Pearl Jam in Zagreb!

1120121123125126860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Kad Eduard predstavlja članove banda, naravno publika oduševljeno reagira. Jedino to nije slučaj s Boom-om - na spomen njegova imena začuje se mješavina oduševljenog aplaudiranja i fućkanja!:( (sad sam slušao Torino, ali sam siguran da sam zapazio još na nekoliko koncerata sličnu reakciju!)
    To mi baš i nije neka fora! Ajde, neka se javi ko mu je fućkao, ak ga nije trta!:D

    ma to sa fuckanjem je fora... prvi su s tim poceli ameri... fora je da nakon predstvljanja svi vicu boooooo umjesto Booooom.... nema ekipa nista protiv njega nego ga samo tako pozdravljaju... :)

    hm, barem sam ja u tom điru, valjda nisam krivo shvatio poruku :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    PJ17MKD wrote:
    ANAAAA ? :D... Ja sam ti nakon ovoga pisao koliko se secam ali nisi mi odgovorila pa sam jedanput pitao na bord za tebi jesi li dobro pa lik mi je reko da te zna i da si super...

    shit, koje smo selo :D mislim da sam ja taj lik, jer me prije godinu-dvije netko pitao za anu pa sam odgovorio da sam ju sreo prije par mjeseci :D

    edit: evo našao sam :)

    PJ17MKD wrote:
    Originally Posted by PJ17MKD
    ja sam skoro siguran da ove fotke su u sopstvenosti Ana Zardo iz Hrvatske...
    ja sam se dopisavao s njoj ali je nestanula i nisam cuo nista od nje skoro vise od godinu dana... ako neko zna neshto o njoj ili se mozda dopisavao , molim vas recite mi neshto, kako je itd.
    siljo wrote:
    Anu Z. sam vidio prije nekih pola godine... uvijek je u nekoj guzvi, ali je skroz dobro :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    shit, koje smo selo :D

    haha, zakon!
    :D
  • ifkaifka Posts: 28
    siljo wrote:
    kad se dogovorimo :)

    kad se godovorite javite...il na forum il na pm....jer bi vas htela upoznati i razmjeniti dojmove i tak to....sprziti par cedejica......:D :)

    baj d vej...ti si prvi koji mi je onak praf odgovoril na pitanje na ovom forumu..... hm...
    ...how i choose to feel...is how i am....
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ideja o meet-upu nam je super, ali fakat ne mozemo tamo negdje do utorka, 6.11. tj. iducih 12-ak dana. Vecina vec zna, ozbiljne su stvari u igri, dapace zivotne! :) Dan D je u subotu 4.11., a Iva nakon toga ima jos i neki glupi ispit u utorak. Dakle, mi mozemo tek tada, sorry. :(
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Ideja o meet-upu nam je super, ali fakat ne mozemo tamo negdje do utorka, 6.11. tj. iducih 12-ak dana. Vecina vec zna, ozbiljne su stvari u igri, dapace zivotne! :) Dan D je u subotu 4.11., a Iva nakon toga ima jos i neki glupi ispit u utorak. Dakle, mi mozemo tek tada, sorry. :(
    A, pir. jeeee :)

    A ja bih isto dosla, al sumnjam da cu moc u 11.mjesecu...nemam posao + dolaze mi prvo sestricna, onda dve frendice iz USA... pa neki rodjendani od frendica, sve nesto... A u 12. mjesecu? :D Ili da dodjete svi na izlet u RI?
    *wink wink, blink blink* :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ17MKD wrote:
    Epa ljudi evo i mene nakon dugo vreme da se javim na ovaj legendarni thread na jedan dan pre sutrasni jubilej "mjesec dana nakon koncerta" :)... Nemate pojma koliko mi je glupo sto nemam kuci internet pa kao vama da postam bar jedan post dnevno, ali sta cu, to je to... ali citam sve sto postate... u tek sam sa sve ovde :)... i nadam se da cemo se dobro boriti sa Argentince i ostale za najveci thread na forumu :D...

    e sad malo o koncertu i kako mi je bilo u Zagrebu?.....
    kao prvo: 26ti Septembar je moj najbolji dan zivota. Tacka. :D
    zasto? opisacu to sto se moze opisati, a emocije naravno nemoguce je ih opisati...

