Pearl Jam in Zagreb!

1390391393395396860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    joooooj....

    Nikako mi nije sjela! Baš mi je žao, ali tako mi nekako sve amaterski zvuči... i ta jeftina ritam mašina u pozadini... joooj...

    Mislim da nisu s tim trebali ići u javnost! :(
    Iva: ma daj, mene je skroz razveselila! onak, umrla sam od smijeha, a rekla bih da ju sigurno ni oni nisu shvatili kao ozbiljnu stvar. navodno je i snimljena kod Mikea doma pa mi je to onak gubica bilo, mike se doma zeka kao teenager...:D
    ma nije ti to za ozbača...:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ana Z. na Dnevniku!!!

    Anči naša postaješ nam prava hot shot reporter! Bravo!
  • lesteslestes Posts: 959
    propustila sam anu z., al sam zato jučer vidla njen prilog :)

    sid, dobila sam!! hvala, hvala, hvala! plakala sam cijelo vrijeme! :o

    a od onih postera na forumu nikov je definitivno najbolji! :)

    edit: jingle bells mi nije baš sjela...
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    edit: jingle bells mi nije baš sjela...
    Iva: ma dajte ljudi, pa sad ću morati postati braniteljica te stvari ko' što Jurasica brani Parachutse! pa Mike se doma malo zekao! c'mon people, it's Christmas time! :D:D:D
  • shelashela Posts: 657
    ajme nemrem vjerovat da su se uopce odlucili na prave bozicne pjesme! valjda su zakljucili da i oni ipak jednom moraju napravit svoj osvrt na temu bozica ;) nisu imali nis takvo prije jel??

    Poslusala dakle pj bozicne pjesmuljke i 'vako:

    jingle bells mi dobro pocnu i onda mi se nekak razvodne s nekim onim rockabili uletima, mislim da bi moglo bit to jos kulerskije nekak...gn.

    Santa God mi je vec puno bolji! I fakat je - sooo true! ;)

    ugl ne shvacam ih preozbiljno..:)

    preporucam jednu prigodnu rockersku od Ramonesa:

    http://www.youtube.com/watch?v=C7NNKqkQWcw
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Iva: ma dajte ljudi, pa sad ću morati postati braniteljica te stvari ko' što Jurasica brani Parachutse! pa Mike se doma malo zekao! c'mon people, it's Christmas time!

    ma imash prav'! kad bolje razmislim ne znam zapravo u kojo bi izvedbi jingle bells mogao bit "kul"! :)

    a buduci da si tak djetinjasta i neozbiljna poslusaj si christmas don't be late od Alvin and the chipmunks! - ja to inace ne slusam. to sam samo nasla za moje djetinjaste prijatelje :D;)
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Iva: baš sam sad poslušala obje stvari sa singlea i iako je edvard uvijek edvard pa mi je Santa God skroz ok, Mike fakat rula na Jingle Bells! onako, go mikeeeeey! :)

    e, a ovdje možete vidjeti neke nikine konkurente http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=263751 i zasad je niko na prvom mjestu rekla bih! :)

    a evo i još jednog dokaza kako nam je kul naš izbornik http://www.net.hr/sport/page/2007/12/21/0308006.html

    meni je i dalje najbolji poster naseg predstavnika :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    a buduci da si tak djetinjasta i neozbiljna poslusaj si christmas don't be late od Alvin and the chipmunks! - ja to inace ne slusam. to sam samo nasla za moje djetinjaste prijatelje
    Iva: mala, jel' ti to mene zahebavaš?!? :D btw, super su mi Alvin and the chipmunks! :D
    anyway, ja za moj xmas present ove godine ovisim o 10c pa će mi xmas sigurno biti late! :)
    a inače već sam 2 dana doma jer imam food poisoning pa me veseli sve što se dogodi! onak, i'll take anything, samo da se nekaj događa...:)

    vidite, čak sam imala i pj referencu tj. spomenuh 10c ;)
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Iva: mala, jel' ti to mene...
    a inače već sam 2 dana doma jer imam food poisoning pa me veseli sve što se dogodi! onak, i'll take anything, samo da se nekaj događa...:)

    bat ofkors da te zahb... :D i tebe i sebe i sve ostale neozbiljne ljude na pit-u! :) al sam u svrhu nasmijavanja :D najte kaj zamerit ne?

