Pearl Jam in Zagreb!

1269270272274275860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    Nothingman_Vitalogy x Footsteps_Lost Dogs
    Nothingman_Vitalogy
    State Of Love And Trust_Rearviewmirror x Sad_Lost Dogs
    State Of Love And Trust_Rearviewmirror
    Black_Ten x Given To Fly_Yield
    Black_Ten
    Better Man_Vitalogy x Indifference_VS.
    Better Man_Vitalogy

    glasao sam protiv GTF :o.... Sam sebe se sramim

    A progurat ću ja Nothingmana do velikog finala...
    Death or glory!

  • CutkiCutki Posts: 235
    e masni,
    evo ti 10ak intra/pjesmi koje su po mom misljenju puno jace od Sad-a
    probao sam se drzati poznatijih i ne 2 od istog autora/grupe.
    nisu poredane nego samo nabrojene:

    Jimi Hendrix - Voodoo Child
    Pink Floyd - Money
    Van Halen - Ain't Talking About Love
    Dire Straits - Money For Nothing
    Guns 'n Roses - Bad Obsession
    Deep Purple - Speed King
    Led Zeppelin - Immigrant Song
    The Doors - Light My Fire
    Chuck Berry - Johnny B. Good
    ZZ Top - La Grange
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • lesteslestes Posts: 959
    Nothingman_Vitalogy x Footsteps_Lost Dogs
    Footsteps_Lost Dogs
    State Of Love And Trust_Rearviewmirror x Sad_Lost Dogs
    State Of Love And Trust_Rearviewmirror
    Black_Ten x Given To Fly_Yield
    Black_Ten
    Better Man_Vitalogy x Indifference_VS.
    Indifference_VS.
  • lesteslestes Posts: 959
    Cutki wrote:
    kaj je najgore taj black je tak isfurana pjesma da je vec polako dosadna...

    a tek alive i last kiss...
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo:

    Nothingman_Vitalogy x Footsteps_Lost Dogs
    Nothingman_Vitalogy
    State Of Love And Trust_Rearviewmirror x Sad_Lost Dogs
    State Of Love And Trust_Rearviewmirror
    Black_Ten x Given To Fly_Yield
    Black_Ten
    Better Man_Vitalogy x Indifference_VS.
    Better Man_Vitalogy
  • CutkiCutki Posts: 235
    lestes wrote:
    a tek alive i last kiss...

    da, al alive i last kiss nisu "prosle u zavrsnicu"
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: samo bih primijetila da kako odmiče natjecanje sve je više utjecanja na glasače. i to ono, od laganog lobiranja do otvorenih prijetnji. :)
    počelo je i razbacivanje 'sigurnim' pobjednicima i sl.
    stvarno, ko' u pravom nogometu... :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: samo bih primijetila da kako odmiče natjecanje sve je više utjecanja na glasače. i to ono, od laganog lobiranja do otvorenih prijetnji. :)
    počelo je i razbacivanje 'sigurnim' pobjednicima i sl.
    stvarno, ko' u pravom nogometu... :D

    da, ja sam prekasno shvatila da je black sigurna pobjednica i da mi nema vajde živcirati se oko gardena ili porča! to su isto legendarne pjesme, ali BLAAAAK je kraljica! :)
    tututurututurururu..... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Nothingman_Vitalogy x Footsteps_Lost Dogs
    Nothingman

    State Of Love And Trust_Rearviewmirror x Sad_Lost Dogs
    State Of Love..

    Black_Ten x Given To Fly_Yield
    Black

    Better Man_Vitalogy x Indifference_VS.
    Indifference


    Zeznut ovaj zadnji par al' glas ipak dadoh neprevaziđenoj indifference (još mi je ovih dana puno odzvanjala u usima).

    Bilo je razmisljanja i oko drugo para ali ipak - "..I listen for a voice in my head.." :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • lesteslestes Posts: 959
    Cutki wrote:
    da, al alive i last kiss nisu "prosle u zavrsnicu"

    a dobro... ja sam govorila o svim pjesmama.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Osim nekoliko "lutalica" ovim smo glasanjem samo potvrdili koliko je PJ bio uhu blizi i bolji pocetkom devedetih.. Najvise se pricalo oko pjesama sa prva tri albuma.. Al' dobro, zbog tih pjesama smo ih i toliko zavolili :)

    Ne umanjujem kvalitet PJ-a u zadnjih 10 godina ali ipak mislim da je prva polovina devedesetih bila vrhunac bar sto se njihovog stvaralastva tice..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • CutkiCutki Posts: 235
    opcenito je muzika bila bolja prije nego danas..
    danas se to ne radi zbog muzike nego prodaje...
    prije je imala neko dublje znacenje
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • snihsnih Posts: 1,052
    Još asfo, potato girl i masni da glasaju i imamo polufinaliste - koji su već prilično jasni, ne!:D:D