    25-tog smo trgnuli za Zagreba, 70tak Makedonci u dvospratnom autobusu... po putu je bilo krasno, pjevali smo Pearl Jam svi zajedno i zapoznavali se megju sobom zato sto jedva da se neko znao pred da trgnemo... i tako po putu kad smo stigli na Hrvatsku granicu osetio sam prve emocije i nije mi bilo jasno da se doblizujem Zagreba gde ce moj omiljeni bend svirati :)... u Zagrebu su nas ostavili u centru negde oko trgu Ban Jelacic pa trebalo je da do 18 casova budemo u centru i nakon toga da se opet pokupimo kod autobusa i da odemo do Doma Sportova.... ja sam rekao njima da stvarno ne mogu da izdrzim do 18 casova u centru i da cu poci ranije i tako sam i uradio, a sta je bila svrha? pa naravno da upoznam sto vise od vama sa bordu :D... nakon 4 h walking 'round Zagreb, koji moram priznati da me voodusevio sa svojom ljepotom, otisli smo jesti pizza u jedan dosta dobar restoran zajedno sa Katja, njen brat Kristijan i Emi pa nakon toga uzeli smo tikete za tramvaj i krenuli smo ka Doma Sportova... samo sto smo stigli, cuo sam tog Meksikanca kako pjeva pod drvetom(bio je dobar, malo preemocionalan :) ali dobar glas) a i Marin(masni) ko je isto tako bio super i dobro svirao(cuo sam kako svira Nothingman)... mozda smo trebali da se svi pokupimo kod drveta i malo popjevamo ali ja sam iskreno bio u frci a verujem i druge su bile u frci, nisam mogo da stojim u jedno mijesto...

    u trenu smo sreli Sidoniju koja je najenergicnija osoba od svima koje sam sreo tamo :) i PUNO ti hvala jos jedanput Siki sto si mi cuvala tiket toliko dugo i sto si pokusala da mi nagjes 10C tiket ali za zao nije uspjelo(Doctore, secas se sta se desilo sa slovencom, za malo pa smo bili prvi red :) ) sto nije nikakav problem kad uzmem u predvid da sam zahvaljujuci Tomislava(C2V3N) dospeo u trecem redu ispred Majka :D, hail, hail Tomislave , nikad ti ne zaboravljam to, imacu te na mom "hard disku" u glavi zauvjek :) neizmerno ti hvala...

    sreo sam i dreadisa ko je extra kul momak i bas super sto sa sobom nosi i njegov, kako sam vidio, mlagji brat :), super si druze i hvala ti jos jedanput za te CDe koje si mi poshaljio pre ;)... siljo je takogje kul, upoznao sam i paja i jos nekoliko drugi fanatika sa foruma i to i mi je bila zelja, da vas upoznam licno i personalno pa sada je pokul kad razgovaramo jer znamo sa kime razgovaramo :)... hteo sam upoznati i Tinu, za zao nisam, ali drago mi je da ti je bilo extra i da ti se ispunila tvoja zelja :)...

    kad je doslo vreme da zastanemo u redu(imao sam GA tiket) nasli smo se tamo sa Marinon(Kako je bila "T'ga za jug" druze? :) ), Marinov prijatelj(zaboravio sam mu ime), Cutki mislim da je bio takogje ali nisam siguran, pa Killroy, Doctor, Emi, pozdravljam sve vas, i najzad dosla je Sarah iz Srbije i druzili smo se sve dok organizatori nisu poceli da pustaju da ulazimo u hali... steta sto smo se skoro svi izgubili pri ulazak u sali a jedina crna tacka je bila ta, kada se stvorila velika guzva pred ulazima ali to je toliko mala sitnica da cak sam je i zaboravio potpuno nakon koncerta :)...

