Options

Pearl Jam in Zagreb!

12526283031860

Comments

  • Options
    blackpearl wrote:
    Ljudi aj ako izadje cela pesama da se skine ostavite link pliz, posto trenutno nemam vremena pa da ne buljam po tremu :).
    P.S. Gde ste svi nestali, isla sam na serach da bih nasla topic?!
    Pozz

    Ne moras ici na search, odi u user CP, trebali bi ti se
    pokazati svi threadovi u koje si postala. Pa tako i ovaj ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    ma ovako mi lakse, nego sam to rekla sto slabo kuckamo pa smo spali tamo na neku 5, 6 stranu :)
    Da vas vratim u zivot, jel ima neko neku tetovazu? To vas pitam jer ja vec dugo vreme razmisljam da uradim jedan mali tattoo sa likom stickman-a :D. Sta mislite, jeste li vi imali ovake ideje?
    http://www.pearl-jam.com/art/10/tattoo.jpg
    ovo je samo primer, naravno ne bih bas ovoliku :)
    Why are you hitting yourself? C'mon hit me instead.
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    http://www.tattooedeverything.com/

    na ovu stranu mozete pogledati dosta inovativne tetovaze... ima i nekih "normalni" , mislim "default" kao na primer Stickman ali ima i dosta toga originalne stvare inspirirane Pearl Jam-a...

    pozdrav svima i ne zaboravljajte na ovaj thread... postujte ljudi... "Pearl Jam in belgrade" je u pitanju, ne drugo :-)

    Sasho
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    blackpearl wrote:
    ma ovako mi lakse, nego sam to rekla sto slabo kuckamo pa smo spali tamo na neku 5, 6 stranu :)
    Da vas vratim u zivot, jel ima neko neku tetovazu? To vas pitam jer ja vec dugo vreme razmisljam da uradim jedan mali tattoo sa likom stickman-a :D. Sta mislite, jeste li vi imali ovake ideje?
    http://www.pearl-jam.com/art/10/tattoo.jpg
    ovo je samo primer, naravno ne bih bas ovoliku :)

    kakve tetovaze? Sa motivima Pearl jam ili bilo kakve? Inace imam ja tetovaze...ali who cares heh
    live to win
  • Options
    MilicaNBGMilicaNBG Posts: 22
    Bejah na sajtu i imam jedno pitanje-Zasto ljudi tetoviraju osmice uz PJ ili je to samo uspravan znak za beskonacnost ili uproscena slika sa Binaural (mada ta slika ustvari predstavlja big bang, ald dobro sad)
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    nitko ne komentira novi izgled http://www.pearljam.com ???

    službeno potvrđeno:
    -single izlazi 8.3.
    -8.3. u podne po našem vremenu će se moći besplatno skinuti sa http://www.pearljam.com
    -7.3. će objaviti tracklisting za novi album i vjerojatno tourdates
    -2.5. izlazi album... naslov je vjerojatno "pearl jam" iako će se možda i promijeniti... omot je zanimljiv, izgleda kao papirnata vrecica... debela vrecica... u koju stane npr. i 1 DVD ;)

    ajd ljudi, ustanite iz mrtvih :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    katjakatja Posts: 188
    blackpearl wrote:
    jel ima neko neku tetovazu? To vas pitam jer ja vec dugo vreme razmisljam da uradim jedan mali tattoo sa likom stickman-a :D. Sta mislite, jeste li vi imali ovake ideje?
    http://www.pearl-jam.com/art/10/tattoo.jpg
    ovo je samo primer, naravno ne bih bas ovoliku :)


    Ej, jas intenzivno razmisluvam za stickman veke dva meseci!!!! :D Samo ne sum sigurna za lokacija za tetovaza. Hmmm... Aj reci kako je ako uradis tetovazu u skoro vreme.
    Good luck!
    Best choice!
    ;)
  • Options
    katjakatja Posts: 188
    siljo wrote:
    nitko ne komentira novi izgled http://www.pearljam.com ???

