Pearl Jam in Zagreb!

1116117119121122860

Comments

  • pajo wrote:
    Je, u Dublinu, kad krece It's OK, Ed kaze:
    "I don't want to say anything bad about America, but I just couldn't wait to get over here and see you people singing..."


    hihihi
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • is that a question: na turing bandu, euromontages, u jednom trenutku u intermezzu foldbacka i thunderclapa edvard se odrazava sa neceg visokog i leeeti - STO JE i GDJE JE TO?!!!
    kad se sjetim 96 i 00 kad nismo imali digitalne fotice, pa nije bilo postanja na jutjub, ja sam 96 koncert sliko sa onim pljosnatim idiotom koji ima kazetu a ne film! i nemam film!!! ostala mi je samo jedna a3 fotokopija jedne fotke!
    ali imam ljubljane, pa kog zanima...
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • di je ona stranica (link) sa statistikama sa koncerata na euroturneji?
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    blejavac wrote:
    di je ona stranica (link) sa statistikama sa koncerata na euroturneji?
    L
    Tu nadji. http://www.theskyiscrape.com/
    Problem je sto samo ima do Praga, pa ne mogu znat koje sam sve pjesme cula i koliko puta...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ne, nije ta, ima jos jedna, tu ju je na forumu netko posto, i tamo su sve pjesme
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo opet mene sa mojim PJ snovima. :D

    Sanjala nocas da su u ZG, da li opet, da li je to bio onaj koncert, mislim da nisam mogla skuzit ni sama u snu, al mi se cinilo kao da su dodali jos jedan nakon onog naseg famoznog ZG :D

    Eddie i decki su izasli i svirali par pjesama PRIJE sluzbenog pocetka, a ja sam trcala sa tribine dole prema ogradi koja nije bila podijeljena :eek: i nije nista ljudi bilo u pitu :eek:
    Drugi dio ljudi, iza pita, oni obicni smrtnici :D, njih je bilo nesto vise, al meni jos uvijek nista jasno. Vas sam sve izgubila i bila sam tamo negdje ispred Eddia i Mikea valjda. Taj dio je zavrsio a ja sam primijetila da Eddie ima moju zastavu oko pasa svezanu (cini mi se da sam mu jos dobacila: nice flag,uhm, SKIRT :D) haha. I onda...ej, onda je dosao dole u pit gdje nije bilo nikog osim mene i par ljudi i nesto sa nama pricao. Naslanjali smo se na ogradu koja je bila sva neka jadna, uz Edovo zamolbu da se ne objesamo na istu i objasnjenje da je takva tamo jer je ona prva, cvrsta popustila vecer prije (znaci ipak je to dodan koncert, malo sam bila zbuki zbog one zastave prvo, al eto)... a ja mu kazem: sigurno je popustila na Mikeovu stranu! :D A on: da, na popularnu, da :eek: :D haha

    I tako neki chatic je bio. ne sjecam se vise, samo znam da me netko prekinuo, netko me nesto dosao pitati, a ja: aha, ok...ma cek, sad sam pricala s EDOM, nemoj mi to radit. :o Fak! I Ed ode. Al morao je natrag jer su se spremali za pocetak showa. :)

    I onda ja spazim svoju frendicu iz USA kako gore slaze neke art strvari i ne mogu vjerovat da ju vidim (btw ta cura ne voli PJ bas i ne radi na koncertima, pa je bilo ful cudno vidjet ju tamo,al surprise surprise :D). Dodjem do nje i u nevjerici ju pitam sto tamo radi. A da, moj sef ti radi nesto za PJ, nekakav art (nije Klausen, bar nije to rekla), a ona je inace artsy tip, pa kaze, i da, tako su me zvali da idem sa PJ na turneju radit, malo prezentirat i prodavat ove stvarcice (nemam pojma o cemu se tocno radilo, neke skulpture il nesto mi se cini). No, dobro, ja ono luda: super, PJ je tu, Emily mi je tu, sa Eddijem sam pricala:WOW! Koji dan. I skuzim da ce koncert pocet, potrcim dole do ograde jer sam skuzila da se pomalo puni i da vec nema mjesta gdje sam ranije bila. Nekako se izguram do sredine ograde...i onda sam se pomalo pocela budit. Znam da sam bila izgubila vas i ostalu ekipu s kojom sam bila, al nisam htjela ristkirat potragu da ne izgubim mjesto :D joj, bas sam...:o
    I da, pomalo sam se pocela budit tako da nisam odsanjala kraj i ne mogu vam prenijeti setlistu i sto su sve decki radili na stageu, al to cu prepustit vama.
    Naravno da je malo besmislen ovaj san, al snovi i jesu takvi...no kad je PJ u pitanju, ipak se dosta toga i nakraju skuzi :D:)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    blejavac wrote:
    ne, nije ta, ima jos jedna, tu ju je na forumu netko posto, i tamo su sve pjesme
    L
    Onda ti je sluzbenoj stranici pearljam.com
    tamo je sve kad je svirano i koliko puta.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • i ja sam ih sanjo preksinoc..i nazalost jedino sto se sjecam da sam sa edvardom prico na znakovnom jeziku (mucilo me "tokom razgovora" da li me tip ista razumije jer je americki razlicit od hr znakovnog), imo je crnu ispranu majcu i bio je znatno nizi od mene..sve ostalo mi je skroz pobrkano i otislo u oblivijon..kvragu - mozda izadje bootleg :)
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    blejavac wrote:
    di je ona stranica (link) sa statistikama sa koncerata na euroturneji?
    L
    http://www.blackredyellow.com/
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    he ja sam ih isto sanjao preksinoc.. I DONT ŠIT!

