Pearl Jam in Zagreb!

1251252254256257860

Comments

  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Imam i ja neš sitno... Madrid, Southside festival i The Squeeze Box (PJ pjeva Who pjesmuljke, komada 25), sve .mp3, oko 280 MB pa donesem...

    Veselim se Kopenhagenu... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • CutkiCutki Posts: 235
    Ne znam koliko vas je vidjelo moj thread o onoj igracki, mislim da ste svi :) I cut cete pricu uzivo kad se vidimo, bez brige. htjeli to ili ne htjeli.
    no, sad sam to nadopunila pricom o Mike-u i kako sam dobila setlistu. pa ako hocete citat na eng. evo linka :) (i ovu cete pricu cuti za 10 dana, ne sumnjajte) i jos ce se pokoja naci tu...ima jos pogleda sa deckima koje nisam spominjala :D
    http://forums.pearljam.com/showpost.php?p=4563665&postcount=63

    haha luda prica,
    sa HAPPY ENDOM kaj je najbolje!
    fantasticno

    koji parkic-narkic? martinofka, gore tkalca, jarun, nesto sedmo?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • DoctorDoctor Posts: 256
    @Pajo, daj link za Kopenhagen.. Lakse mi je to nego dolaziti sa usb-om u parkic-narkic u Zagrebu :D
    @Sid, daj i ti link boota iz Minhena da vidim je li to onaj koji i ja imam!

    Morate razmisljati internacionalno :D


    Pozdrav i Svenu.. super sto si ponovo tu!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • snihsnih Posts: 1,052
    Mi smo ovaj utorak u nemogućnosti, kao što smo već javili. Za slijedeći smo - in. Ako će sve ići po planu. Normalno, nedjelja bi bila bolja zbog ležernosti, roštilja, pive isl. A i Janko bi mogao raditi dar-mar u prirodi, no kako ovisimo o podružnici Rijeka onda neka bude kako oni kažu. Utorak!
    Što se tiče butlegova, nije frka da ih dobijemo i ranije!:))
    Stoga ću se obratiti gosp. Paji, jer ionako na njega padne najveći teret oko preuzimanja i distribucije materijala. Pa će mu naša želja za dobivanjem svih raspoloživih materijala, samo nabaciti na pleća još briga, posla isl...!:D:D
    Želimo samo reći da nije frka ako nam netko nasnimi materijale!:)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hey lestes, dolaziš li u utorak, imam majicu za tebe.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    @Pajo, daj link za Kopenhagen.. Lakse mi je to nego dolaziti sa usb-om u parkic-narkic u Zagrebu :D
    @Sid, daj i ti link boota iz Minhena da vidim je li to onaj koji i ja imam!

    imaš tu kopenhagen u mp3 formatu za skinut. http://pearljamevolution.blogspot.com/ skinem
    ja to sutra kad dođem u zg. onaj flac je s nekog torrenta valjda.

    e da, ima i werchter, ono kaj smo uživo gledali :)
    masni, sad možeš vidjeti kaj si propustil :o
  • lesteslestes Posts: 959
    hey lestes, dolaziš li u utorak, imam majicu za tebe.

    dolazim :)

    parkić-narkić kod melina, jelda?


    btw, ste vidli kaj je hinny napisal? =)
  • CutkiCutki Posts: 235
    narkic kod melina ? :(
    tam je hrpa ljudi . . .
    dal se planira kakva gitara i to?
    dal se planira odlazak u bitriju pit ili sjest u krug i festat uz pjesmu i dobro drustvo?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ok, strange PJ dream alert :D

    sinoć sam sanjala eddieja kako pjeva s dalmatinskom klapom ispred moje zgrade. dalmatinske pjesme, naravno.
    onda se klapa na kraju nastupa transformirala u cirkusku trupu i počela raditi ljudsku piramidu.
    eddie je, naravno, bio na vrhu gdje je onda radio salto. a onda je otišao u neki čudan prostor u zgradi, ali sam ga uspjela naći, rukovala se s njim, i zahvaljivala mu se, a on me je fakat slušao i gledao kao da vidi kroz mene.

    mislim da znam što sam sve iz stvarnosti umiješala. jučer pogledani video na youtubeu iz 1992. gdje se ed penje na konstrukciju, 10 sekundi na HTV-u odgledanog festivala klapa u kaštelima, film 'the game' i pročitan sidin thread o bacanju igračke i interakciji s edom.
    što mozak napravi... :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hahaha, Ana, zakon. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Doctor wrote:
    @Pajo, daj link za Kopenhagen.. Lakse mi je to nego dolaziti sa usb-om u parkic-narkic u Zagrebu :D
    @Sid, daj i ti link boota iz Minhena da vidim je li to onaj koji i ja imam!

