Pearl Jam in Zagreb!

1342343345347348860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    hard_sun wrote:
    ok...hvala
    btw, ste vi platili postarinu posebno za sve sta ste narucili ili ste platili jednu postarinu za sve?
    npr majica 16 + šiping 11 = 27
    knjiga 10 + šiping 11 = 21
    sve skupa = 48

    ili ste ovako majica + knjiga = 26
    šiping 11
    sve skupa 37?

    malo sam zajebano postavio pitanje, al jbg:)

    ovo drugo. s tim da shipping onda nije 11 nego malo vise.. ne znam. 14 npr.
    al manje od ukupnog zbroja shippinga

    ajme... kak ovo zvuci...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    skuzio sam...hvala
    a ja debil sam se zajebo i neki dan narucio posebno majicu, a danas onu knjigu place/date
    a sta cu...drugi put pamet u glavu:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • snihsnih Posts: 1,052
    Dobro jutro!

    Konačno sam se zbrojio i oduzeo pa sam spreman predložiti novu igru.
    Ukratko da predstavim pravila.
    Faza 1 - pjesme na albumima
    Ideja je da se unutar svakog albuma napravi redoslijed pjesma, od najbolje do najmanje dobre. U svakom kolu će biti 2 albuma obrađena. Znači, potrebno je samo napraviti redoslijed po kvaliteti i voljenju pjesama.

    Faza 2
    Kad završimo sve pojedinačne albume, rade se nove liste za svrstavanje i to na način da će u jednoj listi biti svi prvoplasirani, u drugoj drugoplasirani....

    Sve to u cilju da vidimo kako kotira koja pjesma po svakom albumu i da se vidi kako vrednujemo koji album.

    Svu statistiku ću odraditi i prezentirati vam je.

    A sad vas molim da pitate, predlažete i naravno, da se prijavite. U zadnjoj igri nas je bilo 13. Baš me zanima, možemo li nadmašiti taj broj. :):D

    Kreće listanje glasača:

    1. asfo
    2. snih
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    A sad vas molim da pitate, predlažete i naravno, da se prijavite. U zadnjoj igri nas je bilo 13. Baš me zanima, možemo li nadmašiti taj broj. :):D

    Kreće listanje glasača:

    1. asfo
    2. snih

    Finally! Let the games begin...

    1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
  • Jej, krece nova igra! :D

    1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
    5. potato girl
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    napokon!!! :)

    1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
    5. potato girl
    6. elcielo
  • lesteslestes Posts: 959
    1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
    5. potato girl
    6. elcielo
    7. lestes


    yes! uspjela sam upecat broj 7 :)
  • 1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
    5. potato girl
    6. elcielo
    7. lestes
    8. dirty frankk

    let the game begin!! :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    Ako nekoga zanima, 20.11. u KSET-u svira tribute to Led Zeppelin. Upad je 30kn.
    Kaže ovako:
    Samo 6 dana prije okupljanja legendarnih Led Zeppelina, u KSETu će nam zvuk jednog od najznačajnih i najutjecajnih rock bandova dočarati Rock Masters, iza kojih se kriju Vedran Božić na gitari, Tomas Krkač na basu, Slavko Pintarić Pišta na bubnjevima i Ervin Baučić na vokalu. Provjerite kako zvuči najbolji Led Zeppelin cover band kod nas.

    Snih, jel mogu ić?
  • snihsnih Posts: 1,052
    asfo wrote:
    Ako nekoga zanima, 20.11. u KSET-u svira tribute to Led Zeppellin. Upad je 30kn.
    Kaže ovako:
    Samo 6 dana prije okupljanja legendarnih Led Zeppelina, u KSETu će nam zvuk jednog od najznačajnih i najutjecajnih rock bandova dočarati Rock Masters, iza kojih se kriju Vedran Božić na gitari, Tomas Krkač na basu, Slavko Pintarić Pišta na bubnjevima i Ervin Baučić na vokalu. Provjerite kako zvuči najbolji Led Zeppelin cover band kod nas.

    Snih, jel mogu ić?