    službeno potvrđeno:
    -single izlazi 8.3.
    -8.3. u podne po našem vremenu će se moći besplatno skinuti sa http://www.pearljam.com
    -7.3. će objaviti tracklisting za novi album i vjerojatno tourdates
    -2.5. izlazi album... naslov je vjerojatno "pearl jam" iako će se možda i promijeniti... omot je zanimljiv, izgleda kao papirnata vrecica... debela vrecica... u koju stane npr. i 1 DVD ;)

    ajd ljudi, ustanite iz mrtvih :)


    Super poklon za 8mi mart!!!! hehehehe
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    zdravo Katja...

    ete ja adresata sto ja napisav na ovaa stranica, eve kje ja napisam pak za tebe http://www.tattooedeverything.com/ pa proveri si gi ovie tetovazi ima stvarno interesani i moze nesto kje si odberes...

    kje ti pisam mail za toa sto se dogovaravme da razmenime nekoi raboti jas i ti ok... ako si slobodna moze toa da go napravime od ponedelnik nekoj den...

    pozdrav do site i stvarno se super ovie novosti...

    bas pred nekoj den na nekoj drug thread rekov deka ako nekogas vo kariera Pearl Jam naslovat niven album kako selftitled toa bi trebalo da bide ovoj, bas koga se nezavisni od nikogo i koga se na vrv od nivnata igra kako odlicni iskusni muzicari koi imaat golem integritet vo muzickiot svet i se primer za epten mnogu golem broj na drugi bendovi a i opsto za cela muzicka industrija...

    do sve vas: potrudite se malo da razumete to sto sam napisao na Makedonski, pa bilo bi fer od vama posto ja non-stop pisem i citam na srpsko-hrvatski...

    :-)

    Siljo, bice zabavno druze a? bar tako mi izgleda...
    iskreno se nadam da cu se navreme zaclaniti u tenclubu, i to poshalji cu pare sutra najverovatno... posto nikad do sada nisam bio clan a plus ako nekada je to pametno da uradim ondak mislim da je ovo pravo vreme da uradim to... sta kazete? jel neko drug od vama ovde clan 10C-a...

    Sasho

    citamo se
  • Options
    katjakatja Posts: 188
    PJ17MKD wrote:
    zdravo Katja...

    ete ja adresata sto ja napisav na ovaa stranica, eve kje ja napisam pak za tebe http://www.tattooedeverything.com/ pa proveri si gi ovie tetovazi ima stvarno interesani i moze nesto kje si odberes...

    Fala!!!
    Pregledav se na interent sto ima PJ tetovazi!!!!
    Samo...
    sekoj vtor go ima stickman... maaaan.
    Ali, mnooogu go sakam i definitivno ke bide stickmen!
    Thanks Jeff... ;)
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    nitko ne komentira novi izgled http://www.pearljam.com ???

    službeno potvrđeno:
    -single izlazi 8.3.
    -8.3. u podne po našem vremenu će se moći besplatno skinuti sa http://www.pearljam.com
    -7.3. će objaviti tracklisting za novi album i vjerojatno tourdates
    -2.5. izlazi album... naslov je vjerojatno "pearl jam" iako će se možda i promijeniti... omot je zanimljiv, izgleda kao papirnata vrecica... debela vrecica... u koju stane npr. i 1 DVD ;)

    ajd ljudi, ustanite iz mrtvih :)


    Ja znam sto se zbiva, al nikad ne postam vijesti ovdje... :o
    Meni se svidja novi izgled pj.com i vijesti su SUPER!!! :)
    Jedva cekam sve to...Prvo singl, a onda ostalo..Jos malo pa su tu... ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Ćao drugari!

    SAMO DA VAS POZDRAVIM. U VELIKOJ SAM GUŽVI, RADIM NA SWE STRANE, ETC. ALI, NARAVNO, BODRI ME IZLAZAK NOVOG ALBUMA I SVA SAM NAPETA OD IŠČEKIVANJA OBJAVE TOUR TERMINA!!!!

