Pearl Jam in Zagreb!

1117118120122123860

Comments

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    snih wrote:
    Brže umjetnog disanja...
    ontopic...offtopic...
    samo nekaj pišite...
    o nogometu, klađenju, U2, frizurama, vjenčanjima, cugi, pa ako baš morate i o Pearl Jam...
    ne dajte da naš dragi tredić ode u vječna lovišta...
    HELP! HELP!:)
    Meni bar nije problem blebetat...mlatiti praznu slamu ponekad.
    Pa podijelila sam svoj PJ san neki dan, pa niko nis. Ajde ajde, znam da ih i vi sanjate, ne se sramit :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • vesnavesna Posts: 27
    Skoro pa svaki tjedan barem jednom sanjam da sam opet na koncertu i tako je dobro..
    No kako mi izbija umnjak, sve češće sanjam stomatološku ordinaciju.. Mrzim svoje glupe umnjake!! A ipak mi se ne da ić kirurgu, pa radije čekam da sami probiju. I patim se.
    Jel to dovoljno off-topic?

    Tururututururu!
  • asfoasfo Posts: 315
    Ja ne sanjam ništa (čega se sjećam) ali me slobodno možete pohvaliti jer sam jučer prvi puta vozila sama do grada (išla sam u Savsku)! I do doma sam vozila:) Bio je i Janko u autu i sestra moja i svi došli zdravi i čitavi :)
    A da se spomene i PJ, slušali smo ZG bootleg jer je on stalno u playeru i stalno se vrti ispočetka :D
  • asfoasfo Posts: 315
    Dajte molim vas snimite ovaj thread :D

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=123182&page=179 (i stranice prije, ne samo 179)


    Osobito cure i dečki koji se osjećaju "...comfortable with my own sexuality..." kako je jedan od momaka napisao.

    Kaj bi vi rekle/i na ovo?

    Nemojte sad opet ono "nije samo Ed PJ, oni su svi jetra/bubrezi/pluća/prsti/slezena..... jedan organizam koji skladno diše, živi, stvara....."
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    Evo da podelim nesto sa vama...

    Naime, bio sam sinoc na jednoj svirci. Lokalni, Niski bend koji svira odlicno i pravi jako duuuuge svirke. Pevac tog benda je bio sa mnom na koncertu, mozda su ga neki od vas primetili ispred Doma Sportova sa mnom i tinnom, lik sa dugom kosom... Lik je takodje die-hard PJ fan, so... Svirka je bila fenomenalna. Imali su prvo acoustic set :D gde su svirali izmedju ostalog i "Hunger Strike" i "River of Deceit" i "Brother" (AIC not PJ :) ) a u main setu smo culi sve same grunge hitove (Porch, Even Flow, SOLAT, Spoonman, Man in the Box, Lithium, Drain You, Bullet With Butterfly Wings....itd) Bilo je super!!!! Mozete si misliti kako sam podivljao na takvoj svirci, jos da kazem da sam dobio i 2 pesme mog drugog omiljenog benda - Faith No More- "Digging the Grave" i "From Out of Nowhere"... Stvarno su me odusevili izborom pesama!!!

    Sad mi malo krivo sto se izgleda moj bend polako, ali sigurno raspada, jer smo i mi svirali slican repertoar...Jebi ga :(

    "Goodbye for now" Tururututururu
  • porcherporcher Posts: 62
    vesna wrote:
    Skoro pa svaki tjedan barem jednom sanjam da sam opet na koncertu i tako je dobro..
    No kako mi izbija umnjak, sve češće sanjam stomatološku ordinaciju.. Mrzim svoje glupe umnjake!! A ipak mi se ne da ić kirurgu, pa radije čekam da sami probiju. I patim se.
    Jel to dovoljno off-topic?

    Tururututururu!

    bok vesna! samo sam ti htjela reci da se nemas cega bojat u vezi umnjaka i zubara! ja sam ovo ljeto usred ispitnog roka patila zbog donjeg lijevog, i odgadala sam to dok mi nije puko film i otisla sam zubaru. bezbolnijeg posjeta nisam imala! samo ti stavi lokalnu anesteziju injekcijom i iscupa ga van. niti osjetis injekciju nit cupanje. za 5 sekundi gotovo :D

    eto. malo stomatologije na nasem threadu :)

    sto se tice ovih napaljenih zena iz threada s asfinog posta... jao jao! they need to get laid! i to pod hitno!!! :)

    hail hail the lucky ones...
  • asfoasfo Posts: 315
    porcher wrote:

    sto se tice ovih napaljenih zena iz threada s asfinog posta... jao jao! they need to get laid! i to pod hitno!!! :)

    pa baš je jedna od njih napisala na sto i nekoj stranici (ja sam išla napreskokce :))

    " I have just joined this thread and read all of your posts....... i need to get a life..."
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    Ja ne sanjam ništa (čega se sjećam) ali me slobodno možete pohvaliti jer sam jučer prvi puta vozila sama do grada (išla sam u Savsku)! I do doma sam vozila:) Bio je i Janko u autu i sestra moja i svi došli zdravi i čitavi :)
    A da se spomene i PJ, slušali smo ZG bootleg jer je on stalno u playeru i stalno se vrti ispočetka :D
    Iva: je, je, sad si nam tu napisala kak su Janko i teta mu, a ništa ne kažeš o pješacima i ostaloj collateral damage! :D



