Pearl Jam in Zagreb!

1115116118120121860

Comments

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ontopic!

    i kaj velite na pearl jam... kak vam se svida taj bend.. sviraju vec 15 god.. i tak...

    :D

    nhf iva! ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    ontopic!

    i kaj velite na pearl jam... kak vam se svida taj bend.. sviraju vec 15 god.. i tak...

    :D

    nhf iva! ;)

    Iva: Ma kužiš ono, meni su ti oni baš super! A onaj Edi je tak zgodan! :D:D:D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    porcher wrote:
    nej protiv peppersa pricat, e!

    isto to bi netko mogo reci za PJ. nit su pozeri nit su pussies. i napravili su odlican album. istina, aj em ej big fen, esp. of john f. al svejedno. nije ok tako im spustat.
    :)

    ma je, ok je... spustati im :) moje misljenje... ne ocekujem da ce se svi ili itko sloziti samnom...
    masa ljudi isto misli i o PJ-u... ili zdravku colicu :D

    ajmo zatvoriti ovo da se ne pretvori u raspravu kao ona o PJ vs. U2 na HR forumu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma dead moon je bolji.. pa vidi se tko koga obradjuje :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    nego, salu na stranu, ajmo napraviti mali popis tko sve planira na Dead Moon:

    iva
    siljo ?
    .
    .
    .
    .
    .
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    1. siljo
    2. iva
    3. crv + frendica
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    1. siljo
    2. iva
    3. crv + frendica
    4. killroy
  • pajopajo Posts: 3,292
    Nama na ovom threadu samo da je radit popise! :)

    Sorry kaj zekamo, ali u bedu smo jer mi ne mozemo ici s vama jer imamo ranije ugovorenih obaveza... (U biti idemo na svadbu naseg frenda koji je Hercegovac pa cemo cijelu vecer uzivati u onom pjevacu?!? cije ime necemo spomenuti, ali to nam je tek bed reci! U svakom slucaju, sjetite nas se dok budete uzivali u muzici i pomislite samo sto mi prozivljavamo... :( nema dosta alkohola na ovom svijetu za ubiti osjetila do te razine... ili ima? saznat cemo pa cemo vam javit...)
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    Nama na ovom threadu samo da je radit popise! :)

    Sorry kaj zekamo, ali u bedu smo jer mi ne mozemo ici s vama jer imamo ranije ugovorenih obaveza... (U biti idemo na svadbu naseg frenda koji je Hercegovac pa cemo cijelu vecer uzivati u onom pjevacu?!? cije ime necemo spomenuti, ali to nam je tek bed reci! U svakom slucaju, sjetite nas se dok budete uzivali u muzici i pomislite samo sto mi prozivljavamo... :( nema dosta alkohola na ovom svijetu za ubiti osjetila do te razine... ili ima? saznat cemo pa cemo vam javit...)

    E pajo, a da mi je vidjeti tebe u takvom stanju! :) Sorry, ali ne mogu te zamisliti tako uništenog :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    E pajo, a da mi je vidjeti tebe u takvom stanju! :) Sorry, ali ne mogu te zamisliti tako uništenog :D

    Iva: Poznajemo li mi istog Paju? :D Ovaj kojeg ja imam se jako dobro zna uništiti... Pitanje je vise za mene mogu li se ja dovoljno unistiti da ne cujem i ne vidim sto je oko mene... :( Ali nema veze, drag nam je frend pa cemo se razvalit na sto god bude.
    Anyway, ako ikad, onda cu ovaj vikend saznati koliko se mogu ulit pa vam javim!
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    Iva: Pitanje je vise za mene mogu li se ja dovoljno unistiti da ne cujem i ne vidim sto je oko mene... :(
    Anyway, ako ikad, onda cu ovaj vikend saznati koliko se mogu ulit pa vam javim!

    Zapravo sam to preskočila u onom postu, ali htjela sam napisati da je mi je i tvoje pijanstvo teško zamislivo....
  • pajopajo Posts: 3,292
    @ asfo: jesi primijetila kako su nam opet misteriozno nestali svi momci s foruma. da nisu mozda ispred televizora? :) (pajo vec je, pretpostavljam i snih :))
  • masnimasni Posts: 1,657
    tu sam ;)

    al tv mi je pored kompa :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    I ja! Tek došao doma s posla! Sad jurim pred telkača!:D:D:D
  • porcherporcher Posts: 62
    siljo wrote:
    ma je, ok je... spustati im :) moje misljenje... ne ocekujem da ce se svi ili itko sloziti samnom...
    masa ljudi isto misli i o PJ-u... ili zdravku colicu :D

    ajmo zatvoriti ovo da se ne pretvori u raspravu kao ona o PJ vs. U2 na HR forumu :)

    naravno da je ok. forum i jest za to. al forumu fali slika i ton hehe, da sam ti to rekla u lice, nasmijali bi se i skuzio/skuzili bi da se radi o zajebanciji. al ja pepperse volim. moram sad to naglasit :P

    hail hail the lucky ones...
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    siljo wrote:
    nadam se da se salis :)
    kao da uspoređuješ Davida Beckhama i Dennisa Rodmana... zanemari sportove, lopta je lopta :D

    ekipa iz Dead Moona zivi od svog ducana glazbenom opremom u nekom americkom bumblefucku... odu na turneje na kojima tesko da zarade zbog niske cijene karata... sve albume mislim da snimaju doma u mono tehnici... zajebavaju se...