    ŠTO SE TIČE NOVOG DESIGNE-A SAJTA, VEOMA MI SE DOPADA, UOSTALOM, KAO I SVE ŠTO JE VEZANO ZAS PJ....MADA, MORAM PRIZNATI DA MI SE PRETHODNI DOPADA MALKO VIŠE, BAR ZA 10%....

    BIG HUG!

    SARAH
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Jedna mala dopuna:

    pronjuškala sam sajtom i zaključila kako je pregledniji :) jesam li u pravu?
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jedna mala dopuna:

    pronjuškala sam sajtom i zaključila kako je pregledniji :) jesam li u pravu?


    Puno bolji sto se tice informacija, pogotovo o showima i pjesmama, bla bla,, i sve ostalo. Puno, Puno bolji. Meni se svidjaju i BACKGROUNDi-;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    PJ17MKD wrote:
    Siljo, bice zabavno druze a? bar tako mi izgleda...
    iskreno se nadam da cu se navreme zaclaniti u tenclubu, i to poshalji cu pare sutra najverovatno... posto nikad do sada nisam bio clan a plus ako nekada je to pametno da uradim ondak mislim da je ovo pravo vreme da uradim to... sta kazete? jel neko drug od vama ovde clan 10C-a...

    uclani se, mislim da ti nece biti zao... od ove godine newsletter dolazi u obliku "Deep" magazina... bit ce zanimljivo... a mislim i da ce biti nekih poklona za clanove Tencluba :)

    ma samo ti pisi na makedonskom, zvuci zanimljivo :) ako opet dođem u makedoniju ima da na makedonskom narucim gravce na tavce :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    uclani se, mislim da ti nece biti zao... od ove godine newsletter dolazi u obliku "Deep" magazina... bit ce zanimljivo... a mislim i da ce biti nekih poklona za clanove Tencluba :)

    ma samo ti pisi na makedonskom, zvuci zanimljivo :) ako opet dođem u makedoniju ima da na makedonskom narucim gravce na tavce :)

    Jel dobijes neke beneficije sto se tice prodaje karata ako si u tenclub-u? Znam da ovi u Americi dobijaju najbolje pozicije, ali kod njih su koncerti sjedeci, pa onda mogu dobit najbolja mjesta. Na koncertima u Europi ne znam kako bi to funkcioniralo.
    I jel postoji opasnost da se karte, jednom kad krenu u prodaju, rasprodaju isti tren, pa da ih se ne moze nabaviti vise?
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    killroy wrote:
    Jel dobijes neke beneficije sto se tice prodaje karata ako si u tenclub-u? Znam da ovi u Americi dobijaju najbolje pozicije, ali kod njih su koncerti sjedeci, pa onda mogu dobit najbolja mjesta. Na koncertima u Europi ne znam kako bi to funkcioniralo.
    I jel postoji opasnost da se karte, jednom kad krenu u prodaju, rasprodaju isti tren, pa da ih se ne moze nabaviti vise?

    ne znam što planiraju za europu, ali mislim da ni kod nas vise nece biti GA koncerata, nego isklucivo sa stolicama... što ne znaci da ljudi stvarno sjede na koncertu... tako je bilo u veroni i ja bio prezadovoljan... odmorio se od naguravanjau prvom redu vecer prije u ljubljani :-)
    za koncerte u nasoj blizini se nece rasprodati... nema toliko clanova tencluba...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    evo copy/paste:

    "hi guys!
    good news from Italy!
    the local newspaper writes today that PJ has booked the Arena di Verona for the middle of September (maybe the 17th).

