Pearl Jam in Zagreb!

1250251253255256860

Comments

  • CutkiCutki Posts: 235
    a pas maters,
    trebalo bi za sljedeci koncert (hah, nadamo se u Zg) napravit ogromni transparent u obliku smajlija --> :) i ispod napisat
    Don't It Make You Smile

    dajte please nek neko veli kak ide to s okupljanjima,
    buduci bum najvjerojatnije na oba,
    znaci ovaj utorak i onaj iza:
    kad, di?
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Cutki wrote:
    a pas maters,
    trebalo bi za sljedeci koncert (hah, nadamo se u Zg) napravit ogromni transparent u obliku smajlija --> :) i ispod napisat
    Don't It Make You Smile

    dajte please nek neko veli kak ide to s okupljanjima,
    buduci bum najvjerojatnije na oba,
    znaci ovaj utorak i onaj iza:
    kad, di?
    Bez brige, bit ce SMILE kampanja. Zbilja. :)
    Nema sanse da ga ne odsviraju.
    Samo da me ne zaj... i pocnu svirat SMILE na svakom koncertu :cool:
    Al sumnjam da ce se to dogodit...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • CutkiCutki Posts: 235
    ta pjesma je ono,
    fenomentasticna...
    uff..
    iako, nisu ni ostale puno iza,
    al ova je ono sretna, puna energije, dode ti da skaces, vristis,
    ono ludnica...
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • lesteslestes Posts: 959
    Doctor wrote:
    Mozda ce biti razocarenje al' u Minhenu je u isti stih ubacio "Munich" - "He made it to Munich, had a..."

    je, zna on to izvesti... al nema veze. he made it to croatia :)
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    opa batice, dodjes izvana kad ono 7 stranica za proctat.. btww, lestes, poslala si mi "0 pjesmi od pearl jama na streamingu".. a ne 6 !!! lol
    ne mozes mi to napravit

    :eek: pa kak?! :confused: nula nije ni ispod 6! :confused: sorry, sorry :o sad
    su mi jasnije neke stvari :(


    to je O, a ne 0. sad mi je jasnije...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    kakva sad longeta? kaj se lestes razbila?

    damn, nema me par dana i sama nja-sra.... kog treba napeglat?

    hajde lijeci se dijete ;)

    eddija treba napeglat, :D nisu svirali SMILE kad smo mi bili na koncertu.
    da, lestes se razbila prošli petak... jedva čekam 10.7.! (da skinem gips :p)
  • masnimasni Posts: 1,657
    nista nista :)
    imao sam nesto na umu, ali mi je pobjeglo..

    btw siljo, lestes se razbila ko pi... (;) ), pala na lakat, ono, ubila se, jedva hoda..
    i sad je gipsa dobila.. ne kostelica, ono bijelo :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hey...opet 10 stranica za čitanje.
    Fuckin SMILE :) tako sam je želio čuti...9 koncerata i ništa, stvarno nekoga treba napeglati :)

    Gotov tour 07, gotovo sa koncertima...što sad??????????????????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey siljo 12 koncerata, ja također :):) sid nas šiša za jedan :) to je dosta koncerata ali opet prema ostalim pacijentima to je sitnica:)

    m,jkbgcfztcnjmj8bbv75c5x4xyx3d5f76bininini k,.o.˝+ ...ovo vas Marko pozdravlja:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hey siljo 12 koncerata, ja također :) sid nas šiša za jedan to je dosta koncerata ali opet prema ostalim pacijentima to je sitnica:)

    m,jkbgcfztcnjmj8bbv75c5x4xyx3d5f76bininini k,.o.˝+ ...ovo vas Marko pozdravlja:D

    moja Iva je isto na 13... šije me za Budimpeštu '96. :)

    mah Marku... aslrwešfošopfhsdvfefsdfvsdff ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    eddija treba napeglat, :D nisu svirali SMILE kad smo mi bili na koncertu.
    da, lestes se razbila prošli petak... jedva čekam 10.7.! (da skinem gips :p)

    a nisi pazila :)

    sretno sa svrbežom ispod gipsa ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e, cuo sam da kad dođemo do 1000. posta, ulazimo u bubanj i mozemo osvojit bundu od Vlatke ili haljinu od Dikana... fali mi još cca 150... :)
    dragi Lastane, jel to istina? :D:D:D

    a sorry, malo sam onak... jos mi je rano :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Jebeno mi je bilo kad je Eddie prije Stare babe za šankom u malom gradu(Elderly woman behind the counter in a small town) za Busha reko:We must throw some shit out.

    Kak mi je zakon ovaj Porch
    http://www.youtube.com/watch?v=IWgUXmbOEE4
  • CutkiCutki Posts: 235
    Jebeno mi je bilo kad je Eddie prije Stare babe za šankom u malom gradu(Elderly woman behind the counter in a small town) za Busha reko:We must throw some shit out.

