Pearl Jam in Zagreb!

1365366368370371860

Comments

  • opet bio off i opet hrpa dogadjaja...ove pobrisali, pajo kaze da sam ja 11000, sid vice da je jurasica 11000...postaje zanimljivo...idem ja opet off na 5 minuta...
    ovo kad odem off pa se vratim me podsjeca na ove tv shopove...dobijete to, ali ako odmah nazovete dobit ce te i ovo, ali to nije sve...bla bla...
    tako i ovdje...ako odeste offline dogodit ce se to, ali ako odete odmah sada bit ce jos to i to...:D
    Ne. Ti is 11000, Jurasica je 10000.

    Nisi u toku, ne idi off. :p

    Pulu mozemo imati kao rezervni, al mislim da nije lose, ;)

    Ili nek nas spoje, al onda je tesko lobirat ako nemamo slike na pocetku trheada. hahaha
    Koja strategija :rolleyes: :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    opet bio off i opet hrpa dogadjaja...ove pobrisali, pajo kaze da sam ja 11000, sid vice da je jurasica 11000...postaje zanimljivo...
    Hehe, totalna konfuzija nastala :)
    Ti si 11000., a jurasicin post je 10000. jer su obrisali i onaj njihov 10000. koji su nam ukrali
  • lesteslestes Posts: 959
    a di je jurasica 10000?

    sad vidim... obrisali su i stare postove! cool :)



    sid, tvoj pm me totalno šokiral!! prvo sam išla to čitat. i onak si mislim pa nije
    valjda da su nas zatvorili?? al na kraju sve ok :)
  • lestes wrote:
    a di je jurasica 10000?

    sad vidim... obrisali su i stare postove! cool :)



    sid, tvoj pm me totalno šokiral!! prvo sam išla to čitat. i onak si mislim pa nije
    valjda da su nas zatvorili?? al na kraju sve ok :)
    Ma da, znam. jer nikoga nije bilo online osim mene. i onda je Helen dosla.
    Pa smo se nas dvije cule. a ja lagano pizdila. I jos pizidim jer
    sad citam njihove postove ne njihovom threadu. Bas su BEZOBRAZNI. al zbilja bezobrazni. Uzas.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kakvo događanje naroda!!! :D

    Evo, vidite kako nas nevolja može spojiti! :D
  • evo me nazad..:) znaci ipak ostajem 11000...sid kako da ti se oduzim sto si prijavila ove kengure da ih pobrisu pa da ja imam tu cast da sam 11000..:D
  • Molim? Ovo se otvorilo...kad? :eek:
    hahahahah

    Helen, sad ce svi kasnije doci i nece im nis bit jasno...

    Pa ljudi, ja sam se zalila na one Australce, a ocito oni imaju neke privilegije pa
    su NAMA zatvorili thread...no valjda da oni vise ne spamaju.
    Pa tako ja otvorih novi, i sad opet je ovaj tu...mislim svasta...ok...sta sad? lol :D
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=265628

    i sad sam i ja malo pogubljena...:)
    ali drago mi je da smo natrag tu :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • lesteslestes Posts: 959
    da, znam, čitala sam i ja... kaj oni misle da ih ne razmemo? :D ja ih kužim kad
    pričaju na eng, al ovaj zagreb-ian baš i ne :D:D
  • lestes wrote:
    da, znam, čitala sam i ja... kaj oni misle da ih ne razmemo? :D ja ih kužim kad
    pričaju na eng, al ovaj zagreb-ian baš i ne :D:D
    Ne, oni ne pricaju cak ni Engleski ni *americki*
    vec AUSTRALSKI. tako se ni klokani ne ponasaju razuzdano.
    Ma proctiaj molim te samo dvije zadnje stranice onoga. ne samo o nama,
    vec opcenito. psihijatrija. uzas.
    ok, dosta o tome, idem gledat uskoro anatomiju.
    lijecim se pravljenjem bozicnih cestitki, hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ma da, znam. jer nikoga nije bilo online osim mene. i onda je Helen dosla.
    Pa smo se nas dvije cule. a ja lagano pizdila. I jos pizidim jer
    sad citam njihove postove ne njihovom threadu. Bas su BEZOBRAZNI. al zbilja bezobrazni. Uzas.

    e taj njihov thread je tako inferioran u odnosu na naš...mi sami sebe opominjemo kad zabrazdimo u neki off topic (tipa ono s vretencima:D)
    ali ono njihovo je jedan veliki ogromni off topic..ma zapravo nije jer ni nemaju topic više..
    dobro si ti njima rekla sid:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • e taj njihov thread je tako inferioran u odnosu na naš...mi sami sebe opominjemo kad zabrazdimo u neki off topic (tipa ono s vretencima:D)
    ali ono njihovo je jedan veliki ogromni off topic..ma zapravo nije jer ni nemaju topic više..
    dobro si ti njima rekla sid:)
    Da, i ja mislim. Nisu ok uopce. a ovi moderatori ih i razumiju, milsim bar bi trebali kuzit o cemu pricaju, tj. melju,pa nis ne poduzimaju...ma necu se vise zamarat s time, ako jos jednom upadnu ovdje, poduzet cu krajnje mjere...
    Jos gore od ovih :D hehe
    Hvala na potpori.

