Pearl Jam in Zagreb!

1351352354356357860

Comments

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    a poslije toga je bilo jos takvih koncerata sa naslovom "woodstock", mislim, odnosno skoro pa sam siguran da pj nije sudjelovao ni na jednom iako je bilo velikih sansi da se pojave na onom 1999. godine...

    e, na to sam mislio
    i btw, nikad cuo za taj easter egg...bas cu sutra probat:)

    evo i ovo

    No Code

    In My Tree
    Red Mosquito
    Off He Goes
    Hail, Hail
    Lukin
    Present Tense
    Habit
    Smile
    Who You Are
    Around The Band
    Sometimes
    I'm Open
    Mankind

    Lost Dogs - CD 2

    Last Kiss
    Wash
    Footsteps
    Dirty Frank
    Other Side
    Fatal
    Hard To Imagine
    Strangest Tribe
    Dead Man Walking
    Sweet Lew
    Brother
    Bee Girl
    Driftin'
    Let Me Sleep
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Upravo mi stigao DEEP :D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ajde juras kad se javis napisi i kako je bilo jucer u ksetu? :) ili asfo, svejedno.. ali ona doma nema net sad, pa.. ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Upravo mi stigao DEEP :D:D:D
    Jeeeeee! Ajde, valjda ce sad i svima nama ostalima :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    ajde juras kad se javis napisi i kako je bilo jucer u ksetu? :) ili asfo, svejedno.. ali ona doma nema net sad, pa.. ;)

    ma bilo je super... gužva... pijani mladi i stari... onaj ervin, ili kako se zove, kriči super, nema šta... dobri su dečki... malo su kratko svirali - malo manje od 2 sata... ma super... otkrila sam još kako su neke stvari dobre i nanovo zažalila što se nisam rodila 1950. kako bih sa 16 mogla brijati po njihovim koncertima.... jednom mi je sintija na to rekla, a kaj onda sa pearl jam-om, ali rekoh ima i PJ fanova koji danas imaju 50-tak godina, ne? :)

    nisu svirali thank you (to će svirati na mom vjenčanju... :) ), ali bilo je super enivej...

    @domagoj: baš sam se sada razveselila kada sam pročitala da si ti dobio paket... ajde super za tebe... onda sam skužila da je to post od jučer i da ja jučer nisam dobila ništa... valjda ću dobiti danas, ali je ovo definitivno bolji razvoj situacije....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • No Code

    Present Tense
    Hail Hail
    In My Tree
    Smile
    Around The Bend
    Lukin
    Off He Goes
    I'm Open
    Who You Are
    Mankind
    Sometimes
    Red Mosquito
    Habit


    Lost Dogs - CD 2

    Footsteps
    Let Me Sleep
    Hard To Imagine
    Dirty Frank
    Fatal
    Wash
    Driftin'
    Last Kiss
    Dead Man Walking
    Other Side
    Strangest Tribe
    Sweet Lew
    Bee Girl
    Brother
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Kako dise PJ ekipa po pitanju Queena? 8.12. je u Boogaloou Queen revival band, cula sam da su dobri, mnogo dobri... :D Planira netko ici?
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Kako dise PJ ekipa po pitanju Queena? 8.12. je u Boogaloou Queen revival band, cula sam da su dobri, mnogo dobri... :D Planira netko ici?


    ja sam bio prosle godine tu u Rijeci kad su svirali i stvarno kad vidis pjevaca pomislis da fredi uopce nije mrtav...uglavnom predobro je bilo..
    http://www.youtube.com/watch?v=ngW9WAsNltc
  • Nitko ne spominje utakmicu danas????????????

    Ja samo mislim na Wembley ali na arenu ne stadion...kako smo sjedili ispred dvorane u isčekivanju koncerta itd :D, da kojim slučajem idem na utakmicu mislim da bi me ispred stadiona uhvatila tuga.