    e sad za koncert: pa sta da kazem osim da je moje pakleno krshtavanje bilo fenomenalno :)... znao sam odavno da ako idem na Pearl Jam hocu da budem ispred Majka... Znam da mi je svejedno dali cu ispred Ediju ili Ispred Majka ali pred Eda je bila takva guzva da nije bilo nikakve sanse osim sa eventualno 10C tiket i mislim da je Siki uspjela, bravo Sid :D... Majk je car, sta da kazem , covijek zraci neku posebnu energiju , skace , baca pickove , pokazuje po ljudima, mislim po skoro svima koji su u njegovoj blizini (pokazao na mene usred Unemployable) , pjeva , smijesi se ... stvarno nemam rijeci, bilo je extra zabavno a i dosta "napeto" ispred njega :)... kad su poceli "talase" i "branove" uspeo sam do drugog reda i najveciji deo koncerta sam bio u drugome redu iza paji... dosta dobro sam gledao i Eda, a ostali tako-tako... BRAVO PUBLICI, BRAVO... steta sto na bootlegu ne cujemo se tako dobro kako je bilu u stvarnost... ne trazim da se publika cuje kao sto se cujalo u zivo u dvorani ali ipak mislim da su nase vokale stishili malo vishe nego shto je trebalo...

    Kakav je samo bio pocetak koncerta, SEVERED f'ing HAND... fantazija... da ne oduzujem sa recenzijom zato sto svi ste bili i vidjeli to cudo koje se desilo u Zagrebu :) pa samo cu da spomnem da ne mogu da zamislim da u idnini mogu iskusiti bolji koncert(except Pearl Jam again maybe)... to me malo pravi da budem down, ko zna kad ce oni opet doci... Next Year ? dont think so ... mislim, Boze, ako cujes pomogni nam molimo te svi i nek dogju opet iducu godinu, ali ako budemo malo realni nece bas biti tako... a tako mi je zao sto nisam mogao da vidim bar jos jedan koncert ovu turneju pa tek tada da poverujem da stvarno sam bio na Pearl Jam... ovo mi je bio samo kao dobar san... ali to je to... prezadovoljan sam sa ovaj koji smo dobili u Zagrebu i moram priznati da normalno da sam bio Pearl Jam fanatik pre ovog koncerta... ali znam da nakon koncerta sam jos veci i jos zavisniji :)...
    steta sta sam nakon koncerta pozdravio samo sa Doctoru i Sarah.... sa ostalima nisam ih vidio ama ne zalim se zato sto vidimo se opet NEXT YEAR ;)... *vawe to all that i met*...

    e sad imam neke materijale sa koncerta(klipove i slike), neke dobre a neke ne toliko, pa mogu da ja to odrezem na 2 CDa i da poshaljem nekome iz Zagreba pa vi razmenite to na neki meeting kad se saberete...

    @ elcielo: jedno veliko BRAVO za tebi ;)... zasluzila si mnogo vise pohvale... svaka cast... doci ce oni opet, a kad to se bude desilo potseticu se na ovu stvar koja si ti organizovala sa penkale i znacu da i to je odigralo bar mali deo oko toga da oni opet pristanu da dogju u Zagrebu a bice, garant :)...

    @pajo: Na bootlegu ima nas :) Mozda se secas, mozda ne, ali ja cu ipak spomenuti da na sam kraj mp3ce Even Flow(poslednje 5 sekunde) nakon "Mike McCready this is Zagreb" cujemo se kako skandiramo "Mike,Mike,Mike" a i pre sam pocetak Education nas petoricu(ti u prvi red, ja odmah iza tebi i jos nekoliko drugi oko nas, ali ja i ti najglasniji :)) cujemo se kako skandiramo "Jeff, Jeff, Jeff"... kul, huh? :D...

    @ Doctor: Hvala na lijepe reci o moju recenziju na fanviews u Given To Fly podforumu... evo link za one koje imaju vremena za gubljenje :)

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?p=3801159#post3801159

    @ masni: prijetelju drago mi je sto smo se podruzili pre koncerta, da sam zivio u Zagrebu najverovatno bi smo se druzili cesce i pozdravi tvog prijatelja ako ga vidis,on sa kime smo prichali pre koncerta, fin decko ali kako je reko ne dolazi ovde na forumu... cim kupim akusticnu gitaru a planiram za ovu zimu pitacu te za tips & tricks oko pearl jam-ove pesne ok? Znam osnovne akorde ali nista vishe... jedina cijela pearl jam pijesma koju znam da sviram je Long Road :D...

