Pearl Jam in Zagreb!

1338339341343344860

Comments

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    hvala lestes :D
    imas 2 pm-a :)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • ajde neka sad netko lijepo demantira (sa cinjenicama) ovaj tekst na linku sta je hard sun ostavio jer u suprotnom, ako je istina sta pise, necu docekat jutro ziv...pustit cu si given to fly i skocit sa prozora..
  • nitko nista ne demantira...u medjuvremenu sumanuto pretrazujem net ne bi li nasao neku vijest vezanu za to, ali izgleda da nigdje nista nema pa cu se malo smirit jer wikipedia fakat nije i ne moze biti s postojecim nacinom editiranja pouzdan izvor informacija
  • lesteslestes Posts: 959
    maknuto je ono s wikipedije. ja ne vjerujem takvim glupostima! mislim, pa ne
    mogu nam to napraviti, oni nas vole :D;)
    niš ne brini! i nemoj slučajno skakat s prozora!! osim ak ne živiš u prizemlju, onda
    ne bi trebalo bit opasno :D
  • ma jebena wikipedia (kad moram prostacit)..sad su mi samo bacili bubu u uho i dali mi razmisljat...psmtr...eddie napravio odlican solo album, ova dvojica rade reunion green rivera, odradili svjetsku turneju...aaaaaaa...ne moze to bit istina, jednostavno ne moze!!!

    btw lestes hvala na rijecima podrske :)
  • Hej jammerji, imate kake informacije o dvd-ju iz zagreba? na jam-river.com je u dvd arhivu napisano, da postoji taj dvd ali izgleda da nije možno da ga downloadamo. imate koje informacije gde je možno dobit taj dvd?

    puno vam hvala i sretno!
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • to na jam riveru ti nije prava snimka nego mix telefonskih i ne znam kakvih ne clipova...a da snimka postoji to je istina, samo je nema na netu..jos..
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ante: i ja se nadam da nije istina...

    ''They are done. Matt is going back to a newly reformed Soundgarden and Jeff and Stone are reforming Mother Love Bone with Gary Cherone as the frontman.

    weird... i heard that Jeff was leaving to launch his new line of custom hats... Eddie will be cancelling 3 of his solo dates to attend the designers party.''

    ...al kako su to napisali i opisali...

    lestes: nemam nis osim msn-a, al mogu skinut ajsikju...
    hvala na pm-u, i kao sta je ante reko, hvala na rijecima podrske...:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • ne znam...znam samo da sam poprilicno utucen, depresivan i jednom rjecju receno sjeban
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    i ja...
    takav sam bio kad sam procitao onaj clanak u skolskom novom listu
    kad sam vidio naslov, sve su mi lade potonule, ''Temelj kamenac''...i Vedderova slika...au fak
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • necu vise o tome...uostalom vec su se masu puta "raspadali" pa su jos uvijek najjebeniji band...a ove informacije se uvijek plasiraju kad postignu uspjeh ko sto je ovaj sad nakon zadnjeg albuma i svjetske turneje...uostalom i cobain je srao po njima jer je bio ljubomorni seronja...ali kao sto rekoh dosta o ovoj temi..
    skinulo mi se 70% onog pijanog sessiona
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    imas pravo, svirat ce nam oni jos dugo
    sta se tice ovog pijanog sessiona, meni se poceo skidat popodne, ono kad si pustio link i sad stoji na 25 %...majmun

    sry, sta se vracam na onu temu...al pazi ovo, jedan thread aze da se raspadaju, drugi thread kako ce sljedece godine bit organiziran Philadelphia Summer fest na kojem ce vjerojatno nastupat i pearl jam...



    ''Philadelphia Summer Festival

    Rumors flying of a multi stage multi day festival in Philadelphia's Freemont Park for Summer 08. Brought to you by the people who bring you Lolla and Austin City Limts. Read about it at rollingstone.com under latest news.

    Pearl Jam?!!?''
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • tako ti je to sa torrentom...meni jedan dvd stoji na 99.8% vec tjedan dana...zato se ostalih 20 skida :D


    eto vidis...odjebi sve te kuloarske price i keep on rockin' ....
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    tako...nis, idem ja ca...pa se cujemo

    laku noc
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • da li je netko cuo ovo?