    A što se tiće rezultata večeras,



    mislim da će.....................................................................pa što bude!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Nitko ne spominje utakmicu danas????????????

    Ja samo mislim na Wembley ali na arenu ne stadion...kako smo sjedili ispred dvorane u isčekivanju koncerta itd :D, da kojim slučajem idem na utakmicu mislim da bi me ispred stadiona uhvatila tuga.

    A što se tiće rezultata večeras,



    mislim da će.....................................................................pa što bude!
    Da, i ja isto mislim na Wembley Arenu :D

    A vidjet cemo... ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    u vezi utakmice...ste citali ili culi da neki ruski tajkun daje 4 stani-pani mercedesa ako Hrvati dobiju?:)moguce da dobiju, al...don't know

    btw, sta postoji mogucnost da i meni dode deep, jer je bilo govora da se u odredenom vremenskom periodu trebas uclanit da bi ga dobio?:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Za queen tribjut sam i ja čuo da su super. Ti tribute bandovi su se raširili u zadnje vrijeme. U subotu sam bio na Pink Floyd tribute bandu, meni su bili užasni. Makar se dečki stvarno trude, i dobro sviraju ali tako su bili dosadni da sam skoro počeo hrkat na šanku. Baš nikako ih nismo probavili pa smo se pokupili prije kraja svirke, a navodno su svirali 3 sata. Nama su nakon nešto manje od 2 sata dopiiii...:D...

    Smashing pumpkinsi u Beogradu, Beču i Budimpešti kao što je već netko rekao. Ja bi to volio pogledat..

    Utakmica, najprije hvala HNS-u i online kupovini ulaznica što su nakon EP-a u Portugalu, te nakon SP-a u Njemačkoj uspjeli nas ne izvuć i za ovu utakmicu. A baš sam želio otići gore :(...I tako bi me veselilo da ti prepotentni, bahati Englezi ostanu doma, pa u to ime nek prognoza bude 0:2.

    Totalno non pj related post, ali Slaven Bilić voli Pj, iako se to zna. :D...Znači očekuje se deep skoro ;)..

    A sad se odoh psihički pripremit za utakmicu, moram složit krumpir za zimnicu u konobi :D...
    I krepala nam televizija doma jutros (4. put) ..RIP...
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Bok ekipa!
    Problemi s pristupom na web još uvijek traju! :( Fak!
    Sad sam ga se dokopao i skinuo glasove! Još jurasica i asfo se trebaju se oglasiti.
    Realno je da će se sutra izbaciti rezultati i novi krug.
    Naravno, ako se dvije dotične oglase.
    Kakve su kombinacije za National, kad ko dolazi? Hoćemo li se nalaziti prije koncerta na pićencetu (u nekom parkiću:D:D)...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Kakve su kombinacije za National, kad ko dolazi? Hoćemo li se nalaziti prije koncerta na pićencetu (u nekom parkiću:D:D)...
    Iva: mi smo mislili da se nađemo svi u staroj savi npr. (velika je) prije koncerta pa tko hoće na predgrupu može, a tko neće nam se pridruži kasnije...
  • ide netko sutra na onaj sdp skup?...znam da se nešto spominjalo :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    ide netko sutra na onaj sdp skup?...znam da se nešto spominjalo :)
    Iva: mi ćemo definitivno probauljati onuda... pa na Dvornika prošetati ili sjesti na cugu, a ostale glazbeno-scenske umjetnike pogledati...:)
  • lesteslestes Posts: 959
    stigel mi je deep! woohoo!!! :):D
    samo trebam otić doma da ga prolistam... :rolleyes:
  • Dino Dvornik, koji legendarni lik. Šteta što mu je kemija mozak popila al jbg.
    Sječam se njegovih prvih koncerata u prvim redovima :D:D ...udri jače manijače:D














    Hey..........................................za koga glasate??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    No Code

