Pearl Jam in Zagreb!

1349350352354355860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    tak je!
    username: lestes
    password: konjskasmrt :)
    LOL! e nije! :p oćeš probat? ;)


    potato grill!! double LOL :D:D
  • lestes wrote:
    wow! kak ju već dugo imaš? i kaj namjeravaš s njom? :D
    imal je moj frend sličnog ljubimca
    inače, ako idete na biokovo, ili južnije, pogledajte malo po
    tlu. ima rupa u kojima žive. slikala sam ih ja prošle godine,
    predobre su. naše najveće tarantule :)
    eh pa jurasica i sintija ga znaju - legendarni pepo :D:D

    svako ljeto imamo drugu jer mi je glupo nosit ju u Rijeku, pa je onda na kraju ljeta pustimo otprilike na istom mjestu gdje smo je ulovili...ovo ljeto smo imali srece i uspjeli je vidjet u trenutku "pravljenja" cahure sa jajscima...predobra scena..
    samo sto je jedina razlika izmedju taratnule i ove nase ucviljene udovice je ta da sa ovom nema bas previse zjbcnje...:D
  • lesteslestes Posts: 959
    wow, znači svako ljeto isti ljubimac :)

    e ovo je pj related. jel vi tu čujete kaj? :)http://www.ccsg.it/Pearl%20Jam%20reverse.mp3
    ja čak i da. al ne znam dal bi čula to isto da nisam pročitala kaj bi to trebalo biti.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Frikovi! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Baš me zanima, što znače ostali nickovi, tj. otkud vam baš oni! I tak...:)

    pajo i siljo su u jednoj epizodi bili na maloj barci sa jedrom... covjek bi rekao mala jedrilica... fora je bila u tome kaj se jarbol dizao kad bi ubacili novcic u neki tamo otvor... za novcice... i tak su imali problema sa jarbolom i onda je silji ispao iz ruke zadnji novcic i pao u more... tada je i neki brod prolazio u blizini, a siljo je blesavo mahao putnicima umjesto da trazi pomoc... pajo se kao lupio po glavi i rekao "joj siljo!"

    i tak smo frend i ja u vrijeme dok smo skupa veslali to govorili jedan drugome kad bi ovaj nesto zeznuo... a i van camca isto...

    iva je skuzila da to cesto govorim i pocela me tako zvati... eto...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lestes wrote:
    wow, znači svako ljeto isti ljubimac :)

    e ovo je pj related. jel vi tu čujete kaj? :)http://www.ccsg.it/Pearl%20Jam%20reverse.mp3
    ja čak i da. al ne znam dal bi čula to isto da nisam pročitala kaj bi to trebalo biti.
    A sto se tocno tu cuje? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    A sto se tocno tu cuje? :D
    "Pete Townsend, yeah he saved my life, Pete Townsend, yeah he saved my
    life, Pete Townsend, yeah he saved my life..."

    copy paste :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja sam mislila da kaže 'oh pete townsend, how you saved my life!'

    inače, to mi je prebolesno. kako se netko sjeti da napravi tako nešto, i kako se onda netko netko drugi sjeti da bi mogao poslušati pjesmu unazad.

    ima i jedan dio na 'in my tree' di ed mumlja nešto, pa kad se prebaci unazad isto se čuje nešto, ali ne sjećam se što točno...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    iva je skuzila da to cesto govorim i pocela me tako zvati... eto...

    siljo, pa di si ti???

    svako malo se pitamo 'a di je siljo nestao?'

    zašto se ne igraš s nama mazohističkih igrica na ispadanje? :)
  • sad sam konfjuzd...
    koliko ja znam rijeci cu "privacy is priceless to me"...mislim takve su kad nije reverse...a vi govorite da kad je reverse da su drugacije...ako je tako onda treba bit genijalac da bi to smislio :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    o da, dobrodošao u skrivene zakutke PJ fandoma! :)
  • Ma daj, bolesnici koji sve to OVERanaliziraju :rolleyes: :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    mazohističkih igrica na ispadanje? :)
    Iva: people, mislim da je naša igrica dobila official ime! :)

    on second thought, to bi ipak moglo opet zbuniti moderatore...
  • Haha, sado-mazo PJ game :eek: LOL

    Ana, slusam ovaj tvoj the National, vrlo Nick Cave-ovski. Dobro je :)
    Vjerojatno necu naucit tekstove do petka, al nije bed, dobar koncert je
    dobar koncert i sa dobrom ekipom :D
    Mislim, za ekipu sam sto posto sigurna, a sad se oni jos moraju dokazat :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    ja sam mislila da kaže 'oh pete townsend, how you saved my life!'