    Kad se završi kup, bit će tu još iz ovih masu podataka skupljenih sigurno izvučena još pokoja statistika!:);)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Cutki wrote:
    opcenito je muzika bila bolja prije nego danas..
    danas se to ne radi zbog muzike nego prodaje...
    prije je imala neko dublje znacenje

    Svi smo mi vezani uz prve albume ali ne bi rekao da je muzika bolja...sigurno je drugačija- Onda su imali 20 i kusur godina, to je bilo nešto novo. Ten se neće nikad više ponoviti i ne bi se trebao ponoviti.
    Emotivno smo vezani za Black, Porch i State teško se odlućiti za neku od novijih pjesama kao Life Wasted ili Comatose ali to su isto tako mrak stvari.
    ZADNJI ALBUM JE JEBENO DOBAR

    Ali definitivno ne rade muziku samo radi prodaje i para, to nikako ne prihvaćam, ne bi onako prašili na koncertima da je samo lova u pitanju.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • CutkiCutki Posts: 235
    Svi smo mi vezani uz prve albume ali ne bi rekao da je muzika bolja...sigurno je drugačija- Onda su imali 20 i kusur godina, to je bilo nešto novo. Ten se neće nikad više ponoviti i ne bi se trebao ponoviti.
    Emotivno smo vezani za Black, Porch i State teško se odlućiti za neku od novijih pjesama kao Life Wasted ili Comatose ali to su isto tako mrak stvari.
    ZADNJI ALBUM JE JEBENO DOBAR

    Ali definitivno ne rade muziku samo radi prodaje i para, to nikako ne prihvaćam, ne bi onako prašili na koncertima da je samo lova u pitanju.

    ne oni,
    SVI.
    to nije nesto o cem se moze pricat bas puno,
    to ti se nalaze logikom.
    ak pogledas unatrag 50 godina vidjet ces da je vrhunac kvalitete bio 70te,
    a od onda samo opada sa relativno malo iznimki,
    sve sreca PJ su jedna od njih.
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: nije da ikako mislim polemizirati, ali ipak bih ponudila i svoje dvije lipice...
    meni naši momci nisu nikako prije bili bolji, a sad lošiji ili obrnuto nego su mi samo drugačiji tj. različiti u različita vremena
    npr. u početku su mi bili puni bijesa i nekako predivno fucked up (eto npr. Ed mi je tad pisao i pjevao predivno 'izmučene' pjesme koje su mi u nekim trenucima života nevjerojatno pasale i što je npr. razlog zašto stalno glasam za Footsteps), a sad su mi nekako genijalno zreli, kvalitetni, promišljeni, angažirani i što ti ja znam što sve ne...
    a još bih dodala i da mi je kvaliteta koju imaju takva da imam max 10-ak pjesama koje su mi samo ok ili ne baš najdraže, a ostale su mi većinom sve mrak :)
    (npr. dok sam glasala bih si pokušala pomoći tako da stvarno sučelim pjesme i poslušam jednu za drugom i obično bi mi to samo pogoršalo svari jer bi mi obje bile super, svaka na svoj način)
    ali eto, that's just my opinion
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Cutki wrote:
    ne oni,
    SVI.
    to nije nesto o cem se moze pricat bas puno,
    to ti se nalaze logikom.
    ak pogledas unatrag 50 godina vidjet ces da je vrhunac kvalitete bio 70te,
    a od onda samo opada sa relativno malo iznimki,
    sve sreca PJ su jedna od njih.

    ne bih se ja nikako složila s tobom... naime, 70te su bile pionirske godine kada je sve počelo... cepelini, d hu i slični su tek otkrivali rokenrol i zato su bili jebeni... danas ih je teško dostići, ali morate svi priznati da je ta kreativnosti bila uvelike potpomognuta raznim drogama (ne želim je umanjiti zbog toga, samo napominjem)... muzika je evoluirala... a naši momci su čisti ko suza i traju i kreiraju i dalje...
    i ne prodaju sebe nego stvaraju pure LOVE!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Nothingman_Vitalogy x Footsteps_Lost Dogs
    Footsteps_Lost Dogs
    State Of Love And Trust_Rearviewmirror x Sad_Lost Dogs
    Sad_Lost Dogs.. vidim da ce biti 13-0.. e nece :D (inace bih glasao za solat, op.a.)
    Black_Ten x Given To Fly_Yield
    Black_Ten
    Better Man_Vitalogy x Indifference_VS.[/size]
    Indifference
    Cutki wrote:
    Jimi Hendrix - Voodoo Child
    Pink Floyd - Money
    Van Halen - Ain't Talking About Love
    Dire Straits - Money For Nothing
    Guns 'n Roses - Bad Obsession
    Deep Purple - Speed King
    Led Zeppelin - Immigrant Song
    The Doors - Light My Fire
    Chuck Berry - Johnny B. Good
    ZZ Top - La Grange