    Morate razmisljati internacionalno :D


    Pozdrav i Svenu.. super sto si ponovo tu!


    Doktore, nemam link za Minhen, mislim da je skinut s nekog torrenta ako se ne varam.
    ja sam boot dobila na CD-u jos na turneji od jednog frenda :)
    Ako saznam, javim ti, al mislim da se tu po forumu moze naci linkova, samo treba gledat ;) Jer ipak moramo to nekako diskretno postat...hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Kopenhagen boot je ono, nekoliko puta sam se sav naježio, Ed-u se po glasu poznaje koliko je emocija prisutno. I još kad priča kako ne pije vino nego Gatorade, čak razvodnjeni Gatorade. Uglavnom, strašno nabijen koncert.

    A da večeras nije riječki mini meet-up, i pošto je gotova Pj turneja pa nema više praćenja na netu, sigurno bih se odlučio za gledanje Thompsona kako zabija mačeve po Maksimiru...

    NOT :D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    hey lestes, dolaziš li u utorak, imam majicu za tebe.
    e jurasica, mi imamo majicu za tebe tj. za tvoju frendicu :D

    dofurat ćemo u utorak...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Stoga ću se obratiti gosp. Paji, jer ionako na njega padne najveći teret oko preuzimanja i distribucije materijala. Pa će mu naša želja za dobivanjem svih raspoloživih materijala, samo nabaciti na pleća još briga, posla isl...!:D:D
    Želimo samo reći da nije frka ako nam netko nasnimi materijale!:)
    Mere. Spržim ti pa dofuram u utorak, onaj drugi...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    lestes wrote:

    btw, ste vidli kaj je hinny napisal? =)

    Da :o
    Bas sam ponosna na nas i na to kako smo prezentirali svima nasu nam domovinu...puno puta ju ne volim, ali sad mogu reci: Im Proud to be Croat :D
    Ne zbilja, svi s kojima sam pricala rekli su mi kako je Cro Crew zakon i kako smo ostavili dobar dojam. svi zele doci, posjetiti HR i nas, nadam se, hehe, a pogotovo ako PJ busu svirali opet tu. A svi znamo da hoce. i da, jos da vam kazem, mislim da zbilja trebamo nesto napraviti po pitanju Pule. jer sad je trenutak kad treba pocet lobirat za sljedecu turneju, koja ce bit za 2-3 ili koliko godina. tako da ako nas uskoro zatvore topic ko argentinicma, mozda ne bi bilo lose pocet jedan kao PJ in Pula ili samo Croatia.
    Opet je bed jer znamo da ne postamo samo mi Hrvati ovdje, al naravno da su svi dobrodosli iz zemalja bivse Juge a i sire.
    I da, mislim da cu svejedno uskoro poceti nekakav thread od Puli, postat slike i malo napisat kako je lijepo, bla bla. znam da jos ima ljudi sa foruma koji su vidjeli Arenu i stvarno im se svidja i misle da bi PJ tamo bilo zakon vidjeti....
    Eto *samo* toliko od mene zasada... :o
    Nedostatak sunca i mora mi je lupio u glavu, al se ipak bolje danas osjecam...malo manje neta, zaista, jucer vani sa ne PJ ljudima, al bilo dobro :D
    I veseli me nas mini meetup za par sati.
    A jedva cekam da se vidimo za 10 dana pa se napricamo svi kako treba.

    I da, mislim da cu sad DL Kopenhagen :cool:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sid, ne skidaj Kobenhavn, ja sam vam ga spržio za večeras ;)

    Strpi se par sati :)

    A Melodije Istre i Kvarnera se soundcheckira na Korzu :D...Keep on MIK-in in a free world :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Sid, ne skidaj Kobenhavn, ja sam vam ga spržio za večeras ;)