    inače, to mi je prebolesno. kako se netko sjeti da napravi tako nešto, i kako se onda netko netko drugi sjeti da bi mogao poslušati pjesmu unazad.

    ima i jedan dio na 'in my tree' di ed mumlja nešto, pa kad se prebaci unazad isto se čuje nešto, ali ne sjećam se što točno...
    ma da. meni to nikad nebi palo na pamet. al eto, pročitala sam na bugsima pa
    sam postala da ne oftopičarim cijelu večer :D

    u kolko je koncert u petak? ne piše mi na karti... kad vi dolazite? :)

    elcielo
    sid
    potato girl
    asfo
    snih
    rijeka
    helen cross
    masni
    lestes
    iva
    pajo

    ide još neko?

    hvala, ana :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Ana, slusam ovaj tvoj the National

    moj the national :):):)

    baš mi je drago da se okupila pozamašna ekipica za koncert :)

    predgrupa (hayden, koji btw, i nije toliko loš koliko je sedativan, najbolje djeluje kao glazba za uspavljivanje, što ne znači ništa loše, dapače), kreće u pola 10, a nationalci bi trebali početi oko pola 11.

    ja nemam pojma kad dolazim, imam neke obveze prije samog koncerte pa ću propustiti druženje kojeg će valjda biti...
  • elcielo wrote:
    moj the national :)

    baš mi je drago da se okupila pozamašna ekipica za koncert :)

    predgrupa (hayden, koji btw, i nije toliko loš koliko je sedativan, najbolje djeluje kao glazba za uspavljivanje, što ne znači ništa loše, dapače), kreće u pola 10, a nationalci bi trebali početi oko pola 11.

    ja nemam pojma kad dolazim, imam neke obveze prije samog koncerte pa ću propustiti druženje kojeg će valjda biti...
    Ne mozemo mi bez tebe! :eek:
    Pozuri se :D

    Da, ovaj, ja nisam bas upoznata sa tom scenom kao ti...
    al znam da su the National otvarali, ili cak bili zajedno
    na turneji sa Arcade Fire :D Neki dan sam na AF forumu
    malo citala, i gledala tour dates, pa mi je upalo u oko the National

    Veselim se izletu u ZG i druzenju sa vama! jeeee
    PJ majice! Woohoo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • asfoasfo Posts: 315
    Kakav bed kad se vi zafrkavate tu i kuglate se od smjeha, a ja uspavljujem Edija (nekad jednostavno dođe i izjavi: ja se zovem Edi/Met/Majk) .... aaarrrrrrrrrrrrrrrrrgggghhh!

    @ lestes: kaj nisu vretenca vilin konjici i kakve TO ima veze sa konjskom smrti?!?!?!!?!?! ja ih zovem vilin konjici i to je to :P

    moj nick je skraćeno od asfodel, u grčkoj mitologiji, kao posljednji cvijet u Hadu i/ili cvijet smrti
  • asfoasfo Posts: 315
    evo mojih glasova:

    Vitalogy

    Spin The Black Circle
    Immortality
    Whipping
    Satan's Bed
    Nothingman
    Tremor Christ
    Last Exit
    Bugs
    Better Man
    Corduroy
    Pry, To
    Aye Davanita
    Not For You
    Hey Foxy...



    Pearl Jam

    Comatose
    Gone
    Life Wasted
    Come Back
    World Wide Suicide
    Inside Job
    Marker In The Sand
    Severed Hand
    Army Reserve
    Big Wave
    Unemployable
    Parachutes
    Wasted Reprise
  • pajopajo Posts: 3,292
    @sid & viktor: uboli smo vam karte za the national.
    Ima da pjevamo: kol'ko nas ima...:D
  • pajo wrote:
    @sid & viktor: uboli smo vam karte za the national.
    Ima da pjevamo: kol'ko nas ima...:D
    Jeeeeeeeeee! Hvala. Idemo u ZeGe. Izlet, izlet! Woohoo! :D
    (Ipak ja radim u jaslicama :p)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Vidim da ste se raspisali :D...Pohvalno, a moj nick (Rijeka) ima duboko značenje :D..Jednostavno mi se nije dalo filozofirat i slagat nekakva imena, pa se odlučih za ime "grada od kojeg sam sazidan..." (Grupa Grad - pjesma "Eni" :))..

    Još ne znam kad ću i kako se uputit u Zg... Znat ću popodne/sutra do kad sam u frci u Petak. Najvjerojatnije do 1-2, pa ću bit pametniji malo.. Dakle, onda sam ja jedini koji neće nositi vegetu, jerbo su obje ostale dole na Krkljanu. A nemam u planu posjet otočiću do nedjelje. Ali obećajem da ću odjenut majicu na Tokio Hotel :p...

    mahanje...

