Pearl Jam in Zagreb!

1340341343345346860

Comments

  • kako bi rekao moj frend : "pregrst zita u tvojim hangarima te obilje voda u cisternama tvojim povodom rodjendana ti zelim!" :)

    Sretan ročkas!
  • Moram slike stavit prvo na komp pa na net.
    onda cete gledat Arcade Fire. I par videa imamo od
    koncerta. Ma zakon su! :)
    I da, u Becu se u dva dana izmijenilo: vjetar (nesto kao njihova bura, strasno), kisa, sunce i SNIJEG. Pa onda opet kisa i vjetar...
    Uglavnom, dobro sve, al malo prehladno.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    I da, u Becu se u dva dana izmijenilo: vjetar (nesto kao njihova bura, strasno), kisa, sunce i SNIJEG. Pa onda opet kisa i vjetar...
    Uglavnom, dobro sve, al malo prehladno.
    Iva: jes da je žestoki off topic, ali da ne ispadne da domovina zaostaje za belim svetom - na putu Umag-Zagreb koji sam ja odvozila u petak izmijenili su se: kiša, tuča, susnježica koja se pretvarala u sklisku bljuzgu u kontaktu s podom, snijeg, kiša, vjetar, kiša... Eat our dust Vienna! :D
  • Viktore sretan rođendan!!

    Sid, što se tiće carine ja je uvijek platim na sve (osim postera, hvala bogu) ali to je situacija kod mene u gradu, možda je ti nečeš platiti.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    Iva: jes da je žestoki off topic, ali da ne ispadne da domovina zaostaje za belim svetom - na putu Umag-Zagreb koji sam ja odvozila u petak izmijenili su se: kiša, tuča, susnježica koja se pretvarala u sklisku bljuzgu u kontaktu s podom, snijeg, kiša, vjetar, kiša... Eat our dust Vienna! :D
    Da, da. Super, hehe.

    Bilo je veselo i vama, vidim.
    Ti si bar bila u autu :p
    Mi smo bili vani! :eek:
    I sve to prozivjeli.
    No ne kazem da nam je bilo gore, Istra i nase hrvatsko
    vrijeme opcenito moze bit u banani...i je.
    Ne kazem da je Istra z banani, hehe. samo vrijeme, zadnje vrijeme :o

    I da, malo offtopicarimo, al moram malo, kava prestaje djelovat, ja
    cu lagano u krpe sanjat u PJ-u bilogdje i da smo svi na tom koncertu.
    I turneji...ah ah

    Hvala Niko, vidjet cemo za mjesec dana ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dobre su ti fotke samo što nam je skroz čudno gledat tvoje fotke s koncerta, a da nisu iz prvog reda. ;)
  • lesteslestes Posts: 959

    čudno mi te vidjeti u ne PJ majici :D;)
  • killroykillroy Posts: 739
    Hej Viktore, sretan ti rodjendan, sa zakasnjenjem!

    Jel ovaj lik skroz na desno Stone? :D
    http://www.flickr.com/photos/silversmile08/1991234528/in/set-72157603121252872/
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Hvala svima na čestitanju i to...:)

    Nego, ovaj filmić sam našao na jutubu nedavno, Last Kiss iz Lisabona lani. Meni je super, ali nažalost nije cijeli i snimka je lošije kvalitete...

    http://youtube.com/watch?v=X53gwTr6SsU
    Death or glory!