    @ Sarah: nadam se da si dobro i da ces kad tad doci opet ovde na forumu da nam kazes tvoje impresije nakon koncerta...

    pozdrav svima ovde na forumu koje citaju ovo ...

    Sasho iz Makedonija

    p.s. dacu sve od sebi da budem "redovniji" :P...


    Sasho, legenda si, zbilja. sorry sto ti nisam pisala, obecajem da cu ti poslat mail uskoro i sve ono sto bi trebao imati u kolegciji (nove bootove i to). :) Cujemo se, frende. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Omg, slusam Zagreb boot opet. Nisam vec dugo, moram priznat. :)

    A evo neceg, ako nemate niti jedan chat instaliran, a tu ste na forumu i ocete pricat s nekim ludim PJ fanom, ko ja sada....samo morate ovo napisat, i eto prozorcica za chat :)

    http://gabbly.com/forums.pearljam.com/

    radi na svakoj stranici navodno i svi koji su online mogu chatat. Ajde, vidim neke ljude da se tu motaju po nasem threadu, pa ja sam jos malo on :D

    Asfo, vrati se, neko nas zaj...ne vjerujem da je ilegalno...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • asfoasfo Posts: 315
    Ma joj... dosta sam surfala, tek sam sada vidjela tvoj edit...nema veze, budemo se opet našle :):D
  • porcherporcher Posts: 62
    i ja slusam zagreb, po ne znam koji put...

    blood...bow wow wow yippie yeh yippie yo...

    :D

    hail hail the lucky ones...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    hej, hej...

    pozdravlja vas sve Niko iz Dubrovnika.. ne sjecam se tko ga je sve upoznao, ali bilo nas je...

    cuo se s njim, poslao mu link za forum pa ce se i on pojaviti ovih dana...

    malo nas je, al smo... ono... naj... :D


    Sa malo zakšnjenja, ali bolje ikad nego nikad.
    Pozdravljam ekipu iz Zagreba i ostalih krajeva koji su bili na ZG koncertu. Nadam se da ču naći malo više vremena da s vama chatam na forumu.

    Inače ja sam Niko iz Dubrovnika, još jedan od fanatika PJ.

    It's a beautiful day.............
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Sa malo zakšnjenja, ali bolje ikad nego nikad.
    Pozdravljam ekipu iz Zagreba i ostalih krajeva koji su bili na ZG koncertu. Nadam se da ču naći malo više vremena da s vama chatam na forumu.

    Inače ja sam Niko iz Dubrovnika, još jedan od fanatika PJ.

    It's a beautiful day.............

    hej, hej...

    stigli dvd-i?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sa malo zakšnjenja, ali bolje ikad nego nikad.
    Pozdravljam ekipu iz Zagreba i ostalih krajeva koji su bili na ZG koncertu. Nadam se da ču naći malo više vremena da s vama chatam na forumu.

    Inače ja sam Niko iz Dubrovnika, još jedan od fanatika PJ.

    It's a beautiful day.............
    Hej Niko legendo! Bas cool da si se pridruzio. Vise ne znam u onoj guzvi poslije koncerta jesmo li te uopce stigli pozdravit, ali imas sad pozdrav od mene i Ive.
    Hvala na asistenciji (glumljenju stalka) kod snimanja Thumbing My Way :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Inače ja sam Niko iz Dubrovnika, još jedan od fanatika PJ.

    It's a beautiful day.............

    dobrodošao niko!

    nadam se da ćeš naći vremena, i pridružiti nam se češće ovdje :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sa malo zakšnjenja, ali bolje ikad nego nikad.
    Pozdravljam ekipu iz Zagreba i ostalih krajeva koji su bili na ZG koncertu. Nadam se da ču naći malo više vremena da s vama chatam na forumu.