    I da, mi bar pricamo o PJ-u, i vracamo se na temu stalno. i bas nam je super. :)
    Idemo Hrvatska!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    molim?!? :D kaj sad sam ja jedina koja tu zabrazdi u druge teme? ha? ha? kaj
    samo ja sad smrdim? :D snih je kriv!! pitanje je bilo od kud nam nickovi :D

    @sid: čitala sam, još prije nego im je pajo napisal ono :) a i ti si im dobro rekla :D
  • Ne, nisi samo ti. svi smo ;)

    Ja nisam uopce skuzila sto su sve pisali dok nisam isla vidjet postove, tj. broj i sto su sve pisali. tek sada.

    Haha, koje iznenadjenje kad se probude za par sati :p
    bas sam zlocesta. haha. i neka sam. ko se s nama zajebava, najebat ce.
    i mogu govorit ruzno, ionako me samo vi kuzite. i nisam bila 3 dana vani, tako
    da se moram malo ispucat tu. :o
    Al zasluzili jesu. i naucili lekciju. valjda.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ok, nakon svega polupročitanog mogu jedino zaključiti da sam vjerojatno propustio nešto :D...I to frku generalnu oko Australaca..Pa moramo ih razumijet, pogle di su na karti, dosadno je ljudima. I klokani im dopizdili vjerojatno..Faaar behind...Bar sam napucao par prekovremenih ako sam već propustio bitku s klokanima. Bila je zvjerska smjena danas, skoro pa 16 sati u luci. Neprocjenjivo, ali brod je uspješno završen i nadam se da noćas odlazi...Sad opet ljenčarim par dana...tututu...

    Nego, vidjeh da je Ante spomenuo Eclipse i Pink Floyd tribute. Ja ih gledao i jedino što mogu zaključiti je da su tako doooooosadni da bi radije proveo romantičnu večer s Hrvojem iz bigbradera negoli opet išao njih slušat i gledat...Tol'ko o njima...
    Death or glory!

  • asfoasfo Posts: 315
    moja 9. i 8. mjesta:


    8. mjesta

    Spin The Black Circle (Vitalogy)
    Blood (Vs.)
    Of The Girl (Binaural)
    Brain Of J. (Yield)
    Once (Ten)
    Last Kiss (Lost Dogs - CD 2)
    Lukin (No Code)
    Cropduster (Riot Act)
    Undone (Lost Dogs - CD 1)
    Army Reserve (Pearl Jam)


    9. mjesta

    Tremor Christ (Vitalogy)
    Comatose (Pearl Jam)
    Leash (Vs.)
    Let Me Sleep (Lost Dogs - CD 2)
    Breakerfall (Binaural)
    No Way (Yield)
    Green Disease (Riot Act)
    Release (Ten)
    Who You Are (No Code)
    Black Red Yellow (Lost Dogs - CD 1)
  • Da, i ja mislim. Nisu ok uopce. a ovi moderatori ih i razumiju, milsim bar bi trebali kuzit o cemu pricaju, tj. melju,pa nis ne poduzimaju...ma necu se vise zamarat s time, ako jos jednom upadnu ovdje, poduzet cu krajnje mjere...
    Jos gore od ovih :D hehe
    Hvala na potpori.

    I da, mi bar pricamo o PJ-u, i vracamo se na temu stalno. i bas nam je super. :)
    Idemo Hrvatska!


    pa da se onda vratimo na temu :):
    http://latimesblogs.latimes.com/extendedplay/
    bitan je samo ovaj dio:D:
    Look for Eddie Vedder's video for "Guaranteed" from the "Into the Wild" soundtrack to debut in the next week or two.

    Randy Spendlove, Paramount's president of music, says the clip is being edited this week. "We shot it on film with [Vedder] on a stool," Spendlove said. "There are images of the film that come in and out. It's a real moment to take you back to the movie. It's being cut right now."