    we're waiting for ten club now..it promised us lots of updates for the next Tuesday..
    ciaooo
    Rossana "
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    MilicaNBGMilicaNBG Posts: 22
    Vidim da me niko nije konstatovao a kamoli procitao moje pitanje.Dakle zasto ljudi tetoviraju 8 uz PJ?
    A sto se novog dizajna sajta tice.Stari je ipak bio bolji.Nekako je bio bas pravi Pearl jam!!! Narocito one halucinogene slicice.Ovaj novi je mozda funkcionalniji ali su boje i motivi kao iz 50ih i 60ih (kao na B92). A vidim da se i modni trendovi vracaju sve je u tom fazonu,pa mi prosto malo glupo da i PEARL JAM POKLEKNE PRED TOM RETRO TREND POPLAVOM.
    Sta vi mislite?
    I don't question our existance,I just question our modern needs...
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    MilicaNBG wrote:
    Vidim da me niko nije konstatovao a kamoli procitao moje pitanje.Dakle zasto ljudi tetoviraju 8 uz PJ?
    A sto se novog dizajna sajta tice.Stari je ipak bio bolji.Nekako je bio bas pravi Pearl jam!!! Narocito one halucinogene slicice.Ovaj novi je mozda funkcionalniji ali su boje i motivi kao iz 50ih i 60ih (kao na B92). A vidim da se i modni trendovi vracaju sve je u tom fazonu,pa mi prosto malo glupo da i PEARL JAM POKLEKNE PRED TOM RETRO TREND POPLAVOM.
    Sta vi mislite?

    Milice nemoj mislis da te zanemarujemo, konkretno i ja se isto pitam za tu osmicu?
    Sto se site-a tice.. Meni je skroz ok, cak sta vise super je! Neka se neki stvari modernizuju vremenom, ali samo je jako bitno da se ljudi ne mjenjaju nego ostaju onakvi kavi su bili i prije 15 godina.. Znas, kad kupis cokoladu puno je bitnije kakvog je ukusa nego kakav joj je omot :)

    Btw: moramo drzati ovaj thread u vrhu, ipak vec je vrijeme da se zakazuju koncerti, a ko zna, mozda neko od PJ managera ili cak neko iz benda primjeti ovaj topic kao njima interesantan?!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    siljosiljo Posts: 2,201
    Doctor wrote:
    Milice nemoj mislis da te zanemarujemo, konkretno i ja se isto pitam za tu osmicu?
    Sto se site-a tice.. Meni je skroz ok, cak sta vise super je! Neka se neki stvari modernizuju vremenom, ali samo je jako bitno da se ljudi ne mjenjaju nego ostaju onakvi kavi su bili i prije 15 godina.. Znas, kad kupis cokoladu puno je bitnije kakvog je ukusa nego kakav joj je omot :)

    mislim da osmica ima veze sa Binaural artwork.. ako mislimo na istu osmicu...

    glede sitea, meni je ok, nešto svježe, preglednije sa puno više informacija...
    iako, moram priznati da mi je stari bio više cool... na vitalogy način :)
    dobra mi je fora na novom siteu što se na svakoj stranici iz gornjih menija pojavljuje onaj čovječuljak :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Options
    MilicaNBG wrote:
    Vidim da me niko nije konstatovao a kamoli procitao moje pitanje.Dakle zasto ljudi tetoviraju 8 uz PJ?
    A sto se novog dizajna sajta tice.Stari je ipak bio bolji.Nekako je bio bas pravi Pearl jam!!! Narocito one halucinogene slicice.Ovaj novi je mozda funkcionalniji ali su boje i motivi kao iz 50ih i 60ih (kao na B92). A vidim da se i modni trendovi vracaju sve je u tom fazonu,pa mi prosto malo glupo da i PEARL JAM POKLEKNE PRED TOM RETRO TREND POPLAVOM.
    Sta vi mislite?


    Hi Milice- komšinice sa NBG-a!

    Što se tiče "osmice" i veze sa PJ, mislim da si već sama dala odgovor... ima veze sa asocijacijom na "Binaural", kao i sa znakom _Infinity_ iliti beskonačnost.... :)

    I, da! Skroz si u pravu za design sajta. Ovaj novi je svakako pregledniji, ali skoro da uopšte nema "emociju" Pearl Jam-a! Prethodni je totalno cool, ezoteričan, rock, art, etc. Šteta što me svaki put kada se konektujem, ovaj nowi, asocira na neku strava reklamu za "prašak za veš" i sl. ;).... no, dobro, Panta rei, što bi se reklo......
    samo da izađe taj novi album i da se o-d-u-š-e-v-i-m-o!!!

