Pearl Jam in Zagreb!

1376377379381382860

Comments

  • kostakosta Posts: 16
    masni javi se sunce ti tvoje :)
  • lesteslestes Posts: 959
    imam svoje izvore :D

    nemam pojma dal je ovo bilo. ratm: http://muzika.hr/default.aspx?id=13878

    čd!
    :D znaju oni koji su jedne noći bili na chatu... :p:D
  • to se taman negdje poklapa sa datumima radioheada, tako da ako moram birat bez imalo razmisljanja biram ratm :D
    i to se pod obavezno mora pogledat jer tko zna sta ce opet "puknu" zacka pa da opet prestane sa rage-om, i ko ce onda opet cekat do ko zna kad..:D
  • lesteslestes Posts: 959
    to se taman negdje poklapa sa datumima radioheada, tako da ako moram birat bez imalo razmisljanja biram ratm :D
    i to se pod obavezno mora pogledat jer tko zna sta ce opet "puknu" zacka pa da opet prestane sa rage-om, i ko ce onda opet cekat do ko zna kad..:D
    bilo bi super kad bi bili na istom festivalu, dvije (i više) muha jednim udarcem :D.
    ali nisu... :( a moram priznat da me ne privlače baš nekaj posebno ostali bendovi
    na rock am ring i rock im park...
  • Ma da, sad, hoodie od 55 dolara da sivam. i to novu. Ok da sam ju sama zajebala, al nisam. Ispricali su mi se mailom i rekli da ju nazad posaljem.
    Tako cu i napravit, jer ne namjeravam to sivat. Nemam bas nekakve sivace sposobnosti, a kako i rekoh, na vidljivom je mjestu i nova je...
    Cekat cu, sta sad. jebiga.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ma koje šivanje, šalji im to nazad. platiš im 50-ak evra sve skupa, čekaš mjesec dana, a oni ti majicu šipaju valjda zajedno sa zečevima...Još najbolje da majicu i sama moraš krpat, onda drugi put nek šalju iglu i konac i "uradi sam"...

    A vijest o Rage-u mi je popravila dan, nadam se da će uskoro objaviti ostatak turneje. Na ovom rock am ringu mi se jedino sviđaju oni i Metallica, za ostalima baš i nisam lud...
    Death or glory!

  • ajde sid ako ja mogu imat za 500 kn dozivotno naopakog stickmana mozes i ti imat poderanu majicu za 50 dolara ili cega vec...takva je ipak originalna :D...ko i moj stickman :D
  • ajde sid ako ja mogu imat za 500 kn dozivotno naopakog stickmana mozes i ti imat poderanu majicu za 50 dolara ili cega vec...takva je ipak originalna :D...ko i moj stickman :D
    Nemoj da ti dodjem tamo na Pecine i istucem te, znas? :mad: :D
    Ili cu ti prepravit tog stickmana kad se vec bunis... :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ajde sid ako ja mogu imat za 500 kn dozivotno naopakog stickmana mozes i ti imat poderanu majicu za 50 dolara ili cega vec...takva je ipak originalna :D...ko i moj stickman :D

    kako ti je to naopako?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: @lestes: mala, što li je bila tema tog vašeg chata kad ti sad odjednom u sigu stoji ''Ed sigurno moze bit i sof i hard :D'' ???
    Mislim, očito je bolje da ne znamo, ali mislim da je official da si ti utjelovljenje one narodne 'tiha voda brege dere'! :D:D:D
  • pajo wrote:
    Iva: @lestes: mala, što li je bila tema tog vašeg chata kad ti sad odjednom u sigu stoji ''Ed sigurno moze bit i sof i hard :D'' ???
    Mislim, očito je bolje da ne znamo, ali mislim da je official da si ti utjelovljenje one narodne 'tiha voda brege dere'! :D
    Ahahaha, kako to nisam primijetila? :o
    Valjda sam danas previse nervozna zbog hoodie i svih dogadjanja...
    Jos pod stresom, vratila se na posao...

