Options

Pearl Jam in Zagreb!

12324262829860

Comments

  • Options
    tinna wrote:
    sad upravo slusam break on through,secam se da mi je neko spomenuo eddovu saradnju sa doorsima ali ja nesto nisam verovala iako sam znala da je eddie njihov veliki fan...
    procitao sam u nekoj knjizi o pj-u da je ed odradio 3 pesme sa doorsima,ali ne znam koje su to pesme:(zna li neko?break on through...odlicna pesma,jedna od mojih omiljenih
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    tinna wrote:
    ljudi,ja sam nasla studijsku verziju crazy mary konacno!!!!!
    ali mi je mnogo bolja koncertna...
    sad upravo slusam break on through,secam se da mi je neko spomenuo eddovu saradnju sa doorsima ali ja nesto nisam verovala iako sam znala da je eddie njihov veliki fan...
    i tako...
    e,da ljudi nismo pobedile!tako da nema karata za koncert od mene,kao ni pica...
    :)
    poz!

    Veliki je fan doorsa.. Ja imam video kasetu gdje eddie sa doorsima pjeva nekoliko pjesama! to je bilo u ono vrijeme izdavanja Ten-a.. Nisam odavno gledao al sigurno je otpjevao Ligh My Fire i sl.. Pogledacu ponovo ovih dana pa javim sve detalje!

    Sto se Riot Acta tice meni je on drazi npr. od Binaurala ili cak No Code-a.. Pjesme, LBC, Green Desease, I Am Mine ili Save You su mi super.. Slusam sve njihove albume ali nisam fan svake pjesme a najvise zamjerki imam na neke sa Binaurala koje mi nikako ne leže!

    btw: Ljudi nije me bilo ovih dana ali vidim da je topic po obicaju veoma aktivan!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    Imam ja taj snimak na kompu (los je snimak al sasvim dovoljno da se cuju pesme i vidi Edi :D), prva pesma je Roadhouse Blues pa Break On Through i naravno Light My Fire.
    A sto se tice datuma dolaska to i nije toliko vazno samo nek oni dodju, sto pre to bolje naravno al kad smo sve ove godine cekali nece nam skoditi jos mesec, dva :)

    Veliki pozzzz sa sve :)
    Why are you hitting yourself? C'mon hit me instead.
  • Options
    Hey PJ Kids!

    Actually, you're talking about concert in Rock and Roll Hall of Fame, January 12th, 1993!
    Yeah, Eddie Vedder with the rest of the Doors!!!

    Set list:

    Road House Blues
    Break on Through
    Light my Fire


    p.s. I have that on my DVD :p

    ****Someone mentioned that Ed has the same spirit like Jim ?! (the same or similar, whatever...:) )****
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    tzumi wrote:
    pa na riot act-u su dosta experimentisali sa zvukom ubacivsi cak i piano,po meni jedan od mozda njihovih najmeksih i najlosijih albuma gledajuci hronoloskim redom ali takodje ima i dobrih momenata...sto se tice pesama bushleaguer i help,help znaju da bodu usi barem meni..


    hi tina...
    help, help je u top 5 pesme na Riot Act prema moj ukus...

    a soglasujem se da umesto Bushleaguer trebalo je da na Riot Act stave Down , i to bi bilo super...
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    hej Siki...

    pozdrav...

    hteo sam da te pitam, jesi li bila u Otawa specijalno da pogledas Pearl Jam u zivo ili imala si druge obaveze da uradis tamo pa si iskoristila priliku da vidis Pearl Jam u zivo...?
    fotke su super, by the way... lucky you...

    :)
  • Options
    PJ17MKD wrote:
    hej Siki...

    pozdrav...

    hteo sam da te pitam, jesi li bila u Otawa specijalno da pogledas Pearl Jam u zivo ili imala si druge obaveze da uradis tamo pa si iskoristila priliku da vidis Pearl Jam u zivo...?
    fotke su super, by the way... lucky you...

    :)
    Hey, Sasho! :)

    Bila sam u USA cijelo ljeto, radila u kampu, a cim su objavili turneju, znala sam da MORAM u Kanadu na koncert. I to ne jedan, vec dva. :D

    Tako sam isla u Montreal (nemam slike, nazalost), i Ottawu sljedeci dan.
    Cetiri dana u Kanadi na PJ-u zbilja mi je bilo ODLICNO! :D
    Nisam mogla vjerovati kad sam se vratila natrag u kamp. Ottawa je bila SUPER, Montreal OK, ali Ottawa :D Ako imas priliku poslusaj boot...