    ajme food poisoning?? gh. pa kaj te to otrovalo?? drz se! :/
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    ajme food poisoning?? gh. pa kaj te to otrovalo?? drz se! :/
    Iva: kiselo mlijeko... not good :(
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    pajo wrote:
    Iva: kiselo mlijeko... not good :(


    bu...sranje...
    samo nam ti brzo ozdravi i bit ce super:D

    mi moze neko dat link za skinut singlicu?:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • killroykillroy Posts: 739
    Ej Niko!!!
    Stvarno imas umjetnickog dara. Vidio sam one slike staklenih brodova iz radione, pa sad ovaj poster a da o Vegeta majicama ni ne pricam :)
    Poster je genijalan. A tko zna, mozda nam dovuces PJ u Pulu.

    E Sid, vrazja bila, gdje si samo uspjela nabavit taj dvd :)
    Nisam mogao vjerovat kad sam pogledao. HVALA! Predobro iznenadjenje u ove predbozicne dane.
    Necu u detalje, za slucaj da mozda jos netko nije dobio.
  • shelashela Posts: 657
    hej kilroyu daj mi pl reci jel ti sve o.k. s onim kartama za neila?
    jel ti se vide na racunu od kartice s kojom si ih kupovao? jer meni se jos nis ne vidi, pa nisam ziher dal mi je transakcija prosla o.k. :/
    dobila sam potvrdu o narudzbi emailom, jel su tebi mozda poslali jos kaj?
    poslala i njima emajl za svaki slucaj da provjerim jel sve proslo o.k., al nisu mi jos nis odgovorili.
  • siljo wrote:
    mi dont lajk... jbg :)

    meni je super što je božićni singl konačno božićan:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajo wrote:
    Jos malo informacija:

    Side A
    "Santa God"

    Eddie sings about being a kid, "when Santa Claus was God." Good rockin' Christmas tune which only gets better midway through when Eddie starts wailing.

    Great track. "Sleep tight oh little ones..."

    Credits:
    Written by Vedder
    Jeff - bass, wurlitzer, bells
    Matt - drums
    Eddie - uketar, vocals
    Recorded at Studio X

    Side B
    "Jingle Bells"

    McCready did everything but write it. Recorded it at his home. Pretty much him rocking out to Jingle Bells on the guitar. No vocals


    cijeli singl bez stonea???????
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • killroykillroy Posts: 739
    shela wrote:
    hej kilroyu daj mi pl reci jel ti sve o.k. s onim kartama za neila?
    jel ti se vide na racunu od kartice s kojom si ih kupovao? jer meni se jos nis ne vidi, pa nisam ziher dal mi je transakcija prosla o.k. :/
    dobila sam potvrdu o narudzbi emailom, jel su tebi mozda poslali jos kaj?
    poslala i njima emajl za svaki slucaj da provjerim jel sve proslo o.k., al nisu mi jos nis odgovorili.

    Da, i meni je trebalo par dana, dva-tri dana, da se pokaze transakcija. Ne moras se brinuti.
    E, jesi ti tamo kliknula da ti posalju karte postom ili da ih pokupis na licu mjesta.
    Ja stavio da cemo ih pokupit kad dodjemo tamo.

    E i da, dobio sam samo confirmation mail. Mislio sam im jos poslat upit dal je ok pokupit karte na dan koncerta, al nisam jos stigao.
  • masnimasni Posts: 1,657
    niko, svaka cast, poster je zakon.. jedino si mogao stavit 2.8. da bude na moj rodjendan, al ajde, oprastam ti ;)

    gledao malo druge postere na onom linku, nisu mi nesto posebno.. sad, jel to subjektivno ili ne, ne znam.. mislim da nije, hehe

    zamislite da pearl jam objavi da ce nastupiti u zemlji pobjednickog postera :)

    mozda sanjam, ali pustite me dok je lijepo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    arsen cetvrti ?!?! wtf?

    pa decko slusa pearl jam i rhcp..

    vidite da nije oftopik :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    ljudi, pomagajte, priti pliz

    dajte mi recite gdje bih mogao u zg kupit "into the wild"? na knjigu mislim... na engleskom po mogucnosti, iako ne vjerujem da ima prijevod, haha :)

    guglam i sve, al mi ne ide, pa ako netko zna, uljepsat ce mi dan..

