga ni glasa.

    pisala sam tenclubu, ali fakat su nemarni.

    prvo ne odgovaraju, pa kad ih ispilam s mejlovima, onda odgovore potpuno nesuvislo...
    odgovorila sam im na taj nesuvisli mail, i opet čekam.
    fakat sam ljuta.
    ono, za njih sam ja jedna u moru od stotina tisuća.
    ali, jebemu, ja sam član tog fankluba, i jedino što očekujem za svoje novce su x-mas single i newsletter jednom godišnje.
    čak ni karte za koncerte ne računam kao neku pogodnost jer, tkogod što mislio, ulaženje 15 minuta prije ostalih nije pogodnost.
    i što je još gore, da nisam aktivna na ovom forumu, ne bih ni znala da je deep odavno stigao u europu i hrvatsku.

    ima li neka američka udruga 'potrošač' da se žalim? :D
  • i tako izdaje se i itw na vinylu...naravno 10c opet ima i special offer...ne daju oni freakovima da si malo prištede nešto novaca nikako:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ćao Ratatatirci! :)
    Sve čitam, ali nekak mi se ništa ne da pisati!
    Takvo je razdoblje stiglo!
    Morat će se neka igrica organizovat da se malo probudimo iz sna! :D

    Pitanje za posjetitelje Neil Young koncerta u Beču. Jedan drugar koji također pohodi navedeni ivent treba prijevoz, pa ako netko ima mjesta u auteku i voljan ga je ustupiti, samo recite... :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    mi svi idemo vlakom
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:
    mi svi idemo vlakom

    Fala na brzom odgovoru! :):D
  • izgleda da postoje više dvd-a iz zagreba. onaj teamdz, nakon sto sam ga nagovarao da negdi stavi koncert ili da mi ga proda i nakon sto sam ga pitao jel on snimao taj koncert, odgovorio mi je da postoje jos nekoliko snimaka.
    evo sto mi je tocno napiso
    i filmed the full show... well its missing one song.

    there is a dvd that circulated of a few songs, but they are very poor quality. there is also another video from the show that blows my video away, but i have only seen it and do not have a copy.

    take care, glad i got to see your country. actually wish i would have had more time to see more than just driving in and seeing the area near the venue.

    peace
    DZ

    Original Message:

    > so you are saying that you didn't film this show.

    sad cu se jos potrudet nac te ostale
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    izgleda da postoje više dvd-a iz zagreba. onaj teamdz, nakon sto sam ga nagovarao da negdi stavi koncert ili da mi ga proda i nakon sto sam ga pitao jel on snimao taj koncert, odgovorio mi je da postoje jos nekoliko snimaka.
    evo sto mi je tocno napiso
    i filmed the full show... well its missing one song.

    there is a dvd that circulated of a few songs, but they are very poor quality. there is also another video from the show that blows my video away, but i have only seen it and do not have a copy.

    take care, glad i got to see your country. actually wish i would have had more time to see more than just driving in and seeing the area near the venue.

    peace
    DZ

    Original Message:

    > so you are saying that you didn't film this show.



    sad cu se jos potrudet nac te ostale
    Ej, znam da ima vise snimaka, ako ne cijelih, barem dijelova.
    Ne znam sto da ti kazem za ovaj team dz, ja ga osobno ne bih nis vise pitala jer je vec i prije skinuo klipove, i ako forsiras, mozda nikad nis od tog dvd-a. a jednom mozda i bude. ako ne od njega, onda ce netko drugi napravit...
    za ovo vrijedi cekati.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    @Iva koja posta pod pajinim nickom:

    Sad sam pročitao ime tvog novog šefa, ministra... O moj bože... Kakav debakl! Želim ti da uspiješ zadržati zdrav razum! :eek:

    I da, kaj nam se to događa s pajom? Moram to pitati javno, jer mi ne odgovara na personalne mailove i poruke već nekoliko dana, a i ništa ne posta? :confused:
  • jel mi moze neko rec kak se skida s jam-rivera i youklanda. svaki put kad stisnem download pita me jel ocu spremit il otvorit.stisnem spremi, odaberem folder gdi cu spremit. onda mi pise preuzimanje završeno a to preuzimanje traje sekundu. u folderu u koji spremam je sve nekoliko KB.jel mi moze neko rec jel ja nest radimm krivo ili trebam nest instalirat ili nesto sasvim trece.
    hvala
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    elcielo wrote:
    i ja sam danas dobila x-mas single!

    ali, od deepa ni traga ni glasa.

    pisala sam tenclubu, ali fakat su nemarni.

    prvo ne odgovaraju, pa kad ih ispilam s mejlovima, onda odgovore potpuno nesuvislo...
    odgovorila sam im na taj nesuvisli mail, i opet čekam.
    fakat sam ljuta.
    ono, za njih sam ja jedna u moru od stotina tisuća.
    ali, jebemu, ja sam član tog fankluba, i jedino što očekujem za svoje novce su x-mas single i newsletter jednom godišnje.
    čak ni karte za koncerte ne računam kao neku pogodnost jer, tkogod što mislio, ulaženje 15 minuta prije ostalih nije pogodnost.
    i što je još gore, da nisam aktivna na ovom forumu, ne bih ni znala da je deep odavno stigao u europu i hrvatsku.

