Pearl Jam in Zagreb!

1364365367369370860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    da ih bar skuzim :)

    neka miksanjola jezik :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Presjednik ih je upozorio a sad će morat intervenirat Jurasica i Lestes sa jednim peglanjem :D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    kaj ovi briju opet? niš ih nisam skužila...



    :eek: opet u isto vrijeme! i opet drugi post na stranici! :eek: kaj se događa? :D


    lol ovo gore :D samo nam treba platit kartu do australije :D
  • 11,000!! Go Zagreb Thread Go!!!
    he who forgets will be destined to remember
  • SNIPE IT ZAGREB ROCKERS!! Snipe it!!!
    he who forgets will be destined to remember
  • Oz JammerOz Jammer Posts: 9,858
    Mir :)
  • lesteslestes Posts: 959
    e sad fakat idem u australiju! :mad: :mad:



    what's wrong with you??? assholes... :rolleyes: get a life!
    mir? no, war :mad:
  • evo sad kad su navukli 11000 post ce valjda prestat...inace ovo sta su pisali mislim da su dobili da nekim glupim bukvalnim alatom za prevodjenje..nesto kao onaj moj "kamen bablje ljeto" :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Pokušali smo im napisati jedan malo oštriji, ali ipak mirnodopski post u njihov thread pa ćemo vidjeti hoće li upaliti. Ako ne, nadam se da će to neki mail Kat ili Sea riješiti... Fakat su sad već iritantni. Ono, pustili smo ih prvi put iako su bili fakat bezobrazni, ali sad je fakat dosta. Iživcirali me tim beobrazlukom!
  • 9. mjesta

    Release (Ten)
    Leash (Vs.)
    Breakerfall (Binaural)
    Comatose (Pearl Jam)
    Tremor Christ (Vitalogy)
    Green Disease (Riot Act)
    Who You Are (No Code)
    Black Red Yellow (Lost Dogs - CD 1)
    No Way (Yield)
    Let Me Sleep (Lost Dogs - CD 2)

    8. mjesta

    Once (Ten)
    Blood (Vs.)
    Lukin (No Code)
    Spin The Black Circle (Vitalogy)
    Brain Of J. (Yield)
    Last Kiss (Lost Dogs - CD 2)
    Cropduster (Riot Act)
    Undone (Lost Dogs - CD 1)
    Army Reserve (Pearl Jam)
    Of The Girl (Binaural)

    i ovime se službeno priljučujem tenovcima:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • ide netko na ovo...pretpostavljam da bi Niko rado otisao


    ECLIPSE
    Tribute To Pink Floyd

    Po jedanaesti put nam u KSET dolaze slovenski Pink Floyd majstori i
    zaljubljenici u jednu od najvećih i najznačajnijih svjetskih grupa. Tribute To Pink Floyd je najblaža konstrukcija koja se može izreći za ove fenomenalne muzičare jer ovo je nešto najbliže Pink Floydu što se može uživo čuti danas. Izvanredan band s gomilom opreme zaista zvuči poput svojih uzora, a koncert im se sastoji od 30ak pjesama iz svih faza karijere i traje preko 3 sata.

    Cijena ulaznica u pretprodaji iznosi 45 kn i mogu se kupiti u Dancing Bearu, KSFFu (Filozofski fakultet), KSETu i svim prodajnim mjestima Eventima.

    Na dan koncerta u KSETu cijena ulaznice iznosit će 60 kn.
    Klub se otvara u 20h, a zbog iznimno dugog koncerta, početak koncerta je u 20:30
  • lesteslestes Posts: 959
    ajme iva & pajo svaka čast! :) kad sam vidla ono zagreb-ian... LOL :D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    ajme iva & pajo svaka čast! :) kad sam vidla ono zagreb-ian... LOL :D:D
    Iva: pa nisam valjda za bezveze bila teta higijeničar u 1. osnovne, valjda ću i ovo uspjet malo 'počistit' :)
  • Oz Jammer wrote:
    Bilo koji razglasiti od našto Najbolji u svojoj vrsti Namazati pekmezom jesu vraćanje to Hrvatski?
    I'd hatar posjetiti tvoj lijep odbrojavanje opet
    Excuse me? :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Sad je gotovo. Sve troje cu ih prijavit. Smradovi jedni :mad:
    Bas me briga, nema mi neta nekoliko sati, i onda se vratim i vidim ovo.
    JERKS! Kreteni glupi.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajo wrote:
    Iva: Pokušali smo im napisati jedan malo oštriji, ali ipak mirnodopski post u njihov thread pa ćemo vidjeti hoće li upaliti. Ako ne, nadam se da će to neki mail Kat ili Sea riješiti... Fakat su sad već iritantni. Ono, pustili smo ih prvi put iako su bili fakat bezobrazni, ali sad je fakat dosta. Iživcirali me tim beobrazlukom!
    Ja sam postala isto, al sam ful ljuta jer su glupi. Prvi put smo ih zbilja lijepo
    upozorili i to na Engleskom. A oni nis, ignorirali nas. ko i sad.
    samo spamaju.
    e pa, ja sam prijavila sve ove postove s obasnjenjem da samo spamaju i da
    nam upadaju u thread samo radi broja postova. pa cemo vidjet ako ce jos toga biti.
    A sad idem traziti onaj 10000ti post :D i to prijavljujem.
    dosta je bilo ove anarhije!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Molim? Ovo se otvorilo...kad? :eek:
    hahahahah

    Helen, sad ce svi kasnije doci i nece im nis bit jasno...