    Pozzzzzzzz
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Nevezano za ono gore, provjerio sam neke stvari o kojima smo nedavno raspravljali.. Naime, pjesmu Leash PJ je zadnji put odsvirao 94' godine dok su pjesmu Rats odsvirali 98'.. Obje su mi pjesme jedne od najdrazih i ne shvatam zasto ih PJ ignorira.. Ipak 12 godina je proslo od 94'? Mozda je Eddie zaboravio i tekst :)
    Btw: najslusanije su one sa Ten-a, sto je i razumljivo, a prednjaci Even Flow sa cak 521 odsvirani put, u ovih 15 godina!!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    Doctor wrote:
    Nevezano za ono gore, provjerio sam neke stvari o kojima smo nedavno raspravljali.. Naime, pjesmu Leash PJ je zadnji put odsvirao 94' godine dok su pjesmu Rats odsvirali 98'.. Obje su mi pjesme jedne od najdrazih i ne shvatam zasto ih PJ ignorira.. Ipak 12 godina je proslo od 94'? Mozda je Eddie zaboravio i tekst :)
    Btw: najslusanije su one sa Ten-a, sto je i razumljivo, a prednjaci Even Flow sa cak 521 odsvirani put, u ovih 15 godina!!


    :)

    eto, kroz ovaj primer se potvrđuje preglednost sajta u novom ruhu....ponekad nam treba više informacija od "soul-a"....heh....
    Da, Doctore, slične stvari sam i ja zaključila.....možda se podsete texta za koncert kod nas, ha?!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nadam se da ste vec culi za ovo...
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=166322

    Pjesma je odlicna, malo vise catchy i komercijalna po meni, slusljiva siroj publici bih prije rekla, ali zbilja JAKO dobra :)


    Nadam se da ste uspjeli vec skinut je s neta jer je nekoliko ljudi snimilo pjesmu, no ako niste, javite mi pa saljem ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    puno hvala! pesma je stvarno mnogo mocna.a sto se novog izgleda tice i nije nesto :( ali je stvarno mnogo funkcionalniji.posebno je dobar onaj deo songs.
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    nisam mogo da dodrzim do sredu pa i ja sam poslusao pesmu...

    sta da kazem... pa pesna je rokacina kakvu nismo culi odavno... punk elemente su u refrenu ako uopste ima punk u ovu pesmu... meni vise podseca na The Who a Eddie nije zvucio toliko mocno odavno...

    ko ce da ceka do Maja...?!!! ugrrhhh :(...
  • Options
    ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    PJ17MKD wrote:
    ko ce da ceka do Maja...?!!! ugrrhhh :(...
    da, ko ce da ceka do maja...
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    E ljudi ja nikako ne mogu da nađem gdje ste vi skinuli tu pjesmu? Mislim otvorim site ali ne mogu da nađem!! Ako moze neko da mi pojasni bio bi mu itekako zahvalan..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    Doctor wrote:
    E ljudi ja nikako ne mogu da nađem gdje ste vi skinuli tu pjesmu? Mislim otvorim site ali ne mogu da nađem!! Ako moze neko da mi pojasni bio bi mu itekako zahvalan..

    Ja sam je sad skunula :D sa http://s55.yousendit.com/d.aspx?id=2K1692SJ0U3510NGFJIUOUTWZ3 kad odes na sajt ispod imena pesme imas Download Now klikni tu malo sacekaj i finito (malo je losiji snimak ali nema veze :)). Pesma je odlicna ako tako budu i ostale bice to jedan mnogo dobar album :)
    Why are you hitting yourself? C'mon hit me instead.
Sign In or Register to comment.