    ima li neka američka udruga 'potrošač' da se žalim? :D


    nisi jedina...
    ni ja nisam dobio deep
    i vidim da se ne isplati da im saljem mejlove:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jel mi moze neko rec kak se skida s jam-rivera i youklanda. svaki put kad stisnem download pita me jel ocu spremit il otvorit.stisnem spremi, odaberem folder gdi cu spremit. onda mi pise preuzimanje završeno a to preuzimanje traje sekundu. u folderu u koji spremam je sve nekoliko KB.jel mi moze neko rec jel ja nest radimm krivo ili trebam nest instalirat ili nesto sasvim trece.
    hvala

    to su ti torrenti....te torrent fajlove koji ti se skinu onda trebaš otvorit u nekom programu za skidanje torrenta, npr. bit torrent i onda će ti se to skidat....sa jam rivera nisam nikad skidala al znam da na youkanu moraš stalno imat otvorenu i tu stranicu dok to skidaš, tako da ti mogu pratit download i upload....
    nadam se da sam pomogla, ako imaš još pitanja samo pitaj:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    @Iva koja posta pod pajinim nickom:

    Sad sam pročitao ime tvog novog šefa, ministra... O moj bože... Kakav debakl! Želim ti da uspiješ zadržati zdrav razum! :eek:

    I da, kaj nam se to događa s pajom? Moram to pitati javno, jer mi ne odgovara na personalne mailove i poruke već nekoliko dana, a i ništa ne posta? :confused:
    Iva: dobra strana rada za prošlu vladu je bila ta da ti razvije osjećaj za brzo postizanje zena jer ako se uzrujavaš riskiraš da jako, jako brzo izgubiš razum. tako sad sve to gledam s određenom dozom humora (ne znam kako bismo drugačije i mogli) i veselim se 1.9., danu kada prestaje moja ugovorna obaveza rada za državu.
    a pajo je bio u skopju, jutros se vratio.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    jel mi moze neko rec kak se skida s jam-rivera i youklanda. svaki put kad stisnem download pita me jel ocu spremit il otvorit.stisnem spremi, odaberem folder gdi cu spremit. onda mi pise preuzimanje završeno a to preuzimanje traje sekundu. u folderu u koji spremam je sve nekoliko KB.jel mi moze neko rec jel ja nest radimm krivo ili trebam nest instalirat ili nesto sasvim trece.
    hvala

    Jam river i youkan su stranice za skidanje torrenta, i to privatne stranice (tj. trackeri)... Torrenti funkcioniraju na način da se taj file od nekoliko kb skine na kompjuter (ovo što si ti skinuo) te se pomoću nekog torrent programa (ja koristim utorrent, http://www.utorrent.com/) taj file otvori i krene sa skidanjem. Brzina skidanja ovisi o broju seed-eva i peer-eva (ukratko, broj ljudi koji na svom računalu imaju to što želiš skinuti te dopuštaju ti da ih preuzimaš od njih...ovo je malo nespretno objašnjeno :D)..Uglavnom, ako te više zanima imaš ovdje objašnjeno, http://www.forum.hr/showthread.php?t=113890

    I još jedna, zapravo 2 stvari. Youkan i Jam-river su ti tzv. privatni trackeri, što bi značilo da i od tebe traže nekakav doprinos. Uglavnom, traže da ti omjer downloada i uploada bude 0,5 (ako skineš 5 gb, moraš uploadat 2,5 gb). Znam da su na youkanu poprilično zajebani šta se toga tiče, jer sam već na 3 accounta dobio ban s obzirom da nisam imao tih 0,5. Onda sam prokužio kako to sve funkcionira i malo podesio postavke na utorrentu pa sad sve funkcionira besprijekorno. Na kraju krajeva, postoje ti i nekakvi programi za zaobilaženje tih pravila, tj. koji ti blokiraju računanje downloada..

    I druga stvar, možda i najbitnija u cijeloj priči je da ti ni u bunilu ne pada na pamet skidati torrente ukoliko nisi na flat rate-u. Možeš one od nekoliko stotina mb, ali dvd-e nikako :D...Jer će ti račun biti poprilično dugačak ;)

    **I još samo da ispravim Helen, nije potrebno cijelo vrijeme imati otvorenu stranicu (youkan ili jam-river) dok skidaš, jer postoji opcija "update tracker" a funkcionira tako da prilikom svakog spajanja na net i korištenja utorrenta korisnik mora otvoriti tu ili te stranice te u utorrentu kliknuti na opciju "update tracker". I onda možeš zatvoriti youkan/jamriver jer ti utorrent prati download/upload preko ip adrese...



    Oftopik :D...Moj hoodie još luta svijetom :mad:
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.