    Hej, jos malo pa ce i tu navratiti...hehe :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Hey ho, lets go!!!

    Samo moram nešto da napišem i da nas vratim na prvu stranu!!! E, ljudi, od startovanja ovog Thread-a do danas, nikad nismo stajali lošije!!! ŠESTA strana, joooj!!!?

    Aj', uključujemo se u priču.....

    Pozzzzzzzzz
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    evo ja opet radim noćnu i dosadu ubijam slušajući WMMR... puštaju The Who, Soundgarden, Alice In Chains, Stone Temple Pilots, Bush... :)

    dođe mi da skinem prašinu s nekih CD-a....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljo wrote:
    evo ja opet radim noćnu i dosadu ubijam slušajući WMMR... puštaju The Who, Soundgarden, Alice In Chains, Stone Temple Pilots, Bush... :)

    dođe mi da skinem prašinu s nekih CD-a....


    Haha, super je WMMR. :)

    Izgleda da cu ja opet ostati budna i slusati 10c u 4. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    WMMR je stvarno super radio stanica...

    pitam se zasto mi ovde na Balkanu nemamo nesto slicno...

    ja ovde u Skoplju imam Life radio i definitivno je dobar radio kanal ali ipak pustaju stare stvare ... nisu profesionalni uopste, deluju kao Monkey Wrench radio ali kad tad znaju da vrlo dobro iznenadu ...

    ipak nisam prezadovoljan koliko bih hteo da budem...

    kako je kod vas dragi moji exYugoslovenci...

    jel ima neke dobre radio stanice po vase gradove...

    pozdrav

    Sasho
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Veliki je fan doorsa.. Ja imam video kasetu gdje eddie sa doorsima pjeva nekoliko pjesama! to je bilo u ono vrijeme izdavanja Ten-a.. Nisam odavno gledao al sigurno je otpjevao Ligh My Fire i sl.. Pogledacu ponovo ovih dana pa javim sve detalje!

    Sto se Riot Acta tice meni je on drazi npr. od Binaurala ili cak No Code-a.. Pjesme, LBC, Green Desease, I Am Mine ili Save You su mi super.. Slusam sve njihove albume ali nisam fan svake pjesme a najvise zamjerki imam na neke sa Binaurala koje mi nikako ne leže!

    btw: Ljudi nije me bilo ovih dana ali vidim da je topic po obicaju veoma aktivan!
    da,imam i light my fire...

    ma ok,ne mozemo bas svi imati isti ukus..meni je recimo binaural drazi od no codea a riot od oba itd...ma ljudi vazno je da mi znamo da cenimo dobru iskrenu rock muziku koju izvode odlicni muzicari tj. Pearl Jam...

    da!topic ce uvek biti aktivan dok je nas vernih fanova iz ex Yu!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Ljudi evo mene!postala sam redovnija-hehe jedan bambi za mene!
    ja sada slusam Temple Of The Dog,konkretnije Hunger Strike
    jel je to jedina pesma koju peva i edi zajedno sa krisom?
    ladno nisam provalila da imam i taj spot...
    to je jedna tema za razgovor...
    druga je-Ljudi ja mrzim creed,dobro ne mrzim ali me nerviraju..deluju mi kao bleda kopija PJ-a..mada sam cula njihovu higher koju peva i edi sa njima...ali opet...
    treca je-pa,kako ste ljudi,sta ima kod vas?kako zivite?zena,deca dobro?
    ajd pa tako (sto bi rekli ovde zupljani)
    :):):):)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    Narode, ima li neko svezu informaciju o novom singlu? Da li je nesto o tome pricano na filadelfijskom radiju http://www.wmmr.com , mislim da li postoji FRESH INFO? Znam da su neki od vas postali redovni konzumenti pomenutog radija.
    PS. Preporuka onima koji ga nisu slušali. Učinite to obavezno!
    WMMR ROCKS!!!
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    radiolog wrote:
    Narode, ima li neko svezu informaciju o novom singlu? Da li je nesto o tome pricano na filadelfijskom radiju http://www.wmmr.com , mislim da li postoji FRESH INFO? Znam da su neki od vas postali redovni konzumenti pomenutog radija.
    PS. Preporuka onima koji ga nisu slušali. Učinite to obavezno!
    WMMR ROCKS!!!

    hej,
    ništa novo... strpimo se još 2-3 tjedna i single je vani... sjeca li se netko koliko prije sluzbenog objavljivanja su zadnji albumi procurili na internet? mislim da je Riot Act bio na netu nekih jesec-dva ranije...

    samo razmišljam :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    MirellaMirella Posts: 242
    so, what are you all talking about? I can only read 'Riot Act' ;).

    groetjes,
    Mirella :)
    Bugs mailinglist site: http://www.igotbugs.net/wiki
  • Options
    killroykillroy Posts: 739
    Mirella wrote:
    so, what are you all talking about? I can only read 'Riot Act' ;).

    groetjes,
    Mirella :)

    Hi, Mirella,

    He, he, It's about that one thing that Riot Act produces - mixed feelings :)
    As usual, some of us really like it and some of as think it's the worst.