    Inače ja sam Niko iz Dubrovnika, još jedan od fanatika PJ.

    It's a beautiful day.............
    Iva: Evo Mario je slučajno duplo postao pa ja editiram i osobno se pridružujem pozdravima! BOK NIKO! :)
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    siljo wrote:
    shit, koje smo selo :D mislim da sam ja taj lik, jer me prije godinu-dvije netko pitao za anu pa sam odgovorio da sam ju sreo prije par mjeseci :D

    edit: evo našao sam :)



    :cool: :):D
    nema veze, bitno da smo se nashli :)...


    a to sa boom-a mislim da je neki fan na bordu imao predlog da se promeni chanting prema njemu pa umijesto booooooooooom, booooooom, ljudi da vice bum,bum,bum,bum,bum sto mislim da je dobar predlog :D... ovako kako je sad, ljudi koji nisu fanove a ide na koncert samo za hitove cude se zasto pearl jam fanovi mraze klavirista u bendu :D...

    @killroy: fala za to sto ti se dopao review... mislim, nije da se trudim da se to nekome svigja, samo onako pisem sve detalje koje se secam bas onako kao sto bi napisao u moj licni dnevnik ukoliko sam pisao za sebi jedan a ne pisem, tako da hteo sam da mi taj dugacki tekst bude kao back-up za sve spomene, kad god hocu da se potsetim u idnini samo prochitam to i potsetim se onoliko koliko je moguce na taj dan jer se ipak memorija malo po malo gubi za zao... ali kad vishe kucam toliko tekst za meni, iskreno kucao sam to nekoliko casova, zasto to da ne prochitaju i burazeri iz inozemstva pa da stvarno uvide koliko dobar je bio koncert :)...

    @ siki: imas PM pa odgovori mi kad mozes... a za DVDe vec sam dogovorio to sa pajo... ipak hvala...

    @Niko : hehe, pamtim ja tebi vrlo dobro... kakvu borbu si vodio u drugom redu druze svaka cast :D... bio sam bas pored tebi sa levoj strani ali si se izgubio kasnije ...


    pozdrav svima...
    i uzivajte na sledeci meeting kad god se bude desio...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    PJ17MKD wrote:

    a to sa boom-a mislim da je neki fan na bordu imao predlog da se promeni chanting prema njemu pa umijesto booooooooooom, booooooom, ljudi da vice bum,bum,bum,bum,bum sto mislim da je dobar predlog :D... ovako kako je sad, ljudi koji nisu fanove a ide na koncert samo za hitove cude se zasto pearl jam fanovi mraze klavirista u bendu :D...

    osim booooooooooooom, booooooooooom, čuje se i dosta fućkanja, a i čini mi se da ima fanova koji ga baš previše ne vole!

    Ne znam ...ali barem sam čuo hitove!!!:D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ej, zakon su ti slike. :)
    Ova prva, imam jednu slikanu isto u tom momentu, malo mutna, alk zakon :D
    A ova di pije iz boce..haha, izgleda FUL pijano, i bas mu pase, haha :D:o
    Super fotke, hvala! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    PJ17MKD wrote:
    :cool: :):D
    nema veze, bitno da smo se nashli :)...


    a to sa boom-a mislim da je neki fan na bordu imao predlog da se promeni chanting prema njemu pa umijesto booooooooooom, booooooom, ljudi da vice bum,bum,bum,bum,bum sto mislim da je dobar predlog :D... ovako kako je sad, ljudi koji nisu fanove a ide na koncert samo za hitove cude se zasto pearl jam fanovi mraze klavirista u bendu :D...

    @killroy: fala za to sto ti se dopao review... mislim, nije da se trudim da se to nekome svigja, samo onako pisem sve detalje koje se secam bas onako kao sto bi napisao u moj licni dnevnik ukoliko sam pisao za sebi jedan a ne pisem, tako da hteo sam da mi taj dugacki tekst bude kao back-up za sve spomene, kad god hocu da se potsetim u idnini samo prochitam to i potsetim se onoliko koliko je moguce na taj dan jer se ipak memorija malo po malo gubi za zao... ali kad vishe kucam toliko tekst za meni, iskreno kucao sam to nekoliko casova, zasto to da ne prochitaju i burazeri iz inozemstva pa da stvarno uvide koliko dobar je bio koncert :)...