    Kak mi je zakon ovaj Porch
    http://www.youtube.com/watch?v=IWgUXmbOEE4

    uf opak Porch!!!
    stvarno zestoko, u maniri najjacih rockera 60ih i 70ih,
    ahh.. the good ol' days
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203

    hahaha, koji hiperaktivni micek... popne se skroz gore i onda još onak živčano traži put do vrha... :D

    a ovo:

    http://www.youtube.com/watch?v=IVoaCYpvudg&mode=related&search=

    mogli bi ga pozvat da nam se pridruzi kad cemo nekog peglat ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    a bilo je i meni rano... još nemam igle za štrikanje ;) nisu mi ni trebale još


    eddie, koji razbijač :D
  • DoctorDoctor Posts: 256

    Jao lika gdje se popeo :D Ondje je bilo bar 20 metara.. Nadao sam se da bi mogao skociti u publiku al steta.. Inace, Ed je sigurno bio nekakav majmun u proslom zivotu, A mi se u Zg uvjerismo koliko je i sad spretan :) btw- i meni fali Dave tj ja PJ u originalu gledam sa njim na bubnjevima..

    Iz pouzdanih izvora sam saznao da su neki likovi iz rukovodstva Exita fanovi PJ-a, stoga bi mogli u jednoj od narednih godina ocekivati dolazak omiljenog nam benda u Novi Sad.

    I maloprije je na kanalu Pink BH bila reportaza o Pearl Jamu. U pozadini su bili isjecci Single Video Theory, dosta toga su i prevodili a urednik se fino potrudio da sumira historiju benda.. Bilo je bas ugodno vidjeti momke na Tv-u :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • DoctorDoctor Posts: 256
    http://www.youtube.com/watch?v=0Wq6VeeYZQY&mode=related&search=

    Evo jos nesto u ima starih dana!! Steta sto tada nisam imao 20 godina (iako bih vjerovatno umjesto odlaska na turneju uzeo pusku u ruke, al' nema veze :D )
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Eddie plavuša :D

    http://www.youtube.com/watch?v=BkSWsDN-3Vo&mode=related&search=

    Ovaj duet sa Peteom je super.. Usput, koja je ovo pjesma i jeli je PJ ikada izvodio?

    Eto, neću više..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Maloprije ja čistim kuću, žena iza mene sa šibom (naplačuje mi turneju:D:D i tako to...) kad ono ALIVE live verzija :) na radiju, radio SVID rka, mislim da nisam nikad čuo da u nas puštaju PJ na radilju ako da onda je to tako rijetko da češ prije dobit neku lutriju nego njih čuti :(
    Bogami dobar ovaj SVID radio dobra mjuza u điru!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Maloprije ja čistim kuću, žena iza mene sa šibom (naplačuje mi turneju i tako to...) kad ono ALIVE live verzija :) na radiju, radio SVID rka, mislim da nisam nikad čuo da u nas puštaju PJ na radilju ako da onda je to tako rijetko da češ prije dobit neku lutriju nego njih čuti :(
    Bogami dobar ovaj SVID radio dobra mjuza u điru!!
    Svid inace zna pustat PJ. I to ne samo ALIVE, ja sam cula i GTF i jos neke druge.
    to je jedan od razloga zasto ja slusam samo taj radio... :D

    Jednom sam dosla doma iz vana, prije nekih 7 godina mi se cini, upalila SVID, i cujem ja nesto poznato...kad ono cijeli Vitalogy i nakon toga No Code :eek:
    Izgleda da je nocni DJ donio svoju kolekciju CD-a pa si postao malo po noci...a ja u raju :o U 3 ujutro slusam PJ.
    Milsim da sam iste godine (2000.) cula live verziju Blacka na istom radiju, cini mi se da je ona sa Live on 2 Legs. Eto toliko o Svid radiju i zasto ga ja slusam.

    nego, Niko. sto onda? sutra navecer se vidimo, a?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Bogami, ja sam se na svidu naslušao PJ-a. I to nerijetko, definitivno imaju najbolji program u Rijeci i okolici, a ja nažalost sve manje slušam radio :(...Winamp je zamijenio radio stanice. Ali evo me sad na svidu...

    A ovaj porch s pinkpopa koji je Doctor postavio sam odgledao xyz puta. Sjećam se da kad sam nabavio cijeli taj video koncert, 3 puta zaredom sam ga odgledao cijelog :D
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ne znam koliko vas je vidjelo moj thread o onoj igracki, mislim da ste svi :) I cut cete pricu uzivo kad se vidimo, bez brige. htjeli to ili ne htjeli.
    no, sad sam to nadopunila pricom o Mike-u i kako sam dobila setlistu. pa ako hocete citat na eng. evo linka :) (i ovu cete pricu cuti za 10 dana, ne sumnjajte) i jos ce se pokoja naci tu...ima jos pogleda sa deckima koje nisam spominjala :D
    http://forums.pearljam.com/showpost.php?p=4563665&postcount=63
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hajde u utorak ponesite na meet-up usb stickove, cd-je i sl. pa da vam možemo prebaciti friking Kopenhagen boot koji smo upravo skinuli i slušamo ga!!!! :D:D:D Prejak je i super kvalitete!
    Budemo mi spržili na par cd-ja, ali dofurajte još toga. U flacu je i veliko 900MB pa je usb-jac od gige dosta (ili 2 cd-a, ali to duže traje).