    Otherwise, we mostly talk about our dreams and hopes of PJ visiting a pack of small countries in the Balkans. First, there was some news about PJ playing in Belgrade, Serbia in June, but unfortunately, according to some other rumors, this will not happen just yet. But I really BELIEVE it will happen in September-October. We might even get lucky and have concerts in Zagreb and Ljubljana, too. At least the number of posts in this thread proves it hat we should. :)

    P.S.
    I admire you how you haven't given up hope on pearl-jam news group. That place has gone... well, off topic.
    :)
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Mirella wrote:
    so, what are you all talking about? I can only read 'Riot Act' ;).

    groetjes,
    Mirella :)

    hey, nice to see you here :)
    maybe I should translate all these posts and send it to Bugs?
    or maybe not ;-)

    siljo (Ranko)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    MirellaMirella Posts: 242
    heheh, thanks :).
    And yes, the newsgroup... there are still nice people in it, and it's more or less a habit too ;).

    groetjes,
    Mirella :)

    p.s.: you can also 'abuse' the Bugs site to add why Pearl Jam should play where. I liked Ljubljana and I think the most far away concert I was at in Europe must have been Katowice, counted from my house.
    Bugs mailinglist site: http://www.igotbugs.net/wiki
  • Options
    I Adore R I O T A C T... Cause To The U N I V E R S E I Don't Mean A Thing....:)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Riot Act je po meni solidan album.

    Meni najdrazi je NO CODE, a slijedi YIELD ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    ..... And There's Just One Word I Still Believe....and It's.....


    Guess?!!

    ;)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    evo i mene na forumu :)

    dajte poduzmimo nešto. moram vidjet Pearl Jam!!!!

    cropdustress, ja sam žensko :)) Iz područja Rijeke sam. ;) znate li možda kakvi su izgledi na sviraju tu u blizini???

    pozdrav svima.
  • Options
    dajte poduzmimo nešto. moram vidjet Pearl Jam!!!!
    radimo na tome:) i mi moramo da vidimo PJ:)
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    evo i mene na forumu :)

    dajte poduzmimo nešto. moram vidjet Pearl Jam!!!!

    cropdustress, ja sam žensko :)) Iz područja Rijeke sam. ;) znate li možda kakvi su izgledi na sviraju tu u blizini???

    pozdrav svima.


    WTF??? Ne mogu vjerovati!!! Gdje kod Rijeke, gdje??? JA sam u Kastvu! OMG!!!


    Pisi pisi, moramo se cuti, ajde. Mozda se i znamo... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Vidi ti riječana...mašala vas ovdje :)

    Moram priznati, smatram da Rijeka trenutno ima najbolju underground scenu na prostorima bivše nam države....nemoj da se ko slučajno uvrijedi ovim komentarom! :)

    Skoro smo organizovali koncert Father-a u Tuzli...hajd što su momci super, prava raja...nego im je muzika "do jaja" :), a sviraju profesionalno k'o da im je upravo izašao 4-i album, a ne prvi!....highly recommended!
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    siljo wrote:
    hej,
    ništa novo... strpimo se još 2-3 tjedna i single je vani... sjeca li se netko koliko prije sluzbenog objavljivanja su zadnji albumi procurili na internet? mislim da je Riot Act bio na netu nekih jesec-dva ranije...

    samo razmišljam :)
    3 tjedna ranije.

    ali za taj albm se znalo da se radi tek 7 mjeseci prije neg je izašao, za ovaj se zna već godinu i pol :)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    WTF??? Ne mogu vjerovati!!! Gdje kod Rijeke, gdje??? JA sam u Kastvu! OMG!!!


    Pisi pisi, moramo se cuti, ajde. Mozda se i znamo... :D


    javi mi se na PM. dam ti icq pa se javi :)
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ..... And There's Just One Word I Still Believe....and It's.....


    Guess?!!

    ;)
    love,love..!!!YEAH!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
Sign In or Register to comment.