    Sad za ozbača:GOOOOOOOOOO ASFO! Bravo, ak si tek počela voziti ili ako ti je prvi put da ideš autom u grad, Savska je fakat hrabar izbor! You go girl! :)
  • GirasolGirasol Posts: 18
    snih wrote:
    Brže umjetnog disanja...
    ontopic...offtopic...
    samo nekaj pišite...
    o nogometu, klađenju, U2, frizurama, vjenčanjima, cugi, pa ako baš morate i o Pearl Jam...
    ne dajte da naš dragi tredić ode u vječna lovišta...
    HELP! HELP!:)

    koliko sam primetila argentinci razmenjuju recepte...:) i to na prilicnom broju strana...
    ajde, sta ko preporucuje za nedeljni rucak :D
  • ifkaifka Posts: 28
    preporucam domacu puricu s domacim mlincima............:) ko toga nema slobodno dojde k meni.........:) kod mene ima dosta...i prevec!!!!
    ...how i choose to feel...is how i am....
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    Girasol wrote:
    koliko sam primetila argentinci razmenjuju recepte...:) i to na prilicnom broju strana...
    ajde, sta ko preporucuje za nedeljni rucak :D
    Ako te zanima vegetarijanski menu samo se javi. Btw ima li vegetarijanaca ovdje?
  • porcherporcher Posts: 62
    dobroooo justro!! :)))))))))

    hail hail the lucky ones...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    žašto pobogu ovdje u zadnje vrijeme postaju samo žene?! :(
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Pa zasto to nas pitas? Nabaci i ti koji recept pa da vidis kako ce se svi momci prikljuciti! :) Na argentinskom threadu sigurno i momci dilaju recepte... :D

    No, šalu na stranu, jel' se i vama ostalima cini da Basecamp malo previse stisava publiku na bootovima? (osim na atenskom bootu - postoji vec i thread peticija Basecampu da maknu one tete koje vriste) Meni se ful cini da smo mi bili glasniji i iako mi je drago da cujem Edvarda i momke dobro, zao mi je sto se ne cuje bolje koja smo super publika bili. :(
  • vesnavesna Posts: 27
    Da, i meni se činilo da smo bili daleko glasniji. Uostalom čuje se na snimkama s
    youtuba.
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    No, šalu na stranu, jel' se i vama ostalima cini da Basecamp malo previse stisava publiku na bootovima? (osim na atenskom bootu - postoji vec i thread peticija Basecampu da maknu one tete koje vriste) Meni se ful cini da smo mi bili glasniji i iako mi je drago da cujem Edvarda i momke dobro, zao mi je sto se ne cuje bolje koja smo super publika bili. :(

    Baš slušamo Bolognu i publika se super čuje i meni je to fantastično. Čuju se svi - i bend i publika, tj. atmosfera kakva je bila na koncertu. Super!

    A ako hoćeš čisti zvuk, poslušaj si albume (studijske snimke), to bih ja rekla ovima koji se žale.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    hebiga mi jesmo glasni ali cini mi se da su nas na nekim djelovima previše stišali, npr jeremy i wws
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • snih wrote:
    nemrem se složit!:) svi su čuli alive i even flow (jedino ako u tom trenu nisu bili na zahodu ili bauljali pijani ili drogirani - pa nisu niš čuli:D:D:D!, a k tome još i World Wide Sicide:) - te tri pjesme su odsvirane na svim koncertima u Europi - točno 23 puta!

    a tri unique-a - fakat zakon!... po mojoj statistici i 4 jer ja računao i Atomic Dog - pod unique!:) To je rekord na turneji!

    ni ja se nemogu s tobom sloziti: "number of shows played: 25"!!!
    jedino ako ja nesto krivo gledam ili su oni krivo izbrojali
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    blejavac wrote:
    ni ja se nemogu s tobom sloziti: "number of shows played: 25"!!!
    jedino ako ja nesto krivo gledam ili su oni krivo izbrojali
    L

    Prvi koncert europske turneje je bio 23.8. u Dublinu, a zadnji 30.09. u Ateni!

    Ukupno odsvirano 23 službena nastupa!

    To se vidi i na blekredjelou, zadnja dva koncerta su u Americi, pa se to ne računa u europski dio turneje:D.