    Ah, tema...pa bilo je vise tema i dosta smo caskali tu vecer.
    A ovo sam ja mislim bila izvalila/izjavila :D
    Jos je i Mr Snih bio online i to vidio, tj. komentirao kako
    smo ludi...al svejedno su on i Asfo sudjelovali neko vrijeme u tom ludom chatu :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: @lestes: mala, što li je bila tema tog vašeg chata kad ti sad odjednom u sigu stoji ''Ed sigurno moze bit i sof i hard :D'' ???
    Mislim, očito je bolje da ne znamo, ali mislim da je official da si ti utjelovljenje one narodne 'tiha voda brege dere'!
    hahaha! :D:D pitaj sid! ;) nisam ja ono rekla :D
  • lestes wrote:
    hahaha! :D pitaj sid! ;) nisam ja ono rekla :D
    Pa naravno da smo morali malo Eda komentirat...
    a ne znam sto je bilo da sam ono rekla, no istina je:
    Ed sigurno moze biti i soft i hard.
    I onda jos obrazlozenje da se tu radi o osjecajima i sl. da netko ne pomisli da nesto drugo :eek: :D


    Aaaa, ovaj limit smajlica me izludjuje...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    @sid: to mi stoji u sigu od one noći, tak da nije hoodie kriva :D:p;)
  • lestes wrote:
    @sid: to mi stoji u sigu od one noći, tak da nije hoodie kriva :D:p;)
    A znam, ne citam bas potpise zadnje vrijeme moram priznat :o
    Morala si podebljat, nije mi upalo u oko :p haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Pa naravno da smo morali malo Eda komentirat...
    a ne znam sto je bilo da sam ono rekla, no istina je:
    Ed sigurno moze biti i soft i hard.
    I onda jos obrazlozenje da se tu radi o osjecajima i sl. da netko ne pomisli da nesto drugo


    Aaaa, ovaj limit smajlica me izludjuje...
    je, je :D a u naletu osjećaja je izostavljeno ''t'' pa ga nisam ni ja stavljala :)
    enivej, ČD :D
    samo više ne znam koje nam je konačno značenje bilo tog čd-a :D:D

    damn! i mene izluđuje ovaj limit smajlića... ah, di su dobra stara vremena...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kao što rekoh, bolje da ne znamo... :D

    e da sid, baš bed za hoodie, koji bad luck! da su pravi poslali bi ti sad još nešto kao 'odštetu'. držim fige da ispadne ok na kraju i da, i ja bih ju poslala nazad.
  • jurasica wrote:
    kako ti je to naopako?
    pa lijepo..naopako naopako..:D
    pogledaj sliku stickmana u ogledalu i vidit ces kako naopako :D:D
  • shelashela Posts: 657
    Ma da, sad, hoodie od 55 dolara da sivam. i to novu. Ok da sam ju sama zajebala, al nisam. Ispricali su mi se mailom i rekli da ju nazad posaljem.
    Tako cu i napravit, jer ne namjeravam to sivat. Nemam bas nekakve sivace sposobnosti, a kako i rekoh, na vidljivom je mjestu i nova je...
    Cekat cu, sta sad. jebiga.

    Fino od njih da ih primaju tak nazad bez natezanja. nije loshe za znat. bar neshto. better luck next time, ha? (kad vec neces sivat ;D)

    mozda moze i nothingman poslat svog stikmena (osim ak nije rijec o tetovazi?? ;)
  • shela wrote:
    Fino od njih da ih primaju tak nazad bez natezanja. nije loshe za znat. bar neshto. better luck next time, ha? (kad vec neces sivat ;D)