    RHCP je prema njima NASA... industrija... sminka... manekeni... pozeri... pussies :) zadnji album mi je slusljiv u pozadini, ali nista vise... nisu se promijenili od Californication... prodaju iste fore...

    no dobro... svatko ima svoje veselje :)
    Nisam mislila na Dead Moon nego na Bush.
    A ti silni atributi koje si nalijepio Peppersima meni su baš smiješni, a naročito glupavo zvuči kraj tvoga posta, citiram: no dobro... svatko ima svoje veselje. Što si time hti reći?
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    offtopic...

    **bembti kladionicu!!! prestajem se kladit

    jucer jedan par za 3700 (tj pogodio sam ga ali henryu je poništen regularni gol u 86'), danas pola listića... pa di to ima... di ide ovaj svijet, zašto jednostavno ne mogu jači klubovi uvijek pobjeđivati!!!! zašto, oh bože... idem si pustit blood, leash, stbc, even flow... idem zapravo razbit nešti (il nekoga)!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • suzi d.suzi d. Posts: 22
    C2V3N wrote:
    offtopic...

    **bembti kladionicu!!! prestajem se kladit

    jucer jedan par za 3700 (tj pogodio sam ga ali henryu je poništen regularni gol u 86'), danas pola listića... pa di to ima... di ide ovaj svijet, zašto jednostavno ne mogu jači klubovi uvijek pobjeđivati!!!! zašto, oh bože... idem si pustit blood, leash, stbc, even flow... idem zapravo razbit nešti (il nekoga)!
    Ja bih se jedino kladila da ćemo jednoga dana svi umrijeti i na ništa više!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Iva, Pajina, sad sam te vidjela na telkici... baš si bila hubsch... :) go girl... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    suzi d. wrote:
    Nisam mislila na Dead Moon nego na Bush.
    A ti silni atributi koje si nalijepio Peppersima meni su baš smiješni, a naročito glupavo zvuči kraj tvoga posta, citiram: no dobro... svatko ima svoje veselje. Što si time hti reći?

    a, Bush :)
    ma atributi su malo karikirani, zato ima smajli na kraju... svatko ima svoje veselje, znaci da svatko slusa (gleda) sto mu pase... ma peppersi su i meni generalno ok, ali nakon ovoliko godina kao da imaju napamet naucenu "koreografiju"... za prvih par albuma skidam kapu, californication je napravio boom sa silnim hitovima i svima je pasao... sa zadnja 2 tapkaju na mjestu nakon californication... prije sam ful htio otici na njihov koncert i nazalost nismo uspjeli dobiti karte za milano prije par godina... danas se ne bi toliko grebao... otisao bi kad bi dosli u zagreb...

    ali, o cemu mi tu pricamo? ja bi na havaje :D

    dobro jutro.... ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcielo wrote:
    evo zašto bilića nismo vidjeli na pearl jamu:

    "Vjerojatno mu je prilično žao što nije mogao biti na nedavnom koncertu Pearl Jama u Zagrebu. Oni su jedan od njegovih omiljenih bendova.
    - Slaven je dobar s dečkima i jedan je od onih koji u njihov backstage ima dopušten ulaz, kao i u backstage Iron Maidena - potvrđuje Aleksandar Dragaš. "

    izvor:

    http://www.jutarnji.hr/kultura_i_zivot/panorama/clanak/art-2006,10,12,slaven_bilic,46177.jl


    Covjek je rekao jednom prilikm da je upoznao Mick Jagera, ali da mu je vece zadovoljstvo bilo stisnuti ruku Steve Harisu.
  • pajopajo Posts: 3,292
    suzi d. wrote:
    Nisam mislila na Dead Moon nego na Bush.
    A ti silni atributi koje si nalijepio Peppersima meni su baš smiješni, a naročito glupavo zvuči kraj tvoga posta, citiram: no dobro... svatko ima svoje veselje. Što si time hti reći?

    Iva: Suzi daj malo lakse ako mozes. Hvala.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    ali, o cemu mi tu pricamo? ja bi na havaje :D

    dobro jutro.... ;)
    e a kaj ima na havajima? :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    Iva, Pajina, sad sam te vidjela na telkici... baš si bila hubsch... :) go girl... :)

    Iva: joj, joj... Meni je jedino bilo drago da su pokazali fotku koju sam im dofurala na kojoj stojim pored velike skuplture krave, a kravica ima minival i nasminkana je! :) To je bilo u Bruxellesu 2004. kad su pokusavali nagovoriti ljude da jedu govedinu nakon panike oko ludih krava pa je Bruxelles bio pun skupltura krava u najludjim oblicima (zlatna krava, krava s trapericama, krava s minivalom...).