    Draga suprugo, molim Vas da ne spam-ate ovaj uravnoteženi i svima ugodni Thread!:D:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    asfo wrote:
    Ako nekoga zanima, 20.11. u KSET-u svira tribute to Led Zeppelin. Upad je 30kn.
    Kaže ovako:
    Samo 6 dana prije okupljanja legendarnih Led Zeppelina, u KSETu će nam zvuk jednog od najznačajnih i najutjecajnih rock bandova dočarati Rock Masters, iza kojih se kriju Vedran Božić na gitari, Tomas Krkač na basu, Slavko Pintarić Pišta na bubnjevima i Ervin Baučić na vokalu. Provjerite kako zvuči najbolji Led Zeppelin cover band kod nas.

    Snih, jel mogu ić?

    ja idem s tobom! već sam jednom davno bila u ksetu njih slušat i bilo je odlično!!! :) do we have a date? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
    5. potato girl
    6. elcielo
    7. lestes
    8. dirty frankk
    9. jurasica akfors...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • 1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
    5. potato girl
    6. elcielo
    7. lestes
    8. dirty frankk
    9. jurasica akfors...
    10.nothingman
  • asfoasfo Posts: 315
    može, juras, dogovorimo se prek pm-a :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Samo jedan kratki break prije pocetka novog natjecanja.

    Jednom je netko pitao da li se moze nekako sacuvati ovaj nas thread. Malo sam si dao truda i rezultat je ovdje:
    http://www.box.net/shared/tjo1ig2gzf

    Skinete ovaj file i odzipate ga negdje na disk i trebao bi se pojaviti folder PJinZG (nadam se, ako ne javite) u kojem se nalaze razni html fileovi, a najbitniji je index.html koji ce vam kada ga otvorite u vasem browseru prikazati prvu stranicu threada zajedno sa 42 linka na ostale stranice (na jednoj stranici je tipa 250 postova) sa svim postovima do prije ovog. Budem ja to opet arhivirao kroz neko vrijeme, a definitivno i onog crnog dana kada nas odluce zatvorit...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Jednom je netko pitao da li se moze nekako sacuvati ovaj nas thread. Malo sam si dao truda i rezultat je ovdje:
    http://www.box.net/shared/tjo1ig2gzf

    radi!!!

    :)

    jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

    zaboravih reći: hvala pajo!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Samo jedan kratki break prije pocetka novog natjecanja.

    Jednom je netko pitao da li se moze nekako sacuvati ovaj nas thread. Malo sam si dao truda i rezultat je ovdje:
    http://www.box.net/shared/tjo1ig2gzf

    Skinete ovaj file i odzipate ga negdje na disk i trebao bi se pojaviti folder PJinZG (nadam se, ako ne javite) u kojem se nalaze razni html fileovi, a najbitniji je index.html koji ce vam kada ga otvorite u vasem browseru prikazati prvu stranicu threada zajedno sa 42 linka na ostale stranice (na jednoj stranici je tipa 250 postova) sa svim postovima do prije ovog. Budem ja to opet arhivirao kroz neko vrijeme, a definitivno i onog crnog dana kada nas odluce zatvorit...

    evo zašto ja kažem PAJU ZA PRECJEDNIKA!!! tko bi se inače potrudio oko ovakvih stvari?!?! eventualno higijeničar... :)

    he masni, tko je sada otvorio novu stranicu?!?! :) i to jubilarnu 10351-u!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    misliš 10351. post :D
    jubilarni, pardon :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    misliš 10351. post :D
    jubilarni, pardon :D

    je, malo sam zabrijala... :) onda 691-u stranicu!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    PS Upravo sam potrosila 72$ iliti 50ak € na zelenu hoodie
    (kako kazu Ameri):eek:

    Pa da nisam luda i opsjednuta. I siromasna sad jos vise... :(
    Al cu bit sretna kad dodje...negdje oko Bozica :D
    Ej, Niko, na koliko para oni carine pakete? Da ne bih to jos skuplje platila...

    sid, koju si veličinu naručila? ja bi sintiju iznenadila ali ne znam koji broj za nju... L možda, ha?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    sid, koju si veličinu naručila? ja bi sintiju iznenadila ali ne znam koji broj za nju... L možda, ha?
    Ja sam si uzela M...bumo vidjeli za jedno mjesec-dva kad stigne... :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    evo i mene