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    super je filmic
    a koncert je bio prva liga

    sid: najs slike:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Viktore, sretan rođendan! (sorry na malom zakašnjenju) :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajo wrote:
    Dobre su ti fotke samo što nam je skroz čudno gledat tvoje fotke s koncerta, a da nisu iz prvog reda. ;)
    Haha, je tako?
    Sljedeci put sam u prvom redu, bez brige ;)
    Moram ih malo i iz bliza vidjet, tu eksploziju...ma svega!
    Regine je zbilja zakon, ona me najvise dojmila, jer
    je svirala toliko toga i bila svuda po pozornici, no i ostali
    clanovi su skakali, i mijenjali instrumente. No ona je
    nekako najvise i najlakse to radila, jos onako slatka mala
    mrava, ko neka pcelica u onoj haljinici :)
    Mislim da bih mogla razvit jos jednu opsesiju :o
    Al ne vjerujem da ce doci do PJ granica, bez brige ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    upravo sad poslusao El Palacio de los Deportes, Mexico City, Mexico, 7-19-03
    prejeben koncert, meni osobno jedan od najdrazih (hvala viktor sta si mi ga sprzio:))
    i cijela 03. turneja je bila super
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • lestes wrote:
    čudno mi te vidjeti u ne PJ majici :D;)
    Haha, i to isto, da.
    Nosila sam ja onu crvenu na drvo s ove zadnje turneje,
    al sam ju zamijenila ovom jer smo morali nositi majice.
    I jos smo ih dobili for free :) Woohoo!
    Bio je PJ pride, bez brige, i jos sam par fanova upoznala,
    ona plava cura je bila u Becu s deckom, i u Veroni i Minhenu
    i na jos par koncerata. A on je valjda veliki PJ fan, a oboje su AF fanovi.
    I jos sam nekog tipa vidjela u onoj maslinasto zelenoj FIST majici dok sam
    trcala okolo s onom kutijom i dodjem mu: Hey, NICE SHIRT!!! I thumbs up. :D
    A on se samo nasmijao, sta ce? haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sun wrote:
    upravo sad poslusao El Palacio de los Deportes, Mexico City, Mexico, 7-19-03
    prejeben koncert, meni osobno jedan od najdrazih (hvala viktor sta si mi ga sprzio:))
    i cijela 03. turneja je bila super
    Imas to video ili audio?
    Imam ja video o toga. bilo na tv-u kod njih, SVE se vidi i super
    je mixano :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • dreadisdreadis Posts: 109
    hard_sun wrote:
    15 god...

    Cinjenica da sam ja poceo slusati PJ i prije nego si se ti rodio me uzasava...jer mi govori koliko je meni godina!! Ali, u drugu ruku, mi je drago da i u PJ svijetu postoji smjena generacija....kada se znanje prenosi sa koljena na tate i sinove :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dreadis wrote:
    Cinjenica da sam ja poceo slusati PJ i prije nego si se ti rodio me uzasava...jer mi govori koliko je meni godina!! Ali, u drugu ruku, mi je drago da i u PJ svijetu postoji smjena generacija....kada se znanje prenosi sa koljena na tate i sinove :)

    majstore, mi smo ipak najsretniji ovdje jer smo najduže u ovom PJ madness-u...

    Viktore,
    SRETAN ROČKAS!!!! :) nija valjda kasno... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    Pa da se konačno i ja pridružim čestitkama, SRETAN ROĐENDAN!