    Present Tense
    In My Tree
    Who You Are
    Red Mosquito
    Sometimes
    I'm Open
    Hail Hail
    Smile
    Off He Goes
    Around The Bend
    Habit
    Mankind
    Lukin


    Lost Dogs - CD 2

    Footsteps
    Fatal
    Hard To Imagine
    Brother
    Dirty Frank
    Bee Girl
    Wash
    Other Side
    Strangest Tribe
    Driftin'
    Dead Man Walking
    Last Kiss
    Let Me Sleep
    Sweet Lew
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a i dobila sam obavijest o prispijeću pošiljke tako da sam jako pozitivna... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajo wrote:
    Iva: mi ćemo definitivno probauljati onuda... pa na Dvornika prošetati ili sjesti na cugu, a ostale glazbeno-scenske umjetnike pogledati...:)

    pa onda se probably vidimo jer i ja mislim tako nekako prozujat onuda...:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • Ajmo HRVATSKA!!!!
    Di je Jurasica sad? Hrvatska!!!

    Izgleda da nije na odmet imat PJ-fana u ekipi, i to jos selektora :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • dunkmandunkman Posts: 19,646
    scotland loves you guys.. keep it up ;):D
    oh scary... 40000 morbidly obese christians wearing fanny packs invading europe is probably the least scariest thing since I watched an edited version of The Care Bears movie in an extremely brightly lit cinema.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hey..........................................za koga glasate??
    Iva: Nema veze (skoro ;)) za koga tko glasa, važno je samo da se ode i glasa. Tko ne glasa, po meni nema pravo iduće 4 godine zucnuti protiv ijednog poteza Sabora i Vlade. Dakle, ako hoćete fino negodovat ko' pravi građani, na birališta u nedjelju! :)
    Također, ako vam mogu reći jednu činjenicu kao 'insider' (za one koji ne znaju, radim u državnoj upravi) - nisu svi isti! Don't get me wrong, ne tvrdim da nisu svi u stanju radit sranja, samo su nekima ipak iznimka, a nekima pravilo.

    eto, dosta o politici... otvaramo forum momcima da lijepo ko ljudi pričaju o nogometu...:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    dunkman wrote:
    scotland loves you guys.. keep it up ;):D
    We're loving ourselves right now as well! :)
    So sorry about Saturday though, we were rooting for you...

    Btw, do you see a Scottish flag in the front row where the Croatian fans are standing? :)
  • dunkmandunkman Posts: 19,646
    pajo wrote:
    We're loving ourselves right now as well! :)
    So sorry about Saturday though, we were rooting for you...

    Btw, do you see a Scottish flag in the front row where the Croatian fans are standing? :)


    no i didnt see it... i was too busy laughing ;)


    Škotska hvala te izdno od svoj srce
    oh scary... 40000 morbidly obese christians wearing fanny packs invading europe is probably the least scariest thing since I watched an edited version of The Care Bears movie in an extremely brightly lit cinema.
  • pajopajo Posts: 3,292
    dunkman wrote:
    Škotska hvala te izdno od svoj srce
    Anytime...

    (so Eddie-like, speaking Croatian and all...:))
  • BILIĆ IS THE MAN












    BILIĆ FOR PRESIDENT (sutra stavljam njegovu sliku u radionu na zid)









    ROWBAU ROCKS
    :d:d:):d:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    BILIĆ IS THE MAN

    BILIĆ FOR PRESIDENT (sutra stavljam njegovu sliku u radionu na zid)
    nadam se ovu: :Dhttp://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/SlavenBilic/photo?authkey=aENFA_dZKgo#4985100284856434706
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    dunkman wrote:
    no i didnt see it... i was too busy laughing ;)


    Škotska hvala te izdno od svoj srce


    did you know our couch slaven bilic is a huge huge PJ fan?
    the link in the post above says it all :)
    (just to make this football conversation PJ related :D)
Sign In or Register to comment.