Pearl Jam in Zagreb!

1334335337339340860

Comments

  • elcielo wrote:
    ovak...
    svi smo zaljubljeni u into the wild, pa stalno izdvajamo najdraže pjesme.
    pa se onda puno pričalo o pipsima, ima ovdje fanova, pa nam spemaju :D
    onda se pričalo o dočeku nove. onak, informativno.
    onda se linkalo 357 intervjua eddieja i sean penna koji o ITW valjda nisu pričali još samo 'hrvatskom slovu'.
    onda se javila braća bosanci da su se vidjeli na DVD-u. da su pratili naš topik, skužili bi da smo ih na sva usta već nahvalili prije mjesec dana :D
    onda, dobili dva nova člana, oba iz rijeke, onda su oni na 10 strana dogovarali riječki meet-up, a mi svi ostali saznali koja su mjesta u rijeci IN, a koja OUT. usput se pokušalo organizirat hrvatski fanklub prlđemovaca. propalo.
    ondak, neki likovi bez pametnijeg posla hackirali nam thread i uzeli 10 000-ti post, buuuuuuuu. pa smo malo ljuti.
    onda je snih izgubio MP3 datoteku pa smo organizirali akciju 'dajmo mu da čuje'.
    ovo je bilo ukratko.

    Elcielo, fala ti ko sestri... :D

    Evo što sam pročitala u Večernjakovom glazbenom prilogu, recenzija dvd-a...

    "Pearl Jam "Immagine In Cornice"

    Snimljen na talijanskom dijelu prošlogodišnje turneje, DVD "Immagine In Cornice" ("Picture In A Frame") pokazuje Pearl Jam u kontinuirano vrhunskoj sviračkoj formi, ali i hvata "neuhvatljivo": postojanu kemiju između banda i vojske odanih poklonika. Vedder je iskreno skroman, ali karizmatičan, uči talijanski "u hodu" ne bi li band najavio na lokalnom jeziku; koncertne su pak izvedbe ispresijecane kratkim dokumentarističkim skicama u kojima se panorama talijanskih gradova, od Milana do Pistoije, stapa s efektnim "kratkim rezovima" iz backstagea. Nevelik naramak od tri bonusa uključuje dinamičnu izvedbu The Who klasika "A Quick One While He's Away" koji je Eddie otpjevao uz podršku sjajnih My Morning Jacket. Still Alive? Alive and kicking. (8/10)"
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    potato girl: strava clanak, nisam ga procitao u novinama...

    dirty frankk: odlicni su ti ovi posteri, najzesci mi je ovaj od toronta...

    pajo: converteri rade besprijekorno, prebacio sam par clipova i sve je super...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Joj, Niko. Posteri su super :D
    Ja ravnam par svojih pa cu ih dat uokvirit...samo me strah kako ce to napraviti, moram bit oprezna komu dajem u ruke PJ postere :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • sid bio sam ti na meetu spomenuo da imam frenda koji to radi, medjutim zaboravio sam ga pitat...inace garantiram vrhunski okvir uz minimalnu cijenu...samo je pitanje hoce li mu se dat :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    sad cu si najvjerojatnije narucit onaj FLEET CENTER POSTER, pa bi ga dao uokvirit...pa ako se da tvom frendu...javi...al dok poster dode, ima vremena...

    ae, idem ca...bok
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • sid bio sam ti na meetu spomenuo da imam frenda koji to radi, medjutim zaboravio sam ga pitat...inace garantiram vrhunski okvir uz minimalnu cijenu...samo je pitanje hoce li mu se dat :)
    Da, da, sjecam se.
    Daj ga pitaj, molim te.
    ZAsad mi se tri postera ravnaju :D
    A i ostalo bih htjela. Ne zelim da mi se uniste u tubama,
    a steta je ne pokazat ih. Jos moram zid sredit da ih imam kamo
    objesit kad budu ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • evo sutra cu pitat pa cu vam javit...e da...za one fotke sta si spominjala, mogu ti "razvit", cca 200 komada u onom najmanjem standardnom formatu..ili 150 onih malo vecih..
  • kad vec nisi ulovila 10000. post onda si morala 10100....:D
  • da, haha.

    A, ekipa.
    Mislim da bih dolazila u ZG na taj National..
    Zanima me dal ce biti jos karata, i onaj koncert u tvornici 1.12. mi se
    cini isto dobar...pa i za to, kako idu karte?

    Zar cu doci u ZG dva puta u tjedan dana? :eek: ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • zadnji post veceras od mene

    kad smo vec kod koncerata, obavijest svima da 17.11 u Stereo dvorani u Rijeci svira Pink Floyd tribute band, iz provjerenih izvora stize informacija da su vjerna kopija originala...pa ko voli, nek izvoli :)
  • A, ekipa.
    Mislim da bih dolazila u ZG na taj National..
    Zanima me dal ce biti jos karata..

    Da, da, obavezno dođi, The National se ne propušta... :D Mislim da će bit karata... Elcielo, oće l' bit karata? :D:D

    Btw, uz svo ovo nadoknađivanje gradiva and what not, zaboravila sam pozdravit nove članove... Pa eto, pozdrav! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • lesteslestes Posts: 959
    da, haha.

    A, ekipa.
    Mislim da bih dolazila u ZG na taj National..
    Zanima me dal ce biti jos karata, i onaj koncert u tvornici 1.12. mi se
    cini isto dobar...pa i za to, kako idu karte?