    ... a sad i moja priča:
    Ja sam počela slušati PJ u 1. razredu srednje. Cura iz razreda je imala starijeg brata koji je bio jako cool i jednog dana je donijela u školu neku presnimljenu kazetu na kojoj je bio VS koji je izašao valjda koji dan ranije. Tu sam kazetu posudila na duže vrijeme :D
    Malo kasnije sam počela slušati Nirvanu i Soundgarden.
    Kako para nismo imali, ali radio-kazetofon jesmo, na stojedinici sam hvatala u emisiji phonebox (i još nekima) razne stvari, ali uglavnom ne znajući nazive pjesama (morate se sjetiti da ipak prođe vrijeme dok puste slušatelja koji govori naziv pjesme, pa ja trčim u sobu do kazića pa stavljam kazetu pa pokušavam u isto vrijeme stisnuti rec i play pa skužim da nisam premotala kazetu, stres totalni).
    Tek sam nekoliko godina kasnije skužila da je stvarno postojao bend u kojem su skupa pjevali Cornell i Vedder, a i razne stvari koje sam poskidala sam počela smještati u albume.
    Uglavnom, slušala sam onda tatine ploče (Zeppellini, Deep purple, Hendrix, Joplin, nemrem se više sjetit kaj), plakala kaj me nisu pustili na koncert Nirvane u Ljubljani: još si premala da ideš sama izvan hrvatske, pa kaj, budu oni imali još koncerata (!!!), pa onda PJ-a u Budimpešti, mislim.
    Ma zapravo nitko od ljudi s kojima sam se družila nije slušao PJ a mene je jednostavno bilo frka ići nekuda sama. Eto, rekla sam.
    Onda je jedna moja frendica hodala sa dečkom koji je isto strašno volio PJ i svirao sa Sane-om (možda se sjećate tog zgb benda, dečko koji im je bio pjevač - Nikola - ima glas toliko sličan edijevom da se smrzneš). I tak sam skupljala muziku njihovu sve dok nisam dobila svoj prvi pravi oriđinal nepopaljeni, od sniha. Ostalo je on napisao, da nas sve ne zamaram.
    Joj, strašno. A kad se sjetim sve kaj sam oblačila na sebe........ a vjerojatno i vi :) tatine košulje, nepočešljana kosa, izlizane traperice... uf! :D
    To je to.
  • asfo wrote:
    ... tatine košulje, nepočešljana kosa, izlizane traperice... uf! :D
    To je to.

    zanimljivo je to sta je tada taj krug ljudi bio ispred svog vremena barem sta se mode tice...tada si bio nepocesljan, danas ekipa placa frizeru da mu napravi neku nepocesljanu frizuru, nosile su se stare traperice, poderane, izlizane i ne znam kakve vec ne, danas takve imas za kupit po uglavnoj visokoj cijeni...:)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hoću još priča!!!

    ovo je prezakon :)

    ajmo, 'ko još nije ispričao... killroy, helen, ima vas... ajmo!
  • masnimasni Posts: 1,657
    50ojra za hudicu? pa to je.. hm.. ne znam.. jos postarina.. skupo..

    cekam da dodju u zg, pa cu onda odluciti u kojim cu majicama prezimiti ovu zimu punu vjetra, tuce, grada, kise, inja, rose i ostalih nepodopština s neba..

    Viktore, Sve naj naj :)

    mah mah :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    50ojra za hudicu? pa to je.. hm.. ne znam.. jos postarina.. skupo..

    cekam da dodju u zg...
    ček malo, oni su naručili te, baš te majice? ajde me obavijesti kad dođu :)
  • ajde sad i moja priča:
    mislim ja jesam jedan od najmlađih fanova tu...to znate...:)
    naime kad sam imala deset godina sam prvi put vidjela spot za i am mine i onda sam to cijelo božje vrijeme pjevušila i bilo mi je baš super...onda jedno tri godine ništa i onda mi meni jedna draga osoba posudi neke originalne kazete od nirvane sa tekstom: 'pazi na drugoj strani jedne kazete imaš presnimljeno nešto pjesama od pearl jama....to ti je jedan jako dobar bend' a ja sva ponosna onako 'ma znam znam...vidjela sam i am mine :)'
    i tako ja poslušah ten...
    onda opet malo zatišja i onda negdje prije dvije godine započinje totalna manija u današnjim razmjerima bez ikakvog povoda i razloga :)
    znam da je za one koji znaju za bend otprilike od početka čudno kad netko ovako kasno počne ali zapravo je jedini nedostatak trenutno par fulanih turneja....al i to se da nadoknadit :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jurasica ili sintija = tu negdje...