    mozda moze i nothingman poslat svog stikmena (osim ak nije rijec o tetovazi?? ;)
    ma jebemu koji problemi sad. Citam da vise nema M ladies, a meni treba bas ta velicina. nadam se da su spremili koju sa strane da mi posalju tu, jer L ce mi definitivno bit prevelika...Strasno, ni hoodie ne moze doci bez problema, a sad nova...da, ja se tu bunim, a sta mogu? :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    mozda moze i nothingman poslat svog stikmena (osim ak nije rijec o tetovazi?? ;)
    Iva: LOL! mislim da je riječ o tetovaži! kaj nothingman, hoćemo te poslat u seattle u headquarters Pearl Jama da ti isprave stickmana, ha? ne bi se baš bunio, zar ne?
  • pa ne bi imao nista protiv jednog putovanja do seattlea :D

    ma meni vise i ne smeta sta je naopako, ionako ga gledam uglavnom u ogledalu pa je onda ko pravi :D...ali s obzirom da sam i ja poprilicno naopaka osoba neka je onda i stickman takav..:D
  • Hahaha, lijepo si to opisao, Ante :D

    No sada, za ozbiljno, molim osobe koje nisu bile u petak na chatu
    da na sljedeci mail posalju svoju KUCNU ADRESU. Hvala.
    silversmile08@yahoo.com

    Znaci, Ana Z, Jurasica, Pajo i Iva (zaboravila sam kako se ulica zove, a vidjela sam natips), Masni i ne znam, Domagoj...
    Mislim da cak znam njegovu adresu, al za svaki slucaj ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    LOL i mislila sam si da je rijec o tetuu! ;) glavno da ste si "vas dva" o.k.! :D
  • shelashela Posts: 657
    ma jebemu koji problemi sad. Citam da vise nema M ladies, a meni treba bas ta velicina. nadam se da su spremili koju sa strane da mi posalju tu, jer L ce mi definitivno bit prevelika...Strasno, ni hoodie ne moze doci bez problema, a sad nova...da, ja se tu bunim, a sta mogu? :(

    ma sam se ti buni! imas punih 55$ prava za pobunu! sam te zekamo malo sori bejbe ;)
  • shela wrote:
    ma sam se ti buni! imas punih 55$ prava za pobunu! sam te zekamo malo sori bejbe ;)
    Je 55 i jos 17 za shipping. Znaci 72 dolara.
    E Jurasica, izgleda da ima neki limit za carinu, jer meni nisu nis naplatili.
    A tebi su dosle 2 hudice, pa kazes da su te oderali :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Hahaha, lijepo si to opisao, Ante :D

    No sada, za ozbiljno, molim osobe koje nisu bile u petak na chatu
    da na sljedeci mail posalju svoju KUCNU ADRESU. Hvala.
    silversmile08@yahoo.com

    Znaci, Ana Z, Jurasica, Pajo i Iva (zaboravila sam kako se ulica zove, a vidjela sam natips), Masni i ne znam, Domagoj...
    Mislim da cak znam njegovu adresu, al za svaki slucaj ;)


    imam blagi osjecaj da sam totalno out ove price...kakav chat? gdje? tko? kada? zasto? :D

    i btw ja nisam bio na tom chatu, jel ti treba moja adresa? i sta ce ti u biti? :D
    da mi nogu operiras? :D
  • imam blagi osjecaj da sam totalno out ove price...kakav chat? gdje? tko? kada? zasto? :D

    i btw ja nisam bio na tom chatu, jel ti treba moja adresa? i sta ce ti u biti? :D
    da mi nogu operiras? :D
    Tvoja ne, ti si u Rijeci ionako...
    Chat je bio u petak, propustio si. A imam osjecaj da cemo jos koji put caskat..tko bude htio ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ovo je sad preraslo u chat :)...a gdje se to chatali ako se smije znat?
  • lesteslestes Posts: 959
    prvo je počelo na forumu... a onda je sid postala ovo. i onda su neki zapeli na tome do 2 ujutro :o:D
Sign In or Register to comment.