    Strpi se par sati :)
    :o A, pa ti si super, zbilja. hvala :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    A Melodije Istre i Kvarnera se soundcheckira na Korzu :D...Keep on MIK-in in a free world :D
    Iva: pa ti jadan stvarno imaš samo ono što bi Talijani rekli l'imbarazzo della scelta :D Hoćeš Thompsona, hoćeš MIK... :D
    Blago ti se...
  • Da
    Bas sam ponosna na nas i na to kako smo prezentirali svima nasu nam domovinu...puno puta ju ne volim, ali sad mogu reci: Im Proud to be Croat :D
    Ne zbilja, svi s kojima sam pricala rekli su mi kako je Cro Crew zakon i kako smo ostavili dobar dojam. svi zele doci, posjetiti HR i nas, nadam se, hehe, a pogotovo ako PJ busu svirali opet tu. A svi znamo da hoce. i da, jos da vam kazem, mislim da zbilja trebamo nesto napraviti po pitanju Pule. jer sad je trenutak kad treba pocet lobirat za sljedecu turneju, koja ce bit za 2-3 ili koliko godina. tako da ako nas uskoro zatvore topic ko argentinicma, mozda ne bi bilo lose pocet jedan kao PJ in Pula ili samo Croatia.
    Opet je bed jer znamo da ne postamo samo mi Hrvati ovdje, al naravno da su svi dobrodosli iz zemalja bivse Juge a i sire.
    I da, mislim da cu svejedno uskoro poceti nekakav thread od Puli, postat slike i malo napisat kako je lijepo, bla bla. znam da jos ima ljudi sa foruma koji su vidjeli Arenu i stvarno im se svidja i misle da bi PJ tamo bilo zakon vidjeti....
    Eto *samo* toliko od mene zasada... :o
    Nedostatak sunca i mora mi je lupio u glavu, al se ipak bolje danas osjecam...malo manje neta, zaista, jucer vani sa ne PJ ljudima, al bilo dobro :D
    I veseli me nas mini meetup za par sati.
    A jedva cekam da se vidimo za 10 dana pa se napricamo svi kako treba.

    I da, mislim da cu sad DL Kopenhagen :cool:

    Bilo bi genijalno da PJ svira u pulskoj Areni! Uopce ti nije losa ideja pokrenuti thread o tome :)!

    A Copenhagen je stvarno super, skinula sam prvi dio, sad cu i drugi! Jedino mi prve dvije pjesme stekaju, jel to jos nekom tako ili?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:

    A Melodije Istre i Kvarnera se soundcheckira na Korzu :D...Keep on MIK-in in a free world :D
    :eek:
    Joj, a da promijenimo mjesto meetinga? :D
    Idemo na kavu pa na MIK??? Ajde, grand finale veceras.
    Nece bit Ed i decki, al ipak ce bit show, hehe.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    Iva: pa ti jadan stvarno imaš samo ono što bi Talijani rekli l'imbarazzo della scelta :D Hoćeš Thompsona, hoćeš MIK... :D
    Blago ti se...

    baš, i onda da se ulovim knjige kraj svega ovog :D
    Death or glory!

  • RijekaRijeka Posts: 801
    :eek:
    Joj, a da promijenimo mjesto meetinga? :D
    Idemo na kavu pa na MIK??? Ajde, grand finale veceras.
    Nece bit Ed i decki, al ipak ce bit show, hehe.

    I'm open for that :D

    Meni apsolutno svejedno, treba vidit s Nikom. Makar, živjet ću i dalje bezbrižno čak i ako ne vidim veliko finale Mik-a 07 :D
    Death or glory!

  • DoctorDoctor Posts: 256
    Aaaa.. Ovaj bootleg iz Kopenhagena je fenomenalnog kvaliteta.. Skoro da je isti kao i original.. Nije ni cudo sto je tezak skoro gigu..
    Tek sam poceo slusati.. Hvala na linku lastes :)

    We all walk a long road..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    baš sam provela večer u pregledavanju filmića sa zagrebačkog koncerta koje smo snimali i od kojih smo napravili kompilaciju, pa sam se baš zapitala ima li išta novoga na youtubeu o PJ u zagrebu.
    i bome nađoh još neke videos, i to dosta dobre:

    black
    http://www.youtube.com/watch?v=uclAwlMrxJg

    small town, skoro cijela
    http://www.youtube.com/watch?v=GfhuzlbwHY8

    thin air
    http://www.youtube.com/watch?v=e304PLVEwFA

    mislim da su ova tri gore neki riječani snimali. sid, rijeka, znate možda tko stoji iza toga?

    famozni ed climbing iz drugog kuta, s nekim super kadrovima igre svjetla i sjene:
    http://www.youtube.com/watch?v=T5Vn9fQXoHs

    epileptični blood
    http://www.youtube.com/watch?v=6H1WAtFT0ho

    reportaža RTL-a koju nisam vidjela, niti čula da postoji:
    http://www.youtube.com/watch?v=TGYBSpU_tzs



    oprostite ako sam vas zatrpala linkovima, a vi već sve vidjeli :)
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    Aaaa.. Ovaj bootleg iz Kopenhagena je fenomenalnog kvaliteta.. Skoro da je isti kao i original.. Nije ni cudo sto je tezak skoro gigu..
    Tek sam poceo slusati.. Hvala na linku lastes :)