    ne može se baš tako utjecati na sintiju, na mene malo lakše, ali pj je moja samostalna ovisnost... putovali smo na školski izlet (bili smo na 3 dana u kačjaku... :) ) i u vlaku je moj pijani prijatelj ante nešto slušao... solo je sjedio, lagano zamišljen, u kupeu i ta mi je slika dan danas tako živo u sjećanju... ono neka muzika oko njega totalno nestvarna... :) ja pitam što slušaš, on kaže pearl jam... i to je bilo to... doslovno mi je taj trenutak promijenio život nabolje... do onda nisam baš nešto koncentrirano slušala muziku... mama me doma "trovala" sa doooooorsima, beatlesima, rolićima i sličnima, ali tada, u tom vlaku, u tom kupeu, se desila ljubav... :)

    e ljubica, kak si izvukla sane... nemrem vjerovati... oni su bili ok... :) i da nikola nije bio takav egotripaš, moglo je nešto fakat dobro biti od njega... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    hm...mislim da sam jedan od prvih puta (mozda 92-93) vidio PJ na tadasnjoj emisiji hit-depo, koja je vrtila sve i svasta. Izmedju ostalog vrtili su i Jeremy, ali live nastup od nekud; i Nirvanu, legendarnu snimku Lithium, gdje Kurt razbija pojacala, svoju glavu, sve oko sebe, itd...Iskreno tad sam za PJ pomislio..."daj molim te...maknite se dosadni pozeri...", a Jeremy mi je bila uzasno dosadna i iritantna pjesma !?!?!? Onda je proslo malo vremena, a moj brat je vrtio Ten.
    Sljedece ceg se sjecam je da sam bio sam doma i cuo Black na radiju i uspio snimiti. I onda cuo jos jednom, pa jos jednom, pa...
    Moja prva kazeta je bila kopija Vitology, prvi original koji sam cuo, od frenda posudjeni cd, je bio No Code (savrsenstvo), a moj prvi cd je bio Yield (savrsenstvo). :D
    Ta dva albuma su na mene ostavila i najveci pecat.
    Nisam nikad pomislio da cu imati prilike ici na toliko koncerata i upoznati toliku hrpu cool ekipe iz cijelog svijeta, a pogotovo iz kroejse.

    I to je to! Kad ce vise doc u Europu, grrr....!
  • Ajme, super mi je slusat price sve :)

    E, sjecam se i ja tog benda Sane, negdje u magli mi je,
    al znam da mi je bio super neki jir... Onda su netragom nestali
    jednog dana...:confused:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasica wrote:
    i u vlaku je moj pijani prijatelj ante nešto slušao...
    samo da se zna da ja nisam taj ante :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Price su zakon! Imam ja jos jednu, ne bas toliko zanimljivu koliko pomalo cudnu, PJ related pricu iz davnina :)
    Kao klinci smo bili ful zakaceni na MTV koji je u to vrijeme bio super cool stvar, sa svim onim super cool voditeljima i emisijama itd...a ne danas ti njemacki, adria i ini nisu ni do koljena starom...he, he tipicno gundjanje tipa sve je bilo bolje prije :)
    I tako se jednom vrtila neka emisija sa americkog MTV-a gdje su Eddie i Jeff hang outali sa tada najboljim kosarkasima domaceg im kluba Seattle Supersonicsa - Gary Payton i Shawn Kemp su se zvali... Ovaj potonji bio je moj heroj jer je frajer skakao do vrha table i zakucavao iz svih mogucih i nemogucih pozicija. E, i unutar te emisije pustili su par minuta njegovih ludjackih zakucavanja koja su se izmjenjivala sa live verzijom "Go". To je meni bilo toliko super da sam to izvrtio brat bratu 1000 puta sa snimljene kazete :D
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    pozdrav

    sid: imam ti mexico audio, ti treba?

    dreadis: istina...iako moj tata nije slusao PJ, vise je bio zagrijan za Floyde i taj jir
    kvaliteta se uvijek prepoznaje za sve generacije:)...

    pajo: pa to je u redu:)

    ante: :D:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
Sign In or Register to comment.