    Stari moj, nemoj tak napadat starog statističara:). Prvo provjeri pa onda udri:)

    Evo liste, pa provjeravaj:)

    1. Dublin
    2. Leeds
    3. Reading
    4. Arnhem
    5. Antwerpen
    6. Barcelona
    7. Vitoria
    8. Lisabon 1
    9. Lisabon 2
    10. Madrid
    11. Marseille
    12. Paris
    13. Bern
    14. Bologna
    15. Verona
    16. Milan
    17. Torino
    18. Pistoia
    19. Prag
    20. Berlin
    21. Beč
    22. Zagreb
    23. Atena
  • killroykillroy Posts: 739
    1. siljo
    2. iva
    3. crv + frendica
    4. killroy
    5. potato girl

    Pozdraf :)

    ej, ekipa, oko kolko mislite bit u pauku?
  • asfoasfo Posts: 315
    Evo malo opet Chrisa Cornella (unplugged - sada ga slušam malo za odmor od PJ):
    Jeste skužili kak mu je sada teško odvrištati visoke tonove? Ne može više ponoviti Superunknown (album), barem se tako čini. I tu jedva izdržava refren Wide awake.
    Iako mi i dalje ima super vokal.
    Dobro se provedite večeras na Dead Moonu!
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    asfo wrote:
    Evo malo opet Chrisa Cornella (unplugged - sada ga slušam malo za odmor od PJ):
    Jeste skužili kak mu je sada teško odvrištati visoke tonove? Ne može više ponoviti Superunknown (album), barem se tako čini. I tu jedva izdržava refren Wide awake.
    Iako mi i dalje ima super vokal.
    Hvala, stvarno me oduševio ovaj unplugged. Samo vi kopajte dalje i dijelite iskopano blago s nama koji nemamo toliko vremena za surfanje netom. Tvoj komentar u vezi visokih tonova možda stoji a s druge strane kao da je lako svaki put biti u formi. Čarolija u svakom slučaju!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    ej, ekipa, oko kolko mislite bit u pauku?

    oko 21h... mozda malo zakasnimo...
    vidimo se tamo...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    Dajte molim vas snimite ovaj thread :D

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=123182&page=179 (i stranice prije, ne samo 179)
    Osobito cure i dečki koji se osjećaju "...comfortable with my own sexuality..." kako je jedan od momaka napisao.

    go girls! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • finalnifinalni Posts: 63
    Snih, da nema onih tvojih slika pozaboravljao bih tko je tko i kak izgledate.. :D

    Kaj sad smijemo ići offtopic?

    Jeste li znali da, dok smo mi skakali po "parketu" na Pearl Jam koncertu, da je ispod tog parketa bio led?

    Išao sam na jednu hokejašku utakmicu (Medveščak - Alba, odlično su naši igrali ali su nažalost izgubili 4-3), prvi put u životu, i oduševio se. To zbilja treba pogeldati uživo. Preporučujem svima koji imaju ikakvih sportskih interesa, a vidim da vas ima. :) Igra je užasno brza, igrači se stalno mijenjaju, ima golova, odlično kližu (nagle promjene smjera), nikad ne stoje, praktički nemaju vremena pogledati gdje im je igrač da znaju kamo dodati, nego po osjećaju dodaju...
    Vidio sam slomljenu palicu, pak kako leti direkt u kacigu golmanu...
    A u prekidima, kojih ima, pušta se dost dobra glazba (čuo sam Floyde, Creedence Clearwater Revival...), jedino je bed kaj naravno moraju prekidat pjesme... :D

    A ovo da se led ostavlja, rekli mi informirani ljudi...
    Heart and soul, one will burn.
  • snihsnih Posts: 1,052
    @ finalni
    Je, je led je ispod! Ne bi im bilo isplativo novčano, a i vremenski je dugorajno topit led pa ga ponovo stvarat!:)
    Samo ga pokriju i to je to!
    Vidi se da si mlad... em led, a i hokej!:)
    Hokej je super igra sam kaj naši baš nekaj nisu presuper. Ja ga gledao prije cca. 15-tak godina dok si ti bio mala beba;) Tad je Medveščak bio među najboljim ekipama u Jugoslaviji! Čak su pobjeđivali i slovence, kaj je bilo rastur, a znalo se skupit ljudi i za punu dvoranu!
    Inače, gledam na svjetskom nivou... moji favoriti 1. česi, 2. šveđani!
    Ne volim kanađane i amere!
  • asfoasfo Posts: 315
    @ finalni: je, sjećam se nekih Fiju briju koncerata na kojma smo zgužvali tepih od skakanja pa se malo posklizavali :D

    Nego Cutki, ajde mi reci, u Melinu si spomenuo neku verziju, ja mislim Blacka za koju si rekao da je super, hoćeš li mi molim te lijepo ponoviti koja je to?

    P.S. vidi se tko ne ide subotom van ;)
  • kljaklja Posts: 33
    Ja sam trenirao hokej nekih 12-13 godina, i naravno prestao kad su se pocele pare dobivat :D:D


    Iiiiii kak je na dead moonu bilo?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    klja wrote:
    Iiiiii kak je na dead moonu bilo?

    kick ass! opet :)
    bili iva, ja, killroy, elcielo i njen decko... nisamo vidjeli potato i C2V3N...

    ne znam da li je tko izasao iz pauka , a da nije bio odusevljen... super mi je bilo vidjeti ekipu koju obicno ne viđam po koncertima ili na mjestima gdje izlazim...

    stisnulo se zube i kupile se majice, bedgevi :) na merchandise standu prodavao njihov roadie i Toody herself :) prepredobro :D

    mali edit: da se vidi tko svira u bendu:

    http://www.geocities.com/SunsetStrip/Venue/7980/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.