    sta bih ja bez tebe..
    iako sam naglasio da sam mislio samo na pj uvode.. a i sad ima bolji uvod od nekih gore pomenutih pjesama, bar 4..iako su me ucili da se o ukusima ne raspravlja :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    a sto se tice isfuranosti.. alive je sviran 530 puta, black 415, da ne nabrajam dalje.. i to samo odsviran uzivo.. a koliko si jos puta poslusao to doma aktivno ili pasivno cuo negdje..
    ali onda opet probaj ne slusat pj tjedan dva, pa si pustit black, pa da vidimo hoces pjevat ili ces skipat pjesmu jer ti je isfurana.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    a sto se tice isfuranosti.. alive je sviran 530 puta, black 415, da ne nabrajam dalje.. i to samo odsviran uzivo.. a koliko si jos puta poslusao to doma aktivno ili pasivno cuo negdje..
    ali onda opet probaj ne slusat pj tjedan dva, pa si pustit black, pa da vidimo hoces pjevat ili ces skipat pjesmu jer ti je isfurana.. :)

    ma gle, znam ja da ste si vas dva dobri, ali ako imaš problema sa svenom, reci! znaš da ti ja odn. lestes čuvamo leđa i ginemo za tebe! :)
    ti si u pravu a on nije i točka. :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    nije to protiv svena, nego kad smo vec spomenuli isfuranost.. slucajno je bas on to spomenuo :D
    a i zna da bi je poslije ta dva tjedna pjevusio, a ne skipao, tako da kenja :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Priključio bih se i ja raspravi, ali trenutačno sam u prevelikom poslu oko organizacije natjecanja i praćenja regularnosti istog (neregularnosti više manje nije bilo - smatram da lobiranje za svoje stvari prolazi kao legalno sredstvo, a na koga se da utjecat... sam si je kriv:D) pa ću to ostaviti za period nakon natjecanja.
    asfo će se oglasiti za kojih 15-tak minuta, tako da čekamo još samo glasove potato girl (bilo bi u redu da joj se da još malo cajta, da ne bi bilo da prvi puta idu rezultati s nepotpunim biračkim tijelom:)). Znam da je u ispitima, ali za PJ se mora naći malo vremena, zar ne?!?;)
    Ako se ne oglasi sutra do podne pičim polufinale!
  • asfoasfo Posts: 315
    Nothingman_Vitalogy x Footsteps_Lost Dogs
    Footsteps_Lost Dogs
    State Of Love And Trust_Rearviewmirror x Sad_Lost Dogs
    State Of Love And Trust_Rearviewmirror
    Black_Ten x Given To Fly_Yield
    Black_Ten
    Better Man_Vitalogy x Indifference_VS.
    Indifference_VS
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    ma gle, znam ja da ste si vas dva dobri, ali ako imaš problema sa svenom, reci! znaš da ti ja odn. lestes čuvamo leđa i ginemo za tebe! :)
    ti si u pravu a on nije i točka. :)

    lol :D ostala sam bez oružja...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Priključio bih se i ja raspravi, ali trenutačno sam u prevelikom poslu oko organizacije natjecanja i praćenja regularnosti istog (neregularnosti više manje nije bilo - smatram da lobiranje za svoje stvari prolazi kao legalno sredstvo, a na koga se da utjecat... sam si je kriv:D) pa ću to ostaviti za period nakon natjecanja.
    asfo će se oglasiti za kojih 15-tak minuta, tako da čekamo još samo glasove potato girl (bilo bi u redu da joj se da još malo cajta, da ne bi bilo da prvi puta idu rezultati s nepotpunim biračkim tijelom:)). Znam da je u ispitima, ali za PJ se mora naći malo vremena, zar ne?!?;)
    Ako se ne oglasi sutra do podne pičim polufinale!

    E sudija, hoće bit i tekme za 3. mjesto? Ajde to je baš cool, da vidimo tko će odnijet broncu.
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    E sudija, hoće bit i tekme za 3. mjesto? Ajde to je baš cool, da vidimo tko će odnijet broncu.

    snih:D: Hoće, baš sam danas ranije to odlučio!:)

    A tek raznih izvještaja iz dobivenih rezultata natjecanja... Kaj misliš koja se sve statistika može izvaditi iz ovakvog materijala!:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    lol :D ostala sam bez oružja...
    Iva: hajde, hajde, kao da prije nego što si nabavila oružje nisi peglala okolo... :D



    btw, baš mrak da ti je skinulo gips :) je li sad sve ok?
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    snih:D: Hoće, baš sam danas ranije to odlučio!:)

    A tek raznih izvještaja iz dobivenih rezultata natjecanja... Kaj misliš koja se sve statistika može izvaditi iz ovakvog materijala!:D:D

    To te ja pitam! Daj nam statistike!
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: hajde, hajde, kao da prije nego što si nabavila oružje nisi peglala okolo... :D

    btw, baš mrak da ti je skinulo gips :) je li sad sve ok?

    malo ruka boli, moram na terapije, al bude bolje :) woohoo


    znate kaj? meni je čak ovo glasanje postalo ok, kolko god teško bilo. snih, ipak
    si siguran, nema peglanja. a sve bude brzo gotovo :(
Sign In or Register to comment.