    @ siki: imas PM pa odgovori mi kad mozes... a za DVDe vec sam dogovorio to sa pajo... ipak hvala...

    @Niko : hehe, pamtim ja tebi vrlo dobro... kakvu borbu si vodio u drugom redu druze svaka cast :D... bio sam bas pored tebi sa levoj strani ali si se izgubio kasnije ...


    pozdrav svima...
    i uzivajte na sledeci meeting kad god se bude desio...

    Kenova 17MKD, sorry stari ako je bilo guranja, bio je žilav cijeli koncert,imao sam presing non-stop sa desne strane. U jednom trenutku me grč uhvatio na lijevoj nozi od otpora kojeg sam davao...ali jebiga i to je za ljude. Važno je da smo uživali.
    Tko zna kolika nas sad pauza čeka do novog tour-a, uff!!!!

    kako bi Eddie rekao; we belong together........
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni isto nije jasno to boooom ili booooo ili buuuuu, sto god mu vicu..
    mozda je neke stvari unistio, iako nisam cuo puno takvih, pa me uputite u njih, al vise ih je, recimo, crazy mary na benneroyi, napravio najboljima ikad, zar ne? :)

    11., 12., koji god mjesec, samo dajte da se skupljamo..

    pozdrav Sashi.. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • porcherporcher Posts: 62
    pozdrav novopridruzenim fanovima! :D

    dobre fotke dirty frankku! :)

    hail hail the lucky ones...
  • vesnavesna Posts: 27
    Slikice su super, baš sam se nasmijala. A da li netko zna o kojoj vrsti vina se radilo?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    vesna wrote:
    Slikice su super, baš sam se nasmijala. A da li netko zna o kojoj vrsti vina se radilo?

    bijelo, slatkasto, i jako fino :D

    probala ja kad nas je ed odlučio malo osvježiti :D
  • asfoasfo Posts: 315
    elcielo wrote:
    bijelo, slatkasto, i jako fino :D

    Znači neko baš za ženskice?... kakav girlyboy :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ajme ljudi, proslo je vec mjesec dana od koncerta!!! Kako vrijeme leti, ne mogu vjerovati...slusala sam boot jucer/danas...ajme :o Predivno! E, i tome u cast, moj novi sig ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ajme ljudi, proslo je vec mjesec dana od koncerta!!! E, i tome u cast, moj novi sig ;)
    Iva: Bas sam veceras komentirala kako mi je super tvoj novi sig, a jos k tome ti postas i po ostalim threadovima pa je super da ce se glas o 'nasem' koncertu pronositi i dalje. Jeeej! Bravo ti! :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: Bas sam veceras komentirala kako mi je super tvoj novi sig, a jos k tome ti postas i po ostalim threadovima pa je super da ce se glas o 'nasem' koncertu pronositi i dalje. Jeeej! Bravo ti! :)
    Hehe, da, naravno, kad smo ipak naj :)

    Kako ste mi vi ekipica? Se spremate za Big Day? Ocu fotke, snimke, sve da vidimo...al najbitinije, da VI uzivate u VASEM danu..i uz PJ, naravno :D

    Ma ja sam jos uvijek luda i opsjednuta, i bit cu...evo te bootove slusm stalno, slusala sam neku drugu muziku jucer al skuzila da je ipak mjesec dana od ZG pa eto, ajde, jos cu poslusat malo ZG boot :D

    I jedva cekam da se opet svi malo nadjemo...kad budemo mogli :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hvala R. dobio sam dvd-ove, danas zatvaram studio ne radim ništa, na vrata ču obijesiti CLOSED, haha.
    Počeo sam sa Milanom, to mi je naj koncert.
    ....ajme koji gušt.....evo Even Flow...gotovo je sad ču sve porazbacat, hahaha

    ako preživim čujemo se kasnije
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.