    Crveni, vidis koliko sam ontopic, tesko mogu biti vise! :D I da, steta za kladionicu, mogao si nam relayat sa Havaja! :(
  • Doctor wrote:
    Ovaj pjevac Dead Moona zvuci kao da pjeva vec 3 dana uzastopno :D Ne trebam ni spominjati koliko bolje zvuci ova stvar kad je svira PJ.. To je sjeb, neko ti uzme pjesmu i onda je odradi duplo bolje od originalne verzije :D

    Obratite paznju na grupu "Bush" i njihovog pjevaca.. Vecaras sam na MTV adria gledao spot za pjesmu "Glycerine" (ili tako nesto) a pjevac se svojim pokretima, oblacenjem, nacinom pjevanja i izgledom nenormalno fura na Eda, a i cijeli spot je nesto u fazonu Jeremy-a.
    Inace, grupa je skroz ok, koliko sam cuo na sceni su vec skoro desetak godina a po onome sto pise na netu, sviraju grunge :)

    EDIT: Nasao ovaj spot na youtube pa pogledajte.. http://www.youtube.com/watch?v=JbWB55l_Emg Izgleda da im je ovo jedna od boljih i starijih pjesama.. Kad izdaleka gledas ko da je Vedder :)


    Mislim da su ga vise isfuravali na Cobaina nego na Edda. Cak svira jedan od 3 modela fendera koji je Kurt najradije koristio. Tj. samo 2 modela nije nikad razbija na kraju. Izbacili su ih nakon sto je Nirvana otisla papa. Isti pokusaj zgrcanja para je bio i s onim australcima Sliver
  • Ispunio sam onu anketu! Ispala mi je pjesma GO!

    This song was written about criminals and abusers....

    he he he he he he
  • Ima li tko link za Bec skinuti?
  • u vezi jutua: Those who get the right answer are in with a chance to win the trip to see the final show..nabijem te..prvo da surfam ko manijak i gledam BANNERE! i trazim slova, a onda eventualno imam sansu dobiti! pa to je ko neka balkanska nagradna igra, vec su podjelili pobjednicima ulaznice, a vi ostali SURFs UP DUDE!
    ma daj
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • vratimo se na PJ u ZGB: izmedju even flow (10) i education (11) u vrijeme kad edvard predstavlja meta i majka domovini neko se u desnoj slusalici posteno svadja..mislim; lete i picke i materine, a ima i neka cura koja nesto vrlo iznervirano nekome pokusava utuviti u glavu
    2. malko me smeta sto edvard RITFW pjeva kao bekvokal (onako ko sa nil jangom na emtiviju). na koncertu je to bilo okej jer smo mi pjevali "normalno" a on nam je bio bek, ali na cedeju gdje se mi slabo cujemo to bas cudno zvuci
    3. cesto si pomislim dok slusam zg kako je njima ludnica doci u europu jer je publika skroooz drukcija; gledao sam turing bend i gledao samo ljude - ONI STOJE!!! ne skacu ne masu rukama ne plesu i tu i tamo pjevaju. na onom zadnjem seattlu koji je kao najbolji koncert turneje jedva cujes narod...grozno
    na msg-u isto. da pjevaju ljudi betterman ali tamo je publika od 20-30 iljada ljudi!!
    papci
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    blejavac wrote:
    vratimo se na PJ u ZGB: izmedju even flow (10) i education (11) u vrijeme kad edvard predstavlja meta i majka domovini neko se u desnoj slusalici posteno svadja..mislim; lete i picke i materine, a ima i neka cura koja nesto vrlo iznervirano nekome pokusava utuviti u glavu
    2. malko me smeta sto edvard RITFW pjeva kao bekvokal (onako ko sa nil jangom na emtiviju). na koncertu je to bilo okej jer smo mi pjevali "normalno" a on nam je bio bek, ali na cedeju gdje se mi slabo cujemo to bas cudno zvuci
    3. cesto si pomislim dok slusam zg kako je njima ludnica doci u europu jer je publika skroooz drukcija; gledao sam turing bend i gledao samo ljude - ONI STOJE!!! ne skacu ne masu rukama ne plesu i tu i tamo pjevaju. na onom zadnjem seattlu koji je kao najbolji koncert turneje jedva cujes narod...grozno
    na msg-u isto. da pjevaju ljudi betterman ali tamo je publika od 20-30 iljada ljudi!!
    papci
    L

    Je, u Dublinu, kad krece It's OK, Ed kaze:
    "I don't want to say anything bad about America, but I just couldn't wait to get over here and see you people singing..."
Sign In or Register to comment.