    Just in time to give the cut an even heavier Oscar-season push.
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pa da se onda vratimo na temu :):
    http://latimesblogs.latimes.com/extendedplay/
    bitan je samo ovaj dio:D:
    Look for Eddie Vedder's video for "Guaranteed" from the "Into the Wild" soundtrack to debut in the next week or two.

    Randy Spendlove, Paramount's president of music, says the clip is being edited this week. "We shot it on film with [Vedder] on a stool," Spendlove said. "There are images of the film that come in and out. It's a real moment to take you back to the movie. It's being cut right now."

    Just in time to give the cut an even heavier Oscar-season push.
    Jeeeeee. Ako ne dobije Oscara idemo Iva i ja s pendrecima u Hollywood :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Jeeeeee. Ako ne dobije Oscara idemo Iva i ja s pendrecima u Hollywood :D

    vama bi trebali napravit modificirane vegete...kuharu umjesto kuhače fino pendrek u ruku:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ovaj, da...
    recimo da sam skontao sva zbivanja na ovom threadu u proteklih par sati:)
    onaj drugi thread je rezervni ili ce i on bit u upotrebi?:D

    sid, lijepo si sredila one debilozne klokane:D
    sta se tice Oscara, samo idite ti i Iva s pendrecima, mozemo vam i mi ostali pomoc:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • e jeste culi vi dvije pjesme na kojima eddie sudjeluje na albumu You are free od Chan Marshall ili ti Cat Power?
  • e jeste culi vi dvije pjesme na kojima eddie sudjeluje na albumu You are free od Chan Marshall ili ti Cat Power?

    to je cat power...cijeli album je prekrasan baš kao i te dvije pjesme...dio iz ove jedne (Good Woman) je čak i eddie malo posudio u jednoj od svojih improvizacija na kraju blacka (mislim da je marseille od prošle godine:))
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ante: ne...sta imas link za skinut?

    btw imas pm:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • vital5vital5 Posts: 5,486
    ..i don't know a word of Zagrebian :) heh that is all....
  • Joj, za to sam cula, al nisam skinula. kad je to bilo.
    Imam 2 pjesme od Cat Power, super su. ona je bas neka
    talentirana mi se cini. di to mogu nac?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ja ću ovog 'vitalnog' siročeta ignorirat...pa pogledajte samo što je stavio kao najveća životna postignuća, siroče...
    odoh u krpe jer sutra palim za Beograd...
    pišemo se opet u petak, bye
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    e tnx ante, sad bas skidam:)
    sretan put iva:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajo wrote:
    Iva: ja ću ovog 'vitalnog' siročeta ignorirat...pa pogledajte samo što je stavio kao najveća životna postignuća, siroče...
    odoh u krpe jer sutra palim za Beograd...
    pišemo se opet u petak, bye
    Al zato ja nisam :D
    Odgovorila sam mu na onaj klokan thread, i slala PM. A kad je editirao sa
    *Zagrebian* :mad: onda sam ga i prijavila. haha
    Sad nema vise ni tog posta. a sam uzasna, i da, treba mi zivot, al tri dana
    sam vec doma, i eto, lagano pizdim. al ovakve stvari se ne toleriraju. bar ne tu kod nas. Kad je vec u HR ovakva banana, bar nas thread da mozemo sami kontrolirat ;):p I da, kao ispricava se i opravdava da to u sigu samo kao
    sprda ljude kojima je to kao neko postignuce, ti postovi. yeah, right, a zasto u svakom svom postu onda mora naglasti neki taj milestone?
    Svasta.

    Ok, Iva sretan tu put. Uzivaj. Cujemo se u petak. i sa vama sam ja tu stalno. hehe. Idem u policiju.
    Long live Pearl Jam :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    IVAAAA: Ljudi evo me, ja se izregistrirala! I konacno me primilo! I'm legit! Nisam se puno javljala u zadnjih mjesec dana...znam, al pratila sam kaj se dogadja. Mislim da sam polovila manje vise...
    Eto, sad me se necete moc rijesit! ;) Puno pozdrava svima! CU again soon
  • shela wrote:
    IVAAAA: Ljudi evo me, ja se izregistrirala! I konacno me primilo! I'm legit! Nisam se puno javljala u zadnjih mjesec dana...znam, al pratila sam kaj se dogadja. Mislim da sam polovila manje vise...
    Eto, sad me se necete moc rijesit! ;) Puno pozdrava svima! CU again soon
    Ok, a tko je to sada???
    Mislim da znam, al mislim, mogli biste se predstaviti,gospodicna? :p
    Glavno da nisi jedna od ONIH australaca LOL

    Boze, sad vidim IVAAAA :D Ok. znam znam da si ti.
    Konacno!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.