    Pa ljudi, ja sam se zalila na one Australce, a ocito oni imaju neke privilegije pa
    su NAMA zatvorili thread...no valjda da oni vise ne spamaju.
    Pa tako ja otvorih novi, i sad opet je ovaj tu...mislim svasta...ok...sta sad? lol :D
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=265628
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • sad sam totalno zbunjen :D
    nije me bilo sat vremena i vec se thred zatvorio, ponovno otvorio i jos sid otvorila novi....bojim se otic offline jos jednom jer ko zna sta ce me docekat..:)

    onda nastavljamo po starom ili idemo u pulu? :)
  • sad sam totalno zbunjen :D
    nije me bilo sat vremena i vec se thred zatvorio, ponovno otvorio i jos sid otvorila novi....bojim se otic offline jos jednom jer ko zna sta ce me docekat..:)

    onda nastavljamo po starom ili idemo u pulu? :)
    haha, bas :D

    Vi odlucite, ja bi u Pulu haha. al i tu nam je uvijek bilo super.
    al mislim da sljedeci put mogu svirati i u ZG i u Puli :p BAREM!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • a ne znam...vi odlucite, ipak ste tu godinama...ja sam friski....meni nekako logicnije da se nastavi ovdje, ipak su tu svi postovi ne znam od kad i bilo bi steta da se kojim slucajem ugasi ako nitko ne bi postao, iako znamo da je pajo sve sacuvao :)....a i izgledamo uvjerljiviji fanovi sa ovih 11000 postova pa mozda pj brze dodje u hrvatsku...uvijek sam bio nepopravljivi optimist :)

    mozemo i na oba threada paralelno...:D..kako god...
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: WOW! Mi isto otišli na sat vremena i hrpa aktivnosti se izdogađala. Ne znamo, malo bi se admini morali ispričat na krivom kopčanju cijele priče... Nije u redu baš nas zatvarati jer mi se činimo kao najkonstruktivniji thread ovdje. Mislim Australci se igraju word games na svome, a mi se još uvijek bediramo oko svakog offtopica...

    A da, možemo ostat na ovom threadu, pa tu smo već doma, zar ne?
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ja bih da svakako ostanemo tu - sve dok nas ne otjeraju!

    Pa tu smo već korijenje pustili! :D:D
  • pajo wrote:
    I&M: WOW! Mi isto otišli na sat vremena i hrpa aktivnosti se izdogađala. Ne znamo, malo bi se admini morali ispričat na krivom kopčanju cijele priče... Nije u redu baš nas zatvarati jer mi se činimo kao najkonstruktivniji thread ovdje. Mislim Australci se igraju word games na svome, a mi se još uvijek bediramo oko svakog offtopica...

    A da, možemo ostat na ovom threadu, pa tu smo već doma, zar ne?
    Ma da da, znam, tu smo, naravno.

    Samo mi isto to sto kazes glupo,. oni su definitevno privilegirani :mad:
    a bez veze, cak ih se i kuzi, mislim svarno. word games???


    A mi se zbilja trudimo i imamo jos PJ igre i sve nesto.
    A onda je idem pisat KAt i kazem joj kako nije u redu da oni nama spamaju thread i onda ona zatvori NAS. :eek: Svasta! I to ti je AT&T cenzura. :D
    Prijavih sve postove koje su oni spamali, no mislim da imah pravo jer nisu OK. i to sam joj rekla. Kat. macka jedna. bas. mijau.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, makli su sve njihove postove i sad je nothingman 11000 post! gubica! to ti je nagrada za super smiješni off topic danas! :)
    nice admins...:)
  • pajo wrote:
    Iva: e, makli su sve njihove postove i sad je nothingman 11000 post! gubica! to ti je nagrada za super smiješni off topic danas! :)
    nice admins...:)
    Haha, zbilja? Super! Odlicno :)
    Vis, pametno. znaci pocistili su ipak od spama. Woohoo :)
    Tako treba, nek rade malo.
    Samo da i njih tamo stave na red, jer je to zbilja prava anarhija.
    mislim stvarno. ok postaj sto hoces, al ne igraj neke glupe ne-PJ igre. joj joj



    E Jurasica je 10000ti :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    E Jurasica je 10000ti :)
    Iva: jeeeeee! go Angela! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    he he...kako su ove nase dvije policajke isprasile australce ko' balavce :D:D

    Valjda ce im to sad biti dosta.
  • Haha, da. Ako to ne bude, onda su zbilja u BANANI :D

    Sta procitali moj post na njihovom threadu?
    Zadnji je. sad kad se probude, docekat ce ih surprise. hahahaha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    još se pokušavam snaći... :D izbrisali su ih, jeej! :) i par mojih :D

    idem sad vidjet kaj se u puli priča :D
  • opet bio off i opet hrpa dogadjaja...ove pobrisali, pajo kaze da sam ja 11000, sid vice da je jurasica 11000...postaje zanimljivo...idem ja opet off na 5 minuta...
    ovo kad odem off pa se vratim me podsjeca na ove tv shopove...dobijete to, ali ako odmah nazovete dobit ce te i ovo, ali to nije sve...bla bla...
    tako i ovdje...ako odeste offline dogodit ce se to, ali ako odete odmah sada bit ce jos to i to...:D
Sign In or Register to comment.