    sanjao sam da je upravo završio drugi koncert... koji je trajao oko 3 sata i da smo svi krepani placuci otishli doma, al se ne sjecam zašto smo svi bili tužni :zubo:
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajo wrote:

    wow netko nije cuo alive i even flow..nemres bilivit!
    a mi imamo tri (3)! unique-a!
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    blejavac wrote:
    wow netko nije cuo alive i even flow..nemres bilivit!
    a mi imamo tri (3)! unique-a!
    L

    nemrem se složit!:) svi su čuli alive i even flow (jedino ako u tom trenu nisu bili na zahodu ili bauljali pijani ili drogirani - pa nisu niš čuli:D:D:D!, a k tome još i World Wide Sicide:) - te tri pjesme su odsvirane na svim koncertima u Europi - točno 23 puta!

    a tri unique-a - fakat zakon!... po mojoj statistici i 4 jer ja računao i Atomic Dog - pod unique!:) To je rekord na turneji!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Baš slušam Bolognu! Neki sretnici od vas tamo bili, jelda, a...:):D;):p:cool:

    Odlična set lista iz koje bih izdvojio:

    Animal
    Marker In The Sand
    I am Mine
    Present Tense
    Comatose
    Baba O`Riley
    Indifference

    Hebeno i jebeno!:D:D

    A čuje se i dobra atmosfera načinjena od publike!:);)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Baš slušam Bolognu! Neki sretnici od vas tamo bili, jelda, a...:):D;):p:cool:

    Odlična set lista iz koje bih izdvojio:

    Animal
    Marker In The Sand
    I am Mine
    Present Tense
    Comatose
    Baba O`Riley
    Indifference

    Hebeno i jebeno!:D:D

    A čuje se i dobra atmosfera načinjena od publike!:);)

    Jao kako sam urlao na Present Tense :D:D:D
    E, a zaboravio si Tutto OK tag, predobro. Publika je bila odlicna, pomalo agresivna, ali malo naguravanja sa malim talijancicima nikad ne skodi :)
  • porcherporcher Posts: 62
    evo da se i javim. kuham grah :D i slusam milano, do maloprije sam gledala tevej.. bio neki glupi šou na mtvu, neke 4 cure se natjecale da dobiju frajera koji zeli onu koja najvise lici na jessicu simpson... erm. :bljuv:
    nemres bilivit.

    enivej. samo pozdravcek svima.... :D

    hail hail the lucky ones...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Jao kako sam urlao na Present Tense :D:D:D
    E, a zaboravio si Tutto OK tag, predobro. Publika je bila odlicna, pomalo agresivna, ali malo naguravanja sa malim talijancicima nikad ne skodi :)

    Je, je - Tutto Ok tag je odličan!

    Baš si i ja pomslio kak sam to zaboravio, al reko neka... kaj sad!:)

    Zato ste vi ovdje gospodine da upozorite na učinjenu nepravdu!:):):)

    A kaj se tiče malih talijančića - njima tu i tamo treba malo dat po piksi!:D:D
  • Tutto ok, hahaha :D
    Btw kako je kaj z Z1?
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • asfoasfo Posts: 315
    Tururututururu!

    Vidim da ovdje dosta ljudi sanja PJ (koncerte) pa si mislim kako u onom upitniku koji smo svi riješili (tko nije neka ga bude sram!!) nema odgovora za san o PJ koncertu :p
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Stereotype wrote:
    Tutto ok, hahaha :D
    Btw kako je kaj z Z1?
    sad vele da pricamo gluposti.. al veli frend da su se hvalili kako su copili cijeli s dvije kamere
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • I ja sanjala Pearl Jam koncert... pre 3 noci. Po 4. put od koncerta u Zg. I svaki sledeci san je obavezno ludji. U poslednjem se Eddie za vreme Porcha popeo na nesto mnoooogo visoko i ja se plasila da ce da padne i on krene da pada, a ja se od straha probudim. A u prethodnima sam sanjala kako pricam sa celim bendom u backstegeu i slicno.... Strasno! :-) Ma za sve je kriv ovaj nenormalni bootleg od koga ne mogu da se odvojim! :-)

    Tururututururuuuu!!!
    Wild eyed crazy Mary :-)
  • 1. siljo
    2. iva
    3. crv + frendica
    4. killroy
    5. potato girl

    Pozdraf :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • elcielo, jel mi se učinilo ili sam te vidjela danas na vijestima? :cool:

    btw, di su svi? :confused:

    odoh spat, laku noć...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    pajo wrote:
    Iva: Suzi daj malo lakse ako mozes. Hvala.
    Što, ne vjeruješ da sam pacifist?!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    elcielo, jel mi se učinilo ili sam te vidjela danas na vijestima? :cool:

    joj da.

    :o
  • asfoasfo Posts: 315
    A što si radila tamo, elcielo?

    Eto kako mi na našem forumu imamo slavne osobe!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    propo forum, nitko vishe ne pishe
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    propo forum, nitko vishe ne pishe

    Iva: pa kako to mislish? Pa ovih je dana bilo ful aktivno! :)

    @elicielo: pa sta nam neces sad ti sve cesce i cesce biti na televiziji? :) jel'da?
  • pajopajo Posts: 3,292
    suzi d. wrote:
    Što, ne vjeruješ da sam pacifist?!

    Iva: Ako ti tako kazes ja ti vjerujem! I drago mi je da je tako! :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    nije nista propalo... ja citam sve vase opservacije i komentare.. i najvise mi se svidja ovaj s dvije kamere :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Brže umjetnog disanja...
    ontopic...offtopic...
    samo nekaj pišite...
    o nogometu, klađenju, U2, frizurama, vjenčanjima, cugi, pa ako baš morate i o Pearl Jam...
    ne dajte da naš dragi tredić ode u vječna lovišta...
    HELP! HELP!:)
Sign In or Register to comment.