    1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
    5. potato girl
    6. elcielo
    7. lestes
    8. dirty frankk
    9. jurasica akfors...
    10.nothingman
    11. hard_sun

    btw svaka cast pajo:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: kako ja očito odbijam voziti po dobrim vremenskim uvjetima danas sam opet odradila šihtu od cca. 600km (Zgb-Osijek-Zgb) pa nisam mogla samostalno izraziti moje stavove, no sva sreća, moj (očito apsolutistički nastrojen :)) muž je to učinio za mene. :D
    pa samo potvrđujem, jeeeej za igru, jeeej za paju za precjednika i jurasica, ne čudi me da tebe kao najveću agitatoricu predlaže za premijerku... :D
  • 1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
    5. potato girl
    6. elcielo
    7. lestes
    8. dirty frankk
    9. jurasica akfors...
    10.nothingman
    11. hard_sun
    12. helen cross
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • RijekaRijeka Posts: 801
    1. asfo
    2. snih
    3. iva
    4. pajo
    5. potato girl
    6. elcielo
    7. lestes
    8. dirty frankk
    9. jurasica akfors...
    10.nothingman
    11. hard_sun
    12. helen cross
    13. Rijeka

    I baš mi je drago što vidjeh ovaj Nationalov vjerojatni set (oba 2 pjesme koje su mi odmah postale favoriti (geese of beverly road i daughter of the soho riots) su unutra, a i ostatak seta mi je bjutiful.. :) )...Jupijaja, jupijupijaja...
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Rijeka wrote:
    I baš mi je drago što vidjeh ovaj Nationalov vjerojatni set (oba 2 pjesme koje su mi odmah postale favoriti (geese of beverly road i daughter of the soho riots) su unutra, a i ostatak seta mi je bjutiful.. :) )...Jupijaja, jupijupijaja...

    Ovak stoje stvari: Daughters... će biti 100% jer su je odsvirali na svim dosadašnjim koncertima na turneji, dok je Geese u kombinaciji onda kad sviraju više od 17 stvari, što je vrlo vjerojatno jer oni guštaju svirati u Zagrebu, a i publika će, nadam se biti na visini zadatka! :D
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    btw, ste culi na onoj Renaultovoj reklami u pozadini pjesmu Dock Of The Bay?
    bas je strava
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kaj se tiče natjecanja, mislim da su se prijavili većinom svi koji misle sudjelovati. Ja računam još na masnog, koji vjerojatno još nije vidio kaj se sprema i možda Doctora, koji je sudjelovao u zadnjem natjecanju.
    No, ove prijave nisu baš nekaj službeno, ovo-ono... :D:D
    Normalno, svi koji god žele, a nisu se do sada prijavili mogu se uključiti u bilo kojem trenutku natjecanja!:)
    Natjecanje ćemo započeti sutra ujutro. Svaki će krug trajati dan-dva, ovisno o koliko će nam trebati da svi izglasamo svoje.
    Sutra dam još neke detalje i prve albume na glasanje!
  • ajd jedva cekam da pocne ta igra, iako mi nikad nije bilo drago radit takve odabire pjesama, barem sta se tice PJ...
    inace sad sam pogledao barcelonu od prosle godine,(odnosno pola jer ovo pisem u pauzi izmedju prvog i drugog dvd-a), odlican koncertic, sudjelovanje publike u bettermanu je skoro isto ko u domu sportova..
    ako opet postam gluposti, pardonirajte molim, ali mislim da sam uz ovisnost o pj postao lagani ovisnik o ovom threadu...vjerovatno jer nikad prije nisam kontaktirao sa istinskim ovisnicima o pj kao sto je ekipa ovdje, sto mi je dosta falilo moram priznat, jer i kad bi naletio na nekog kome se dalo pricat o pj, sva moja nadanja da sam mozda sreo pravog jammera padala bi u vodu kad bi se cijela prica vrtila oko alive i jeremy...eto toliko od mene za sad..
  • snihsnih Posts: 1,052
    Natjecanje je zapravo jedna igra i razonoda, a ponajprije druženje! :)

    Ali bude zanimljivo kad se treba odlučit između nekih pjesama.

    Na prvom natjecanju, koje je bilo na kup sistem, padale su i prijetnje meni kao organizatoru. Bilo je tu i teških riječi, na granici s uvredama!:D:D

    Kao, zašto sad u prvom kolu moraju igrati SOLAT i Garden, npr.... i tak! :D
Sign In or Register to comment.