    "Pearl Jam" - The Full Birdman Sessions

    In the spring of 2000 while in miami beach, fl; eddie vedder spent a drunken
    night in the studio of sean "birdman" gould.
    With a few random musicians, they all recorded off-the-wall covers. this
    session was dubbed "the birdman sessions", and copies of the recordings
    were made for all of the participants.
    Copies of these tapes eventually leaked out amongst the pearl jam trading
    elite, and it stayed amongst those elite for quite a while.
    About a week later, a post appeared on pearl jam's official message board,
    apparently directly from the band, asking that all of the songs be removed
    from the site, the video mission (tvm).
    They hadn't given permission for these songs to be transmitted, and were
    upset that they were being made public.
    Within a few hours, it was official - the cease-and-desist sent to tvm about
    these sessions came directly from the band's lawyers.

    Ja imam dio toga, ne sve.
    Vrijedi poslusati.

    Zasto toliko pisete? :D
    Ne stignemo sve procitat u ovom SNJEZNOM Becu!!!

    PS ARcade Fire je SUPER! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sun wrote:
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=263633

    ste citali ovo...?jebeno...

    lestes: pa kolko trebas bit clan da ga dobijes? ja sam 2 tjedna, hehe
    i kako se stavljaju fakin smajlici u postu? nikako da skuzim...
    btw, hvala
    Zapamti ovo: NE VJERUJ Wikipediji.
    tamo svatko moze napisat STO GOD ZELI i moze editirat drugoga.
    Necu ni citat onaj thread...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    dugo sam se premišljala hoću li ili neću ovo postati...

    hoću. znam da će zvučati grubo, ali jebiga...

    dečki, nothingman i hard sun, svaka vam čast, ali vaši postovi su čisti chat na granici sa spamom. ništa novoga ne saznam u njima (osim linka s koncertom u onom CD shopu koji nije tower records, i zato hvala), a apdejtiranje informacija o tome koliko vam se skinulo s torenta ili 'hej bok, samo sam vas došao pozdraviti' zbilja ne smatram zanimljivim ili relevantnim.

    svi mi zastranimo u chat tu i tamo, i sve ok, ali kad je to špranca i okvir 90% postova, jednostavno nije zanimljivo. puno toga što vi ovdje postate se može riješiti preko PM-ova.
    isto tako, ona rečenica o kurtu je fakat neprihvatljiva. ne zato što to možda ne bi bilo istina (a ja mislim da i nije baš stopostotna), već način na koji je izrečena, odnosno napisana...

    a nije da se nema što pričati...
    ja, recimo, ne znam kada i kako i zašto ste počeli slušati bend, na koliko koncerata ste bili dosada, imate li frendova u RL koji ga slušaju s vama, ili vam je ovaj topic utočište s istomišljenicima (kao što je meni), koje još bendove volite itd...

    unaprijed se ispričavam i vama i drugima koji su se možda našli uvrijeđeni sadržajem i tonom ovog posta, ali morala sam ga napisati.

    još jednom, dobrodošli na thread, i nadam se da ćemo se još dugo družiti, i isto tako, da će nam se pridružiti još puno jammera.

    keep on rockin' in the free world! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    kvotam elcielo!

    Sve OK momci, samo treba malo stat na loptu! ;)

    A tu su i skajp, ajsikju, yahu mesinđer i još raznorazni programi za chat! :D:D
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    kuzim, nema beda...sorry sta smo zakrcali thread glupostima koje vas ne zanimaju...malo smo se zanesli:)
    nece se vise ponovit

    peace
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • sve ok elcielo....cudim se kako jos prije netko nije napisao nesto slicno...
    sto se mene tice imas(te) obecanje da se nece ponovit...a recenica o kurtu je bila napisana (ili izrecena) u trenutku moje neuracunljivosti jer sam stvarno bio deep down sinoc kad se povela tema o razlazu pj-a...eto nece se ponovit ni da omalovazavam druge bandove i izvodjace pa makar oni bili teski turbo folk :)