    A tko se ne sjeća ove pjesmice :D... Nimalo PJ related, ali naletio sinoć na ovo ... http://www.youtube.com/watch?v=Hyq3e5k0OcY
    Death or glory!

  • snih wrote:
    Stvari stoje ovako: još trebaju da glasovaju gospođa snih (poznatija kao asfo) te mlada gospođica potato grill!

    Gospođa snih će svoju PJ dužnost izvršiti za koju minutu, dok o namjerama gospođice potato grill nisam upoznat!

    Toliko zasada o tome! :)

    Skoro me herc copil od smijeha... I krenula sam se ulogirat sa 'potato grill', al nije islo... :D

    Vitalogy

    Better Man
    Corduroy
    Nothingman
    Whipping
    Last Exit
    Spin The Black Circle
    Immortality
    Tremor Christ
    Satan's Bed
    Not For You
    Bugs
    Pry, To
    Aye Davanita
    Hey Foxy...


    Pearl Jam

    Inside Job
    Come Back
    World Wide Suicide
    Severed Hand
    Gone
    Life Wasted
    Comatose
    Big Wave
    Marker In The Sand
    Parachutes
    Wasted Reprise
    Army Reserve
    Unemployable
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Sto se tice nicka... Potato Girl je pjesma meni jednog dragog benda...

    Osim toga, ujedno izrazava moju ljubav prema krumpirima... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • lesteslestes Posts: 959
    asfo wrote:
    @ lestes: kaj nisu vretenca vilin konjici i kakve TO ima veze sa konjskom smrti?!?!?!!?!?! ja ih zovem vilin konjici i to je to :P
    daaaaaaa :):) jedna vrsta je konjska smrt pa ih neki sve
    zovu tak...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Svi su se oglasili i sve je uglavnom poznato što se tiče redoslijeda, ali zbog razloga jer doma ne šljaka internet (kakav užas) i da ovo moram pisati od susjeda (ljubičine obitelji:D) nisam ziher kad ću uspjeti rezultate posložiti i postaviti ih na vidjelo, ali sigurno danas do kraja dana!
    Živijo TEKOM!
    Brijem da je do zbog toga kaj smo se prije 10 dana prijavili u Optimu - telefon i internet, pa me namjerno sabotiraju!:D:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    Svi su se oglasili i sve je uglavnom poznato što se tiče redoslijeda, ali zbog razloga jer doma ne šljaka internet (kakav užas) i da ovo moram pisati od susjeda (ljubičine obitelji:D) nisam ziher kad ću uspjeti rezultate posložiti i postaviti ih na vidjelo, ali sigurno danas do kraja dana!
    Živijo TEKOM!
    Brijem da je do zbog toga kaj smo se prije 10 dana prijavili u Optimu - telefon i internet, pa me namjerno sabotiraju!:D:D

    e vidiš, tak ti i treba... :)

    @asfo: kaj se vidimo večeras?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    uuuuu, al ste se raspisali...bas sam se nacitao
    kad smo vec kod nickova, ja stvarno ne znam odkud moj nick:D...hehe, sprdam se
    zelio sam si dat neki nick, da bude u vezi sa PJom i da to bude neka novija pjesma, pa sam uzeo Edovu hard sun
    to u doslovnom prijevodu znaci teško sunce, pa nekako cesto puta to poistovjecujem sa teskom osobom, al nisam takav:)
    al ga filozofiram:D

    u meduvremenu
    dok pisem postove, ne mogu slusat muziku, jer mi crkli zvucnici...strava
    pocela me prcat i graficka...jos jedna strava
    i opcenito, mislim da mi je komp u banani - kako bi rekla moja profesorica iz povijesti ''beba je na samrti'':D

    jbg
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Prvi dan sam pisao 10c u vezi onog poster natječaja da mi odgovore na par pitanja i još ništa :( malo su neozbiljni.
    Počeo sam raditi par skica za Veronu, to jest Pulu ( na vaš zahtjev :D ) i onda me krenulo sa još par postera: Roma itd.

    Čekam da mi jave da li mogu slati više od jednog prijedloga tako da mogu krenuti u ozbiljno crtanje.








    ...hvata me nervoza kao u studentskim danima


    :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    @ snih: to ti je s kompom mozda probljem zbog prelaska na vece brzine, pa ti ljudima zna po cijele dane diskonektat..

    a mozda te i sabotiraju :)

    nego, masni je nick, kao sto vecina zna, zato jer sam debelo krme ko Peter Griffin iz Family Guyja (najbolji crtic danasnjice, op.a.) :)

    sala, naravno, izvedenica iz prezimena je, nothing special :)

    ja skoro otiso danas na zeppeline, al ispalo da vec imam nesto drugo isplanirano prije.. bed..

    mah mah :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.