    Vidimo se onda oko 18h u parkiću-narkiću? Niko ti se javi pa se dogovorimo na autobusnom...

    p.s. - nije baš neki surprise sad kad smo vam rekli što je... :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Hajde u utorak ponesite na meet-up usb stickove, cd-je i sl. pa da vam možemo prebaciti friking Kopenhagen boot koji smo upravo skinuli i slušamo ga!!!! :D:D:D
    Budemo mi spržili na par cd-ja, ali dofurajte još toga. U flacu je i veliko 900MB pa je usb-jac od gige dosta (ili 2 cd-a, ali to duže traje).

    Vidimo se onda oko 18h u parkiću-narkiću? Niko ti se javi pa se dogovorimo na autobusnom...

    p.s. - nije baš neki surprise sad kad smo vam rekli što je... :D
    Haha,pa bas i nije da, al nema veze.
    Joj, ja imam Minhen boot, ako nemate, to vam donesem za 10 dana, sa svim mojim slikama i flimicima. i jos cu pitat ljude koji imaju super slike i filmice dal mozemo to svi dijeliti. nadam se da ce bit ok.
    Ja bi ove bootove full htjela, i Kopenhagen i DUsseldorf i London. To me ful zanima. posebno London na kojemu nas je dosta bilo. :)
    Zakon ste!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hajdmo se za ozbača dogovorit što ćemo i kako oko ideje za oveći meet-up uz roštiljanje i pivkane na Jarunu. Ako ćemo ga radit trebalo bi ga radit preko vikenda, a idući meet-up je planiran za 10.07. kad dolazi Sid. Budući da je to utorak opcije su nam sljedeće:
    a) standardni meet-up iz početne točke parkić-narkić u utorak 10.7.
    b) oveći meet-up u nedjelju 8.7. na Jarunu uz mesića i pivkane ako nam riječka delegacija može već tada potegnut do Zagreba

    dakle Riječani, kako da se usmjerimo? na standardno sastanče ili da budemo ambiciozni?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Hajdmo se za ozbača dogovorit što ćemo i kako oko ideje za oveći meet-up uz roštiljanje i pivkane na Jarunu. Ako ćemo ga radit trebalo bi ga radit preko vikenda, a idući meet-up je planiran za 10.07. kad dolazi Sid. Budući da je to utorak opcije su nam sljedeće:
    a) standardni meet-up iz početne točke parkić-narkić u utorak 10.7.
    b) oveći meet-up u nedjelju 8.7. na Jarunu uz mesića i pivkane ako nam riječka delegacija može već tada potegnut do Zagreba

    dakle Riječani, kako da se usmjerimo? na standardno sastanče ili da budemo ambiciozni?
    Zvuci super i primamljivo, al ja ne znam da li cu moci dolaziti 2 dana prije, s obzirom da sam vec izbivala od doma dosta i sve to...imam jos neke stvari koje trebam sredit...i tu ce bit jaaaaako toplo.
    znam da bi u idealnom svijetu bilo super da svi dodjete tu, na more, al kad ja moram vec ici u kontinent, jbg... :D

    vidjet cu sto kaze vecina, pa mozda nesto i iskombiniram, ali sumnjam da cu dolazit u nedjelju... utorak sam slobodna popodne mislim, jer ujutro idem na intervju i onda popodne po vizu AKO ju dobijem. a ako ne, onda cu bit ful u banani, pa je mozda bolje da imamo meetup dan prije :D hahaha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ed siroče je fakat puknuo na LBC u Kopenhagenu. :(
    Pola nije mogao otpjevati, na kraju mu se fakat čuje da je u bedu. I onda je jedva promrmljao da LROM nisu nikad prije svirali pa je odmah počeo LROM.

    A Hard to Imagine je preheben...
  • lesteslestes Posts: 959
    imam i ja munchen, katowice, lisabon i madrid (sve mp3) pa uzmem.
    mene muči prognoza za utorak - kiša. a bilo bi super da budemo negdje vani...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Super znači imat čemo boot-ove...mrak:D
    Sid, vidim se sutra, navečer oko 8, ja idem na Krk sa barkom na kupanje pa vam pošaljem sms za točno vrijeme.
    Pajo, ja ću u utorak naj vjerovatnije istim busom u 3 sata tako da sam u 6 u Zg, je li to u redu??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.