    Zar cu doci u ZG dva puta u tjedan dana? :eek: ;)

    pem si ja kupit kartu za the national ovaj tjedan kad dođem u zg pa mogu pitat
    kak im ide prodaja :)
    a za 1.12. nisam kupila. a sad ni ne znam di budem onda uopće. a glupo mi je
    kupit kartu ako ne budem mogla ić na koncert...
  • lesteslestes Posts: 959
    kolko nas na kraju ide na the national? pa to bude pravi mali meet up! :) ili
    možda malo veći :D
    vegeta majice?? ili neke druge piđejevske? :D:p
  • Daaaa! Obavezno nesto PJ-evsko! ja hocu, hehe :D
    I da, vjerojatno idem na Arcade Fire u Bec u subotu :D
    Nema karata, no ja se prijavila za neki volonterski rad prije i nakon
    koncerta, i upala. tako da cu ih vidjet za dzabe, zakon.
    I Viktora cu nagovorit da ide, moramo samo kartu naci.
    eto tako...pa da ja kao stedim za turneju sljedecu i sve nesto..
    mos mislit...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    super, super! :D
    znači idu elcielo, sid, potato girl... rijeka? masni mislim da je kupil kartu...

    sid, sad me tvoj signature prisjetil na jednu suuuper pjesmu. rip andrew wood. a
    sutra slušam malo mlb. :) sad u krpe.
  • Jeeeeej!!! Izgleda da će nas bit dosta na koncertu, dojdem i ja u Vegeta majici ak treba... :D

    Laku noć... :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    super, super! :D
    znači idu elcielo, sid, potato girl... rijeka? masni mislim da je kupil kartu...

    sid, sad me tvoj signature prisjetil na jednu suuuper pjesmu. rip andrew wood. a
    sutra slušam malo mlb. :) sad u krpe.

    dodaj asfo i mene na popis! Mi još nemamo karte, ali ću ja sad koji dan po njih, najkasnije u subotu! Mislim da se karte odlično prodaju, pa bi moglo biti frke za koji dan!
    Samo na lastfm.com je 276 ljudi potvrdilo da dolazi na koncert! Tako da svima koji žele ići (a i sebi) preporučam da kupe karte što prije!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ide Đuro na National, ide... Znači eto jedan mini meet-up...I helen cross mislim da je rekla da ide na National, tako da ću vjerojatno upoznat svih koje još nisam imao prilike upoznati :)

    A što je to u tvornici 1.12?!?! Kad svi bruje o tome :D..

    EDIT-Google almighty :D


    Pozitivan koncert!
    1.12.2007. 20:00 posjetitelja 13
    Svjetski dan borbe protiv AIDS-a
    Sviraju: Let 3, Pips chips & videoclips, Elemental, Morso

    Karta: 40kn

    Pa, Let3 nisam gledao već 5 mjeseci, mislim da je vrijeme da se podsjetimo na njihov repertoar... :D
    A pipsi mi 2 tjedna kasnije sviraju doslovno pod prozorom, ali od viška glava ne boli, jel tako? :D
    I ovi morso su mi ok, jedan mladi Ri bend u kojem ima članova Putokaza, gitarist je iz Leta3 i sviraju neki čudan spoj svega i svačega. Sid i ja smo ih vidjeli u Harteri ove godine..
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo
    sid
    potato girl
    asfo
    snih
    rijeka
    helen cross?
    masni?
    lestes
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    elcielo
    sid
    potato girl
    asfo
    snih
    rijeka
    helen cross?
    masni?
    lestes

    Kaj, a mi niš? Mi smrdimo? :D:D
    Nismo još ništa poslušali, ali vrlo skoro budemo jel će nam čiča snih to zapržit, a i karte bumo si kupili. Poslije koncerta, PJ after party...cool :D!

    sid
    potato girl
    asfo
    snih
    rijeka
    helen cross?
    masni?
    lestes
    iva
    pajo
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Kaj, a mi niš? Mi smrdimo?
    Nismo još ništa poslušali, ali vrlo skoro budemo jel će nam čiča snih to zapržit, a i karte bumo si kupili. Poslije koncerta, PJ after party...cool !

    pardon, pardon! :o nisam znala da i vi idete!
    a znate kak to ide... ak idete, dodajte se na listu :D:p

    kad će taj petak... ;)
    ako se svi pojavimo u pj majicama, pitam se kaj budu ljudi mislili... da nismo
    možda na krivom koncertu :D ah, freaks...
  • Lijepa ekipica se skuplja na tom koncertu, fora. Obavezno se pojavite sa PJ majicama :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ide masni sigurno.. karta je u dzepu :)
    i vegeta na meni..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    ja predlažem da svi stavimo vegetu! :D:D

    Misli li netko da je to preekstremno?!?! :D:D
  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    Misli li netko da je to preekstremno?!?! :D

    ne! :D:D onda svi u vegetu!
    a sad već debelo kasnim...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Izaša je novi TBF!

    Je li netko slušao? Voli li ih itko ođe? :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Izaša je novi TBF!

    Je li netko slušao? Voli li ih itko ođe? :)

    O da! Čuo par novih skladbi na radiju i malo je reći da su odlične...
  • snihsnih Posts: 1,052
    @pajo: Ako ne misliš davat pare za oriđiđi... u subotu ti ih dopelam!

    Ja obrnem dnevno album par puta i čini se zaista super!

    Nakon prvih par slušanja sam bio malo u strahu, ali već znam da za njih treba malo vremena... i isplatilo se! :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    opa, brojna ekipica se skuplja za the national :)
    bit ću dovoljno slobodna, i sebi pripisati 10% zasluga za to.
    ostalih 90% odradili su the national sami. :)
    koliko se priča na forum.hr, već je prodano 300-400 karata, što znači kapacitet jednog KSET-a, a kako ima još 2 tjedna do koncerta, možemo očekivati vrlo pristojno popunjen PAUK.
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    @pajo: Ako ne misliš davat pare za oriđiđi... u subotu ti ih dopelam!

    Mislim, ali sam ti dopelaj.
Sign In or Register to comment.