    kisi kisi
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    ljudi, pomagajte, priti pliz

    dajte mi recite gdje bih mogao u zg kupit "into the wild"? na knjigu mislim... na engleskom po mogucnosti, iako ne vjerujem da ima prijevod, haha :)

    guglam i sve, al mi ne ide, pa ako netko zna, uljepsat ce mi dan..

    kisi kisi
    helena i sid ju misle naručiti pa se možeš s njima dogovoriti :)
  • lestes wrote:
    helena i sid ju misle naručiti pa se možeš s njima dogovoriti :)

    true true...dakle ja sam pitala u algoritmu knjiga bi došla 95 kn i stigla bi u roku od četiri tjedna otkad potvrdim narudžbu....sad mi samo morate reć za koliko primjeraka da potvrdim narudžbu:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ehej people, dali ste nam super ideju da kupimo Into the Wild knjigu. Na Amazonu http://www.amazon.com/Into-Wild-Jon-Krakauer/dp/0307387178/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=books&qid=1198274431&sr=1-1 košta 40 i nešto kuna pa ako hoćete možemo mi kupiti 4 komada (helen, sid, masni i mi). Zadnje što smo naručivali prije cca mjesec dana s Amazon.com nam je stiglo za dva tjedna. Čisto kao dokaz da stvari koje stižu iz USA mogu stići brzo, za razliku od stvari koje stižu iz Malmo, Sweden. :D

    anyway, mi odosmo sad pa se javite na pm ako se netko odluči...
  • masnimasni Posts: 1,657
    sign me up za knjigu..

    zahvaljujem puno svima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    killroy wrote:
    Da, i meni je trebalo par dana, dva-tri dana, da se pokaze transakcija. Ne moras se brinuti.
    E, jesi ti tamo kliknula da ti posalju karte postom ili da ih pokupis na licu mjesta.
    Ja stavio da cemo ih pokupit kad dodjemo tamo.

    E i da, dobio sam samo confirmation mail. Mislio sam im jos poslat upit dal je ok pokupit karte na dan koncerta, al nisam jos stigao.

    o.k. onda cu pricekat jos koji dan prije nego kaj pocnem panicarit ;)

    ja kliknula da mi posalju postom, jer nisam skuzila da se opce moze pokupit na dan koncerta? gn. a nema veze gl. da dodju. :D

    tenks!! :) go uncle neil!!
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Ikošta 40 i nešto kuna pa ako hoćete možemo mi kupiti 4 komada (helen, sid, masni i mi). :D

    anyway, mi odosmo sad pa se javite na pm ako se netko odluči...

    + shela? 1 kom. pliiiz :)
  • shelashela Posts: 657
    hard_sun wrote:
    bu...sranje...
    samo nam ti brzo ozdravi i bit ce super:D

    mi moze neko dat link za skinut singlicu?:)

    Imash na Porchu nekoliko :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    hvala shela, al dala mi ana lin jos prije;)

    btw, pribiljezite i mene za knjigu:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajo wrote:
    Iva: ehej people, dali ste nam super ideju da kupimo Into the Wild knjigu. Na Amazonu http://www.amazon.com/Into-Wild-Jon-Krakauer/dp/0307387178/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=books&qid=1198274431&sr=1-1 košta 40 i nešto kuna pa ako hoćete možemo mi kupiti 4 komada (helen, sid, masni i mi). Zadnje što smo naručivali prije cca mjesec dana s Amazon.com nam je stiglo za dva tjedna. Čisto kao dokaz da stvari koje stižu iz USA mogu stići brzo, za razliku od stvari koje stižu iz Malmo, Sweden. :D

    anyway, mi odosmo sad pa se javite na pm ako se netko odluči...

    može onda i meni i lestes:) ako nije problem budući da nas je sad već puno:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • killroykillroy Posts: 739
    Santa God Rocks!

    I Djingl Belsi Isto!!!

    :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    može onda i meni i lestes:) ako nije problem budući da nas je sad već puno:)

    još malo pa ste se kandidirali za plaćanje carine... iako ne znam da li se carina uopće plaća na knjige, ali možda je bolje da dvije osobe naruče te knjige...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.