Options

Pearl Jam in Zagreb!

12223252728860

Comments

  • Options
    Da nije neko slucajno vec cuo Worldwide... ili razgovarao sa nekim ko je? Stigla mi je PM u kome sam dobio info da su je neki ljudi preko grane vec culi. Nazalost ni osoba koja je poslala PM je takodje nije jos uvek cula...
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    radiolog wrote:
    Da nije neko slucajno vec cuo Worldwide... ili razgovarao sa nekim ko je? Stigla mi je PM u kome sam dobio info da su je neki ljudi preko grane vec culi. Nazalost ni osoba koja je poslala PM je takodje nije jos uvek cula...

    http://www.wmmr.com (rock radio station in Philadelphia) ... dobili su od PJ agenta single i preslušali, ali ne smiju puštati... to je sve što sam čuo...

    radio se može slušati i online, fora stvari puštaju :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljo wrote:
    http://www.wmmr.com (rock radio station in Philadelphia) ... dobili su od PJ agenta single i preslušali, ali ne smiju puštati... to je sve što sam čuo...

    radio se može slušati i online, fora stvari puštaju :)
    Pa jesu li komentarisali pesmu!!! Sta su rekli o njoj?

    PS. nazalost nemam TV kartu (pretpostavljam da bez nje ne mogu slusati
    e-radio)
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    radiolog wrote:
    Pa jesu li komentarisali pesmu!!! Sta su rekli o njoj?

    PS. nazalost nemam TV kartu (pretpostavljam da bez nje ne mogu slusati
    e-radio)

    samo trebas imat dobru vezu.

    Pjesma je rockerska navodno, Eddie pjeva ko lud, back up vokali, nisu puno rekli, zbilja...nemaju je na radiju, navodno su je culi, i predstavnik je odnio sa sobom...

    toliko o tome :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Koga imas tamo?
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    radiolog wrote:
    Koga imas tamo?

    Ma bila sam nakon posla u US. Isla sam sama na 4 dana, bilo mi je SUPER.
    Kad sam odlazila, nisam htjela otici. Predivno je, predivno! :)


    Hey, evo linka o novim info o singlu.


    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=161939
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    samo trebas imat dobru vezu.

    Pjesma je rockerska navodno, Eddie pjeva ko lud, back up vokali, nisu puno rekli, zbilja...nemaju je na radiju, navodno su je culi, i predstavnik je odnio sa sobom...

    toliko o tome :D

    evo thread-a sa nekim vijestima, ništa spektakularno...

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=161939
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    killroykillroy Posts: 739


    Super su slike! Moram priznati da ti zavidim. Vidjet Seattle, uh....
    Inace, iako svi pljuju po Americi zbog politike, uvijek mi se cinilo da tamo ima magicnih stvari za vidjet. Zanimljivi gradovi, priroda, a vjerujem da i ljudi nisu losi.
    A Kanada je vjerojatno jos bolja.
  • Options
    killroy wrote:
    Super su slike! Moram priznati da ti zavidim. Vidjet Seattle, uh....
    Inace, iako svi pljuju po Americi zbog politike, uvijek mi se cinilo da tamo ima magicnih stvari za vidjet. Zanimljivi gradovi, priroda, a vjerujem da i ljudi nisu losi.
    A Kanada je vjerojatno jos bolja.


    Istina, sve sto si rekao stoji.
    To treba dozivjet. Priroda, gradovi (ne svi, naravno), ali Seattle i Boston pogotovo se moraju vidjet, dozivjet. Ljudi su super isto :)
    U Kanadi sam bila kratko, nazalost,
    samo u Montrealu i Ottawi za taj vikend, i jako mi se svidjela. Drugi put cu malo
    duze ostat, nadam se ;)

    Ali stvarno, godina za pamcenje!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    samo trebas imat dobru vezu.

    :D
    E, moram vam reci da ste mi ulepsali dan! http://www.wmmr.com rocks!!!
    Trenutno slusam emisiju u kojoj gostuju dva clana Offspring-a. Nadam se da ce uleteti neka informacija vezana za novi P.J. single ili album...
    Tank's
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    Ovog trenutka pustaju Pearl Jam na http://www.wmmr.com !!!!!!!!!!!!!!! Haaaaaa Upravo su procitali mail koji sam im poslao nakon sto su pustili Pearl Jam obradu ...Hide Your Love Away... Kupili su me:)
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    radiolog wrote:
    Ovog trenutka pustaju Pearl Jam na http://www.wmmr.com !!!!!!!!!!!!!!! Haaaaaa Upravo su procitali mail koji sam im poslao nakon sto su pustili Pearl Jam obradu ...Hide Your Love Away... Kupili su me:)


    Haha, ja sam poslala mail i htjela bih da puste Brother, a ako ne, Hide YOur Love Away. Sad vjerojatno nece... :D

    Nema veze, super, Rad! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Hello svima!