    We all walk a long road..

    nema na čemu. ja čekam utorak da to čujem :)
    i... lestes, ne lastes ;)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    elcielo wrote:
    mislim da su ova tri gore neki riječani snimali. sid, rijeka, znate možda tko stoji iza toga?

    pojma nemam o tome, a sad sam i ja malo gledao. memories came back :)... A za ovaj RTL smo i mi čak dali intervju dok smo čekali u redu za upad, ali nas izrezaše gadovi, valjda zbog brandy-a, pive, vina etc... :D

    A bio je jedan mini Ri meet up, upoznali smo i valjda najmlađeg PJ fana, i ima najbolju PJ majicu :).

    Ja sam uglavnom uživao u pričama, pošto nisam imao baš puno za pričat :(
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hehe, evo i mene doma nakon jira po Rijeci i Opatiji.
    Ovo sto se pricanja tice, dovoljno je reci da sam ja bila tamo pa ... :D
    i inace pricam previse, a tek sada, haha...
    A najmladji PJ fan je zakon. Nisam ga htjela mlaltretirat danas i slikat odmah po upoznavanju, al dovoljno je reci da je presladak i da zaista ima super PJ majicu. Bravo za tatu!
    I jos jedan bravo i hvala, Niko, nas Djed Bozicnjak kako smo ga Viktor i ja nazvali, jer nam je danas svasta donio. a i Viktor je donio nesto PJ-a, zakon, hvala. Jedino sam ja dosla praznih ruku, ali punih usta :D:p Ko i uvijek, ne...

    Ej Niko, slala sam ti sms jer je na Svidu svirala Life Wasted po povratku doma sad pred pol ure. nadam se da nisam nikoga probudila...:o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    elcielo wrote:

    Jako dobro... :)


    Jučer i danas stalno vrtim Long Road iz Londona i Throw Your Arms Around Me iz Kobenhavna... Jedva čekam bootove... :)

    Pozdraf
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    baš sam provela večer u pregledavanju filmića sa zagrebačkog koncerta koje smo snimali i od kojih smo napravili kompilaciju, pa sam se baš zapitala ima li išta novoga na youtubeu o PJ u zagrebu.
    i bome nađoh još neke videos, i to dosta dobre:

    black
    http://www.youtube.com/watch?v=uclAwlMrxJg

    small town, skoro cijela
    http://www.youtube.com/watch?v=GfhuzlbwHY8

    thin air
    http://www.youtube.com/watch?v=e304PLVEwFA

    mislim da su ova tri gore neki riječani snimali. sid, rijeka, znate možda tko stoji iza toga?

    famozni ed climbing iz drugog kuta, s nekim super kadrovima igre svjetla i sjene:
    http://www.youtube.com/watch?v=T5Vn9fQXoHs

    epileptični blood
    http://www.youtube.com/watch?v=6H1WAtFT0ho

    reportaža RTL-a koju nisam vidjela, niti čula da postoji:
    http://www.youtube.com/watch?v=TGYBSpU_tzs



    oprostite ako sam vas zatrpala linkovima, a vi već sve vidjeli :)


    Super su ovi filmici, hvala. nesto sam vidjela vec, nesto ne.
    al ne skodi opet pogledat :D
    Ne znam tko je to snimao, tocka.com, pojma nemam, moze bit iz RI, a i ne mora.

    Ej, ovaj Small Town je super na pocetku jer se cuje kad kaze: We're gonna love you a long time! :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Vrti mi se po glavi jedna ideja. Kako sam pripadnik grubljeg spola te volim sport i razna natjecanja, napravio bih jedno PJ song natjecanje. U grubo - kup sistem, utakmica pjesma protiv pjesme, forumaši glasaju za jednu od dvije, pobjednica ide u slijedeći krug, dolaze u obzir pjesme sa službenih studijskih albuma + lost dogs, ždrijebom se određuju parovi svakog kola, nositelji - možda?:):D
    Djevojke pitajte dečke da Vam objasne, ako slučajno ne razumijete ovo što sam na brzinu i nemušto ispisao!
    Kaj mislite, bolesno?!?!?:D:D
    Molim prijedloge i mišljenja - i pitanja ako ih ima!:D
    U biti sam razmišljao da to postavim na nivou novog threada na engleskom za cijeli forum, ali možda bi bilo dobro za početak istestirati isto na našem threadu! I tak...
Sign In or Register to comment.