    ovaj forum sam kao sto se moglo primjetit otkrio nedavno i od tada sam skoro svakodnevno tu iz razloga sto se osjecam dobrodoslim medju istomisljenicima, kojih iskreno receno u Rijeci bas i nema previse (cast iznimkama), a PJ slusam od svoje 14 godine moglo bi se reci svaki dan bez iznimke. Ovaj forum mi dodje kao mali bijeg od ekipe koja me okruzuje i cisto uzivam citajuci vase postove iako vas vecinu ne znam, pa se ponekad zaletim sa postovima koji su post radi posta, bez ikakve svrhe, ali to je sve pretpostvaljam zbog zelje da se "kao brze uklopim" :)....eto to je to...no hard feelings :) ..kao sto rekoh nece se vise ponovit, a da i ovo ne bi ispao "nenamjenski" post evo jedan link na meni zanimljiv site :
    http://www.korat.co.il/pearljam/index.html

    posebno mi je zanimljiv dio site pod nazivom PJ IBook
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pheeew, dečki, laknulo mi je što me niste krivo shvatili :)

    sve pet, fakat mi je drago da nam se svako malo pridružuje nova ekipa :)
    meet-upove imamo barem dvaput godišnje, stoga ćemo imati prilike upoznati se i u RL.

    a pošto rijeka opasno prijeti zagrebu brojem jammera, jednom ćemo zbilja morat razmisliti i o nekom morskom druženju. znam da crop za to navija već dugo :)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    E nemojte nas više onako trzati.. ima nas i sa slabim srcima :D

    A valjda je nama penzionerima bilo čudno da neko ustvari obraća pažnju na broj postova, pa nam je neobično vidjeti da neko toliko piše (relativno nebitnih) stvari. Ugl, ovaj naš forum može služiti kao primjer dobre zezancije, atmosfere i dobrih postova (osim kada se dogovarate oko toga kada/gdje se dešava neki meet up, pa dok se svi ne usklade treba bar 5 stranica :D )

    Peace svima, i šta vam je ba?, PJ živi vječno! :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajopajo Posts: 3,292
    Izgleda da je Ed snimio spot za Guaranteed, tako bar kaze neki novinar Variety-a. I izgleda da se cak i pojavljuje u spotu :eek:
    http://www.variety.com/blog/890000489/post/310016831.html

    E, i frajer kaze da se prica o tome da ce pjesma biti nominirana za Oscara
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    E, i frajer kaze da se prica o tome da ce pjesma biti nominirana za Oscara

    a i mislim da se ne moramo bojati hoće li ITW doći u naša kina ili ne, jer sam baš jučer čitala da bi i sam film mogao biti nominiran za oscara za najbolji film, a takvi uvijek dođu i do nas :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    elcielo:
    kako sam poceo slusat PJ?
    duga prica...
    evo sazeta verzija...prvo sam cuo live at the garden, non stop mi se
    vrtio na dvdu...prvo mi nisu bili bas nes...onda mi je jedna frendica (iz st) rekla da kupim ten, jer je preje*** cde...otisao sam u knjiznicu posudio par cda i evo...sad sam freak ko i svi tu:)

    sta se tice foruma, tu sam zbog cega i ti, utocista s istomisljenicima:), i da upoznam nove ljude...tako sam neki dan naletio na tipa koji zivi u NY a podrijetlom je iz Omisa...strava...ne zna pisat hrvatski, al nema beda:D

    nothingman:
    fora ova stranica
    posebno mi je zanimljiv sadrzaj pod links:)

    pajo:
    najs, naso sam na netu da ce i odradit solo turneju
    ah, taman sam vidio i novootvoreni thread u vezi njegove turneje
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hard_sun wrote:
    elcielo:
    kako sam poceo slusat PJ?
    otisao sam u knjiznicu posudio par cda i evo...sad sam freak ko i svi tu:)

    smijem li znati koliko imaš godina? to mi je fenomenalno da netko počne slušati PJ iz novije faze, pa onda ide otkrivati devedesete... što bih dala da mogu opet po prvi put čuti oceans ili i got id...

    e, i nemoj mi reći da u rijeci imate knjižnicu u kojoj actually možete posuditi TEN???
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    15 god...
    ima jedna knjiznica di ja zivim (na krnjevu), mos posudit Yield, Pearl Jam i za Ten nisam siguran, al mogu provjerit:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • ako se nekom cita, mislim da je ovo cijeli scenarij filma u pdf formatu:
    http://www.pearljamonline.it/intothewild/FinalScript_ITW.pdf
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    upravo da cu postat link za skinut scenarij, kad sam vidio da je ante to napravio:)
    al svejedno... http://www.vantageguilds.com/itw/index.html
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
Sign In or Register to comment.