    Samo se javljam i pozdravljam svih gdje god bili...
    eto me malo, skidam neke show-e, PJ, naravno... ;)

    I vjerojatno cu biti budna do 4 ujutro i slusat 10c show na http://www.wmmr.com :D


    Javite se malo da znam da ste zivi! ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Hello svima!

    Samo se javljam i pozdravljam svih gdje god bili...
    eto me malo, skidam neke show-e, PJ, naravno... ;)

    I vjerojatno cu biti budna do 4 ujutro i slusat 10c show na http://www.wmmr.com :D


    Javite se malo da znam da ste zivi! ;)

    hm, ja probao kupiti poster na tenclub.com, al isve se skršilo tocno u ponoc kad je prodaja krenula... odoh baciti uho na WMMR :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    Hello svima!

    Samo se javljam i pozdravljam svih gdje god bili...
    eto me malo, skidam neke show-e, PJ, naravno... ;)

    I vjerojatno cu biti budna do 4 ujutro i slusat 10c show na http://www.wmmr.com :D


    Javite se malo da znam da ste zivi! ;)



    Ćaos!
    Super su ti one fotke iz Sijetla! Hvala što si ih drugarski podelila sa nama. Veruj mi, tako mi je bilo lepo dok sam ih gledala, baš kao da sam i ja bila s tobom :)

    Btw, sećate se da sam vam spominjala Peru iz "Komune"? E, pa, tip je izgleda promenio broj mob-tela :( Kopam kako da dođem do nekog od tih tipova na drugi način....nešto sporo ide...a i ovih dana sam prebukirana poslom....počinjem da radim na novoj predstavi:)- eto, to su lepe vesti, zar ne? Nadam se da ćete imati prilike da uskoro i vidite nešto od moje pozorišne trupe...Who knows?!.....do tada, naravno, slušam Pearl Jam....i još uvek sanjam....trenutno mi uši ljubi snimak sa koncerta u Oslu.....:)

    BIG HUG FOR my GREAT PJ FRIENDS!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Ćaos!
    Super su ti one fotke iz Sijetla! Hvala što si ih drugarski podelila sa nama. Veruj mi, tako mi je bilo lepo dok sam ih gledala, baš kao da sam i ja bila s tobom :)

    Btw, sećate se da sam vam spominjala Peru iz "Komune"? E, pa, tip je izgleda promenio broj mob-tela :( Kopam kako da dođem do nekog od tih tipova na drugi način....nešto sporo ide...a i ovih dana sam prebukirana poslom....počinjem da radim na novoj predstavi:)- eto, to su lepe vesti, zar ne? Nadam se da ćete imati prilike da uskoro i vidite nešto od moje pozorišne trupe...Who knows?!.....do tada, naravno, slušam Pearl Jam....i još uvek sanjam....trenutno mi uši ljubi snimak sa koncerta u Oslu.....:)

    BIG HUG FOR my GREAT PJ FRIENDS!!!


    Da, treba bit strpljiv, da... :) Ma uskoro cemo nesto saznati...

    Single je uskoro vani, sad u trecem mj. Pa onda album, pa turneja...
    Jos malo pa su tu...hehe. A mi cemo se do tada valjda uspjeti organizirati, upoznati i sve ostalo... :D


    Hehe, Seattle je bio FENOMENALAN! :) Nadam se da cu opet uskoro otici tamo... ;)
    Najbolji i najlepsi grad na svijetu, stvarno.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    .............................................?
    a,sorry stvarno...nemojte da se ljutite...
    jedva stizem i na forum da dodjem...
    imala sam tri tekme prosle nedelje,i nikako da stignem...
    samo jednom nedeljno uspem da svratim malo do vas,evo za tri sata imam tekmu,sva sreca pa je ovde...
    poslacu slike,casna PJ fanovska rec!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    katja wrote:
    Ok,
    jas sum ovie denovi vo frka i ne mozam mnogu cesto da doagam na board-ov. No eve, ja koristam sekoja sansa.
    Znaci luge, ova leto ideme na Pearl Jam, a?! :D:D:D
    Bar minimum dva-tri koncerta!!!
    Jas sum sigurna deka ke dojdat vo Belgrad!!! Ne se somnevam i za Bugarija. Eh, samo koga bi imala sreka da gi gledam i vo arenata vo Pula!!! :D No, aj da ne preteruvam.

