Pearl Jam in Zagreb!

1335336338340341860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    a evo i intervju iz večernjaka s gitaristom the national, možete se sami uvjeriti da bend jako voli zagreb :)

    http://www.vecernji.hr/home/ritam/2945809/index.do
  • masnimasni Posts: 1,657
    zadnje recenice: Naši agenti ovaj nas put nisu htjeli slati u Zagreb jer uvijek inzistiraju na tome da odrađujemo koncerte u komercijalno važnijim područjima poput Velike Britanije i Njemačke, ali su na naše inzistiranje ipak napravili mjesta za koncert u Zagrebu.


    i bolje im je :)

    i nisam znao uopce da su vec bili u KSET-u.. kad to tocno? ana, jesi bila na tom?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim da bih trebao dobit nekakvu nagradu za ova otvaranja stranica :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    mislim da bih trebao dobit nekakvu nagradu za ova otvaranja stranica :D
    Koja otvaranja, o cemu ti? :p:D

    U kojem obliku zelis nagradu? Poster mozda? haha :)

    Platim pivu kad dodjem u ZeGe ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Rijeka wrote:
    Ide Đuro na National, ide... Znači eto jedan mini meet-up...I helen cross mislim da je rekla da ide na National, tako da ću vjerojatno upoznat svih koje još nisam imao prilike upoznati :)

    yup...idem! :)
    can't wait da upoznam i ostatak freakova...hihi
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • jel ima netko ovo možda...
    http://en.wikipedia.org/wiki/The_30th_Anniversary_Concert_Celebration
    kad se već nalazimo da to bar iskoristimo za neke razmjene :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    @pajo: Ako ne misliš davat pare za oriđiđi... u subotu ti ih dopelam!

    Nis, zaboravi...supruga vidla na forumu da to hocu i kupila mi cd...a sta cu jadan:D

    Slusamo ga sad i bas je cool, neka art spika je na coveru i u bookletu...
  • masnimasni Posts: 1,657
    jel ima netko ovo možda...
    http://en.wikipedia.org/wiki/The_30th_Anniversary_Concert_Celebration
    kad se već nalazimo da to bar iskoristimo za neke razmjene :)

    imam ja, nije lose, hehe
    dogovorit cemo se da ti donesem nekako to.. iako bi malo blesavo bilo da s cd-om/dvd-om ides na konc, ali smislit cemo nesto..

    @sid: otvaranje stranica mislim na to da kad napisem post, moj bude prvi na stranici.. mozda sam si zabrijao ja ili nesto drugo, ali cini mi se da mi je svako drugi takav.. a sta's sad, reko bi kosta..

    mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    masni wrote:
    i nisam znao uopce da su vec bili u KSET-u.. kad to tocno? ana, jesi bila na tom?

    nažalost, tada nisam imala pojma tko su oni :o
  • masni wrote:
    imam ja, nije lose, hehe
    dogovorit cemo se da ti donesem nekako to.. iako bi malo blesavo bilo da s cd-om/dvd-om ides na konc, ali smislit cemo nesto..


    e baš super...mogla bi i ja tebi konačno onaj johnossi donijet....dogovorit ćemo se nešto, ok? :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    national, national, national.... samo o tome znate pričati! a tko ide na urbana u boogaloo u petak? ha? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    national, national, national.... samo o tome znate pričati! a tko ide na urbana u boogaloo u petak? ha? :)
    Iva: evo ti Urabana na Piramidi?!?!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: evo ti Urabana na Piramidi?!?!

    da nije ta super tekma na telkici, zbog koje btw nema dečkiju na forumu, sad bi ga možda i gledala... ali, snimam ja piramidu! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    da nije ta super tekma na telkici, zbog koje btw nema dečkiju na forumu, sad bi ga možda i gledala... ali, snimam ja piramidu! :)
    Iva: ja sad gledam CSI, a moram priznati da Piramidu ne bih mogla probaviti niti zbog Urbana... čak štoviše, čudi me malo da je on tamo zabludio...
    ali eto, ti pogledaj frendića od tvoje bake pa nam javi što mu bi da je tamo zalutao :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: ja sad gledam CSI, a moram priznati da Piramidu ne bih mogla probaviti niti zbog Urbana... čak štoviše, čudi me malo da je on tamo zabludio...
    ali eto, ti pogledaj frendića od tvoje bake pa nam javi što mu bi da je tamo zalutao :D

    pa ti si strašna kaj sve pamtiš? a misliš da me baka nije nazvala i pitala da li ga gledam? :) umrla sam od smijeha... čak je prokomentirala "joj, da ga mogu poljubiti sa svim tim rečinama što ih ima po glavi"... rečine su, jel, naušnice, nanosnice i sva kaj čovjek ima pobješeno po licu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • mislim da taj koncert treba imat totalno drugaciju najavu, s obzirom na to kako se stvari razvijaju..

    dakle:

    23.11.2007 10c Festa, PAUK Zagreb...gosti The National

    :D

    i da dodam da mi je najiskrenije zao sto necu bit prisutan, da osim rijecke ekipe upoznam i zgb ekipu, ali jbga, sta je tu je...bit ce jos prilike...iako se sa mnom nikad ne znam gdje i kada cu se pojavit...samo je jedini problem sta nemam vegeta majicu :)
  • Hey, Ante. Dobila sam sms. sve ok.
    naci cu nekog drugog :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ja sam vec mislio da sam poslao sms na neki krivi broj, ne znam kome :)
    za printanje slika sam ti jos sinoc napisao na postu, ne znam jesi vidila, ako jesi vidi sta ti treba pa cemo rjesit, a ako nisi vidila post vrati se par stranica unazad pa procitaj :)
  • ja sam vec mislio da sam poslao sms na neki krivi broj, ne znam kome :)
    za printanje slika sam ti jos sinoc napisao na postu, ne znam jesi vidila, ako jesi vidi sta ti treba pa cemo rjesit, a ako nisi vidila post vrati se par stranica unazad pa procitaj :)
    Jesam, hvala. dogovorit cemo se.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    alo...sta ima?

    evo samo da se javim...i da kazem da sam si narucio fleet center poster i gimme majicu...sad samo treba ''malo'' bit strpljiv i cekat paket...
    viktor ce mi u paket donest cde od the Nationala...jedva cekam da cujem kakvi su...al prema svemu sudeci, odlicni...

    sid: si prebacila koji video na ipod?
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • hard_sun wrote:
    alo...sta ima?

    evo samo da se javim...i da kazem da sam si narucio fleet center poster i gimme majicu...sad samo treba ''malo'' bit strpljiv i cekat paket...
    viktor ce mi u paket donest cde od the Nationala...jedva cekam da cujem kakvi su...al prema svemu sudeci, odlicni...

    sid: si prebacila koji video na ipod?
    Ne, lijena sam ful zadnje vrijeme...cesto :o

    Ni National nisam jos poslusala :eek:
    A imam doma sprzeno od VIktora...sram me...
    samo radim i camim pred kompom...:o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    strava...
    ispravak: sutra tek narucujem...pardon...u komi sam, ne znam ni sta pisem...ubija me trener, pa onda skola...al gura se, hehe...

    kad ce bit national u zgu?
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • lesteslestes Posts: 959
    hard_sun wrote:
    strava...
    kad ce bit national u zgu?

    23.11. :)
    al nije to the national, nego, kak nothingman1911 veli, 10c Festa :D a the
    national su samo gosti :D:D
  • lesteslestes Posts: 959
    hard_sun wrote:
    ... gimme majicu...
    ta mi je predobra! šteta kaj nema manjih brojeva...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    hehe...10c Festa...

    dvoumio sam se izmedu te majice, one west saloon i gorge.
    al na gorge koncertu nisam bio tako da...a west saloon mi je malo sjebana boja
    al ono, narucit cu i to s vremenom, hehe
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    lestes wrote:
    23.11. :)
    al nije to the national, nego, kak nothingman1911 veli, 10c Festa :D a the
    national su samo gosti :D:D

    Uglavnom, dobar bend smo si organizirali da svira na Festi :D...
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    pa ti si strašna kaj sve pamtiš? a misliš da me baka nije nazvala i pitala da li ga gledam? :) umrla sam od smijeha... čak je prokomentirala "joj, da ga mogu poljubiti sa svim tim rečinama što ih ima po glavi"... rečine su, jel, naušnice, nanosnice i sva kaj čovjek ima pobješeno po licu... :)
    Iva: e, nadam se da se nećeš naljutit, ali ako tvoja baka bude s nama išla na idući tour, ona je vođa puta! :D
  • Hoodies in goods section ali mislim da ću ih pustiti, samo plava za men's...shit!!

    Ovi u 10c će se zabrinuti jesam li dobro :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Digresija: Upravo sam saznao da je 28.11. u Lisinskom u ZG "Sevdah noc" sa trenutno najvecim zivim legendama sevdaha iz BiH. Toplo i iskreno vam preporucujem da odete na ovo, ima da vas prijatno iznenadi...a u isto vrijeme i "sjebe" zbog iskrenosti i tezine pjesama :) Zato, ako bude iko isao, neka obavezno ponese maramicu....neise je li muko ili zensko!

    Ali, ozbiljno, stvarno bi bilo super da osete...ako mozete...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja imam gimme T majicu, i super mi je, jedino sam mozda L trebao narucit, al ok mi je :)
    jel ima kakve posebne simbolike u Old West majici, ili je to samo tema kao i mnoge druge?

    urban? malo skupo iskreno 100kn za domaceg artista, da ne kazem izvođaca.. mislim da cu otic na nenormalnog balasevica, a buduci da sam uzeo i 2 karte za national, nema se previse para :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.