    Recite ako treba nesto da prevedim. hehehehehe Potrudi cu se, nekako bolane. hehehe
    Hugs and kisses...
    ja sam te donekle razumela...
    pa ni ja ne mogu cesto da dolazim na forum:ma ok,kada stignes ti svrati i tako...
    da ovog leta idemo na pearl jam
    ja cu se potruditi da odem na toliko!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Hej, ljudi!
    Nije me bilo cak 2 dana na netu! STRASNO! Sto sam propustila? ;)
    ma samo par glasina,i nas ludake!:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Dobro, da ne zijevate od dosade i da
    se ne bunite da nemamo o cemu pricati,
    evo malo mojih slika :D Enjoy! :)

    http://pg.photos.yahoo.com/ph/silversmile08/album?.dir=/10ac&urlhint=actn,ren%3as,18%3af,0
    extra!
    super su fotkice:):):)
    i like them!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391

    Uskoro cemo i mi svi zajedno bit na koncertu, uzivati i slikati ko ludi :D
    :):):):):):):)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Ovog trenutka pustaju Pearl Jam na http://www.wmmr.com !!!!!!!!!!!!!!! Haaaaaa Upravo su procitali mail koji sam im poslao nakon sto su pustili Pearl Jam obradu ...Hide Your Love Away... Kupili su me:)
    :):):):):)
    we`re happy for u!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Ćaos!
    Super su ti one fotke iz Sijetla! Hvala što si ih drugarski podelila sa nama. Veruj mi, tako mi je bilo lepo dok sam ih gledala, baš kao da sam i ja bila s tobom :)

    Btw, sećate se da sam vam spominjala Peru iz "Komune"? E, pa, tip je izgleda promenio broj mob-tela :( Kopam kako da dođem do nekog od tih tipova na drugi način....nešto sporo ide...a i ovih dana sam prebukirana poslom....počinjem da radim na novoj predstavi:)- eto, to su lepe vesti, zar ne? Nadam se da ćete imati prilike da uskoro i vidite nešto od moje pozorišne trupe...Who knows?!.....do tada, naravno, slušam Pearl Jam....i još uvek sanjam....trenutno mi uši ljubi snimak sa koncerta u Oslu.....:)

    BIG HUG FOR my GREAT PJ FRIENDS!!!
    eh,taj pera....
    mozda te i vidimo!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Da, treba bit strpljiv, da... :) Ma uskoro cemo nesto saznati...

    Single je uskoro vani, sad u trecem mj. Pa onda album, pa turneja...
    Jos malo pa su tu...hehe. A mi cemo se do tada valjda uspjeti organizirati, upoznati i sve ostalo... :D


    Hehe, Seattle je bio FENOMENALAN! :) Nadam se da cu opet uskoro otici tamo... ;)
    Najbolji i najlepsi grad na svijetu, stvarno.
    jos malo pa su tu...-to je to!eto optimizma!we did it!hehe:)

    e,da nisam rekla za fotke da su suuuuper!
    volela bih da odem tamo i da se ne vracam ovde vise ....
    drago mi je kad pj fanovi uzivaju u bilo cemu vezanom za pj...tako da se i ja nadam da ces opet otici u seattle!:):):)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ljudi odoh da se polako spremim za tekmu...
    igramo protiv nekih koza iz krusevca...
    tako pa ako ih ljudski oderemo castim vas kartama za koncert...
    .....
    hm..
    a jel mozde pice umesto toga?
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    jeste li videli thread "riot act - nothing album"?neverovatno je koliko njih pljuje po tom albumu.cak je jednom moj bivsi profa(inace ljubitelj pj-a) prokomentarisao da su usrali taj album.sto se mene tice riot act nije bolji od ostalih,ali ne mogu reci ni da je losiji
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    pa na riot act-u su dosta experimentisali sa zvukom ubacivsi cak i piano,po meni jedan od mozda njihovih najmeksih i najlosijih albuma gledajuci hronoloskim redom ali takodje ima i dobrih momenata...sto se tice pesama bushleaguer i help,help znaju da bodu usi barem meni..
    live to win
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    jeste li videli thread "riot act - nothing album"?neverovatno je koliko njih pljuje po tom albumu.cak je jednom moj bivsi profa(inace ljubitelj pj-a) prokomentarisao da su usrali taj album.sto se mene tice riot act nije bolji od ostalih,ali ne mogu reci ni da je losiji
    meni je rioct act sasvim ok,ali bas mi se u potpunosti svidja...ceo...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ljudi,ja sam nasla studijsku verziju crazy mary konacno!!!!!
    ali mi je mnogo bolja koncertna...
    sad upravo slusam break on through,secam se da mi je neko spomenuo eddovu saradnju sa doorsima ali ja nesto nisam verovala iako sam znala da je eddie njihov veliki fan...
    i tako...
    e,da ljudi nismo pobedile!tako da nema karata za koncert od mene,kao ni pica...
    :)
    poz!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
Sign In or Register to comment.